ISM University of Management and Economics

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کیفیت و بین المللی

از زمان شروع فعالیت های خود در سال 1999، ISM University of Management and Economics از همان ابتدا یک هدف داشت - ارائه مطالعات نوآورانه و کیفی و آموزش مدیریت و اقتصاد برای جوانان خلاق، بلندپرواز و مدیران کسب و کار پیشین. تشخیص مشتریان (دانش آموزان، شرکت ها و فارغ التحصیلان)، شناخت بین المللی و پایداری. کیفیت و بین المللی تبدیل به مهمترین اولویت های فعالیت های دانشگاه شده است. این هدف با اعتباربخشی کیفیت بین المللی (IQA) که توسط انجمن توسعه مدیریت مدیترانه ای و اروپای شرقی (CEEMAN) در سال 2006 به ISM اعطا شده است، مورد ارزیابی قرار گرفته است. بنابراین گواهینامه ISM متعلق به دانشگاه هایی است که پیشرفته ترین مطالعات کسب و کار در منطقه را ارائه می دهند.

118313_ISMUniversityofManagementandEconomics.jpg

به اشتراک گذاشتن دانش و تجارب کسب و کار مدرن

برنامه های تحصیلی ISM با موفقیت دانش و مهارت های علمی و عملی را ترکیب می کنند. بسیاری از دانشمندانی که در اینجا کار می کنند، تمرینکنندگان را به رسمیت می شناسند، بنابراین آنها از مشکلات مشکوک کسب و کار مدرن و دانش لازم برای حل آنها آگاه هستند. معلمان دانشگاه نیز از طریق تحقیق در مورد پدیده مدیریت در ایالت های منطقه بالتیک فعالیت های علمی فعالانه را دنبال می کنند. ISM یکی از نویسندگان مجله مدیریت بحرین است. این دانشگاه به طور فعال در فعالیت های سازمان های علمی بین المللی شرکت می کند، جایی که دانش و تجربیات خود را با همکاران مبادله می کند.

چشم انداز کسب و کار بین المللی برای دانش آموزان توسط تجربه موسسه ISM، دانشکده مدیریت مدیریت نروژی و سخنرانان دعوت شده از سراسر جهان تضمین شده است.

118312_ISMbusiness.png

ISM قصد دارد به رهبران موفق و مسئولان تجاری آموزش دهد. این دانشگاه اولین کسی بود که در لیتوانی برای پاسخگویی به تماس جهانی برای مدارس تجاری و انجمن های علمی برای پاسخگویی به مسئولیت اجتماعی شرکت های جهانی در سراسر جهان پاسخ داد. ISM متعهد به پیروی از اصول مدیریت آموزش مسئولیت پذیر (PRME) است که توسط گروهی از محققان و سازمان های علمی برجسته در نشست سران سازمان ملل متحد در ژوئیه 2007 به نمایش گذاشته شد. PRME یک چارچوب برای موسسات دانشگاهی برای پیشبرد گسترده تر علت مسئولیت اجتماعی شرکتی است و ارزش های جهانی را در برنامه های آموزشی و تحقیق قرار می دهد.

ISM همچنین یکی از اولین دانشگاه های لیتوانی است که به پیمان جهانی سازمان ملل متحد می پیوندد و به همین دلیل بخشی از شبکه ملی سازمان های بازرگانی مسئول است. اعضای این شبکه و قرارداد جهانی متعهد به هماهنگ کردن عملیات و استراتژی های خود با 10 اصل پذیرفته شده در زمینه حقوق بشر، کار، محیط زیست و مبارزه با فساد می باشند. با انجام این کار، کسب و کار، به عنوان یک راننده اصلی جهانی شدن، می تواند به اطمینان از پیشرفت بازارهای، تجارت، فن آوری و مالی کمک کند تا به اقتصاد و جوامع در همه جا کمک کند.

دانشگاه در پیشرفت رهبری مسئول و اخلاقی بسیار موفق بوده است. دوره اخلاق کسب و کار به دانشجویان تمام دوره های دانشگاه ارائه می شود. این موضوع در پایان نامه های نهایی دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا مورد بررسی قرار می گیرد. ISM دانش و تجربه را با دیگران به اشتراک می گذارد.

شروع ISM

سلف ISM مرکز آموزش کسب و کار، موسسه آموزش عالی اجرایی مشهور در لیتوانی بود. این موسسه در سال 1995 توسط مدرسه کسب و کار بیرونی نروژی و دانشگاه صنعتی کایا تاسیس شد.

ISM University of Management and Economics در سال 1999 به عنوان اولین موسسه خصوصی در امور آموزشی در لیتوانی تاسیس شد. موسسین اصلی ISM مدرسه کسب و کار بیرونی نروژی، بزرگترین مدرسه کسب و کار در اروپا و نوآوری نروژ (صندوق توسعه صنعتی و توسعه منطقه ای سابق نروژ) است.

118310_ISM.png

ISM امروز

 • تمام سطوح مطالعات: کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری
 • دانشکده اجرایی ISM - کارشناسی ارشد مطالعات مدیریت و آموزش
 • تحقیق: دانش و توسعه کسب و کار
 • 37 درصد دانشکده ما بین المللی است
 • امکانات درجه دو در مدارس تجاری با رتبه های بالا اروپا و آمریکا
 • بیش از 100 دانشگاه شریک برای مطالعات Exchange
 • بیش از 2000 دانش آموز
 • بیش از 4000 فارغ التحصیل
 • 98٪ فارغ التحصیلان ISM مشغول به کار در رشته مدرک خود هستند
 • 1 از 5 کسب و کار خود را شروع می کنند
 • روشهای نوآوری و تعاملی آموزش: مطالعات موردی ، تکالیف گروهی ، شبیه سازی ، کار تیمی

118311_ISMtoday.png

مکان ها

ویلنیوس

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas

Address
ISM University of Management and Economics
Arklių St. 18

01305 ویلنیوس, شهرستان ویلنیوس, لیتوانی
تلفن
+370 5 212 3960