University of Luxembourg Faculty of Science, Technology and Communication

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشگاه

دانشگاه لوکزامبورگ که در سال 2003 تاسیس شد، تنها دانشگاه عمومی لوکزامبورگ است. چند زبانه، بین المللی و تحقیق گرا، این نیز یک موسسه مدرن با فضای شخصی است.

دربارهی ما

• در سال 2003 تأسیس شد

• چند زبانه، بین المللی، تحقیق گرا

• 850 نفر از کارشناسان حرفه ای (کارکنان علمی و پژوهشی) از 250 استاد، استادیار و استاد در تدريس خود پشتیبانی می کنند

• نزدیک موسسات اروپایی و مرکز مالی لوکزامبورگ

به دانشکده علوم، فن آوری و ارتباطات خوش آمدید (FSTC)

دانشکده علوم، فنآوری و ارتباطات (FSTC) دارای تخصص تخصصی در زمینه ریاضیات، فیزیک، مهندسی، علوم رایانه و علوم زیستی است. از طریق ماموریت دوگانه تدریس و تحقیق، FSTC به دنبال ایجاد و انتشار دانش و آموزش نسل های جدید شهروندان مسئول به منظور بهتر درک، توضیح و پیشرفت جامعه و محیط زیستی که در آن زندگی می کنیم.

تحصیل در FSTC

بیش از 1300 دانشجو در 5 کارشناسی، 11 کارشناسی ارشد، 2 برنامه آموزش حرفه ای و در آموزش دکترا شرکت می کنند. دانش آموزان توسط یک تیم از 80 استادان بین المللی و مشهور و استادان ارشد آموزش می بینند. FSTC محیط کار عالی و فرصت هایی را با دوره های چند زبانه و گروه های کوچکی، مشارکت در پروژه های تحقیقاتی و ارتباطات نزدیک با موسسات و صنایع ارائه می دهد.

انجام تحقیقات در FSTC

FSTC که شامل 5 واحد پژوهشی است، با همکاری شرکای محلی و بین المللی در علم و نوآوری پیشرفته شرکت می کند. بیش از 270 استاد، پست مدرک، دانشجویان دکترا، کارکنان علمی و فنی، تحقیق بین رشته ای را در یک محیط پویا، مطلوب و چند زبانه انجام می دهند.

مکان ها

شهر لوکزامبورگ

University of Luxembourg Faculty of Science, Technology and Communicationi

Address
2, avenue de l'Université
L-4365 Esch-sur-Alzette

شهر لوکزامبورگ, منطقه لوکزامبورگ, لوکزامبورگ
تلفن
+352 46 66 44 5000