University of Luxembourg, Faculty of Language And Literature, Humanities, Arts And Education (FLSHASE)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه لوکزامبورگ: دانشکده علوم انسانی ، آموزش و علوم اجتماعی

دانشگاه لوکزامبورگ یک دانشگاه تحقیقاتی چند زبانه اروپاست و نزدیک به 6.200 دانشجو از سراسر جهان دارد. دانشگاه ما یک موسسه مدرن است که ترکیبی منحصر به فرد از برتری های بین المللی و اهمیت ملی را ارائه می دهد و دانش و دانش را برای جامعه و مشاغل ارائه می دهد. دانشگاه لوکزامبورگ به دلیل دیدگاه بین المللی خود در رتبه بندی دانشگاه جهانی Times Times (2020) در رتبه های 2020 تا 250 بین دانشگاه های برتر جهان و شماره 1 در سراسر جهان قرار گرفته است.

دانشکده ای با لمس شخصی

با انتخاب منحصر به فرد برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد چند زبانه ، دانشکده علوم انسانی ، آموزش و علوم اجتماعی چشم اندازهای ابتکاری و جذاب را برای نسل بعدی دانشگاهیان و متخصصان ارائه می دهد. دانش آموزان از اندازه کلاس های کوچک بهره مند می شوند و بسیاری از دوره ها به عنوان سمینار تدریس می شوند. فرصت های بحث و گفتگو را در اختیار دانشجویان قرار می دهد و به آنها کمک می کند تا از تجربه یادگیری خود نهایت استفاده را ببرند. هیچ شهریه اضافی برای دانشجویان بین المللی وجود ندارد (هزینه ثبت نام برای دانشجویان کارشناسی ارشد 200 یورو در هر ترم است).

Campus Belval, University of Luxembourg

دانشگاه لوکزامبورگ / سوفی مارگو

آموزش چند زبانه

کادر آموزشی بین المللی ما یکی از دارایی های اصلی ما است. بیشتر مدارک ما به زبان انگلیسی و / یا فرانسوی و / یا آلمانی تدریس می شود. دوره های رایگان زبان ارائه می شود و زندگی در دانشگاه به همان اندازه کشور لوکزامبورگ به صورت چند زبانه و چند فرهنگی است. دانش آموزان نسبت به فرهنگ های مختلف دانشگاهی بینش می گیرند و مدرکی را کسب می کنند که مزایای مشخصی در بازار کار برای آنها فراهم می کند.

جو بین المللی

تحرک دانشجویی و باز بودن فرهنگی در دانشگاه لوکزامبورگ تشویق و ترقی می شود. تمام دانشجویان کارشناسی ارشد ما باید حداقل یک ترم را در خارج از کشور در یکی از دانشگاه های همکار ما در اروپا ، آمریکای شمالی یا آسیا بگذرانند.

تحصیل در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ ، دومین کشور عضو کوچک اتحادیه اروپا ، یک کشور واقعاً چند فرهنگی و چند زبانه با 3 زبان رسمی و دارای بیش از 170 ملیت است. شهر لوکزامبورگ دارای صحنه های پر جنب و جوش فرهنگی و هنری از جمله موزه ها ، تئاترها و سالن های موسیقی است. شهر لوکزامبورگ یکی از امن ترین پایتخت های جهان است. دانشکده علوم انسانی ، آموزش و علوم اجتماعی در Belval ، یک مکان سابق صنعت فولاد ، تنها چند کیلومتری خارج از شهر لوکزامبورگ واقع شده است. این سایت عظیم تحقیقات علمی و تدریس ، کار و اوقات فراغت ، زندگی و فرهنگ شهری را گرد هم آورده است و مکانی جالب برای کار ، مطالعه و زندگی است.

28919_copyright.jpg

مکان ها

Esch-sur-Alzette

Address
2, avenue de l'Université

L-4365 Esch-sur-Alzette, منطقه لوکزامبورگ, لوکزامبورگ