University of Luxembourg, Faculty of Language And Literature, Humanities, Arts And Education (FLSHASE)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه لوکزامبورگ: دانشکده زبان و ادبیات، علوم انسانی، هنر و آموزش و پرورش

دانشگاه لوکزامبورگ یک دانشگاه تحقیقاتی اروپا چند زبانه با نزدیک به 6200 دانش آموزان از سراسر جهان است. دانشگاه ما یک نهاد مدرن ارائه ترکیبی منحصر به فرد از برتری های بین المللی و ارتباط ملی، ارائه دانش برای جامعه و کسب و کار است. دانشگاه لوکزامبورگ است شماره 193 در دانشگاه های جهان (THE) آموزش عالی تایمز رتبه بندی 2015-2016 قرار گرفت.

دانشکده با تماس های شخصی

با یک انتخاب منحصر به فرد از چند زبانه کارشناسی و مقطع کارشناسی ارشد، دانشکده زبان و ادبیات، علوم انسانی، هنر و آموزش و پرورش ارائه می دهد دیدگاه های نوآورانه و جذاب برای نسل بعدی از دانشگاهیان و حرفه ای. دانش آموزان از کلاس های کوچک بهره مند شوند و بسیاری از دوره ها به عنوان سمینارها تدریس می شود. که دانش آموزان با فرصت برای بحث ارائه و کمک به آنها برای دریافت بیشتر از تجربه یادگیری خود را. هیچ شهریه اضافی برای دانشجویان بین المللی وجود دارد (هزینه ثبت نام برای دانشجویان کارشناسی ارشد € 200 / ترم است).

آموزش چند زبانه

کارکنان بین المللی آموزش ما یکی از دارایی های کلیدی ما است. بسیاری از مدارک ما به زبان انگلیسی تدریس و / یا فرانسوی و / یا آلمانی. دوره های زبان رایگان ارائه می شود و زندگی دانشجویی به عنوان چند زبانه و چند فرهنگی است به عنوان کشور لوکزامبورگ است. دانش آموزان بینش به فرهنگ علمی مختلف را به دست آورید و گرفتن مدرک است که آنها را فراهم می کند با مزایای روشن در بازار کار است.

فضای بین المللی

تحرک دانشجویی و فرهنگی باز بودن تشویق و ترویج در دانشگاه لوکزامبورگ. همه دانشجویان دوره کارشناسی ما به صرف حداقل یک ترم در خارج از کشور در یکی از دانشگاه های شریک ما در اروپا، شمال امریکا و آسیا.

تحصیل در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ، دوم کوچکترین کشور عضو اتحادیه اروپا، یک کشور واقعا چند فرهنگی و چند زبانه با 3 زبان رسمی و خانه را به بیش از 170 ملیت است. این شهرستان از لوکزامبورگ دارای یک صحنه فرهنگی و هنری پر جنب و جوش از جمله موزه ها، تئاتر و سالن های موسیقی. این شهرستان از لوکزامبورگ یکی از امن ترین پایتخت در جهان است. دانشکده زبان و ادبیات، علوم انسانی، هنر و آموزش و پرورش در Belval، یک سایت صنعت فولاد سابق، فقط یک کیلومتر چند در خارج از شهرستان لوکزامبورگ واقع شده است. سایت بزرگ گرد هم می آورد تحقیقات علمی و آموزش، کار و اوقات فراغت، زندگی شهری و فرهنگ و محل هیجان انگیز به کار، مطالعه و زندگی می کنند است.

مکان ها

Esch-sur-Alzette

Address
2, avenue de l'Université

L-4365 Esch-sur-Alzette, منطقه لوکزامبورگ, لوکزامبورگ