توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تعالی علمی، حرفه ای ارتباط و نوآوری

خوش آمدید به مرکز میان رشته ای مطالعات کسب و کار در وزارت مطالعات بین المللی از من مدرسه Mieszko آموزش و پرورش و اداره. ما از شما سپاسگزارم از توجه شما به برنامه های ما است.

مرکز ما مجموعه به یک مدرسه بین المللی کسب و کار فارغ التحصیل برتر که از انرژی و نوآوری از یک موسسه آموزش عالی خصوصی که منجر به سود. آن ارائه می دهد برش لبه آموزش و ظرفیت پژوهش در طیف گسترده ای از مطالب مربوط به علم مدیریت است. بیش از 4500 دانش آموزان در مدرسه من Mieszko آموزش و پرورش و برنامه های دولت شرکت می کنند. ما ارائه می دهیم دو برنامه زبان انگلیسی: MA در قانون و مدیریت بین المللی (برنامه دو ساله در یادگیری تلفیقی) و MBA در بازاریابی و مدیریت زنجیره تامین (یک سال برنامه یادگیری تلفیقی).

مرکز با استفاده از، رویکرد میان رشته ای یکپارچه است که ترکیبی از تحقیقات، آموزش و تدریس در برنامه درسی. ما به دنبال تعادل بین کیفیت بالای علمی و ارتباط حرفه ای با تعامل نزدیک با شرکت های بزرگ جهان ارائه شده است. ما در ایجاد یک محیط یادگیری که حمایت مهارت های مدیریتی و کارآفرینی دانش آموزان و همچنین احساس مسئولیت جهانی و اجتماعی تمرکز می کنند. روش می دهد دانش آموزان ابزار، مهارت و تجربه عملی برای مدیریت موفق، سرب و ارتباط در جهان به طور فزاینده رقابتی و به هم پیوسته امروز است.

تحصیل در مرکز ما، شما در قلب دو شهرستانها اروپا عبارتند از: پوزنان و ورشو که در آن دوره تحویل داده است. آنها با تاریخ و فرهنگ تزریق، سرشار از کافه ها، رستوران، امکانات خرید، و ارائه حمل و نقل مدرن از جمله اتصالات خطوط هوایی. شما را دوست دارم تحصیل و زندگی وجود دارد.

کارکنان ما در خدمت شما برای مقابله با هر گونه سوال شما ممکن است و به مطالعه خود را با ما تجربه پربار و لذت بخش است که همه ما حرفه ای و شخصا غنی سازی.

که Janusz Musial، صدراعظم

رویکرد یادگیری تلفیقی

مرکز میان رشته ای برای برنامه مطالعات کسب و کار " طراحی شده برای رفع نیازهای حرفه ای خود و تعهدات شخصی. شما از یادگیری چهره به چهره در طول کارگاه های مسکونی برنامه ریزی شده بهره مند شوند. این دوره آنلاین تعاملی فراهم آوردن حداکثر تعامل بین استاد و دانشجو و اجازه می دهد شما را به مطالعه زمانی که آن را به شما مناسب بهترین تکمیل شود. برای حرفه ای ها مشغول است، این رویکرد برنامه ریزی شده به حداقل می رساند اختلال حرفه ای و کاهش هزینه فرصت از مطالعه فارغ التحصیل.

ما مخلوط روش یادگیری تسهیل ترکیبی متعادل از خود مطالعه و یادگیری عملی با حرفه ای بین المللی است. یک ترم به طور معمول دو کارگاه مسکونی پنج روزه باشد. همزمان، شما را از جلسه آموزش آنلاین بهره مند و شرکت در بحث های انجمن با استادان و همکاران. شما همچنین انتظار می رود برای آماده سازی و تحویل گروه و تکالیف فردی است.

تحقیقات مقدماتی و سابقه

در عمق خواندن (تئوری و مطالعات موردی)، توجه و مشاوره با دانشجویان هم در آماده سازی برای جلسات آنلاین و کارگاه های مسکونی.

کارگاه های آموزشی مسکونی

آموزش کلاس های پویا از حدود 40 ساعت در ماژول کار کردن در گروه آزمون تئوری در برابر موارد زنده و شبیه سازی بحث مشکلات کسب و کار خاص ارائه شده توسط دیگر دانش آموزان است.

آموزش آنلاین

کارگاه های آموزشی توسط بحث آموزش الکترونیک و انجمن پشتیبانی می کند. کار گروهی در یک تیم کار را به شرکت در پروژه شبیه سازی زندگی واقعی بر اساس موضوع کسب و کار مواجه شده سازمان امروز است.

توسعه PROFESSIONAL

شرکت شبکه شب، حوادث شغلی و webinars تبدیل شدن به یک عضو انجمن فارغ التحصیلان ما از لحظه ای که شما شروع به برنامه است.

شبکه دانش آموختگان

باقی می ماند یک عضو فعال شبکه در حال رشد جهانی فارغ التحصیلان ما و اقامت از طریق وب سایت و رسانه های اجتماعی متصل می شود.

روش پوزنان / ورشو

بر اساس دهه تجربه دیگر مدارس منجر کسب و کار و عمل شرکت های بزرگ، مرکز میان رشته ای مطالعات کسب و کار را تسهیل یادگیری فعال و همچنین غیر فعال. ما در آوردن از تجربه فردی دانش آموزان توسط تیم به اشتراک گذاشته شود و کاربردی برای موقعیت های حرفه ای زندگی واقعی تمرکز می کنند.

روش پوزنان / ورشو شامل:

مطالعات موردی در زندگی واقعی توسط استادان و دانشجویان به ارمغان آورد مشارکت دانش آموزان در بحث های کلاس و آنلاین تکالیف تعیین شده توسط منافع حرفه ای خود دانش آموزان کار گروه ها و سخنرانی های مشترک با همکاران در طول کارگاه های آموزشی تکالیف مشترک تسهیل تبادل تجربه و بازتاب.

اعتباربخشی

Mieszko من مدرسه آموزش و پرورش و اداره (WSPiA) یک به طور رسمی به رسمیت شناخته شده، توسط وزارت علوم و آموزش عالی، موسسه آموزش عالی در لهستان. مدرسه توسط مرکز اطلاعات علمی (AIC) معتبر و اعطا شده است گواهی کیفیت محصولات قابل فروش توسط مرکز تحقیقات و کیفیت اختصاصی بنیاد. AIC اعتباربخشی ('Wiarygodna Szkoła') مجوز رسمی AIC تنها اعطا اگر همه برنامه های واجد شرایط AIC. این فرایند اعتباربخشی شامل بررسی انطباق با معیارهای که شامل:

انطباق کامل با هنجارهای قانونی و استانداردهای برای ارائه برنامه های در ارائه. مطابقت مواد تبلیغاتی و اطلاعات ارائه شده به دانشجویان آینده نگر با الزامات قانونی موجود؛ فرآیندهای دلیل در محل برای اطمینان از استانداردهای بالای آموزش و خدمات پژوهشی و پشتیبانی از جمله مدیریت برنامه، حرفه ای و خدمات فارغ التحصیلان هستند؛ پذیرش دانشجوی. و محتوای برنامه درسی، حالت برنامه و مدت زمان. و نتایج یادگیری.

1WSPiA این مجوز رسمی در سال تمدید برای سال 7 در حال اجرا دریافت کرده است.

به طور جداگانه، در به رسمیت شناختن تلاش های خود را برای ساخت برنامه هایی که به خصوص به نیازهای بازار کار مرتبط هستند، مدرسه نیز اعطا شده است یک مدرسه خوب، شغل خوب 2014 گواهی توسط AIC.

'گواهی کیفیت محصولات قابل فروش'برای فرآیندهای مدیریت نمونه، سیاست پایدار و استراتژی گرا در تامین امنیت رضایت دانشجویان و بهبود کیفیت ثابت برنامه ها و خدمات پشتیبانی تعلق می گیرد. این جایزه از این گواهی مهر تایید به مدرسه به عنوان یک رهبر در ارائه آموزش و پرورش کارشناسی و کارشناسی ارشد از بالاترین استاندارد است. این نشان می دهد به رسمیت شناختن مدرسه برخوردار میان شرکت های بزرگ جهان و رضایت از دانش آموزان آن را در خدمت.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • لهستانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

WSPiA Interdisciplinary Centre for Business Studies

رشته کارشناسی ارشد این در همکاری با مدرسه ارگ ​​کسب و کار (USA) ارائه شده است. ... [+]

دریافت مدرک کارشناسی ارشد خود را! انتخاب خود را، این فرصت را اسراف نیست

شما در حال خواندن در مورد برنامه مدرک کارشناسی ارشد از یک شخصیت غیر معمول است. در قرن بیست و یکم بسیاری از موسسات آموزشی متوجه شده اند که تکیه بر الگوهای قرن نوزدهم آموزش و یادگیری یک بن بست است. آنها که در جهان از رشد سریع فن آوری نمیفهمد، تغییر واقعیت جغرافیای سیاسی (تبدیل یک جهان دو ابرقدرت را به یک سیستم بین المللی یک ابرقدرت که به نوبه خود به یک سیستم کشویی چند قدرت با بسیاری از قدرت های منطقه ای)، و yet- به درک عمق تغییرات جمعیتی، جدا از مهارت ها و شایستگی باید یاد بگیرند که چگونه به انطباق، استفاده از تخیل خود و خلاقیت، تنوع قدردانی و دوره های بهینه از عمل را انتخاب نمایید. در واقع، آموزش و پرورش، به ویژه آموزش و پرورش دوره دوم، طول می کشد در معنای کاملا متفاوتی در جهان که در آن چیدن یک حرفه است یک ماجراجویی زندگی طولانی است. در زمان خواندن این خطوط خود را حرفه های بسیاری است که می تواند در زندگی شما حتی وجود ندارد مهم است. نهادهای عمده آموزشی، بنابراین، شروع به دنبال راه حل های جدید برای این مشکل از آموزش و پرورش معاصر.... [-]

لهستان ورشو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی