WSB University in Gdansk

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

WSB University in Gdansk در مورد دانش آموزانش مراقبت می کند. زیرساخت مناسب به طور مطلوب بر راحتی مطالعه تاثیر می گذارد. ما برای آزمایشگاه های یادگیری مدرن با تجهیزات و نرم افزار های با درجه بندی بالا و فضا برای یادگیری و آرامش آماده شده ایم. علاوه بر این، ساختمان ها دوستانه غیرفعال هستند. لذت خالص این است که در این محل تحصیل کنید.

مکان های دوستانه

امکانات زیر در ساختمان شما در دسترس شماست:

  • یک دادگاه دادگاه: برای دانشکده حقوق طراحی شده بود، یک دادگاه ویژه برای رسیدگی به جلسه دادگاه که در آن کلاس های شبیه سازی مربوطه انجام می شد، آماده شد.
  • آزمایشگاه عکس - آزمایشگاه دانشگاه خود توسط دانش آموزان طراحی گرافیک و چند رسانه ای برای آموزش مهارت های عملی خود استفاده می شود. آزمایشگاه مجهز به نورپردازی حرفه ای، دوربین، زمینه های تغییر پذیر برای عکاسی و یک دوربین فیلمبرداری است.
  • اتاق های خالی و صوتی: در کتابخانه دو اتاق وجود دارد که می توانند توسط دانش آموزان رزرو شوند تا فضای کار برای گروه در یک پروژه را فراهم کنند، در حالی که همزمان قادر است از منابع کتابخانه استفاده کند.
  • مناطق دانشجویی - چهار اتاق با مبل های راحت، جداول، ماشین آلات قهوه و تلویزیون. اتاق ها فضا را برای استراحت یا یادگیری در میان کلاس ها فراهم می کنند.
  • مناطق سبز با نیمکت ها، خانه ها، خانه های چوبی، مکان هایی برای یادگیری، استراحت، خوردن، صحبت کردن و اجتماعی شدن.

عملی بودن اولویت ماست

WSB University in Gdansk مدرسه ای است که عمدتا کلاس های عملی را ارائه می دهد. این یکی از ویژگی های متمایز ماست. به عنوان تنها کسانی که در منطقه هستند، ما کلاس هایی را در یک سیستم دوگانه قرار می دهیم که بدین معنی است که تقریبا 50 درصد از افراد در یک تخصص خاص در مطالعات نیمه وقت مربوط به کلاس هایی هستند که در محل کار شریک زندگی ما اجرا می شوند. به این ترتیب، دانش آموزان ما دانش عملی و همچنین مهارت هایی را که در آینده می توانند در حرفه حرفه ای خود استفاده کنند، بدست آورند. کلاس ها توسط معلمان-تمرینکنندگان انجام می شود که در آن نظریه با موارد واقعی زندگی مواجه می شود. دانش آموزان همچنین ممکن است پاسخ هایی را به پرسش های مربوط به جنبه های عملی حرفه ای که در آن مطالعه می کنند، دریافت کنند.

WSB همچنین در شروع کار حرفه ای کمک می کند. هر ساله دفتر حرفه ای بیش از 1000 تمرین حرفه ای، کارآموزی و پیشنهاد کار در شرکت هایی با پروفایل های فعالیت های متنوع ارائه می دهد. به همین دلیل است که دانش آموزان عملا می توانند از دانش هایی که در طول تحصیلشان کسب کرده اند بهره مند شوند و درآمد بیشتری کسب کنند.

روابط بین الملل

گروه روابط بین الملل WSB University in Gdansk بسیار فعال است نه تنها در جذب روزانه دانشجویان خارجی بلکه در کمک به آنها در روند سازگاری در مدرسه. این گروه دوره های زبان برای خارجیان، روزهای سازگاری، کارگاه های فرهنگی و کمک به پیدا کردن محل اقامت خود را سازماندهی می کند.

از آنجایی که کارکنان مختلفی در این گروه از جمله نپالی، اوکراینی و لهستانی وجود دارند، ما قادر به درک دانش آموزان خارجی هستیم و خدماتی را که نیاز داریم، ارائه می دهیم.

مطالعه برای کم و درخواست برای مطالعه ما با CO - FINANCED ما!

https://www.wsb.pl/english/co-financed-studies

مکان ها

گداسک

Address
aleja Grunwaldzka 238a,
80-266 گداسک, Voivodeship Pomeranian, لهستان