توضیحات رسمی را مطالعه کنید

WSB University in Gdansk در مورد دانش آموزانش مراقبت می کند. زیرساخت مناسب به طور مطلوب بر راحتی مطالعه تاثیر می گذارد. ما برای آزمایشگاه های یادگیری مدرن با تجهیزات و نرم افزار های با درجه بندی بالا و فضا برای یادگیری و آرامش آماده شده ایم. علاوه بر این، ساختمان ها دوستانه غیرفعال هستند. لذت خالص این است که در این محل تحصیل کنید.

مکان های دوستانه

امکانات زیر در ساختمان شما در دسترس شماست:

  • یک دادگاه دادگاه: برای دانشکده حقوق طراحی شده بود، یک دادگاه ویژه برای رسیدگی به جلسه دادگاه که در آن کلاس های شبیه سازی مربوطه انجام می شد، آماده شد.
  • آزمایشگاه عکس - آزمایشگاه دانشگاه خود توسط دانش آموزان طراحی گرافیک و چند رسانه ای برای آموزش مهارت های عملی خود استفاده می شود. آزمایشگاه مجهز به نورپردازی حرفه ای، دوربین، زمینه های تغییر پذیر برای عکاسی و یک دوربین فیلمبرداری است.
  • اتاق های خالی و صوتی: در کتابخانه دو اتاق وجود دارد که می توانند توسط دانش آموزان رزرو شوند تا فضای کار برای گروه در یک پروژه را فراهم کنند، در حالی که همزمان قادر است از منابع کتابخانه استفاده کند.
  • مناطق دانشجویی - چهار اتاق با مبل های راحت، جداول، ماشین آلات قهوه و تلویزیون. اتاق ها فضا را برای استراحت یا یادگیری در میان کلاس ها فراهم می کنند.
  • مناطق سبز با نیمکت ها، خانه ها، خانه های چوبی، مکان هایی برای یادگیری، استراحت، خوردن، صحبت کردن و اجتماعی شدن.

عملی بودن اولویت ماست

WSB University in Gdansk مدرسه ای است که عمدتا کلاس های عملی را ارائه می دهد. این یکی از ویژگی های متمایز ماست. به عنوان تنها کسانی که در منطقه هستند، ما کلاس هایی را در یک سیستم دوگانه قرار می دهیم که بدین معنی است که تقریبا 50 درصد از افراد در یک تخصص خاص در مطالعات نیمه وقت مربوط به کلاس هایی هستند که در محل کار شریک زندگی ما اجرا می شوند. به این ترتیب، دانش آموزان ما دانش عملی و همچنین مهارت هایی را که در آینده می توانند در حرفه حرفه ای خود استفاده کنند، بدست آورند. کلاس ها توسط معلمان-تمرینکنندگان انجام می شود که در آن نظریه با موارد واقعی زندگی مواجه می شود. دانش آموزان همچنین ممکن است پاسخ هایی را به پرسش های مربوط به جنبه های عملی حرفه ای که در آن مطالعه می کنند، دریافت کنند.

WSB همچنین در شروع کار حرفه ای کمک می کند. هر ساله دفتر حرفه ای بیش از 1000 تمرین حرفه ای، کارآموزی و پیشنهاد کار در شرکت هایی با پروفایل های فعالیت های متنوع ارائه می دهد. به همین دلیل است که دانش آموزان عملا می توانند از دانش هایی که در طول تحصیلشان کسب کرده اند بهره مند شوند و درآمد بیشتری کسب کنند.

روابط بین الملل

گروه روابط بین الملل WSB University in Gdansk بسیار فعال است نه تنها در جذب روزانه دانشجویان خارجی بلکه در کمک به آنها در روند سازگاری در مدرسه. این گروه دوره های زبان برای خارجیان، روزهای سازگاری، کارگاه های فرهنگی و کمک به پیدا کردن محل اقامت خود را سازماندهی می کند.

از آنجایی که کارکنان مختلفی در این گروه از جمله نپالی، اوکراینی و لهستانی وجود دارند، ما قادر به درک دانش آموزان خارجی هستیم و خدماتی را که نیاز داریم، ارائه می دهیم.

مطالعه برای کم و درخواست برای مطالعه ما با CO - FINANCED ما!

https://www.wsb.pl/english/co-financed-studies

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • لهستانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

WSB University in Gdansk

این برنامه به دانش آموزان علاقه مند به چالش ها و امکانات است که طراحی، بهره برداری و بهبود زنجیره تأمین مؤثر و مؤثر می تواند به آنها و نیز کسانی که به حمل کنندگان در یک ش ... [+]

زمینه لجستیک بین المللی برای مدیران شاخه های لجستیک ایجاد شده است، محیط کار آنها نیازمند ارتباط زبان انگلیسی است. این فرصتی است برای ارائه آموزش در حوزه لجستیک به افرادی که در حال حاضر کارگران با تجربه است، و همچنین به کسانی که مایل به کار در بازار تدارکات بین المللی در آینده است. این برنامه همچنین به تجارت انگلیسی پیشرفت می کند که در همکاری بین المللی ضروری است.

این برنامه شامل نه تنها جنبه های مختلف لجستیک در محیط بین المللی است، بلکه همچنین توانایی های مدیریت را بهبود می بخشد. هدف این برنامه، تهیه مدرک مدرن است که می تواند چالش هایی را در منطقه لجستیک ایجاد کند.... [-]

لهستان Gdańsk
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
WSB University in Gdansk

دانشجویان مدیریت فناوری اطلاعات در مورد جدیدترین روندها و نحوه ایجاد تیم های انعطاف پذیر طراحی شده اند که سازمان را به نیازهای متغیر مشتریان به سرعت و کارآمد تنظیم می کنن ... [+]

دانشجویان مدیریت فناوری اطلاعات در مورد جدیدترین روندها و نحوه ایجاد تیم های انعطاف پذیر طراحی شده اند که سازمان را به نیازهای متغیر مشتریان به سرعت و کارآمد تنظیم می کنند.

انتقال دانش و مهارت های لازم که در اجرای وظایف ارائه شده برای تیم پروژه ضروری است، مطالعات دانشجویان را به عنوان مدیران تیم IT در محیط بین المللی آماده می کند.

دانش و مهارت های شما:

آگاهی از استانداردهای مدیریت پروژه و نحوه استفاده از آنها در عملمهارت استفاده از تکنیک های مدیریت پروژه (تعریف پروژه و دامنه آن، توسعه و بهینه سازی برنامه ها، مسائل مربوط به بودجه بندی و کنترل پروژه)توانایی برنامه ریزی پروژه ها با توجه به هزینه های پروژه و نیز ریسک و کیفیتتوانایی طراحی سیستم های اطلاعاتی و توسعه و مدیریت تولید در محیط بین المللی استاستفاده متخصص از ابزارهای تخصصی IT در مدیریت پروژهمهارت های نرم در مورد مدیریت تیم پروژه، مذاکرات و مهارت های ارائه.... [-]
لهستان Gdańsk
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
WSB University in Gdansk

مطالعات به طور عمده، آماده سازی حرفه حرفه ای آینده می شود. Wyższa Szkoła Bankowa در مورد دانش آموزان خود مراقبت می کند تا هیچ مشکلی در بازار کار از جمله بین المللی ندارد. ... [+]

مطالعات به طور عمده، آماده سازی حرفه حرفه ای آینده می شود. Wyższa Szkoła Bankowa در مورد دانش آموزان خود مراقبت می کند تا هیچ مشکلی در بازار کار از جمله بین المللی داشته باشد. به همین دلیل است که دانش آموزان WSB امکان تحصیل در دانشگاه های خارجی و گرفتن کارآموزی خود را در سایر کشورها دارند.

دانش و مهارت های شما شامل موارد زیر خواهد بود:

اداره مکاتبات و مذاکرات تجاری در زبان انگلیسیمذاکره بین ... [-]
لهستان Gdańsk
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
WSB University in Gdansk

فارغ التحصیلان این تخصص در انگلیس تدریس می کنند دانش و مهارت های مربوط به بهره برداری از شرکت ها در ابعاد بین المللی را بدست آورند. این تخصص دانشجویان را برای کار در شرکت ... [+]

فارغ التحصیلان این تخصص در انگلیس تدریس می کنند دانش و مهارت های مربوط به بهره برداری از شرکت ها در ابعاد بین المللی را بدست آورند. این تخصص دانشجویان را برای کار در شرکت های بین المللی، شرکت های همکار و رقابت در بازارهای بین المللی یا دفاتر همکاری در خارج از کشور آماده می کند.

سوالات متخصص در زبان انگليسي، تسهيل دريافت واژگان حرفه اي مورد استفاده شرکت هاي بين المللي را در کار روزمره آنها آسان مي کند.... [-]

لهستان Gdańsk
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

WSB in Tricity