Vistula University & Warsaw School of Tourism and Hospitality Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه ویستولا یک دانشگاه معتبر است، اعطا شده توسط لهستانی و خارجی نهادهای مستقل، مانند Perspektywy و Rzeczpospolita، خانه و بازار aand مرکز کسب و کار باشگاه.

univsersity متشکل از کارشناسان برجسته که تاثیر واقعی بر زندگی اقتصادی و اجتماعی، از جمله پروفسور داشته باشد. کریستوف Rybiński - سابق معاون رئیس جمهور از بانک ملی لهستان، پروفسور. آندره Olechowski - وزیر سابق امور مالی و وزیر سابق امور خارجه و پروفسور. Longin Pastusiak - سابق معاون رئیس جمهور از مجمع پارلمانی ناتو.

دانشگاه از نزدیک با شرکت همکاری و پشتیبانی از کارآفرینی کسب و کار در میان دانش آموزان، چیزی است که باعث می شود آن را به ایستادگی کردن در بازار آموزشی لهستانی است. این ارائه می دهد کارشناسی، کارشناسی ارشد، مهندسی، کارشناسی ارشد و دکترای مطالعات، هر دو به لهستانی و به زبان انگلیسی انجام شده است. آن را در سال 1992 تاسیس شد، و همراه با آکادمی اروپا هنرهای زیبا و دانشکده گردشگری و تفریح ​​آن را به شکل گروه ویستولا دانشگاه.

چرا تحصیل در ویستولا

دریافت دیپلم از یک دانشگاه معتبر

دانشگاه ویستولا است در ده بالا از بهترین دانشگاه های غیر دولتی در رتبه بندی توسط مجله Perspektywy 2014 ذکر شده است.

با توجه به خانه و بازار، دانشگاه بهترین شریک زندگی کسب و کار در میان دانشگاه های لهستان است. سطح آموزش و پرورش بالا را تضمین مجوز رسمی از سازمان به نمایندگی از جامعه دانشگاهی بین المللی:

1 شورای جهانی و مجمع در آموزش و پرورش تعاونی - تنها سازمانی است که کاملا اختصاص داده شده به کار یادگیری یکپارچه؛ 2 انجمن بین المللی دانشگاه: انجمن بین المللی موسسات آموزش عالی؛ 3 CEEMAN - یکی از اعتبارنامه معتبر ترین در مدیریت به دانشگاه تعلق می گیرد.

یادگیری از بهترین کارشناسان

دانشگاه گروه ویستولا به شما می دهد به بهترین کارشناسان داشتن یک تاثیر مجازی در زندگی اقتصادی و اجتماعی و همچنین پژوهشگران فعال دسترسی داشته باشید. کسانی که از سخنرانان اصلی دانشگاه عبارتند از: پروفسور. کریستوف Rybiński - سابق معاون رئیس جمهور از بانک ملی لهستان، پروفسور. آندره Olechowski - وزیر سابق دارایی، وزیر سابق از نمای بیرونی، پروفسور. Longin Pastusiak - سابق معاون رئیس جمهور از مجمع پارلمانی ناتو، پروفسور. جرزی M. نواک - معاون رئیس شورای اجرایی انجمن اروپا-آتلانتیک، پروفسور. دکتر HAB. به Paweł Bożyk - عضو مجلس سنا دانشگاه سازمان ملل در توکیو، پروفسور. ژان Fazlagić - متخصص در دانش، آموزش، خلاقیت، نوآوری و مدیریت منابع فکری، پروفسور. روم Fulneczek - رئیس جمهور سابق PZU و یا شرکت بیمه دوو مدیریت انجمن، دکتر مارک Kulczycki - رئیس جمهور سابق دویچه بانک PBC انجمن SA مدیریت، دکتر الکساندرا Wiktorow - بیمه بازرس، وزیر سابق کار. کارکنان علمی و آموزشی ما عمدتا شامل پزشکان، که تجربه خود را در شرکت ها و موسسات معتبر به دست آورد. همکاری با دانشمندان نفیس از مراکز دانشگاهی در سراسر جهان تضمین می کند که برنامه های آموزشی در پاسخ به نیازهای واقعی بازار کار جهانی.

مطالعه در یک جامعه بین المللی

فرصت های متعدد برای رفتن به آموزش حرفه ای و پروژه های آموزشی خارجی عمدتا به آلمان، اسپانیا و یا ترکیه. امکان شرکت در برنامه تبادل اراسموس دانشجویان بین المللی، متقابلا توسط دانشگاه از بیش از 30 کشور به پایان رسید. مشارکت در سخنرانی مهمان از استادان از سراسر جهان است. علاوه بر این دانشگاه سازماندهی هفته بین المللی، که در طی آن دانش آموزان شرکت در سخنرانی استادان خارجی. سطح بالایی از مشخصات بین المللی دانشگاه شده است جایزه برای بهترین ارتقاء بین المللی در نابغه Universitatis 2014 رقابت توسط مجله Perspektywy تاکید کرد.

دانشگاه پشتیبانی از توسعه حرفه ای

Cyfrowy Polsat، Radwag، به علاوه: دانشگاه یک برنامه نوآورانه ترکیب کسب و کار با آموزش و پرورش COOP-EDU، که در آن آن را با علامت های تجاری مانند همکاری انجام می دهد. این به این معنی آن را ممکن است برای تکمیل کارآموزی و دوره های تخصصی در شرکت های همکار و به دست آوردن هر دو دانش نظری جامد و آماده سازی کامل عملی، اجباری در برنامه آموزش در دانشگاه ویستولا. دانشگاه ارائه می دهد مشارکت در هزینه های تحصیلی، آموزش حرفه ای و بین المللی به عنوان مثال در پروژه های چین انجام شده است. شرکت دانش آموزان نیروی علمی تحت نظارت پروفسور. کریستوف Rybiński عمل در دانشگاه، انجام تحقیق و پژوهش برای شرکت های خارجی. همچنین این رویداد SPOT JOB - اولین برگزار شده توسط دانش آموزان با متخصصان کسب و کار و روز باز کارفرمایان در لهستان اتفاق در دانشگاه استادان است. ما به حفظ Globalizer - تنها برنامه در لهستان که در آن دانشجویان خارجی سرپرستی پایان نامه ارسال در قالب پروژه حمایت از شرکت های لهستانی برای شروع عملیات در این کشور از ملیت آنها.

مطالعات راحت تضمین

همه چیز برای شما راحت مطالعه نیاز موجود در 25 هزار M2 است: اتاق مطبوع، اتاق های سخنرانی برای چند صد دانش آموزان، اتاق آموزشی فضایی، اتاق مطالعه، کتابخانه، سالن بدنسازی، مرکز ورزشی، 2 رستوران در خدمت ظروف و تنقلات از سراسر جهان.

در روزهای گرم ممکن است به استراحت در یک حیاط دانشگاه سبز و فضایی. این ساختمان به معلول اقتباس شده است.

توسعه هر دو ذهن و بدن خود

انجام ورزش را دوست دارید؟ دانشگاه ویستولا فراهم می کند یک مرکز بیش از 600 M2 ورزشی بزرگ اقتباس به بازی بسکتبال، والیبال، فوتسال، بدمینتون و انجام هوازی (سیستم صوتی).

شما لازم نیست که به جستجو برای یک محل را به بازی. استفاده از مرکز ورزشی ویستولا است. آیا شما در ورزشگاه تمرین می کنید؟ ساختمان دانشگاه ارائه می دهد، تجهیزات مدرن و حرفه ای به شما این امکان برای دریافت مناسب و ساخت بدن خود را. شما می توانید به همان اندازه که شما می خواهید و نیاز آموزش.

ماموریت ما

ماموریت دانشگاه ویستولا است که به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت بالا برای جامعه دانشجویان بین المللی در یک روحیه بردباری و احترام به عقاید مختلف، دیدگاه ها، باورها و.

به دنبال این ماموریت شامل شرایط توسعه یافته توسط AFiBV که دانش آموزان را قادر به کسب دانش نظری و مهارت های عملی لازم را برای حل مشکلات به طور مستقل در زندگی روزمره روبرو هستند. در همان زمان، مشخصات تحصیلی در دانشگاه تهران با هدف برآوردن خواسته های بازار کار و چالش های عصر اطلاعات است.

هدف اصلی از دانشگاه ویستولا بهترین آمادگی ممکن است از دانشجویان برای مشاغل آینده خود و رفع نیازهای کارفرمایان در بازار کار محلی و بین المللی، هر دو در کسب و کار کوچک و در شرکت های بزرگ چند ملیتی است. برنامه درسی دانشگاه بر تجربه علمی و کسب و کار از استادان است. به عنوان یک نتیجه، دانش آموزان نه تنها دانش نظری جامد است، اما همچنین تجربه عملی بسیار عالی به دست آورید.

این دانشگاه با دانشمندان برجسته از مراکز دانشگاهی در سراسر جهان، که دعوت به سخنرانی مهمان همکاری می کند.

نقاط قوت ما

دانشگاه ما این است که در میان 10 دانشگاه های خصوصی بالا بالا در لهستان - محل 5th در 2014 رتبه بندی توسعه یافته توسط Perspektywy و Rzeczpospolita دانشگاه ویستولا دانشگاه بین المللی در لهستان است با توجه به رتبه بندی دانشگاه های تهیه شده توسط "Perspektywy" و "Dziennik Gazety Prawna" 2014 فیبریلاسیون دهلیزی ویستولا به شدت در محیط کسب و کار در نظر گرفته: آن را "بهترین شریک کسب و کار" عنوان شده توسط ویراستاران از خانه و بازار و مدال اروپا توسط مرکز کسب و کار باشگاه برای بهترین کارآموزی و کارورزی برای دانش آموزان اهدا شد در زمینه بازاریابی CEEMAN، WACE - با توجه به ترکیب با برنامه های مطالعات کارآموزی، IAU - تایید کیفیت تدریس: سطح بالایی از مطالعات است اعتبارنامه های بین المللی تایید ویستولا است به خوبی تثبیت و قدیمی ترین نام تجاری در میان همه دانشگاه های خصوصی در لهستان شما می توانید در میان 15 رشته را انتخاب کنید، از جمله 7 است که به زبان انگلیسی تدریس
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • لهستانی

اعتیار سنجی ها

  • CEEMAN is one of the most prestigious acreditations within management awarded to universities
  • The World Council and Assembly on Cooperative Education
  • International Association of Universities

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Ma در امور مالی و حسابداری

Campus تمام وقت پاره وقت October 2017 لهستان ورشو + {تعداد} بیشتر

اگر شما در حال حاضر مطالعات کارشناسی "گذشته" و شما علاقه مند به گسترش دانش خود را از عملکرد موسسات مالی و بانک ها، تجزیه و تحلیل پدیده های اقتصادی و موقعیت های اقتصادی و مالی، شروع تحصیلات تکمیلی در امور مالی و حسابداری. مطالعه همچنین در سیستم آموزش الکترونیکی، در هر نقطه و هر زمان! [+]

اگر شما در حال حاضر مطالعات کارشناسی "گذشته" و شما علاقه مند به گسترش دانش خود را از عملکرد موسسات مالی و بانک ها، تجزیه و تحلیل پدیده های اقتصادی و موقعیت های اقتصادی و مالی، شروع تحصیلات تکمیلی در امور مالی و حسابداری. مطالعه همچنین در سیستم آموزش الکترونیکی، در هر نقطه و هر زمان! شما مهارت های طراحی سیستم های فناوری مورد استفاده در امور مالی و حسابداری، به انجام تشخیص دقیق از پدیده های به دست آوردن و فرآیندها در منطقه از امور مالی و حسابداری اتفاق می افتد، به توسعه گزارشات مالی، به مدیریت دارایی ها و بدهی های موسسات مالی، به طور موثر کار با اشخاص از بازار مالی، و برای آماده سازی طرح ها و بودجه های مالی. همچنین شما می خواهد مهارت های مختلف اجتماعی، مانند توانایی به کار در یک گروه و توانایی به اشتراک گذاشتن دانش با همکاران دیگر زیر اصل subsidiarity و کارآفرینی به دست آورید. شما می توانید در سیستم های آموزش الکترونیکی مطالعه، در یک زمان و مکان است که شما با توجه به بهترین. 60 درصد از کلاس ها از طریق پلت فرم مبتنی بر وب در دسترس 24 ساعت انجام یک روز، از هر کامپیوتر. شما در تماس مداوم با تشکر از معلم به بحث و تبادل و چت، به طوری که شما لازم نیست به هر گونه یادداشت و یا خلاصه در طول سخنرانی ها - تمام مواد موجود در پلت فرم هستند. این یک گزینه عالی برای کار افراد پر مشغله که وقت برای... [-]

MA در روابط بین الملل

Campus تمام وقت پاره وقت October 2017 لهستان ورشو + {تعداد} بیشتر

به هنگام مطالعه روابط بین الملل در تحصیلات تکمیلی شما دانش خود را از ساختار اقتصاد جهانی، روابط سیاسی بین المللی، تجارت خارجی، مسائل اقتصادی، اجتماعی و حقوقی بین المللی را گسترش دهد. شما می توانید از چهره های برجسته شکل دادن به سیاست های بین المللی را یاد بگیرند. استادان ما تجربه ارزشمند در استفاده عملی از دانش روابط سیاسی و اقتصادی بین المللی است. [+]

به هنگام مطالعه روابط بین الملل در تحصیلات تکمیلی شما دانش خود را از ساختار اقتصاد جهانی، روابط سیاسی بین المللی، تجارت خارجی، مسائل اقتصادی، اجتماعی و حقوقی بین المللی را گسترش دهد. شما می توانید از چهره های برجسته شکل دادن به سیاست های بین المللی را یاد بگیرند. استادان ما تجربه ارزشمند در استفاده عملی از دانش روابط سیاسی و اقتصادی بین المللی است. شما توانایی برای تصمیم گیری سیاسی و اقتصادی در زمینه بین المللی، و همچنین مهارت های تحلیلی و روش به دست آورید. قوت: مطالعات در نظر گرفتن روند فعلی و تغییرات در اقتصاد جهانی انجام داد؛ برنامه درسی مورد مطالعه در مدل های بین المللی بر اساس؛ معلمان ما به طور فعال در زندگی اقتصادی شرکت می کنند، که نه تنها دانش نظری، بلکه مهارت های عملی خاص؛ شما دانش است که بخشی از تحولات اخیر در اقتصاد، ملی و بین المللی به دست آورید. طیف گسترده ای از دوره های عملی شما فراهم می کند با مهارت های خاص در حرفه شما مفید باشد. تخصص البته در روابط بین الملل در تحصیلات تکمیلی اجازه می دهد تا شما را به انتخاب یکی از تخصص های زیر است: روابط بین المللی اقتصادی چشم انداز شغلی شرکت های بین المللی؛ نمایندگان سازمان ها و نهادهای خارجی؛ دفاتر واحد تجارت و صادرات خارجی؛ فکر می کنم تانک. سازمان های بین المللی با ستاد اصلی و یا منطقه خود را در لهستان (OSCE، ODIHR، جامعه دموکراسی، UNDP، شورای اروپا، کمیسیون اروپا، سازمان ملل متحد، سازمان بین المللی... [-]

Ma در گردشگری و مهمان نوازی مدیریت

Campus تمام وقت پاره وقت October 2017 لهستان ورشو + {تعداد} بیشتر

برنامه گردشگری و تفریح ​​در مدرسه ورشو از گردشگری و مدیریت هتلداری (SGTiR) شما را با مهارت های ضروری برای مدیریت خود شرکت گردشگری و یا خود را با همکاری مدیریت انواع مختلف گردشگری و هتلداری مشارکت ها فراهم می کند. شما یک زبان خارجی در سطح تسلط B2 شورای مشترک چارچوب در اروپا اروپا از مرجع زبان کارشناسی ارشد، و شما صالح در استفاده از زبان تخصصی مورد نیاز برای انجام فعالیت های حرفه ای خود را تبدیل خواهد شد. [+]

برنامه گردشگری و تفریح ​​در مدرسه ورشو از گردشگری و مدیریت هتلداری (SGTiR) شما را با مهارت های ضروری برای مدیریت خود شرکت گردشگری و یا خود را با همکاری مدیریت انواع مختلف گردشگری و هتلداری مشارکت ها فراهم می کند. شما یک زبان خارجی در سطح تسلط B2 شورای مشترک چارچوب در اروپا اروپا از مرجع زبان کارشناسی ارشد، و شما صالح در استفاده از زبان تخصصی مورد نیاز برای انجام فعالیت های حرفه ای خود را تبدیل خواهد شد. در طول مطالعات خود را، شما آگاه در مورد آخرین فن آوری اطلاعات و ماهر در استفاده از آن در کسب و کار تبدیل خواهد شد. شما آشنا نه تنها با دانش انسان و نیازهای انسانی، روابط بین فرهنگی، روابط اجتماعی، حفاظت از محیط زیست و تاثیر انسان بر محیط زیست، بلکه با دارایی های فرهنگی بومی و حلقههای چشم انداز خواهد بود. نقاط قوت گردشگری و تفریح ​​مطالعات ما نه فقط سخنرانی ها، سمینارها و کلاس های گفتگو، اما - حتی مهم تر از - کلاس های عملی، کارگاه های آموزشی، مطالعات موردی، استراتژی و شبیه سازی بازی؛ مدرسان بحث در مورد جنبه های مختلف ایجاد و مدیریت گردشگری و سلامت، هتل ها، آژانس های مسافرتی، مراکز تفریحی؛ شما دانش سودمند در خصوص آخرین فن آوری اطلاعات، حفاظت از محیط زیست و تاثیر انسان بر محیط زیست، و همچنین به عنوان دارایی های فرهنگی بومی و حلقههای چشم انداز دست آوردن. شما یک زبان خارجی در سطح تسلط B2 شورای مشترک چارچوب در اروپا اروپا از مرجع زبان... [-]

کارشناسی ارشد در اقتصاد

Campus تمام وقت پاره وقت October 2017 لهستان ورشو + {تعداد} بیشتر

اگر شما در حال حاضر مطالعات کارشناسی "گذشته" و اصول اساسی اقتصاد به دست، هر دو در میکرو و در مقیاس کلان و شما علاقه مند به آشنا شدن با ابزارهای تحلیلی پیشرفته تر به مطالعه پدیده های اقتصادی هستند - شروع تحصیلات تکمیلی در اقتصاد. شما خواهید مهارت های تحلیلی توسعه و شما قادر خواهید بود به تجزیه و تحلیل اطلاعات اقتصادی و اقتصادی، بازار سهام و تحولات مالی. همچنین شما می خواهد با شاخص های اقتصادی و تجزیه و تحلیل آشنا دریافت کنید. [+]

اگر شما در حال حاضر مطالعات کارشناسی "گذشته" و اصول اساسی اقتصاد به دست، هر دو در میکرو و در مقیاس کلان و شما علاقه مند به آشنا شدن با ابزارهای تحلیلی پیشرفته تر به مطالعه پدیده های اقتصادی هستند - شروع تحصیلات تکمیلی در اقتصاد. شما خواهید مهارت های تحلیلی توسعه و شما قادر خواهید بود به تجزیه و تحلیل اطلاعات اقتصادی و اقتصادی، بازار سهام و تحولات مالی. همچنین شما می خواهد با شاخص های اقتصادی و تجزیه و تحلیل آشنا دریافت کنید. برنامه درسی مطالعه به حساب می تقاضا در حال حاضر از کارفرمایان، بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که شما مهارت های است که شما را قادر به یافتن شغل رویایی خود را توسعه دهد. حتی در مطالعات خود را شما قادر خواهید بود برای قرار دادن دانش خود را به آزمون عملی - دانشگاه فراهم می کند شما از این فرصت برای تکمیل کارآموزی در شرکت های پیشرو. مطالعات در لهستانی، انگلیسی و لهستانی / انگلیسی انجام شده است. برنامه های درسی تخصصی در علم اقتصاد به نیازهای بازار طراحی شده است، به عنوان آنها در همکاری نزدیک با شریک کسب و کار توسعه داده شده اند. به این ترتیب شما می توانید استفاده از طیف متنوعی از کارآموزی در شرکت کسب و کار شرکای دانشگاه ما را. نقاط قوت: برنامه درسی مطالعه است که در بهترین شیوه های آموزشی تعیین شده توسط وزارت علوم و آموزش عالی است؛ کلاس ها با استفاده از تکنیک های تحلیلی، روش های شبیه سازی و پیش بینی... [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت

Campus or Online تمام وقت پاره وقت October 2017 لهستان ورشو + {تعداد} بیشتر

برنامه درسی مطالعه را پوشش می دهد جنبه های کلیدی فعالیت کسب و کار در مناطق عمده ای از مدیریت کسب و کار. شرکت کنندگان افزایش کامل، دانش بسیار عملی که آنها را قادر به حل مشکلات کسب و کار به طور موثر و تصمیم گیری های دشوار مربوط به انجام کسب و کار در سطوح عملیاتی و استراتژیک (از جمله آنهایی که مربوط به مسائل بین المللی، با تاکید خاص بر ویژگی های مرکزی و شرقی منطقه اروپا). [+]

برنامه درسی مطالعه را پوشش می دهد جنبه های کلیدی فعالیت کسب و کار در مناطق عمده ای از مدیریت کسب و کار. شرکت کنندگان افزایش کامل، دانش بسیار عملی که آنها را قادر به حل مشکلات کسب و کار به طور موثر و تصمیم گیری های دشوار مربوط به انجام کسب و کار در سطوح عملیاتی و استراتژیک (از جمله آنهایی که مربوط به مسائل بین المللی، با تاکید خاص بر ویژگی های مرکزی و شرقی منطقه اروپا). ترکیبی از دانش علمی با تجربه پزشکان کسب و کار چه برنامه درسی متمایز می کند. به عنوان یک نتیجه، کلاس ها در فضای الهام بخش، با تمرکز زیادی بر روی کار تیمی است که استفاده از هر دو پشتیبانی و چالش های یک گروه را اجرا کنید. توجه زیادی به توسعه مهارت های جهانی و حرفه ای پرداخت می شود. مطالعات تلفن همراه هستند آماده سازی بسیار عالی برای یک کار حرفه ای، به عنوان آنها بهترین منعکس کننده شخصیت خود را - بر اساس یک نظرسنجی به نمایندگی از وزارت کار و امور اجتماعی انجام شده است. مطالعات تلفن همراه در دانشگاه ویستولا مطابق با مقررات از وزارت علوم و آموزش عالی در آموزش از راه دور (مورخ 2007 سپتامبر 25، به عنوان اصلاح). فارغ التحصیلان مطالعات تلفن همراه دریافت می دقیقا دیپلم هم مانند دیگر دانشجویان غیر ثابت. تفاوت اصلی نهفته در سازمان مطالعه - 60٪ از کلاس را در یک حالت تلفن همراه، 40٪ - در دانشگاه. این یک انتخاب ایده آل برای کسانی که ترجیح می... [-]