University of Bialystok

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

128670_student-3500990_1920.jpg

University of Bialystok در سال 1997 پس از 29 سال از دانشگاه شعبه دانشگاه ورشو تاسیس شد.

امروزه UwB یکی از بزرگترین و قوی ترین مراکز علمی در شمال شرقی لهستان به دلیل استانداردهای علمی و پتانسیل آن است. این دانشگاه شامل نه دانشکده است، از جمله یکی در خارج از کشور در ویلنیوس واقع شده است. کلاس ها و سخنرانی ها توسط حدود 900 معلم دانشگاهی ارائه می شود.

در حال حاضر، در حدود 30 محوطه تحصیلی، حدود 17،000 دانشجو را آموزش می دهد. این حدود 100 دوره مختلف تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد. جنبش دانشجویی پر رونق است: در حدود 70 باشگاه تحقیقاتی دانشجویی در دانشگاه وجود دارد.

Ph.D. مطالعات درجه بندی در پنج واحد دانشگاهی انجام می شود: دانشکده حقوق، دانشکده اقتصاد و مدیریت، دانشکده فیزیولوژی، دانشکده زیست شناسی و شیمی و دانشکده تاریخ و جامعه شناسی.

UwB حق دارد که 10 مدرک دکترای دانشگاهی و 4 مدرک دکتری خود را ارائه دهد. طبیعت و تنوع فرهنگی منحصر به فرد این منطقه، که مطالعات علمی را جذب می کند، به تحقیقات علمی در دانشگاه اعمال می شود.

این دانشگاه با موسسات آموزش عالی خارج از کشور در قالب حدود 50 توافق برای همکاری علمی در برنامه Erasmus LLP، برنامه لئوناردو داوینچی و برنامه های چارچوب همکاری می کند. با تشکر از همکاری بین دانشگاهی و بین المللی، دانش آموزان UWB در آموزش حرفه ای کارآموزی در خارج از کشور شرکت می کنند.

مکان ها

بیالیستوک

Address
ul. Świerkowa,20B
15-328 بیالیستوک, Podlaskie Voivodeship, لهستان