توضیحات رسمی را مطالعه کنید

114855_rsz_adobestock_206335315.jpg

University of Bialystok در سال 1997 پس از 29 سال از دانشگاه شعبه دانشگاه ورشو تاسیس شد.

امروزه UwB یکی از بزرگترین و قوی ترین مراکز علمی در شمال شرقی لهستان به دلیل استانداردهای علمی و پتانسیل آن است. این دانشگاه شامل نه دانشکده است، از جمله یکی در خارج از کشور در ویلنیوس واقع شده است. کلاس ها و سخنرانی ها توسط حدود 900 معلم دانشگاهی ارائه می شود.

در حال حاضر، در حدود 30 محوطه تحصیلی، حدود 17،000 دانشجو را آموزش می دهد. این حدود 100 دوره مختلف تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد. جنبش دانشجویی پر رونق است: در حدود 70 باشگاه تحقیقاتی دانشجویی در دانشگاه وجود دارد.

Ph.D. مطالعات درجه بندی در پنج واحد دانشگاهی انجام می شود: دانشکده حقوق، دانشکده اقتصاد و مدیریت، دانشکده فیزیولوژی، دانشکده زیست شناسی و شیمی و دانشکده تاریخ و جامعه شناسی.

UwB حق دارد که 10 مدرک دکترای دانشگاهی و 4 مدرک دکتری خود را ارائه دهد. طبیعت و تنوع فرهنگی منحصر به فرد این منطقه، که مطالعات علمی را جذب می کند، به تحقیقات علمی در دانشگاه اعمال می شود.

این دانشگاه با موسسات آموزش عالی خارج از کشور در قالب حدود 50 توافق برای همکاری علمی در برنامه Erasmus LLP، برنامه لئوناردو داوینچی و برنامه های چارچوب همکاری می کند. با تشکر از همکاری بین دانشگاهی و بین المللی، دانش آموزان UWB در آموزش حرفه ای کارآموزی در خارج از کشور شرکت می کنند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

University of Bialystok

این مطالعات قادرند مکانیسم روابط بین الملل و عملکرد اقتصادی جهانی را درک کنند. دانش آموخته شده در این مطالعات به عنوان مبنایی برای تحلیل مشکلات اقتصادی و سیاسی ایالتی از ... [+]

شرح

این مطالعات قادرند مکانیسم روابط بین الملل و عملکرد اقتصادی جهانی را درک کنند. دانش آموخته شده در این مطالعات به عنوان مبنایی برای تحلیل مشکلات اقتصادی و سیاسی ایالتی از منظر بین المللی به کار می رود. این مطالعات برای مشاغل حرفه ای به عنوان متخصصان و تحلیل گران میانی در واحدهای اداری دولتی و دولتی، سازمان های بین المللی یا ملی و موسسات همکاری با خارج از کشور، شرکت هایی که در بازارهای بین المللی فعالیت می کنند و همچنین برای انجام فعالیت های تجاری خود، آماده می شوند.... [-]

لهستان بیالیستوک
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی