University of Lodz

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

37،000 دانشجو که در دانشکده های مختلف دانشگاه شرکت می کنند 2214 معلم دانشگاهی را آموزش می دهند که 611 نفر از آنها دارای بالاترین رتبه علمی می باشند. علاقه به تحصیل در University of Lodz نه تنها با کیفیت بالای آموزش، بلکه همچنین با برنامه های مدرن تحصیلی ارائه شده در زبان لهستانی، انگلیسی، فرانسوی یا روسی تعیین می شود و سازگار با نیازهای متغیر بازار کار است. این دانشگاه همکاری بین المللی را به عنوان راهی برای تقویت توسعه و ادامه سنت شهر تلقی می کند. موسسه ما به طور منظم میزبان سخنرانان مهمان، سیاستمداران معروف، بازرگانان و نمایندگان فرهنگی از لهستان و خارج از کشور است. این دانشگاه بارها در میان موسسات عالی آموزش عالی در لهستان رتبه بندی شده است و به ویژه در زمینه های تحصیلات مانند مدیریت، حقوق و اقتصاد فوق العاده است. UL یکی از تنها شش دانشگاه لهستانی است که جایگاه را در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS به دست آورد.

University of Lodz دارای قدیمی ترین و شناخته شده ترین مدرسه زبان لهستانی برای خارجیان است که بیش از 22،000 دانش آموز را از سال 1952 آموزش دیده است. این مدرسه دوره های یک ماهه، 5 ماهه و 9 ماهه را فراهم می کند که دانشجویان خارجی را برای تحصیل در لهستان آماده می کند. این دوره های ابتدایی دوره های لهستانی و همچنین دوره های موضوعی زبان لهستانی در تاریخ، جغرافیا، زیست شناسی، شیمی، فیزیک، ریاضیات و فلسفه ارائه دانش آموزان آینده نگر با دانش مورد نیاز در تنظیمات آکادمیک آینده خود را ارائه می دهد. پس از اتمام، دانش آموزان بدون اجازه اضافی به بسیاری از موسسات آموزش عالی لهستان پذیرفته می شوند.

روابط بین المللی دانشگاه در مناطق مختلف قابل مشاهده است. در حال حاضر، در موافقت نامه های همکاری مستقیم، این مدرسه با 200 نهاد شریک زندگی در سراسر جهان همکاری می کند. در برنامه Erasmus، دانشگاه تا کنون 600 قرارداد را با 300 موسسه شراکت امضا کرده است. این مؤسسات دانشجویان ما، چه محلی و چه خارجی، امکان گذراندن یک دوره ترم، یا یک سال در خارج از کشور، و در عوض، ما از بسیاری از مهمانان خارج از کشور دوره آموزشی خود را در لودز می پذیریم. University of Lodz در سایر برنامه های تبادل و تحقیقاتی مانند اراسموس، پردیس اروپا، بورس تحصیلی و آموزش، گروه Compostela از دانشگاه ها، Erasmus Mundus شرکت می کند.

به عنوان یک نتیجه از همکاری با تعدادی از دانشگاه های خارجی از جمله دانشگاه ژان مولین Lyon 3، Université François - Rabelais (تور)، دانشگاه تگزاس در آستین، Westfälische Wilhelms - Universität Münster، مدرسه کسب و کار RH اسمیت، دانشگاه مریلند، دانشگاه رگنسبورگ و دانشگاه علوم کاربردی سانترا (Kokkola، فنلاند) دانش آموزان University of Lodz می توانند با دیپلم دو نفره فارغ التحصیل شوند.

کتابخانه دانشگاه یکی از بزرگترین و مدرن ترین کتابخانه های دانشگاهی لهستان است. در حال حاضر مجموع مجموعه آن 3 میلیون جلد است. دانشگاه پردیس اتاق های مدرن را در فاصلهی پیاده روی از بیشتر دانشکده ها ارائه می دهد. این دانشگاه دسترسی به مرکز ورزشی پیشرفته ای را فراهم می کند. به غیر از فرصت های فراوان زندگی اجتماعی (میخانه های بی شماری)، دانش آموزان می توانند در حدود 120 جوامع، باشگاه های علمی، انجمن ها و سایر سازمان های دانشگاهی شرکت کنند.

University of Lodz برنامه مبادلۀ Mobility Direct را ترتیب می دهد که اجازه می دهد تا ترم تحصیلی رایگان برای همه دانش آموزان در یک موسسه شریک در سراسر جهان داشته باشد.

University of Lodz" src="http://iso.uni.lodz.pl/wp-content/uploads/2015/03/WFL.jpg" alt="Campus of the University of Lodz" />

مکان ها

źdź

University of Lodz

Address
University of Łódź, ul. Narutowicza 68
90-136 źdź, źdź Voivodeship, لهستان
تلفن
+48 42 635 42 37