توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مطالعات انجام شده در دانشگاه ورشو نگه موقعیت های بالا در رتبه بندی های بین المللی، از جمله برابر بیشتر دانشگاه های جهان آموزش و پرورش رتبه بندی و رتبه بندی علمی دانشگاه های جهان (همچنین به عنوان شناخته شده شانگهای رتبه بندی). با توجه به تعداد کل دانشگاههای تحقیقاتی که می رسد 20 هزار، در دانشگاه ورشو است که در میان دو درصد بالای بهترین دانشگاه های جهان است. با توجه به رتبه بندی بین المللی، آن را نیز به عنوان بهترین دانشگاه در لهستان و یکی از آنهایی که پیشرو در این منطقه از اروپا است.

دانشگاه ورشو در سال 1816 تاسیس شد. فارغ التحصیلان دانشگاه 5 جوایز جایزه نوبل را کسب کرده اند. جامعه دانشگاه متشکل از 60،000. دانشگاه واشنگتن با بیش از 1،100 نهادهای خارجی همکاری می کند. این عضو از حدود 100 انجمن ها و شبکه های بین المللی است.

دانشکده علوم اقتصادی برنامه های درجه: ترکیب پایه محکم از آموزش دانشگاهی با با کیفیت بالا از دانش تخصصی، که بدون آن نمی توان هموار در اقتصاد مدرن عمل کند. فارغ التحصیلان ما احترام و توسط کارفرمایان به دنبال و به راحتی در نهادهای مختلف پیدا کنید.

همه تخصص در دانشکده علوم اقتصادی مجوز رسمی است که یک گواهی نامه از آموزش با کیفیت اعطا شده توسط کمیته اعتباربخشی دانشگاه به دست آمده اند. برنامه های مدرک در اقتصاد یک علامت مثبت با تمایز از کمیته اعتباربخشی دولت دریافت کرده است.

اقتصاد مدرن نه تنها یک علم تجربی بلکه یک تجربی است. برنامه درسی دوره ما پوشش می دهد افراد در حال سقوط در حوزه اقتصاد مدرن با رعایت استانداردهای بالای اروپا به. دانش آموزان UW در خط مقدم تحولات فکری لهستان هستند زیرا دانشگاهیان خود را ایجاد بخش اصلی محتوای فکری. بنابراین، آنها می توانند تبدیل با ایده های دست اول آشنا. دانش آموزان ما دسترسی به جدیدترین کتاب های درسی و نشریات، نه تنها داخلی بلکه خارجی داشته باشد. کتابخانه های اقتصادی WNE است مجموعه ای جالب اقتصادی و متعلق به شبکه کتابخانه اینترنت وو.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

University of Warsaw, Faculty of Economic Sciences

این یک برنامه دو ساله، تمام وقت، برنامه دوم در زمینه اقتصاد است که بر اقتصاد بین المللی با فرصت های دو درجه ای متمرکز است. بهترین برنامه ی اول در منطقه (به گفته Edunivers ... [+]

بهترین برنامه در اروپای شرقی بر اساس Eduniversal.

این یک دوره دو ساله، تمام وقت، برنامه فارغ التحصیل در زمینه اقتصاد است که تمرکز بر اقتصاد بین المللی است. این برنامه توسط دانشکده علوم اقتصادی دانشگاه ورشو ارائه شده است که در نظر کمیته اعتبار دولتی لهستان بهترین برنامه های آموزشی اقتصادی در لهستان را ارائه می دهد. این برنامه منجر به درجه "magister"، که مطابق با استاد هنر در اقتصاد است.

شما ... [-]
لهستان Warsaw
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Warsaw, Faculty of Economic Sciences

بهترین برنامه 17 در بازارهای مالی در سراسر جهان با توجه به رتبه Eduniversal رتبه 2018. ... [+]

بهترین برنامه ی 17 در جهان با توجه به 100 رتبه جهانی Eduniversal در بازارهای مالی در سال 2018.

برنامه مالی کمی در دانشکده علوم اقتصادی دانشگاه ورشو یک برنامه چهار ترم است که به صورت تمام وقت در اختیار دانشجویان قرار می گیرد تا دانش های برجسته ای را در زمینه امور مالی مدرن ارائه دهند. این برنامه منجر به "مدرک" درجه و سازگار با سیستم Bologna، معادل با تن از هنر است.

یکی از ویژگی های متمایز این برنامه این است که کلیه اصول تئوری اقتصادی را با دانش تخصصی در امور مالی ترکیب می کند. هدف اصلی این تخصص این است که دانش آموزان را از حوزه مالی کمی با همراهی کاربرد عملی آن در مؤسسات مالی، با توجه به آخرین روندها در دنیای مالی، به دانش آموزان ارائه دهند.... [-]

لهستان Warsaw
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

University of Warsaw, School of Economic Sciences