University of Ecology and Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مقدمه دانشگاه محیط زیست و مدیریت در ورشو (UE & M، Wyższa Szkoła Ekologii من Zarządzania W Warszawie) یک غیر دولتی موسسه آموزش عالی، بر اساس تصمیم وزیر آموزش و پرورش ملی در ماه جولای سال 1995 تاسیس و تحت شماره 62 در ثبت نام از موسسات آموزش غیر دولتی بالاتر ثبت نام و انجمن مؤسسات آموزش غیر دولتی بالاتر است.

دانشگاه به عنوان یکی از بهترین موسسات آموزش عالی غیر دولتی در منطقه Mazowsze. توسعه پویا از UE & M، استانداردهای آموزش بالا و شخصیت میان رشته ای از دانش به دست آمده توسط دانش آموزان ما قدردانی از کارفرمایان و متخصصان از بخش های مختلف به دست آورده اند.

استانداردهای بالای نتیجه آموزش و پرورش، در میان دیگران، در جوایز معتبر و عناوین به دانشگاه، ارزیابی مثبت از کمیته اعتباربخشی امور خارجه برای همه رشتهها تا کنون ارزیابی، و همچنین به عنوان جوایز به دست آمده توسط فارغ التحصیلان آن اعطا می شود.

دانشکده مدیریت از UE & M از آغاز فعالیت دانشکده، تمرکز اصلی با توجه به رشته های ارائه شده توسط این دانشکده دارای انتظارات در حال تحول از کار شده با کیفیت بالا و شخصیت های میان رشته ای آموزش، حصول اطمینان از به تخصص های تاریخ و اقتباس از محتوای آموزشی بازار. با تشکر از این، فارغ التحصیلان دانشکده از سوی کارفرمایان به عنوان متخصصان مجرب در اختیار داشتن منابع مورد نیاز از دانش، مهارت و تواناییها و ظرفیتهای اجتماعی، اجازه می دهد انجام موثر و مسئول از وظایف حرفه ای متنوع درک شده است.

پس زمینه مواد از دانشکده در اختیار آن، دانشکده مدیریت دارای زیرساخت آموزش کامل از دانشگاه محیط زیست و مدیریت در ورشو، از جمله اتاق مجهز سخنرانی و آزمایشگاه، اتاق کتابخانه و خواندن، تجهیزات، ماشین آلات، مواد و نرم افزار مورد نیاز برای انجام فرایند تدریس ، از جمله ایستگاه های کاری کامپیوتر با دسترسی به اینترنت می باشد. علاوه بر این، در هر یک از در ساختمان ها، دانشجویان و استادان دانشگاه از Wi-Fi دسترسی به اینترنت.

UE & M خود را دارد، امکانات آموزشی مدرن آن، اقتباس به نیازهای کاربران غیر فعال است. اتاق آموزش و آزمایشگاه حاضر دولت از تجهیزات مدرن و آنها اجازه می دهد انجام صحیح فرایند آموزش. چه تر است، دانشگاه باعث می شود امکانات آن برای دانش آموزان و معلمان در خارج از ساعات تدریس برنامه ریزی شده. تعداد و استاندارد اتاق آموزش را به تعدادی از دانش آموزان اقتباس شده است.

همچنین یک کتابخانه و اتاق مطالعه بسیار مجهز از UE & M، که مجموعه ها شامل بیش از 44،000 جلد وجود دارد. تا مجموعه تاریخ مطبوعات موجود در اتاق مطالعه شامل برنامه است. 240 عنوان از مجلات داخلی و 13 عنوان از مجلات خارجی.

دانش آموزان ممکن است مجموعه های کتابخانه الکترونیکی، مانند الزویر، اشپرینگر، ویلی بلکول، EBSCO، طبیعت، علم، وب دانش، SCOPUS، AGRO، BazEkon، BazHum، BazTech، CEJSH استفاده کنید.

چه چیزی ما متفاوت است؟

آموزشی مجرب و با تجربه و کارکنان علمی، ارائه دانش آموزان با دولت از هنر، دانش و مهارت های عملی برنامه های مطالعه در خط با الزامات بازار کار است که ارائه فارغ التحصیلان با دانش مورد نیاز در حرفه خود. کارشناسان و هیئت مدیره از کارفرمایان عملکرد در هر دانشکده قادر به مشورت در مورد چگونگی آماده فارغ التحصیلان برای کار آینده خود خواهد بود. آزمایشگاه تخصصی، اتاق مطبوع و استودیو با اتصال Wi-Fi. کتابخانه مدرن با یک اتاق خواندن راحت و با بیش از 52 000 کتاب ها و مجلات. انتشارات خود، مسئول جزوه و مقالات و کتاب های دوره. مدرسه ورشو از عملکرد بهداشت در UE & M سازماندهی سخنرانی باز در مورد سلامت و بیماری اجتماعی است. اراسموس PLUS برنامه تبادل 2014-2020 ارائه با بسیاری از دانشگاه ها، و همچنین کارآموزی در بسیاری از موسسات، ادارات و سازمان ها در کشورهای مختلف اروپا.

به خصوص برای دانشجویان بین المللی، یک دفتر همکاری های بین المللی وجود دارد. UE & M ارائه می دهد دوره مقدماتی زبان لهستانی هم برای فارغ التحصیلان ما و برای دانش آموزانی که فقط شروع به آموزش خود را در دانشگاه های لهستانی. برای دانش آموزان و شنوندگان ما ما نیز یک خوابگاه اطمینان حاصل شود.

مکان ها

ورشو

University of Ecology and Management

Address
ul. Olszewska 12
00-792 ورشو, Voivodeship Masovian, لهستان
تلفن
+48 22 825 80 34/35

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: