توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Polonia University Studium Generale، یک دانشگاه پولینین که در تاریخ 3 آوریل 1671 توسط پاپ دستور داده شده است، برای صومعه ی یاسنا گورا متصل شده است. دپارتمان علوم دینی و فلسفی توسط Studium Generale اهدا شد و در طول قرن هجدهم و نوزدهم، حدود 120 دانشمند دریافت کردند. عتیقه "کتابخانه" در Jasna Góra پایه و اساس برای استانداردهای بالا مدرسه است. بیش از 13،000 جلد گرانبهای قدیم وجود دارد که به هجده رشته تقسیم شده اند، از جمله: پزشکی؛ ریاضیات؛ قانون؛ ادبیات؛ تاریخ. متاسفانه، از 14 اکتبر 1857، در زمان پارتیشن های بعد لهستان، Studium Generale متوقف شد.


اما در سال 1992، با ظهور جمهوری سوم لهستان و مطابق با قانون آموزش عالی در تاریخ 12 سپتامبر 1992، دانشگاه زبان های خارجی و اقتصاد تاسیس شد. از یاسنا گورا، معاون دبیرکل پائولین، معاون ارشد نهاد تازه تاسیس شد. مدرسه دارای سه دانشکده بود: علوم انسانی؛ اقتصاد و مدیریت؛ قانون و اداره UFLE 25 نوع تحصیل در مقطع کارشناسی و 17 فرصت برای تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد. برای ده سال، دانش آموزان از UFLE با BA و MA فارغ التحصیل شدند. سپس در 19 ژوئیه 2001، با تصمیم وزیر آموزش و پرورش، دانشگاه زبان های خارجی و اقتصاد به Polonia University تبدیل شد.


پیش از اینکه UFLE به Polonia University تبدیل شد، بیش از پنج هزار دانشجو ماتریس شده بودند و کارکنان دانشکده های مختلف در تحقیقات کوتاه مدت و بلند مدت مشغول به کار بودند. مشارکت در پروژه های بین المللی بود که توسط اتحادیه اروپا و دیگران تامین می شد. امروزه توسعه بورس بین المللی علمی و آموزشی به دلیل همکاری خوب سازمان یافته Polonia University خارج از کشور با هفتاد و هشت مؤسسه آموزش عالی در خارج از کشور کار می کند. هم دانشجویان و هم دانشکده ها قراردادها را با دانشگاه ها و کالج ها در خارج از کشور امضا کرده اند.

عقاب سفید، در سنت 1919، نشانه ای برای Polonia University Częstochowa شد. عقاب یک تاج را با یک صلیب پر می کند و شاخه های لورل و کف دست خود را که نمادهای شکوه، افتخار، پیروزی و پشتکار است، نگه می دارد. نماد از پستان آن نماد از حامی دانشگاه ما، بانوی ما از Częstochowa در Jasna Góra است. Sapientia Aedificavit Sibi Domum - حکمت ساخته شده این خانه - به عنوان شعار برای مدرسه ما گرفته شد؛ این Maxim استودی ژنرال در غار کتابخانه قرن هجدهم در Jasna Góra است.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Polonia University

هدف این است که برای آماده سازی پرسنل شایسته و تحصیلکرده در زمینه اقتصاد، که قادر به تجزیه و تحلیل فرآیندهای در حال وقوع در اقتصاد مدرن، که دانش از توابع اقتصاد معاصر است. ... [+]

کارشناسی ارشد اقتصاد

تخصص ها:

بین المللی اقتصادی و روابط حقوقی حسابداری و مالی تامل مالیات و مالیه عمومی حمل و نقل بین المللی املاک و مستغلات اقتصاد بازار دیپلماسی و مذاکره کسب و کار بین المللی کسب و کار و قانون - مطالعه به زبان انگلیسی انجام حسابداری و مدیریت مالی - مطالعه به زبان انگلیسی انجام شده است.

برنامه تحصیلی

هدف این است که برای آماده سازی پرسنل شایسته و تحصیلکرده در زمینه اقتصاد، که قادر به تجزیه و تحلیل فرآیندهای در حال وقوع در اقتصاد مدرن، که دانش از توابع اقتصاد معاصر است. این مطالعه دانش آموزان را قادر می سازد برای به دست آوردن: ... [-]

لهستان Częstochowa
اکتبر 2019
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MA)

Polonia University

برنامه های کارشناسی ارشد با دانش مدیریت کسب و کار و اقتصاد دانش آموزان. درجه است بر اساس هسته ای و دوره های تخصصی تعلق می گیرد. ... [+]

کارشناس ارشد اقتصاد

برنامه ها در مدرسه کسب و کار در دانشگاه POLONIA ارائه مدرک لیسانس و درجه کارشناسی ارشد که دانش آموزان با دانش مدیریت کسب و کار و اقتصاد. درجه است بر اساس هسته ای و دوره های تخصصی تعلق می گیرد.

چرا باید شما را انتخاب مدرسه کسب و کار ما؟

امکان به دست آوردن مدارک بسیار شناخته شده با مهارت های بسیار مهم مورد نیاز در اقتصاد جهانی، امور مالی بین المللی، امور خارجه، تجارت بین المللی و یا سرویس های دیپلماتیک؛ فارغ التحصیلان به شدت توسط شرکت های بین المللی به ارزش؛ آزمایشگاه آموزش بسیار welequipped (خدمات فنی جامع) دوره های ویژه برای دانشجویان بین المللی، نرم. برنامه به زبان لهستانی. کمک برای پیدا کردن محل اقامت خصوصی مناسب؛ واقع در نزدیکی سایت زیارت بین المللی، جیسنا گورا؛ کلان شهر چند فرهنگی دوستانه؛ واقع در 200 کیلومتری ورشو، 140 از کراکوف، 160 کیلومتر از Wroclaw. ... [-]
لهستان Częstochowa
اکتبر 2019
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی