Polonia University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Polonia University Studium Generale، یک دانشگاه پولینین که در تاریخ 3 آوریل 1671 توسط پاپ دستور داده شده است، برای صومعه ی یاسنا گورا متصل شده است. دپارتمان علوم دینی و فلسفی توسط Studium Generale اهدا شد و در طول قرن هجدهم و نوزدهم، حدود 120 دانشمند دریافت کردند. عتیقه "کتابخانه" در Jasna Góra پایه و اساس برای استانداردهای بالا مدرسه است. بیش از 13،000 جلد گرانبهای قدیم وجود دارد که به هجده رشته تقسیم شده اند، از جمله: پزشکی؛ ریاضیات؛ قانون؛ ادبیات؛ تاریخ. متاسفانه، از 14 اکتبر 1857، در زمان پارتیشن های بعد لهستان، Studium Generale متوقف شد.


اما در سال 1992، با ظهور جمهوری سوم لهستان و مطابق با قانون آموزش عالی در تاریخ 12 سپتامبر 1992، دانشگاه زبان های خارجی و اقتصاد تاسیس شد. از یاسنا گورا، معاون دبیرکل پائولین، معاون ارشد نهاد تازه تاسیس شد. مدرسه دارای سه دانشکده بود: علوم انسانی؛ اقتصاد و مدیریت؛ قانون و اداره UFLE 25 نوع تحصیل در مقطع کارشناسی و 17 فرصت برای تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد. برای ده سال، دانش آموزان از UFLE با BA و MA فارغ التحصیل شدند. سپس در 19 ژوئیه 2001، با تصمیم وزیر آموزش و پرورش، دانشگاه زبان های خارجی و اقتصاد به Polonia University تبدیل شد.


پیش از اینکه UFLE به Polonia University تبدیل شد، بیش از پنج هزار دانشجو ماتریس شده بودند و کارکنان دانشکده های مختلف در تحقیقات کوتاه مدت و بلند مدت مشغول به کار بودند. مشارکت در پروژه های بین المللی بود که توسط اتحادیه اروپا و دیگران تامین می شد. امروزه توسعه بورس بین المللی علمی و آموزشی به دلیل همکاری خوب سازمان یافته Polonia University خارج از کشور با هفتاد و هشت مؤسسه آموزش عالی در خارج از کشور کار می کند. هم دانشجویان و هم دانشکده ها قراردادها را با دانشگاه ها و کالج ها در خارج از کشور امضا کرده اند.

عقاب سفید، در سنت 1919، نشانه ای برای Polonia University Częstochowa شد. عقاب یک تاج را با یک صلیب پر می کند و شاخه های لورل و کف دست خود را که نمادهای شکوه، افتخار، پیروزی و پشتکار است، نگه می دارد. نماد از پستان آن نماد از حامی دانشگاه ما، بانوی ما از Częstochowa در Jasna Góra است. Sapientia Aedificavit Sibi Domum - حکمت ساخته شده این خانه - به عنوان شعار برای مدرسه ما گرفته شد؛ این Maxim استودی ژنرال در غار کتابخانه قرن هجدهم در Jasna Góra است.

مکان ها

چستووا

Address
Polonia University in Częstochowa
ul. Pułaskiego 4/6

POLAND

42-200 چستووا, Voivodeship سیلسی, لهستان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید