Poznan University of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Poznan University of Technology بهترین دانشگاه فنی در وایکوپولکی در غرب لهستان است. در سال 2017/2018 سومین دانشگاه اغلب انتخاب شده در لهستان بوده است، چرا که تا شش نامزدی برای جایی در آنجا رقابت می کنند. Poznan University of Technology ( PUT ) یکی از بهترین دانشگاههای فنی در لهستان است. PUT اولین دانشگاه لهستان بود که عضو CESAER شد - کنفرانس مدارس اروپایی برای آموزش و تحقیقات مهندسی پیشرفته - یک سازمان اروپایی که بهترین دانشگاههای فنی را به ارمغان می آورد. همچنین عضو SEFI - Société Européenne pour la Formation in Ingenieurs، EUA - انجمن دانشگاه اروپایی، ADUEM - اتحاد دانشگاه ها برای دموکراسی و همچنین IAU - انجمن بین المللی دانشگاه ها.

Poznan University of Technology از دانشکده مهندسی عمران است که در سال 1919 تأسیس شد. PUT دارای تقریبا یک قرن تجربه در آموزش مهندسین و محققان بسیار مجرب در بسیاری از مناطق است.

در حال حاضر PUT دارای نزدیک به 20،000 دانش آموز در 10 دانشکده است:

  • دانشکده معماری
  • دانشکده فنی شیمی
  • دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
  • دانشکده محاسبات
  • دانشکده مهندسی برق
  • دانشکده الکترونیک و مخابرات
  • دانشکده مدیریت مهندسی
  • دانشکده ماشین آلات و حمل و نقل
  • دانشکده مهندسی مکانیک و مدیریت
  • دانشکده فیزیک فنی

آموزش در 26 حوزه تحصیلی ارائه شده است، از جمله چهار دوره ابتدایی و یازده دوره در دوره دوم به طور کامل به زبان انگلیسی ارائه می شود.

علم برای مردم

ویلکوپلسکی و پوزنان به طور خاص چشم اندازهای زیادی را ارائه می دهند. پزنان از پایین ترین نرخ بیکاری در کشور برخوردار است، زیرا شرایط آن باعث تشویق کارگران برای راه اندازی کسب و کار خود در این کشور می شود. در حال حاضر حدود 100000 شرکت فعال در این شهر وجود دارد.

Poznan University of Technology جایی است که دانشجویان می توانند تجربه ای را که با واقعیت بازار کار مرتبط است مرتبط سازند. آنها مطابق با نیازهای متغیر کسب و کار و صنعت آموزش دیده اند. برنامه مطالعات دوگانه در همکاری با شرکت هایی مانند Volkswagen Poznań، اتوبوس سولاریس توسعه داده شده است

علاوه بر شرکت هایی که قبلا ذکر کرده اند، لیست شرکا شامل Samsung Electronics، Amica، Man Bus، HCP-Poznań، Luvena، GlaxoSmithKline Pharmaceuticals SA)، Dalkia، Budimex، Skanska، MTP-Poznań، BZ WBK - گروه Santander و بسیاری دیگر است.

در مارس 2017 اولین کنسرسیوم علمی یکی از جاده های بین دانشگاه های لهستان و چین را تشکیل داده است، اولین تعهد این نوع در جهان است. این کنسرسیوم شامل 15 دانشگاه و سازمان در چین و 11 دانشگاه فنی در لهستان، از جمله PUT . نتیجه همکاری ایجاد یک کلاس کنفوسیوس است، در آنجا کارکنان و دانش آموزان PUT می توانند چینی را با زبان مادری چینی مستقیما از چین مطالعه کنند. اثر دیگری ایجاد مرکز پژوهشی چین و لهستان از جاده ابریشم جدید است. این هدف با هدف همکاری دانشگاه های فنی فنی از لهستان و چین است. اهداف اصلی مرکز انتقال علوم، آموزش، فرهنگ و در نتیجه کسب و کار است.

در نوامبر 2016 یک آکادمی هوآوی در Poznan University of Technology افتتاح شد که اولین بار در لهستان بود. یک آزمایشگاه مدرن ساخته شده است که دانش آموزان می توانند تکنیک های مدرن Huawei را مطالعه کنند. آنها می توانند دانش خود را از فن آوری های مدرن با استفاده از کلاس های عملی حرفه ای در این زمینه گسترش دهند.

از سال 2014 مرکز هواپیمایی با یک شبیه ساز پرواز مدرن بوده است؛ PUT یک ناوگان دو هواپیما دارد: Zlin 242L و Extra 330 LX و MDM-1Fox هواپیما. در حال حاضر دانشجویان PUT می توانند در دو رشته تحصیلی: هواپیما و هواشناسی تحصیل کنند.

همکاری بین المللی

PUT حدود 230 موافقت نامه بین المللی را با دانشگاه های اروپا و خارج به امضا رسانده است. این دانشگاه برای سال های زیادی در برنامه اراسموس و توافق نامه های دو جانبه شرکت کرده است. در تحقیقات علمی، PUT با 80 دانشگاه از سراسر جهان همکاری می کند.

دو درجه - مزیت دوگانه

دانشگاه های خارجی سطح بالای آموزش و پرورش و حرفه ای بودن را در تدریس و تحقیقات ارائه شده در PUT به رسمیت می شناسند و به منظور بهبود استانداردهای آموزشی، قراردادهای ویژه با دانشگاه در فرانسه - Lille-I برای زمینه های زیر امضا شده است: مدیریت شرکت؛ این توافقنامه دانشجویان را قادر می سازد تا با تکمیل یک برنامه آموزشی مشترک دو درجه را کسب کنند. دیگر موافقت نامه های دیپلم در سال 2017 با دانشگاه فنی کیف در زمینه های مهندسی مکانیک و مهندسی زیست پزشکی امضا شد. پروژه های مشابه دیگر در آماده سازی وجود دارد.

فناوری در یک احساس مثبت

دانش آموزان PUT می توانند به یکی از بیش از 80 گروه علمی بپردازند تا منافع علمی خود را دنبال کنند، برای دریافت کمک های اضافی از رتور برای انجام تحقیقات و یا سفر علمی.

در کنار گروه های علمی، یک ایستگاه رادیویی رادیو آفرا، یک ایستگاه تلویزیونی Spacja TV، کور دانشگاه Volantes Soni و بسیاری از سازمان های دیگر وجود دارد. PUT همچنین دارای 36 باشگاه ورزشی است که نزدیک به 1500 دانشجو به طور مرتب ورزش می کنند. در جشن ورزش های علمی در سال 2016، PUT چهارمین رده بندی عمومی و سومین رده از دانشگاه های فنی بود. مرکز ورزشی PUT دارای امکانات تنیس، بولینگ، چرخش، قایقرانی در فضای باز، اسکواش و همچنین سالن های ورزشی است.

کمک هزینه تحصیلی برای بهترین دانشجویان!

PUT می دهد بورس تحصیلی برای بهترین دانشجویان بین المللی انجام دوره های پرداخت می شود. چنین کمک های مالی می تواند به صورت نقدی و یا هزینه های اقامت در خوابگاه های دانشجویی PUT پرداخت شود.

رابطه نزدیک با کسب و کار تماس با شرکای تجاری متعدد، بخش مهمی از زندگی دانشگاهی است. تشویق و مشاوره شرکای ما نه تنها برای تنظیم برنامه های آموزشی ما به منظور رعایت الزامات بازار بلکه در درجه اول به جایگاه ما در میان دانشگاه های دیگر قوی تر است

مکان ها

پوزناچ

Poznan University of Technology

Address
Pl. M. Sklodowskiej-Curie 5, 60-965 Poznan
62 پوزناچ, Voivodeship لهستان بزرگ, لهستان
تلفن
+48 61 665 35 37