Pomeranian Medical University in Szczecin

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه علوم پزشکی سگ پشمالوی سیاه پومرانیا در سزیندانشگاه علوم پزشکی سگ پشمالوی سیاه پومرانیا در Szczecin یک دانشگاه (دولتی) مردم را با تمام وقت، سیستم درون مرزی از مطالعه است. سطح مدرک تحصیلی برگزار می شود: برنامه مدرک کارشناسی ارشد؛ دیپلم آموزش عالی؛ برنامه چرخه طولانی است.

دو دانشکده در دانشگاه که ارائه مطالعات انجام شده در زبان انگلیسی وجود دارد:
1. دانشکده پزشکی
2. دانشکده پزشکی و دندانپزشکی

دانشگاه علوم پزشکی پمرنین در سزین ارائه می دهد مطالعات انجام شده در زبان انگلیسی از سال 1996 در دانشکده پزشکی و در دانشکده دندانپزشکی از سال 2006. در حال حاضر، دانشگاه علوم پزشکی پمرنین در سزین دارای بیش از 600 نفر از دانش آموزان زبان انگلیسی در هر دو پزشکی و دندانپزشکی دانشکده. بیش از 250 دانشجو در حال حاضر با موفقیت از دانشکده پزشکی فارغ التحصیل شد. هر سال در این دانشگاه 100 کرسی در دانشکده پزشکی و 30 کرسی در دانشکده پزشکی و دندانپزشکی.


اطلاعات شناسایی سطح آموزش

لهستان به عنوان یک عضو اتحادیه اروپا باید در نیروی کامل و اثر دستور 2005/36 / EC از پارلمان اروپا و شورای 7 سپتامبر سال 2005 در به رسمیت شناختن مدارک حرفه ای باقی می ماند. دانشگاه علوم پزشکی پمرنین در سزین ارائه می دهد برنامه درسی سازگار با دستورات اتحادیه اروپا از جمله سیستم ECTS.

فارغ التحصیلی از دانشگاه علوم پزشکی پمرنین در سزین هر دو از دانشکده پزشکی و دانشکده پزشکی و دندانپزشکی قدرت می بخشد به:
1. دسترسی به مطالعه بیشتر: امکان برای تحصیلات تکمیلی و مطالعات دکترای اعمال می شود.
2. شروع روند آزمون پزشکی نهایی [Lekarski Egzamin Końcowy].
3. برای اجازه به تمرین حرفه ای اعمال می شود.

کتابخانه اصلی دانشگاه است دائم (رایگان برای دانش آموزان) دسترسی به پایگاه داده در اینترنت مانند: MEDLINE، SCOPUS، Science Direct و ویلی در خط کتابخانه، از uptodate. ERIC، علوم مستقیم، مجموعه کوکران؛ علم و فناوری سیلورپلاتر. کتابخانه پزشکی سیلورپلاتر. در EndNote Web؛ EBSCO. مک هیل؛ MedTube. و غیره.

دانشگاه با بسیاری دیگر از پزشکی مدارس، بیمارستان ها و کلینیک در اروپا همکاری می کند. دانشجو داشتن نمره بالا ممکن است برنامه اراسموس را وارد کنید. PMU توافق با دانشگاه ها در آلمان، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا را امضا کرده است. این نتایج در فرصت از آموزش عملی و ارز علمی برای کارکنان آموزش و همچنین برای دانش آموزان است.

دانش آموزان که سزین یک شهرستان پر جنب و جوش با طیف گسترده ای از امکانات اجتماعی، فرهنگی و تفریحی موجود در منطقه است. با مطالعه در سزین یکی می شود به سود بیشتری از یادگیری در مورد یک فرهنگ جدید. به طور طبیعی، مطالعات پزشکی را تا بسیاری از زندگی روزمره دانش آموزان، اما سزین می توانید طیف گسترده ای از فعالیت های به انجام در زمان فراغت خود را فراهم می کند. فعالیت گلف، سالن های ورزشی فوتبال و ورزش به بولینگ، استخر و خزنده میخانه باشد. این شهرستان دارای یک زندگی فرهنگی گسترده ای را با خود ارکستر فیلارمونیک، اپرا، گالری های هنری، باشگاه و غیره از زمان به زمان آب و هوا می تواند تیره و تار و می توان دلتنگ یا کمی غمگین و آن را طبیعی می خواهید به زیر پتو با یک کتاب یا فیلم خوب دانش آموزان از PUM پنهان به عادت از جستجو برای یک محل نسبت به است دیدار با دوستان، استراحت و یا فقط از فنجان قهوه داغ جرعه. سزین دارای مقدار زیادی از مکان های مانند. با توجه به این واقعیت است که دانش آموزان برنامه آموزش زبان انگلیسی از گوشه های مختلف جهان هستند، مطالعات در PMU را نه تنها به آموزش عالی برای پزشکان و دندانپزشکان آینده، بلکه یک فرصت فوق العاده برای زندگی و کار در یک محیط متنوع که در آن می توان زبان جدید را یاد بگیرند، درک فرهنگ دیگر و یا حتی روش های مختلف علمی و تکنیک را مشاهده کند.

چهار دلیل برای تحصیل پزشکی در لهستان

1. این دارای دولت از هنر و امکانات.

پیشگامانه، صرفه جویی در زندگی، پیوند کامل چهره: در ماه مه سال 2013، یک تیم جراحی لهستانی برای اولین بار به انجام رساندن قبلا غیر قابل تصور بود. نه تنها از عمل جراحی، که در طی آن بیمار 33 ساله پیوند پوست و استخوان پس از از دست دادن بینی خود را، فک بالا و گونه در یک تصادف دریافت کرده بود، اما آن را نیز سریعترین زمان در جهان برای چنین عملیات پیچیده بود . "پیوند صورت از آنها فوق العاده پیچیده، روش نسبتا نادر است که معمولا نیاز به آماده سازی گسترده، معمولا ماه ها یا سال،" می گویند ایمیل روزانه.

در خط مقدم این و بسیاری دیگر از زمینه های پزشکی، با تشکر از امکانات برش لبه آن و پرسنل متخصص. لهستان.

2. اگر شما انگلیسی صحبت می کنند، شما تمام مجموعه.

نگران چرا که شما لهستانی صحبت می کنند؟ آیا نمی شود. همه دانشکدههای پزشکی لهستان ارائه مطالعات انجام شده در انگلیسی در سراسر رشته های تخصصی از جمله داروسازی، پرستاری و فیزیوتراپی.

3. شما در شرکت بسیار عالی بود.

دانشجویان بین المللی 8.58 درصد از کل دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی لهستان با دانش آموزان از نروژ، سوئد، ایالات متحده، عربستان سعودی، و کانادا در صدر فهرست کشورهای ارسال را تشکیل می دهند. به عنوان بخشی از فرآیند بولونیا، دانشگاه های لهستانی درجه به رسمیت شناخته شده در سراسر اروپا و معتبر توسط بسیاری از موسسات معتبر ترین جهان را عطا کند. لهستان نیز با دانشگاه در سراسر جهان همکاری می کند. غذای آماده؟ نه تنها این فرصت را به مطالعه در کنار یک بدن دانش آموز متنوع شما داشته باشد، اما شما همچنین باید این شانس را به گسترش شبکه خود و اتصالات - و نه فقط در لهستان بلکه در سراسر جهان است.

4. شما کمتر برای کیفیت بالا صرف.

به گزارش انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی (AAMC)، به طور متوسط ​​هزینه یک سال از دانشکده پزشکی عمومی، از جمله شهریه، هزینه ها و بیمه بهداشت و درمان، در ایالات متحده 34،592 $ در دولت و 58668 $ خارج از دولت در 2016- بود 2017 سال تحصیلی. درسی مدارس خصوصی و هزینه ها، در عین حال، بالا 50000 $ افزایش یافت. و این ارقام از اتهامات وارده به خارج از دانشگاه، مانند مسکن، کتاب، و مواد غذایی شامل نمی شود.

هزینه مدرک پزشکی است در لهستان به طور قابل توجهی پایین تر، با توجه به آمار و ارقام از وزارت علوم و آموزش عالی: مطالعات تمام وقت در مدارس دولتی برای دانش آموزان لهستانی و همچنین دانشجویان بین المللی که در تطابق با الزامات خاص، از جمله شهروندان از رایگان هستند اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا. پرداخت فقط EUR 3000 (حدود USD 3200) در سال برای مطالعات - دیگر دانشجویان بین المللی هنوز هم یک معامله نمره خواهد شد. نه تنها این، اما آنها نیز یک هزینه قابل توجهی پایین تر از زندگی در مقایسه به در ایالات متحده و در سراسر بسیاری از اروپا لذت ببرید.

مکان ها

Szczecin

Address
Pomeranian Medical University in Szczecin
Rybacka 1

Szczecin, Voivodeship West Pomeranian West, لهستان

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: