Opole University Of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Opole در فناوری (OUTech) پیشرو یک دانشگاه بین المللی با تکنولوژی بالا گرا در لهستان است. ما با ارائه آموزش و پرورش بیشتر در زمینه از دانش فنی بلکه در زمینه های مدیریت، گردشگری، ورزش و فیزیوتراپی. پتانسیل علمی و آموزشی ما این است که توسط کارکنان علمی و پژوهشی در طبقه بالا ساخته شده است. با تشکر از همکاری با بهترین شرکت های داخلی و خارجی مشارکت ارزشمند، دانش آموزان ما دست اول دانش و مهارت های عملی متناسب با الزامات استاندارد فعلی بازار جهانی است. تحقیقات ما فراتر از زمینه های مهندسی، ترکیب علوم فنی تخصصی با اقتصاد، مدیریت، ورزش و علوم پزشکی. OUTech از شش دانشکده تشکیل شده است:

مهندسی عمران و معماری اقتصاد و مدیریت مهندسی الکترونیک، کنترل اتوماتیک و IT مهندسی مکانیک مهندسی تولید و لجستیک تربیت بدنی و فیزیوتراپی

OUTech در سال 1966 تاسیس شد و نزدیک به 50 سال از سنت آکادمیک. ما 8 000 دانش آموز از جمله آموزش تا 400 دانشجویان بین المللی در سال است. دانشگاه بیش از 900 نفر از کارکنان از جمله 540 استاد علمی، 143 استاد و بیش از 20 محققان خارجی در استخدام.

محل

دانشگاه ما این است که در شهرستان زیبا از Opole، واقع در بخش جنوب غربی لهستان، اروپا. .Opole مدرن، شهرستان اروپا اندازه متوسط ​​با جمعیت 130،000 است -: این شهرستان پایتخت منطقه Opolskie (55٪، 45٪ روستایی، تراکم 110 / km2 است 1044346، شهری 11 شهرستان، منطقه 9،412.5 KM3، جمعیت) است . این بزرگترین مرکز اقتصادی، دانشگاهی، علمی و فرهنگی region.Opole است در امتداد جاده پان اروپایی کریدور III واقع شده است. A4 را بین المللی بزرگراه لینک Opole در با غرب و شرق اروپا. فاصله بین Opole و مرکزی شهرستانها سرمایه در اروپا به شرح زیر است: - ورشو 320 کیلومتر، برلین - 420 کیلومتر، پراگ - 291 کیلومتر، وین - 356 کیلومتر، بوداپست - 500 کیلومتر است. بزرگراه ها و راه آهن سیستم تضمین دسترسی آسان به فرودگاه بین المللی: وروتسواف فرودگاه کوپرنیک (90 کیلومتر) و فرودگاه بین المللی کاتوویتس (100 کیلومتر)، ورشو فرودگاه شوپن (330 کیلومتر) است. با قطار با سرعت بالا از ورشو آخرین حدود 3 ساعت.

آموزش و پژوهش

تحصیل در OUTech منجر به طیف وسیعی از مشاغل هیجان انگیز و با ارزش. ما با ارائه آموزش و پرورش در 24 رشته و 6 درجه دکترا. مطالعات در رشته های زیر ارائه شده:

معماری و برنامه ریزی شهر مهندسی عمران اقتصاد مهندسی برق آموزش و پرورش در تکنولوژی و مهندسی کامپیوتر مهندسی ایمنی مهندسی کنترل اتوماتیک و رباتیک علم الکترونیک و مخابرات کامپیوتر مهندسی قدرت فرایند های شیمیایی و مهندسی مهندسی محیط زیست مهندسی مکانیک و ساختمان ماشین حمل و نقل حمل و نقل مکاترونیک علم و تکنولوژی مواد غذایی مدیریت روابط بین المللی اقتصادی مدیریت مدیریت و مهندسی تولید تربیت بدنی گردشگری و تفریح فیزیوتراپی

ما همچنین ارائه طیف گسترده ای از دوره های کارشناسی ارشد از جمله، اتحادیه اروپا و چین روابط کسب و کار و یا جامع مدیریت بهداشت و درمان و یا کامپیوتر پزشکی قانونی. نتایج مشخصات متنوع ما در یک کار تحقیقات گسترده در زمینه های مربوط به:

مدرن مدنی، لرزه و مهندسی باد فن آوری های الکترونیکی تخصصی کامپیوتر و مخابرات فن آوری های پیشرفته استفاده از انرژی های تجدید پذیر روش نوآورانه برای مدیریت و نقل و تدارکات وسایل نقلیه و ماشین آلات طراحی تجزیه و تحلیل از مواد مختلف مورد استفاده در صنعت تخصص های هوشمند از Regionals در توسعه پایدار افزایش روش توانبخشی و تجزیه و تحلیل ورزشی حرفه ای با استفاده از بیومکانیک، بیوشیمی و ژنتیک

پژوهش ما بر فن آوری پیشگامانه و نوآوری متمرکز شده است. با تشکر از شدن سرمایه گذاری و نوسازی زیرساخت های دانش آموزان ما و دانشمندان در آزمایشگاه مبله با تجهیزات تحقیقاتی طبقه بالا. تنها به تازگی ما مرکز ایمنی پر انرژی در بزرگراه موسسه نوآوری و فناوری تاسیس شده است.
دانش آموزان ما انجام علم واقعی - آنها کشف و اختراع پروژه هایی مانند بینالمللی به رسمیت شناخته MouseBOX، (در حال حاضر به دنبال سرمایه گذاران در چین)، برنده جایزه مریخ نورد چالش اروپا آفتابپرست خودرو یا دوچرخه خورشیدی. ما همچنین یک حوادث TEDEX بسیار -acclaimed را سازماندهی کنند.

همکاری با دولت منطقه ای، تجارت و صنعت

مدل مثلث طلایی منجر به اجرای واقعی از علم است. به عنوان دانشگاه فنی OUTech طور فزاینده نقش مهمی در اقتصاد مبتنی بر فن آوری ما ایفا می کند. ما به شدت با کسب و کار و صنعت همکاری می کنند. همکاری ما این است که در آموزش و پرورش پیشنهاد ما بلکه در نقش قابل توجهی توسط دانشگاه برای کل منطقه ایفا منعکس شده است. حرفه ای های ما در بخشی از مذاکرات استراتژیک با سرمایه گذاران آینده نگر، نشان دادن پتانسیل بالا ما برای همکاری های آینده. کسب و کار و صنعت متخصص ارائه سخنرانی متخصص به دانش آموزان ما ارائه یک دانش دست اول و مهارت های .. ما درگیر پروژه های منطقه ای حیاتی متعددی مانند استراتژی نوآوری منطقه ای سال 2020 یا موثر انتقال دانش از علم به صنعت. ما در حال شرکت در طرح توسعه Opole در نیروگاه برای ایمنی پر انرژی ملی بسیار مهم است. همراه با شورای شهرستان ما در توسعه Opole در پارک علم و فناوری. ما از نزدیک با شرکت های محلی بین المللی مانند POLARIS (US) و یا صندوق بین المللی پول ECOLINK (آلمان) همکاری، تنظیم برنامه های آموزشی به نیازهای بازارهای داخلی و جهانی حال و آینده. دانشگاهیان و فارغ التحصیلان ما در مراکز تحقیقاتی و تحولات بین المللی کار می کنند. همراه با ما شریک زندگی بلند مدت دانشگاه تکنولوژی کمنیتس ما سازماندهی لهستانی و آلمانی کنفرانس پل، ایجاد فرصت های تحقیقاتی بین المللی صنعت ارزشمند همکاری مالی توسط اتحادیه اروپا است.

بین المللی دانشگاه

برای سال های ما شده اند ساخت یک محیط دانشگاهی چند فرهنگی و متفرقه. ما توسعه همکاری های آموزشی و پژوهشی با شرکای مختلف از سراسر اروپا، آمریکا (ایالات متحده، برزیل) و آسیا (چین، هند و مالزی). هر سال ما از سراسر جهان خوش آمدید مقدار زیادی از دانش آموزان، سخنرانی و متخصصان.

ما را تحت تاثیر قرار، پشتیبانی و توسعه همکاری های بین المللی مهندسی لهستانی موسسات آموزش عالی. ما به توافقنامههای همکاری بین لهستانی و لهستانی پرتغالی و و دانشگاه فنی اوکراین کمک کرده است. ما پیشگام لهستانی، پرتغالی علمی اجلاس انرژی سازمان یافته است.

در سال های 2013-15 ما یک رهبر کنسرسیوم بین المللی شده است پیشرفت در 3 ایجاد شده برای تقویت همکاری های علمی بین مرزی و تسهیل در برنامه ریزی موثر تر، مدیریت و اجرای پروژه های آموزش و پژوهش مشترک به عنوان همچنین به منظور افزایش وضعیت اقتصادی جوامع محلی بین 14 دانشگاه های همکار از چک، اسلواکی و لهستان. ما با بیش از 100 دانشگاه های اروپایی در قالب برنامه تحرک اراسموس + همکاری کنند. هر سال ما حدود 200 دانش آموز خوش آمدید اراسموس، ارائه آنها را به طیف وسیعی از موضوعات به زبان انگلیسی. بیش از 200 دانش آموزان ما و هیات علمی سالانه فرصت را به تحصیل، تدریس و یا دریافت آموزش در خارج از کشور.

از سال 2008 ما با دانشگاه ایالتی ایلینوی، ایالات متحده همکاری شده است. دانش آموزان از آموزش و پرورش، فیزیوتراپی و علوم بهداشت و درمان فیزیکی در برنامه تبادل ما و مدرسه تابستانی لهستانی-US شرکت می کنند.

در سال 2007، به عنوان یک نتیجه از همکاری پیش از آن با یکی از موسسات دانشگاهی مهم در چین - دانشگاه پکن از تکنولوژی - مرکز لهستان-CHINA - دانشگاه ما به توافق با HANBAN (دفتر چین شورای بین المللی زبان) ایجاد Opole در کنفوسیوس موسسه امضا همکاری، به عنوان یکی از بهترین موسسات در اروپا ترویج فرهنگ و زبان چینی در نظر گرفته. ما تنها دانشگاه در این بخش از اروپا را برای امضای قرارداد و همکاری با دانشگاه حمل و نقل چونگ کینگ، چین - "یک جاده یک کمربند" شرایط بخشی از یک برنامه بزرگ قاره به نام "جاده ابریشم جدید است. ما به طور منظم در نمایشگاه های آموزش و پرورش و ماموریت های آموزشی ملی شرکت در خارج از کشور به نمایندگی دانشگاههای فنی لهستانی و ترویج آموزش و پرورش ارائه در سراسر Opole در بخش جهانی IEEE کمک می کند تا دانش آموزان ما به گسترش منافع خود را در مهندسی برق و علوم کامپیوتر را از طریق آمریکا و بزرگترین انجمن حرفه ای در جهان اختصاص داده شده به پیشبرد نوآوری در فن آوری و تعالی به نفع بشریت است. روابط بلند مدت ما با سفارتخانه ها و کنسولگری در بازدیدکننده داشته است منظم از یک دیپلمات های بلند رتبه و نمایندگان دولت های خارجی مانند سفرای ایالات متحده، چین، هند، آلمان، هلند، اتریش و یا مالزی است.

پیشنهاد برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه ما ارائه می دهد مطالعات انجام شده در جالب، محرک و الهام بخش محیط زیست بین المللی است. پس از ثبت نام دانش آموزان اعضای جامعه چند فرهنگی ما تبدیل شده است. برنامه های مدرک ما و دوره های زبان انگلیسی برای بین المللی از دانشگاه بسیار مهم و در نتیجه با توجه به توجه ویژه می باشد. برنامه ها توسط تیم بسیار اختصاص داده شده بین المللی از کارشناسان و متخصصان دانشگاهی رو هدف قرار بدن. دوره های طراحی شده برای دیدار آینده نیازهای بازار جهانی است. استادان به خوبی تثبیت و مشهور بین المللی، متخصصان و سخنرانی ارشد به خصوص در کاربرد عملی و ارائه راه حل در دنیای واقعی به شرایط دنیای واقعی تمرکز کنید. برنامه های ما در همکاری نزدیک با شرکت های بین المللی را اجرا کنید. ما دانش آموزان به خاطر درخواست شغلی در سراسر جهان آماده کند.

دوره های اراسموس

در حال حاضر 300 دوره / افراد در زبان انگلیسی برای دانش آموزان از برنامه اراسموس +. لیست کامل در کاتالوگ ما ECTS موجود در صفحه وب ما دفتر بین المللی منتشر شده است. ما همچنین ارائه فرصت قرار دادن کار اراسموس در آزمایشگاه های ما.

برنامه های درجه کامل به زبان انگلیسی

دانشکده ما از مهندسی مکانیک ارائه می دهد یک برنامه کارشناسی ارشد معتبر در مهندسی محیط زیست، تخصص: فن آوری های پیشرفته در مهندسی محیط زیست (atee به) به زبان انگلیسی.

شهریه برای دانشجویان غیر اروپایی - فن آوری های پیشرفته در مهندسی محیط زیست: 2000 یورو در سال

پشتیبانی و مشاوره

دانش آموزان تمام پشتیبانی های لازم را از تیم تعاونی و مشتاق ما از دفتر روابط بین الملل ارائه شده است. آنها همچنین کمک های نظارت توسط مربی باشگاه ما دانشجویان بین المللی ارائه شده است.

خوابگاه

دانش آموزان می شود یک اتاق راحت و به تازگی بازسازی شده اشغال یک یا چند برای یک قیمت تا 100 EURO (74 GBP) ارائه شده است. اتاقها دارای دسترسی رایگان به Wi-Fi است. خوابگاه های دانشجویی در پردیس دانشگاه 1 با دسترسی آسان دانشکده مهندسی مکانیک، مرکز خدمات دانش آموزان، کتابخانه اصلی مرکز کنفرانس و دانشجویی غذاخوری و فاصله پیاده روی 15 دقیقه به مرکز و امکانات دانشکده ما از اقتصاد و مدیریت و شهرستان واقع شده دانشکده مهندسی عمران.

امکانات ورزشی

امکانات ورزشی مدرن در دانشگاه 2 ما در دسترس به دانش آموزان است. ما باشگاه ورزشی دانشگاه فراهم می کند فرصت های بیشتر برای طیف وسیعی از ورزش است. امکانات به طور مستقیم برای بسکتبال، هندبال، والیبال، دو و میدانی، تناسب اندام، ایروبیک و غیره مجهز استخر شنا شهرداری با نام تجاری جدید و زمین اسکی روی یخ نیز در دسترس هستند.

فرصت های بین المللی

ثبت نام در دانشگاه Opole در در فن آوری و تحصیل در اروپا! دانش آموزان ما این امکان را به مطالعه و یا تمرین در خارج از کشور در قالب برنامه تحرک اراسموس + داشته باشد. ما با بیش از 100 نهاد شریک از آلمان، انگلستان، فرانسه، بلژیک، اسپانیا، پرتغال، ایتالیا، مالت، یونان، اسلوونی، مجارستان، اسلواکی، جمهوری چک، رومانی، لیتوانی، لتونی، استونی و فنلاند همکاری کنند. دانشجویان برنامه اراسموس بورس تحصیلی اتحادیه اروپا که کمک می کند تا آنها را به کشف اروپا است. موسسه شرکای بین المللی و شرکت های ایجاد فرصت های کاریابی های مختلف در سراسر اروپا است. علاوه بر این، دانش آموزان می توانند در محل آموزش کامل بر روی خود را انتخاب کنید.

زندگی دانشجویی

دانش آموزان ما مطالعه، کشف، ایجاد و از آن لذت ببرید. شکل می گیرند و در باشگاه های تحقیقات دانشجویی بپیوندید. آنها در هفته استقبال شرکت می کنند، رویدادهای شبکه، کنفرانس های بین المللی و کارگاه های آموزشی و همچنین جشنواره دانشجویی سالانه. آنها یک شانس بزرگ به رشد و استفاده کامل از این فرصت برای یادگیری بازارهای اروپا و فرهنگ داشته باشد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • لهستانی

بازدید کنید MScs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد فن آوری های پیشرفته در مهندسی محیط زیست (atee به)

Campus تمام وقت October 2018 لهستان Opole

برنامه مدرک کارشناسی ارشد در فن آوری های پیشرفته در مهندسی محیط زیست به دارندگان دیپلم کارشناسی در مهندسی محیط زیست، بیوتکنولوژی، مهندس شیمی، مهندسی عمران، معدن و زمین شناسی، مهندسی مکانیک و طراحی ماشین آلات، مکانیک، برق مهندسی صنایع، و همچنین مکاترونیک . [+]

دانشکده مهندسی مکانیک ارائه می دهد 3 ترم کارشناسی ارشد مطالعات در زمینه مطالعه در مهندسی محیط زیست در تخصص: فن آوری های پیشرفته در مهندسی محیط زیست.

زبان آموزش زبان انگلیسی است. تعداد محدودی 20 دانش آموزان است.

مطالعات کارشناسی ارشد در فن آوری های پیشرفته در مهندسی محیط زیست به دارندگان دیپلم کارشناسی در مهندسی محیط زیست، بیوتکنولوژی، مهندس شیمی، مهندسی عمران، معدن و زمین شناسی، مهندسی مکانیک و طراحی ماشین آلات، مکانیک، برق مهندسی صنایع، و همچنین مکاترونیک اختصاص یافته است.... [-]


ویدئو ها

The Opole University of Technology (OUTech)

تماس

Opole University of Technology (OUTech)

آدرس International Relations Office ul. Mikołajczyka 5
45-271 Opole, لهستان
وب سایت https://wm.po.opole.pl/index.php/en/educational-offer-for-foreign-students
تلفن +48 77 449 85 15