International University of Logistics and Transport in Wroclaw

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه بین المللی لجستیک و حمل و نقل در Wroclaw MWSLiT یکی از دو قدیمی ترین دانشگاه تدارکات در لهستان، در سال 2001 تاسیس شده است. از آغاز فعالیت آن، دانشگاه را حفظ کرده است با کیفیت بالا از آموزش و پرورش، به طور مداوم استانداردهای اروپا و ماندن در خط با تقاضای بازار است.

روند آموزش در دانشگاه ما این است که در پنج حوزه اصلی انجام: کارشناسی و کارشناسی ارشد حمل و نقل، مهندسی حمل و نقل، مهندسی عمران (ساختمان) و مدیریت. متوازن و کارشناسی ارشد در حمل و نقل نیز به طور کامل در انگلیسی ارائه شده است. به تازگی، 1200 دانش آموز که در MWSLIT تحصیل وجود دارد.

  • کارشناسان برجسته در رشته های خود، که به طور مداوم به روز رسانی دانش خود، انجام تحقیقات و کار در این زمینه - که در آن به دنبال تعامل با دانش آموزان برنامه به خوبی آماده و ابتکاری آموزش و پرورش و آموزش کارکنان: موفقیت در خدمات آموزشی دانشگاه عمدتا از طریق ارائه شده است. هدف ما در دانشگاه آموزش مدیران آینده که آماده برای مقابله با فرآیندهای تدارکات مدرن می باشد. ما که ماموریت با آموزش کارکنان ما، بهبود کیفیت آموزش و پیاده سازی اشکال جدیدی از آموزش و پرورش را دنبال کنند. بنابراین فارغ التحصیلان ما آماده برای شروع مشاغل حرفه ای خود در بازار از متحد اروپا هستند.

مقامات دانشگاه تاکید زیادی بر ادامه تقویت عناصر عملی تدریس می شود. برنامه درسی در همکاری و یا با مشورت با شرکت های پیشرو در جهان ساخته شده است، به طوری که آنها را پوشش مسائل به ویژه به نیازهای کارفرمایان مربوطه. دانش آموزان ما تخصص عملی را از طریق برنامه ها و کارآموزی که به طور مشترک با شرکت های صنایع توسعه یافته به دست آورید و در نتیجه ارائه آموزش های حرفه ای است.

اهداف اصلی دانشگاه عبارتند از:

  1. آموزش و پرورش میان رشته ای در اقتصاد، تکنولوژی و مهندسی و قانون است.
  2. آموزش و پرورش در روش تدارکات و ابزار.
  3. تشویق یک کار گروهی فعال و خلاق است.
  4. آماده به کار در اروپا یکپارچه شده است.

MWSLiT به طور فعال به عنوان یک سازمان و همکاری سازمان سمینارها و کنفرانس های علمی و فنی ملی و بین المللی کار می کند. آنها بخشی از همکاری گسترده تر هستند و تشکیل یک مرکز انتقال دانش بین علم و کسب و کار.

بینالمللی

شخصیت های بین المللی از دانشگاه، مخابرات متنوع با شرکای تدارکات، حمل و نقل و مشخصات اجازه می دهد که دانشگاه به انجام فرمول "آموزش باز با سازماندهی سخنرانی مهمان از متخصصان داخلی و خارجی، و همچنین سخنرانی مکمل. آنها مکمل فرآیند آموزش و دانش آموزان را قادر به گسترش دانش خود و مقابله با ایده های خود را از حرفه ای آینده خود را با واقعیت است. از آنجا که MWSLiT آغاز آن، از نزدیک با دانشگاه ESIDEC فرانسه Metz- یکی از قدیمی ترین دانشگاه های تدارکات در اروپا همکاری داشته است. این همکاری در برنامه های درسی مشترک کارشناسی و کارشناسی ارشد مدرک تدارکات که این جایزه را از نخست وزیر فرانسه در سال 2003 برای بهترین پروژه آموزشی اروپا اهدا شد، در میان 92 پروژه از کل جهان است.

در 26 اوت سال 2011، ما یکی از جوایز مهم ترین و معتبر در اعتباربخشی logistics- توسط CILT (UK) بانک موسسه خبره لجستیک و حمل و نقل (UK) دریافت کرده است. این عضویت در صفوف حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش دانشگاه نخبگان اروپا به دانش آموزان خود می دهد تضمین برای چشم انداز شغلی گسترده ای در صنعت لجستیک. علاوه بر بستن ارتباط با فرانسه، این دانشگاه همچنین دارای بسیاری از موافقت با شرکای بین المللی از سراسر جهان است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در تدارکات

Campus تمام وقت پاره وقت October 2018 لهستان Wrocław + {تعداد} بیشتر

دانشگاه بین المللی لجستیک و حمل و نقل در Wroclaw تنها مستقل موسسه آموزش عالی در لهستان ارائه می دهد که عنوان MS در عمده ای از تدارکات است. [+]

دانشگاه بین المللی لجستیک و حمل و نقل در Wroclaw تنها مستقل موسسه آموزش عالی در لهستان ارائه می دهد که عنوان MS در عمده لجستیک است. برنامه درسی منحصر به فرد اصلی یادداشت وزرا بالا است که فعال مدرسه را به شما معرفی مطالعات MS دریافت کرد.

این برنامه از مطالعات نیز برای غیر از فارغ التحصیلان تدارکات به تصویب رسید. یک احتمال برای تکمیل دانش از طریق مشارکت در آزاد از سخنرانی جبرانی شارژ وجود دارد. در مقایسه با فارغ التحصیلان BS، آنهایی که MS ارائه دانش گسترده تر و دانش آموزان با مهارت در زمینه تدارکات در ارتباط با تولید، خدمات و تجارت، که بعدا می توانید در حالی که خرید و فروش با محیط زنجیره تامین مورد استفاده قرار گیرد.... [-]


ویدئو ها

Wroclaw - your place in Poland