Gdańsk University of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Gdańsk University of Technology (نام لهستانی: Politechnika Gdańska) یکی از قدیمی ترین دانشگاه های لهستان و بزرگترین دانشگاه فنی لهستان شمالی است.

در سال 1904 تاسیس شد و از آن زمان به آموزش مهندسین کلاس جهانی در زمینه های مختلف علمی و فناوری مشغول است.

واقع در گدانسک - شهری با سنتی هزار ساله و دروازه ای به خط ساحلی لهستان - این مکان عالی برای مطالعه و لذت بردن از زندگی دانشجویی است.

girl, young, student

در میان 1000 دانشگاه برتر جهان

Gdańsk University of Technology یکی از 8 دانشگاه لهستان است که در رتبه بندی معتبر علمی دانشگاه های جهان (ARWU) طبقه بندی شده است که به آن رتبه بندی شانگهای نیز می گویند. هر ساله ، ARWU بیش از 2000 دانشگاه را رتبه بندی می کند و لیستی از 1000 بهترین دانشگاه برتر را منتشر می کند. Gdańsk University of Technology در سال 2020 در محدوده 801-900 طبقه بندی شد.

بالاترین استاندارد در اروپا برای انجام تحقیقات

در سال 2017 ، کمیسیون اروپا حق استفاده از آرم معتبر HR Excellence in Research را به GUT اعطا کرد. Gdańsk University of Technology به عنوان نهادی شناخته شد که بهترین شرایط کار و توسعه را برای محققان در اروپا ایجاد می کند.

یکی از بهترین دانشگاه های لهستان

Gdańsk University of Technology دومین دانشگاه برتر تحقیقاتی در لهستان در رقابت "ابتکار تعالی - دانشگاه تحقیقاتی" وزارت علوم و آموزش عالی است. اینجاست که اختراعات مورد استفاده در لهستان و سراسر جهان ایجاد می شود - ارتباط با استفاده از چشم و داروهای زیست محیطی برای پوکی استخوان ، مواد قابل تجزیه زیست و بسیاری موارد دیگر.

فارغ التحصیلان ما

95٪ از فارغ التحصیلان GUT از تحصیل خود راضی هستند. بیش از 92 درصد از فارغ التحصیلان ما از نظر حرفه ای فعال هستند و تحقیقات نشان می دهد که حقوق آنها در لهستان بالاترین است.

تحصیل و آموزش در یک مکان زیبا

پردیس دانشگاه صنعتی Gdańsk University of Technology مکانی بی نظیر است که یکی از زیباترین مکانهای اروپا به حساب می آید. مکانهایی برای استراحت در مناطق سرسبز ، یک باشگاه دانشجویی با سنتی طولانی و بهترین "Juwenalia" (تعطیلات دانشجویی) در لهستان تنها برخی از فرصت هایی است که در انتظار دانشجویان آینده است. همه اینها در وسط محل زندگی سه شهر - یکی از بهترین مکان ها برای زندگی در لهستان.

gda?sk, poland, gdansk

نقاط قوت اصلی Gdańsk University of Technology

  • Gdańsk University of Technology در رقابت وزارت علوم و آموزش عالی به عنوان بهترین دانشگاه تحقیقات فنی لهستان شناخته شد.
  • مقام اول در سال 2018 و مقام دوم در سال 2019 در رتبه بندی وزارت علوم و آموزش عالی سنجش میزان محبوبیت مطالعات در بین داوطلبان.
  • GUT طبق رتبه بندی Times Higher Education University به عنوان یکی از 10 دانشگاه زیبا در اروپا طبقه بندی شده است.
  • این دانشگاه از 9 دانشکده با 37 رشته تحصیلی تشکیل شده است.
  • 1200 معلم دانشگاهی استخدام می کند و 14 هزار دانش آموز آموزش می دهد.
  • فارغ التحصیلان نه تنها پس از فارغ التحصیلی به راحتی کار پیدا می کنند بلکه اغلب با موفقیت مشاغل شخصی خود را ایجاد و اداره می کنند. *
  • برای داوطلبان احتمالی ، مهم است که بدانند Gdańsk University of Technology یکی از محبوب ترین دانشگاه ها در بین جوانان است.
  • دانشجویان بین المللی در GUT از پشتیبانی منحصر به فرد هر دو در طول مراحل پذیرش و مدت زمان تحصیل خود ، از دفتر دانشجویان بین المللی و بازدید کنندگان (ISVO) ** - نهادی اختصاص داده شده برای ارتقا دانشگاه در سطح بین المللی ، جذب داوطلبان از خارج از کشور و حمایت از تازه واردان .

* طبق یک نظرسنجی در سطح کشور ، درآمد فارغ التحصیلان Gdańsk University of Technology در رتبه چهارم در میان فارغ التحصیلان این کشور قرار دارد.

** ISVO بخشی از دفتر روابط بین الملل Gdańsk University of Technology و برای ارائه اطلاعات و مشاوره به نامزدها و دانشجویان بین المللی ایجاد شده است. پرسنل پشتیبانی و چندزبانه می توانند به س questionsالات مربوط به برنامه ها ، دانشگاه ، قانونی شدن اقامت در لهستان ، محل اقامت و کمک به حل مشکلات احتمالی پاسخ دهند.

148257_147795_05_FOT_0610.jpg

مکان ها

گداسک

Address
Gdańsk University of Technology
11/12 Gabriela Narutowicza Street
80-233 Gdańsk

80 گداسک, Voivodeship Pomeranian, لهستان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

کارشناسی ارشد(MA)
کارشناسی ارشد(MSc)
این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: