Faculty of Biochemistry, Biophysics, and Biotechnology at Jagiellonian University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده بیوشیمی، بیوفیزیک، و بیوتکنولوژی شامل بیش از 80 دانشمند مشغول به کار در 15 گروه. ماموریت ما این است برای آموزش دانش آموزان در زمینه بیوشیمی، بیوفیزیک و بیوتکنولوژی و انجام تحقیقات علمی با هدف درک فرآیندهای فیزیکی و شیمیایی که در موجودات زنده رخ می دهد.

در حال حاضر، 350 دانش آموز در سطح IST، IInd و IIrd آموزش عالی مطالعه، که منجر به یک درجه ای دکتری کارشناسی، کارشناسی ارشد. دانشکده ارائه می دهد دوره برای دانشجویان خارجی، که دانشکده ما در ظرفیت دانشمندان ارز اراسموس بازدید (تدریس به زبان انگلیسی). دانشجویان خارجی نیز می تواند در بیوتکنولوژی دو سال به زبان انگلیسی برنامه ثبت نام.

تحقیقات علمی انجام شده در دانشکده بر مشکلات بیوشیمی، بیوفیزیک و بیوتکنولوژی، و پذیرای جنبه های مختلف میکروب شناسی، ایمونولوژی، ویروس شناسی، زیست شناسی سلولی و فیزیولوژی گیاهان است. این دانشکده در همکاری علمی با بیش از هشتاد مراکز دانشگاهی لهستانی و خارجی مشغول اند. در سال های اخیر دانشکده لینک و همکاری با دارویی و بیوتکنولوژی صنعتی و همچنین با بیمارستان توسعه یافته است.

دانشگاه Jagiellonian

دانشگاه Jagiellonian، اغلب به UJ کوتاه؛ نام های تاریخی شامل لاتین: ورزشگاه جنرال، دانشگاه کراکو، آکادمی کراکوف، اصلی مدرسه تاج و مدرسه اصلی کراکو) در سال 1364 توسط کازیمیر کبیر در اینها (منطقه کراکو) تاسیس شد. این قدیمی ترین دانشگاه در لهستان، دوم قدیمی ترین دانشگاه در مرکز اروپا و یکی از قدیمی ترین دانشگاه ها در جهان است. آن را با رتبه بندی QS دانشگاه های جهان به عنوان بهترین دانشگاه لهستانی در میان قرار بود برتر جهان 500 و ARWU عنوان دوم بهترین موسسه لهستانی سطح بالاتر. در سال 2006، مکمل آموزش عالی تایمز دانشگاه Jagiellonian به عنوان دانشگاه برتر لهستان قرار گرفت.

دانشگاه سقوط بر زمان های سخت که از اشغال کراکوف اتریش-مجارستان در طول تجزیه لهستان وجود آن تهدید می شود. در سال 1817، به زودی پس از ایجاد قلمرو دوک ورشو دانشگاه تغییر نام به عنوان دانشگاه Jagiellonian به مناسبت گرامیداشت خاندان یاگیلون لهستان، که برای اولین بار از دانشگاه کراکوف در گذشته را زنده کرد.

ساختار دانشگاه Jagiellonian در لهستان منحصر به فرد است. در میان 15 دانشکده، سه که شامل کالج Medicum وجود دارد: دانشکده پزشکی و دندانپزشکی، داروسازی، و حفاظت از بهداشت. این سه در سال 1950 از دانشگاه از هم جدا شدند، پس از مدل شوروی، و reincorporated در in1993 مادر آلما. تا همین اواخر، Jagiellonian تنها دانشگاه لهستانی با دانشکده های پزشکی بود، اگر چه در حال حاضر دانشگاه نیکلاس کوپرنیک در تورون نیز آنها را دارد.

دانشگاه Jagiellonian آموزش در سه سطح: عمومی، کارشناسی ارشد و دکترا، پیروی از اصول فرآیند بولونیا. هستند بیش از یک صد درجه و تخصص موجود در لهستانی، و همچنین بیش از یک دوجین در زبان انگلیسی وجود دارد. سیستم انتقال اعتبار اروپا (ECTS) شده است در تمام دوره ها و تخصص های اجرا شده، قادر می سازد ارتباط بدون دردسر از مطالعات در UJ با مطالعات انجام شده در دیگر کشورهای اروپایی. همراه با توسعه همکاری با تعدادی از دانشگاه های سراسر جهان، این را فعال کرده، افزایش زیادی در تحرک دانش آموز.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی مولکولی در

Campus تمام وقت October 2017 لهستان Kraków

ما صمیمانه از دانشجویان سایر کشورها خوش آمدید و تحصیل در دانشکده ما است. فرصت ها برای دانشجویان خارجی شامل [+]

ما صمیمانه از دانشجویان سایر کشورها خوش آمدید و تحصیل در دانشکده ما است. فرصت ها برای دانشجویان خارجی عبارتند از: اراسموس موندوس و اراسموس-دانشجویی "بیوتکنولوژی مولکولی" مطالعات با درجه کارشناسی ارشد دانشجویی دکترا کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی در "بیوتکنولوژی مولکولی" (که منجر به کارشناسی ارشد در بیوتکنولوژی) برنامه مطالعات اختصاص داده شده به دانشجویان خارجی است. "بیوتکنولوژی مولکولی" برنامه مطالعات که منجر به کارشناسی ارشد است. دانش آموزان موظف به جمع آوری 30 ECTS برای هر ترم، یعنی در مجموع از 120 ECTS برای برنامه طیف کارشناسی ارشد. در پایان برنامه دانش آموز پایان نامه کارشناسی ارشد، که باید نتایج / پروژه تحقیقاتی خود او توصیف کند. نتایج حاصل از این پروژه خواهد شد در طی یک سمینار دانشکده برای نامزدهای کارشناسی ارشد (ارائه شفاهی کوتاه) ارائه شده است، و پایان نامه خواهد شد توسط داوران ارزیابی و پس از آن در طول امتحان کارشناسی ارشد دفاع کرد. در طول امتحان کارشناسی ارشد یک دانش آموز انتظار می رود پاسخ به سوالات پوشش تمام مناطق از دانش و تخصص تحت پوشش برنامه "بیوتکنولوژی مولکولی" از مطالعات است. دوره واجب مقدمه ای بر بیوتکنولوژی پزشکی بیوتکنولوژی گیاهی گیاهان تراریخت اصول و چشم انداز ژن درمانی مکانیسم های مولکولی آنژیوژنز وکتورهای ویروسی در بیوتکنولوژی پزشکی دروس اختیاری برنامه های کاربردی از فاژ نمایش داده کتابخانه پپتید روش های پیشرفته در زیست شناسی در سطح مولکولی زیست شناسی مولکولی از رشد و توسعه گیاه مقدمه ای بر فوتوبیولوژی و photomedicine آنتی بادی های مونوکلونال - practicals زیست شناسی اکسید نیتریک سلول های ملانین... [-]

ویدئو ها

Jagiellonix - etiuda promocyjna Uniwersytetu Jagiellońskiego

Uniwersytet Jagielloński - Uniwersytet XXI wieku

Uniwersytet Jagielloński - Zmieniamy Świat

تماس

Jagiellonian University

آدرس Gołębia 24
Krakow, PL
وب سایت http://www.uj.edu.pl/
تلفن +48 12 422 10 33