توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده بیوشیمی، بیوفیزیک و بیوتکنولوژی (FBBB) یکی از جوانترین و پویاترین واحدهای دانشگاه یزد است. این نیز یک موسسه علمی و آموزشی پیشرو در لهستان است که در زمینه زیست شناسی مدرن در سراسر جهان شناخته شده است. FBBB در سال 2002 پس از گسترش مؤسسه ی ژن Zurzycki از زیست شناسی مولکولی تاسیس شده است که از دهه 1970 رشد کرده است. امروزه اعضای هیئت علمی شامل 17 بخش و 150 دانشمند هستند.

FBBB برنامه هایی را در زمینه های بیوتکنولوژی، بیوفیزیک، بیوشیمی و بیوانفورماتیک ارائه می دهد که منجر به رشته های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می شود. دانشجویان بین المللی می توانند برای شرکت در برنامه های کارشناسی ارشد دو ساله به زبان انگلیسی شرکت کنند.

ساختمان FBBB در پردیس III JU واقع شده است. در مجاورت نزدیک FBBB، دیگر دانشکده های علوم انسانی JU، و همچنین مرکز تجربی درمان Jagiellonian، مرکز تحقیقات بیولوژیک Małopolska و مرکز تابش ملی Synchrotron SOLARIS وجود دارد.

با تشکر از برنامه های موفقیت آمیز تحقیق و اعطای کمک های ساختاری، دانشمندان FBBB دسترسی آسان به دستگاه های پیشرفته و فن آوری های مدرن دارند، که به آنها اجازه می دهد بر مشکلات مربوط به جامعه مدرن تمرکز کنند.

دانشگاه Jagiellonian، اغلب به JU کوتاه (نام های تاریخی عبارتند از: Studium Generale، دانشگاه Kraków، آکادمی Kraków، دانشکده اصلی تاج و Kraków اصلی) در سال 1364 توسط پادشاه لهستانی Kazimierz بزرگ تاسیس شد. این قدیمی ترین دانشگاه در لهستان، دومین قدیمی ترین دانشگاه در مرکز اروپا و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های جهان است.

دانشگاه ژجیلاونی شامل 16 دانشکده است که صد در صد و تخصص در لهستان و همچنین بیش از دوازده زبان انگلیسی ارائه می دهد. تقریبا 50،000 دانش آموز در سال های تحصیلات لیسانس، استاد، دکتری و دوره های تحصیلات تکمیلی ثبت نام می کنند. سیستم انتقال اعتبار اروپا (ECTS) در تمام دوره ها و تخصص ها اجرا شده است، که امکان اتصال بدون مشکل به مطالعات در JU را با مطالعات در سایر کشورهای اروپایی فراهم می کند. همراه با توسعه همکاری با تعدادی از دانشگاه ها در سراسر جهان، این باعث افزایش قابل توجهی در تحرک دانشجویی شد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Faculty of Biochemistry, Biophysics, and Biotechnology at Jagiellonian University

بیوتکنولوژی مولکولی یک برنامه تمام وقت از مطالعات است که به عنوان حرفه ای "استاد علوم در بیوتکنولوژی" است. این به دانشجویان (انتظار می رود که در نهایت مدرک کارشناسی) اختص ... [+]

بیوتکنولوژی مدرن تأثیر چشمگیری بر اقتصاد جهانی و جامعه مدرن داشته است. تحولات اخیر در بیوشیمی، زیست شناسی مولکولی، ژنتیک، میکروب شناسی و ایمونولوژی بیوتکنولوژی را با یک حرکت جدید و برجسته جدید به ارمغان آورده است. آنچه که ما برای بیوتکنولوژی مدرن مدیون هستیم، داروهای نسل جدید (بیوفارامیکات)، آزمایشهای تشخیص سریع و درمان با استفاده از مهندسی بافت و سلولهای بنیادی است. بیوتکنولوژی کاربرد دارد نه تنها در پزشکی بلکه در زمینه کشاورزی، تولید سوخت، و نیز حذف زباله و آلودگی.... [-]

لهستان Kraków
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Jagiellonian University
Address
Gołębia 24
31007 Kraków, Lesser Poland Voivodeship, لهستان
وب سایت
تلفن
+48 12 422 10 33