توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Eugeniusz Geppert آکادمی هنر و طراحی ارائه می دهد از هنر و طراحی محدوده در سه سطح - لیسانس، استاد و Ph.D. ما یک دانشگاه دولتی هستیم که تاریخ آن به سال 1946 بازمیگردد و دانشآموزان را در تمام وقت و به صورت پاره وقت آموزش میدهیم در چهار دانشکده: دانشکده نقاشی و مجسمه سازی، دانشکده معماری و طراحی، دانشکده سرامیک و شیشه و دانشکده گرافیک و هنر رسانه ساختمان اصلی ما در بخش تاریخی وروکلاو و ساختمان جدید واقع شده است - مرکز هنرهای کاربردی و نوآوری - حالت هنر هنری با استودیوهای فوق العاده مدرن و امکانات است.

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw دارای دستاوردهای هنری قابل توجه است و استادان و فارغ التحصیلان آن در بسیاری از نمایشگاه ها و مسابقات در لهستان و خارج از کشور به افتخارات و جایزه می پردازند.
در طول بیش از 70 سال از وجود آن، آکادمی در Wroclaw تبدیل شده است مرکز مهم فرهنگی و عقیده. این سازمان مسابقات دوره ای را ترویج می دهد که خلاقیت هنری با کیفیت بالا، به عنوان مثال. Triennial طراحی و یا جشنواره درجه حرارت بالا. همچنین یک فوریت "Format"، یکی از بهترین مجلات هنر لهستانی، و "Dyskurs"، شامل متون نظری و انتقادی در زمینه هنر، را منتشر می کند.

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw نیز به طور فعال روابط بین المللی خود را توسعه می دهد. این تبادل دانش آموزان و معلمان را با بیش از 80 همکار در برنامه Erasmus اتحادیه اروپا و همچنین با شرکای غیر اروپایی بر اساس توافقنامه های دو جانبه (ایالات متحده، ژاپن، اسرائیل، کانادا، کره) آسان می کند. نمایشگاه های مشترک و کارگاه های آموزشی برگزار می شود، دانشجویان و استادان در روزهای باز و جشن های ملی و بین المللی شرکت می کنند.

آکادمی به طور مداوم تلاش می کند تا پیشنهاد آموزشی و هنری خود را گسترش دهد.

در سال تحصیلی 2019/20، ما دو برنامه را به زبان انگلیسی ارائه می دهیم: MFA در برنامه تحصیلی هنرهای تجسمی

MFA در هنرهای تجسمی یک دوره 2 ساله (4 ترم)، برنامه ریزی بین رشته ای است که دانش آموزان می توانند به عنوان یکی از اصلی ترین زمینه هایی که ما در حال حاضر ارائه می دهند را انتخاب کنیم. هر دانش آموز قادر خواهد بود تا دانش و مهارت های هنری خود را در سرعت خود افزایش دهد و از تخصص معلمان و امکانات هنری آکادمیک استفاده کند. دانش آموزان در تابستان تابستان در یک کارگاه آموزشی 10 روزه شرکت می کنند. این برنامه برای شهروندان اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا رایگان است.

مدرسه دکتری ارائه می دهد برنامه تحقیقاتی بین رشته ای 3 ساله (6 ترم) با امکان مطالعه در یکی از چهار دانشکده ما است. این به فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی است که توانایی استثنایی و دستاورد هنری قابل توجهی دارند. این برنامه برای شهروندان اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا رایگان است. آکادمی بورس تحصیلی ماهانه برای هر Ph.D. دانش آموز در مقدار حداقل 2000 PLN و حداکثر 5000 PLN در ماه.

علاوه بر این، ما آموزشهای رایگان زبان لهستانی را برای همه دانشجویان بین المللی ارائه می کنیم.

سوالات اضافی با ما تماس بگیرید - studyinenglish@asp.wroc.pl

اطلاعات بیشتر در مورد آکادمی، رویدادها و نمایشگاه ها را در وب سایت یا صفحه فیس بوک خود بیابید.

وزارت امور خارجه در برنامه های هنرهای تجسمی توسط اتحادیه اروپا از صندوق اجتماعی اروپا تحت برنامه توسعه برنامه های آموزشی برنامه های عملیاتی تامین می شود.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree:

Interdisciplinary Printmaking

Wrocław Promo Movie by AEKH Wrocław

Location address
Plac Polski 3/4
Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, 50-156 PL