The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آکادمی هنر و طراحی Eugeniusz Geppert در سه سطح کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری بالاترین سطح هنر و طراحی را ارائه می دهد. ما یک دانشگاه دولتی هستیم و تاریخ آن به سال 1946 باز می گردد و دانشجویان را بصورت تمام وقت و نیمه وقت در چهار دانشکده آموزش می دهیم: دانشکده نقاشی و مجسمه سازی ، دانشکده معماری و طراحی داخلی ، دانشکده سرامیک و شیشه و دانشکده گرافیک و هنر رسانه ای. ساختمان اصلی ما در بخش تاریخی Wroclaw واقع شده است و ساختمان جدید - مرکز هنرهای کاربردی و نوآوری - یک ساختمان هنری با استودیوهای فوق مدرن و امکانات است.

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw دارای دستاوردهای هنری قابل توجه است و استادان و فارغ التحصیلان آن در بسیاری از نمایشگاه ها و مسابقات در لهستان و خارج از کشور به افتخارات و جایزه می پردازند.
در طول بیش از 70 سال از وجود آن، آکادمی در Wroclaw تبدیل شده است مرکز مهم فرهنگی و عقیده. این سازمان مسابقات دوره ای را ترویج می دهد که خلاقیت هنری با کیفیت بالا، به عنوان مثال. Triennial طراحی و یا جشنواره درجه حرارت بالا. همچنین یک فوریت "Format"، یکی از بهترین مجلات هنر لهستانی، و "Dyskurs"، شامل متون نظری و انتقادی در زمینه هنر، را منتشر می کند.

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw نیز به طور فعال روابط بین المللی خود را توسعه می دهد. این تبادل دانش آموزان و معلمان را با بیش از 80 همکار در برنامه Erasmus اتحادیه اروپا و همچنین با شرکای غیر اروپایی بر اساس توافقنامه های دو جانبه (ایالات متحده، ژاپن، اسرائیل، کانادا، کره) آسان می کند. نمایشگاه های مشترک و کارگاه های آموزشی برگزار می شود، دانشجویان و استادان در روزهای باز و جشن های ملی و بین المللی شرکت می کنند.

آکادمی به طور مداوم تلاش می کند تا پیشنهاد آموزشی و هنری خود را گسترش دهد.

در سال تحصیلی 2019/20 ، دو برنامه ارائه شده به زبان انگلیسی را ارائه می دهیم: MFA در برنامه مطالعه هنرهای تجسمی

MFA در هنرهای تجسمی یک برنامه 2 ساله (4 ترم) ، بین رشته ای است که در آن دانشجویان می توانند به عنوان یکی از رشته های تحصیلی که در حال حاضر ارائه می دهیم به عنوان اصلی انتخاب کنند. هر دانش آموز قادر خواهد بود با استفاده از تخصص معلمان و امکانات هنری فرهنگستان ، دانش و مهارت های هنری خود را با سرعت خود توسعه دهد. در ترم تابستان دانشجویان در یک کارگاه 10 روزه در فضای باز شرکت می کنند. این برنامه هم برای شهروندان اتحادیه اروپا و هم برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا رایگان است.

دانشکده دکترا یک برنامه تحقیقاتی میان رشته ای 3 ساله (6 ترم) ارائه می دهد ، با امکان تحصیل در یکی از چهار دانشکده ما. این خطاب به فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد است که توانایی استثنایی و پیشرفت هنری قابل توجهی را نشان می دهد. این برنامه هم برای شهروندان اتحادیه اروپا و هم غیر از اتحادیه اروپا رایگان است. آکادمی برای هر دوره دکتری بورس ماهیانه ارائه می دهد. دانشجو در مقدار حداقل 2000 PLN و حداکثر 5000 PLN در هر ماه.

علاوه بر این، ما آموزشهای رایگان زبان لهستانی را برای همه دانشجویان بین المللی ارائه می کنیم.

سوالات اضافی با ما تماس بگیرید - studyinenglish@asp.wroc.pl

درباره آکادمی ، رویدادها و نمایشگاه ها در وب سایت یا صفحه فیس بوک ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

برنامه وزارت امور خارجه در هنرهای تجسمی توسط اتحادیه اروپا از صندوق اجتماعی اروپا تحت برنامه عملیاتی توسعه دانش آموزش و پرورش تأمین می شود.

مکان ها

وروشلاو

Address
Plac Polski 3/4
50-156 وروشلاو, Voivodeship پست الکترونیکی سیلزی, لهستان

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: