Czestochowa University Of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه چستوخووا فناوری (CUT) بزرگترین دانشگاه دولتی در منطقه تامین می شود در قرن گذشته 40 است. آن را نیز تنها با داشتن حقوق کامل تحصیلی، یعنی آن را به سمت راست به مشورت عنوان دکتر و استاد دانشگاه (دکتر habilitated) است. در طول فعالیت های علمی و آموزشی آن، آن را تبدیل به بخشی ذاتی از تاریخ لهستان و سنت، از منطقه چستوخووا و شهرستان خود. در رتبه بندی در سراسر کشور از نهادهای دولتی آموزش عالی، ما در میان دانشگاه های برتر در لهستان از مشخصات مشابه هستند.

CUT شهرت دارد یک مدرسه مدرن و مجهز است که ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره ها و سطح بالایی از آموزش و پرورش. با کیفیت عالی آموزش و پژوهش ما و دانش آکادمیک بی نظیر و تجربه هیات علمی ما را در CUT مطالعه یک تحریک کننده و تجربه ارزشمند. دانشگاه همچنین خود را در داشتن زیرساخت های دانش آموز خوب می بالد، طیف گسترده ای از آزمایشگاه های استاندارد بالا و اتاق های سخنرانی برای حمایت از تحقیقات و آموزش و همچنین سه خوابگاه، ناشر خود و مدرن کتابخانه و دانشکده کتابخانه اصلی.

در حال حاضر، CUT دوره به دانش آموزان 14،000 در چارچوب شش دانشکده از: - دانشکده مهندسی مکانیک و علوم کامپیوتر.

  • دانشکده فنی و مهندسی تولید مواد و فن آوری.
  • دانشکده مهندسی برق.
  • دانشکده مهندسی عمران.
  • دانشکده فنی و مهندسی محیط زیست و بیوتکنولوژی.
  • دانشکده مدیریت.

دانش آموزان ما یک فرصت برای تخصص در هر یک از مناطق تقریبا 90 در چارچوب 19 رشته داشته باشد.

تمام دانشکده حقوق دانشگاه کامل به مشورت درجه دکتر را در 9 رشته های علمی. چهار دانشکده (دانشکده مهندسی مکانیک و علوم کامپیوتر، دانشکده مهندسی تولید و فناوری مواد، دانشکده مدیریت، دانشکده مهندسی محیط زیست و بیوتکنولوژی) حق مشورت درجه دکترا در رشته های علمی 6 داشته باشد. این دانشکده نیز ارائه دوره دکترا تمام وقت.

CUT، به لطف مهارت بالا از کارکنان مستقل دانشگاهی خود و تعدادی از کارکنان دائما در حال رشد به دست آوردن مدرک دکترا و فوق دکترا، می تواند به طور موثر تر توسعه و پاسخ به چالش های جدید آورده شده توسط پیشرفت های فن آوری و علمی است. آموزش و پرورش تخصص در فن آوری های پیشرفته یک کار بسیار مهم انجام شده توسط دانشگاه است که برای توسعه آن در نهادهای اروپایی حیاتی است.

این دانشگاه در چندین پروژه تحقیقاتی در چارچوب طرح برنامه، پژوهش و آموزش و پرورش. طول می کشد تا یک بخش فعال در چارچوب برنامه هفتم (به عنوان مثال در مردم ماری کوری کمپین و انرژی برنامه فرعی) و در هزینه های متعدد و پروژه های مکانیزم مالی نروژی.

دانش آموزان غالبا در برنامه اراسموس + علاقه مند هستند.

تقریبا تمام رشته ها توسط فدراسیون اروپایی انجمن ملی مهندسی در بروکسل (FEANI) معتبر است. این نشان می دهد که فارغ التحصیلان دانشگاه های ما می تواند برای عنوان مهندس اروپایی (یورو ING) به آنها اعطا شود در، که تقویت موقعیت خود را در بازار کار جهانی اعمال می شود.

CUT نیز ارائه می دهد سه سال دوره تمام وقت کارشناسی به زبان انگلیسی تدریس. هدف اصلی از مطالعات انجام شده در انگلیسی است که به آموزش مهندسین آینده که، در حالی که به دست آوردن در عمق دانش حرفه ای از زمینه های خود را از مطالعه، همچنین از مهارت های زبانی بسیار عالی در کسب و کار ESP و انگلیسی را توسعه دهد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: