Cracow University of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Cracow University of Technology ارائه انواع مختلفی از مطالعه است. پیشنهادات آموزشی فعلی CUT شامل 25 دوره فارغ التحصیلی I و II در 7 دانشکده است. در 4 دانشکده مطالعات در زبان انگلیسی در دسترس است.


درخواست کن


ما مهربانانه از کاندیداهای خارج از کشور میپرسیم که برای مطالعات به مقرراتی غیر از مقررات ملی لهستان اعمال میشوند، پروسه استخدام (لیسانس، برنامههای کارشناسی - AY 2018/2019) در حال انجام است و ما برنامههای کاربردی در تمام طول سال را قبول میکنیم.

* لطفا توجه داشته باشید که ما برای کاندیدانی که برای تحصیل به قوانین قابل اجرا برای شهروندان لهستان و اتحادیه اروپا اعطا می کنند، استخدام نمی کنیم.


مرکز بین المللی آموزش

دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در دانشگاه ما هستند نیز امکان تحصیل در لهستان را دارند، پس از اتمام دوره ی آماده ی یک ساله در مرکز بین المللی آموزش و پرورش. ما دانش آموزانی از سراسر جهان هستیم که پس از فارغ التحصیلی از ICE در Cracow University of Technology در لهستان تحصیل می کنند.

مرکز بین المللی آموزش و پرورش یک واحد بین المللی Cracow University of Technology . ما بیش از 25 سال است که از دانشجویان و محققان بین المللی استقبال می کنیم.

اهداف مرکز دوگانه است - اول، برای انجام مطالعات شهری و مطالعات پایداری؛ - در مرحله دوم، ارائه دوره های آمادگی یک ساله و دوره های کوتاه مدت فرسایشی برای دانشجویان بین المللی که قصد شروع به تحصیل در لهستان را دارند.

دوره های آمادگی و ترفیع، بدین معنی است که دانشجویان بین المللی بهتر می توانند از شرایط تحصیلی برای ورود به دانشگاه ها رعایت کنند. دوره های ICE به ویژه برای ارائه زمینه تحصیلی مورد نیاز برای موفقیت در یک دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد در دانشگاه در لهستان مناسب است. ما دوره های آمادگی را به برنامه های درجه ای در بسیاری از رشته های مهندسی و علم، معماری، هنر ارائه می دهیم.

کلاس ها توسط استادان و محققان با تجربه تدریس می شود. دانشجویان بین المللی ما یک رکورد بسیار خوب از دستاوردهای شخصی و تحصیلی دارند.

اگر از تحصیل و ملاقات با افرادی از فرهنگ های مختلف لذت می برید، مطمئن هستیم که زمان صرف شده در مرکز بین المللی آموزش، پاداش و لذت بخش خواهد بود.

لطفا برای پیدا کردن چیزی بیشتر از وب سایت ICE مراجعه کنید: http://www.mck.pk.edu.pl/en

مکان ها

کراکوف

Address
Cracow University of Technology
ul. Warszawska 24, 31-155

31-155 کراکوف, Voivodeship کمتر لهستان, لهستان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید