Cracow University of Economics

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

1عکس از Cracow University of Economics (CUE)

Cracow University of Economics (CUE) بزرگترین مدرسه اقتصاد در لهستان و سومین دانشگاه بزرگ در کراکوف ، یک مرکز بزرگ دانشگاهی لهستان است. اولین موسسه آموزش عالی در لهستان بود که تحصیلات خود را به زبان انگلیسی در اوایل alt = "1990" معرفی کرد. فارغ التحصیلان CUE در تطبیق دانش و مهارت های خود با نیازهای کارفرما در لهستان موفق ترین افراد هستند. برای دانشجویان بین المللی ، ما بطور ویژه پیشنهاد می کنیم برنامه ها به زبان انگلیسی طراحی شده است .این دانشگاه از تعدادی مخاطب بین المللی برخوردار است ، زیرا بازدیدهای هیئت علمی و دانشجویی به خارج از کشور برای اهداف علمی و همچنین کارورزی های خارجی و برنامه های آموزشی یکی از اولویت های این دانشگاه است .در عصر جامعه دانش و فرایندهای جهانی سازی ، اقتصاد مدرن باید به شدت از طریق علم پشتیبانی شود تا با چالش های بازار بین المللی روبرو شود دانشگاه ما مسئولیت آماده سازی لهستانی ها و بسیاری از دانشجویان خارجی را برای کار در بازار جهانی جدید مسئولیت پذیر است. همکاری های بین المللی بین دانشمندان و افراد درگیر در صنعت بحرانی ترین پیوند است که مبتنی بر دانشی است که به دست می دهد بسیار فراتر از مرزهای لهستان.

133974_Kopiapawilonsportowy.jpgعکس از Cracow University of Economics (CUE)

دانشکده ها

Cracow University of Economics چهار دانشکده دارد که همگی دارای حقوق کامل دانشگاهی هستند. این دانشکده ها - دانشکده اقتصاد و روابط بین الملل ، دانشکده مدیریت ، دانشکده دارایی و دانشکده علوم کالاها - از تعداد زیادی صندلی و گروه تشکیل شده است ، فرصت های مطالعاتی مختلفی را برای دانشجویان و متخصصان ارائه می دهد و تحقیقات اساسی و کاربردی را انجام می دهد. 2 عکس از Cracow University of Economics (CUE)آمار و ارقام ="2>

  • بزرگترین دانشگاه اقتصادی لهستان ، که از سال 19alt = "25 فعالیت می کند
  • چهار دانشکده
  • درباره alt = "23 000 دانش آموز
  • برنامه های مختلف تحصیلی به زبان انگلیسی
  • درباره alt = "200 شریک زندگی در سراسر جهان
  • عضو سازمان های معتبر بین المللی (به عنوان مثال اتحادیه دانشگاه های اروپا ، شبکه تجارت بین المللی و مدارس اقتصادی و غیره)
  • واقع در کراکوف - مرکز آکادمیک پیشرو و مقصد گردشگری بسیار محبوب

مکان ها

کراکوف

Address
Rakowicka 27
31-510 کراکوف, Voivodeship کمتر لهستان, لهستان