College of Europe Natolin Campus

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بیشتر بدانید و اعمال در حال حاضر برای سال تحصیلی 2017-2018

کالج پردیس اروپا به Natolin

در حال حاضر پذیرش برنامه های کاربردی تا 2017 ژانویه 18

کالج اروپا از قدیمی ترین و معتبر ترین موسسه مطالعات کارشناسی ارشد اروپایی است. استاد دو زبانه هنر ارائه شده در دانشگاه به Natolin در ورشو یکی از برنامه های میان رشته ای جامع ترین مطالعات اروپا در هر نقطه از جهان است.

به Natolin دارای هیئت علمی بین المللی متشکل از دانشگاهیان و پزشکان از بروکسل، در سراسر اروپا و فراتر از آن. رویدادهای خاص اجازه می دهد دانش آموزان به بحث و مناظره با سیاستمداران، کارشناسان و مسئله نظر.

هر سال، به Natolin میزبان یک جامعه بیش از 120 نفر از دانش آموزان بیش از 30 ملیت. توسعه فردی از هر و هر دانش آموز است که از اهمیت برخوردار است.

زندگی مسکونی این دانشکده یک جزء حیاتی از تجربه دانش آموز است. با زندگی در خوابگاههای دانشجویی، دانشجویان از سراسر اروپا و فراتر از آن زندگی می کنند و با هم کار، در کلاس درس، در خوابگاه، و در کالج به عنوان یک کل.

شدت این تجربه شخصی و تعامل تضمین می کند که دانش آموزان با تنوع کامل فرهنگی و اجتماعی اروپا آشنا شوند و یاد بگیرند که چگونه به کار در یک محیط بین المللی است.

کالج اروپا تجربه کند در پایان سال تحصیلی را متوقف کند. با بیش از 11500 فارغ التحصیلان از سراسر 50 کشور، فارغ التحصیلان ما پیوستن به یک شبکه جهانی از رهبران جوان، شامل شخصیت های که مقام های ارشد در بخش دولتی و خصوصی رسیده است.

فارغ التحصیلان ما موفقیت دنبال یک حرفه ای در امور اروپا و بین المللی، کسب و کار بین المللی، دولت ملی، سازمان های غیر دولتی، روزنامه نگاری یا جهان علمی.

خدمات زبان

به Natolin زبان خدمات قبل و در طول سال تحصیلی فعال است. در تابستان، آکادمی تابستانی زبان طراحی شده است به پرورش اعتماد به نفس و مهارت در کلاس درس، به ویژه تعامل با دانش آموزان با هدف آوردن سطح خود را به کالج اعلام شده از حداقل اروپا است. در طول سال تحصیلی، خدمات زبان ارائه می دهد دوره های تکمیلی در زبان های زیر: فرانسوی، انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، لهستانی و روسی.

فرصت های شغلی خدمات و توسعه مهارت های

خدمات شغلی در Natolin طراحی شده است برای حمایت از دانش آموزان در Natolin در فهم و موفقیت مرور در اطراف بازار کار پیچیده امروز. خدمات شغلی کمک می کند تا دانش آموزان در حال توسعه مهارت های قابل انتقال جامد و برای برنامه ریزی مسیر شغلی فردی و ابزار استخدام خود را با ایجاد رزومه موثر، نوشتن نامه پوشش زیبا و آماده شدن برای مصاحبه های شغلی. یادگیری می گیرد در طول سال از طریق کارگاه های آموزشی، آموزش های فردی و جلسات مربیگری سفارشی ساخته شده، جلسات شبکه، مذاکره با حرفه ای ها که نشان دهنده رشته ها و زمینه های مختلف به همراه دست در پروژه های عملی است.

کتابخانه

کتابخانه به Natolin دارای مجموعه ای از بیش از 42،000 کتاب پوشش همه افراد آموزش داده در محوطه دانشگاه و بسیاری دیگر. همچنین دارای یک مجموعه نشریات دوره ای بزرگ در امور اروپا و مجموعه گسترده ای از منابع الکترونیکی و داده ها. علاوه بر این، آن را ارائه می دهد طیف گسترده ای از خدمات کاربر: کسب کتاب و وام. خدمات تحویل مدرک؛ امانت بین کتابخانه ای؛ فتوکپی، دانلود و چاپ؛ خدمات مرجع. نقاط ثابت دسترسی به شبکه و دسترسی بی سیم. این کتابخانه همچنین ترتیب راهنماهای به کتابخانه، و همچنین سخنرانی و آموزش در روش تحقیق.

سفرهای مطالعه

محل دانشگاه به Natolin در یکی از کشورهای عمده شرق و مرکز اروپا آن را یک نقطه شروع ایده آل برای اکتشاف از تاثیر سیاسی و اجتماعی و اقتصادی اتحادیه اروپا در این منطقه و در محله خود را می سازد.

برای این منظور، یک سفر مطالعه یک هفته ای در منطقه است برای همه دانشجویان در ترم اول سازمان یافته است. دانش آموزان با کارشناسان دانشگاهی، روزنامه نگاران، سیاستمداران، نمایندگان فکری، محافل فرهنگی و کسب و کار، و همچنین نمایندگان اتحادیه اروپا دیدار خواهد کرد. هدف از اولین سفر مطالعه ترم است برای کمک به دانش آموزان،، تأثیرات اقتصادی و اجتماعی سیاسی تاریخی که به شکل منطقه را درک کنید.

به منظور آماده سازی دانش آموزان آکادمیک برای این تجربه، کنفرانس ها، بحث ها و کارگاه های آموزشی با دانشگاهیان و کارشناسان قبل از خروج سازمان یافته است. پس از آن دانش آموزان این فرصت را به تأمل در تجارب خود را در جلسات زیر سفر مطالعه داشته باشد. بسیاری از استفاده از سفر مطالعه به منظور توسعه منافع علمی خود را در زمینه دوره خود در طول سال و / یا پایان نامه کارشناسی ارشد.

دوم سفر مطالعاتی ترم در به منظور بیشتر دانش سیاست خارجی مختلف و مربوط به عمده انتخاب شده است، به عنوان مثال به بلژیک و لوکزامبورگ برای به دست آوردن تجربه دست اول از نهادهای اروپایی، و یا به یک کشور Neigbourhood اروپا. در طی این سفر دانش آموزان می توانند دانش به دست آمده در ترم اول و دوم اعمال و انجام تحقیقات برای پایان نامه کارشناسی ارشد خود را. NB مقصد سفرهای مطالعه ممکن است متفاوت باشد.

ملی مدل سازمان ملل متحد - نیویورک

رقابت NMUN-NY از سال 1974 توسط انجمن کنفرانس دانشگاهی ملی (NCCA) برگزار شده است. این یک بازی شبیه سازی است که شامل بیش از 6 000 دانشجو از بیش از یک صد دانشگاه ها، مدارس و سایر نهادهای دانشگاهی از سراسر world.During شبیه سازی، دانش آموزان مانند دیپلمات درست عمل می کنند و کار سخت، بیشتر در caucusing درگیر، آماده سازی و سخنرانی، تهیه پیش نویس مقالات کار، مذاکره مواضع مشترک با کشورهای دیگر، و رای گیری در پیش نویس قطعنامه. پردیس به Natolin شده است در این رقابت بین المللی شرکت از سال 2010 می شود که اغلب به عنوان یکی از هیئت های نمایندگی ترین اعطا و تقدیر در کنفرانس شناخته شده است.

زندگی دانشجویی

علاوه بر برنامه های علمی، دانش آموزان فرصت برای لذت بردن از طیف گسترده ای از فعالیت های مختلف فوق هر دو در و خارج از محوطه دانشگاه است. این خدمات عبارتند از فعالیت های فرهنگی و اوقات فراغت، مانند تور گشت و گذار، گروه کر دانش آموز، و روز ملی، و همچنین به عنوان رویدادهای ورزشی و بسیاری دیگر.

فعالیت های فرهنگی

3

دانش آموزان لذت بردن از دسترسی به موزه ها، گالری های هنری، کنسرت های موسیقی و اجرای تئاتر های متعدد در شهرستان ورشو. در این موزه قابل توجه ترین موزه ملی (Muzeum Narodowe) است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 20 تاریخ لهستانی قرن، ورشو افزایش موزه 1944 به خوبی به ارزش یک دیدار است. تمام نمایشگاه استفاده از بسیاری از تکنیک های چند رسانه ای مدرن و دو زبانه هستند (لهستانی و انگلیسی). امکانات سینما نیز در دسترس هستند. در سینما لهستانی، فیلم به زبان اصلی خود را با لهستانی زیرنویس نشان داده شده است.

فعالیت های اوقات فراغت

4

در اطراف مرکز تاریخی از شهرستان از دانش آموزان ورشو می تواند یک زندگی اجتماعی بزرگ لذت ببرید. کافی نت ها کافی، رستوران ها در خدمت هر دو غذاهای، کافه ها شراب سنتی و بین المللی و بارها دانش آموزان این فرصت برای نمونه زندگی متنوع شب شهرستان است. هستند بسیاری از مکان در لهستان ارزش کشف وجود دارد: کراکوف، گدانسک، تورون، مالبورک و دیگران شهرستانها. راحت ترین راه به سفر در سراسر لهستان با قطار یا اتوبوس، به عنوان آن نسبتا ارزان و سریع است. بسته به قطار، دانش آموزان واجد شرایط برای تخفیف دانشجویی ویژه با یک کارت ISIC معتبر هستند.

5

دانش آموزان لذت بردن از دسترسی به امکانات ورزشی در شهرستان ورشو. هستند زمین تنیس در فضای باز در داخل پیاده روی چند دقیقه از دانشگاه به Natolin وجود دارد. دوره اسب سواری در اصطبل واقع نزدیک به دانشگاه در دسترس هستند. مراکز باشگاه تناسب اندام های مختلف با افتاب به راحتی در دسترس، و همچنین چندین مجتمع استخر شنا. علاوه بر این، بسیاری از دانش آموزان تصمیم به شرکت در سالانه ورشو مسابقه دو ماراتون. دانشجویان همچنین می توانید زیبایی از لهستان در بسیاری از کشف کنید. به عنوان مثال، هر دانش آموزان سال سازماندهی یک تعطیلات اسکی در خوابگاه Zakopane در زمستان و سفر کایاک در منطقه دریاچه Mazury درست قبل از پایان سال تحصیلی.

حمل و نقل

ورشو به راحتی قرار گرفته برای دانش آموزان برای دسترسی به راه آهن و حمل و نقل هوایی به راحتی. شبکه زیرزمینی در شهرستان در دسترس آسان از پردیس به Natolin، قرار دادن مرکز ورشو صرف سی دقیقه به دور از محوطه دانشگاه.

2

به Natolin کاخ و پارک

قبلا سلطنتی شکار قصر به Natolin - - واقع در بخش جنوبی ورشو پردیس به Natolin از کالج اروپا بخشی از یک پارک و طبیعت تاریخی ذخیره 120 هکتار است. این مجموعه، که توسط مرکز اروپایی به Natolin به نمایندگی از وزارت خزانه داری دولت، یکی از نمونه های تماشایی از دوره رمانتیک لهستانی است.

8

کاخ به Natolin یکی از خوابگاه های قرن 18 زیبا ترین در مجاورت ورشو و بخشی از یک بار تشکیل از املاک سلطنتی Wilanów است. نوشته اصلی باغ وحش متعلق به پادشاه JAN III SOBIESKI، آنچه در حال حاضر املاک به Natolin توسط شاه اوت Mocny دوم، جانشین او بر تخت لهستانی توسعه داده شد، به عنوان یک مزرعه است.

کاخ توسط Prince اوت Czartoryski در 1780s ساخته شده بود، و ساختمان پس از آن به عنوان محل اقامت برای صاحبان مختلف گرفته شده از اشراف لهستانی که پی در پی دوباره طراحی شده و توسعه یافته کاخ با کمک هنرمندان و صنعتگران ایتالیایی و لهستانی خدمت کرده است. در میان کاخ و باغ مجتمع عاشقانه لهستانی، به Natolin کاخ دارای یک محل خاص. به عنوان یک نتیجه یک روند طولانی یکصد سال را صرف شکل دادن و تغییر شکل اقامت، یک قصر از زیبایی استثنایی پدید آمده است، این برنامه شامل یک سالن در حال مشاهده نفیس و فضای داخلی ظریف است. این یکی از کاخ های خیره کننده ترین افراد در لهستان در دوره نئو کلاسیک ایجاد شده است.

پس از آسیب گسترده در طول جنگ جهانی دوم، کل املاک و به Natolin ملک دولت در سال 1945 تبدیل شد، و از سال 1946 به بعد به روی عموم بسته شد، تبدیل شدن به محل اقامت آخر هفته از رئیس جمهوری. بازسازی کاخ ها و ساختمان های همراه و بناهای تاریخی در پارک تا حد زیادی در 1990s به پایان رسید.

پارک در حال حاضر یک ذخیره گاه طبیعی با جنگل های قدیمی محافظت و حیات وحش از منافع خاص.

7
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • فرانسوی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد مطالعات میان رشته ای اروپا

Campus تمام وقت September 2017 لهستان ورشو

متحرک پیشرفته در مطالعات میان رشته ای اروپا در دانشگاه به Natolin از کالج اروپا در ورشو طراحی شده است برای پاسخ به نیاز رو به رشد برای کارشناسان در فرآیندهای پیوستن به اتحادیه اروپا و روابط خارجی اتحادیه اروپا است که می تواند پاسخ های تخیلی به ارائه امروز پیچیده ترین ملی، منطقه ای و جهانی چالش ها. دانش آموزان آموزش دیده برای فراتر از مرزهای انضباطی فکر می کنم در حالی که به دست آوردن دانش عمیق در امور عمومی اتحادیه اروپا و سیاست ها، [+]

بیشتر بدانید و اعمال در حال حاضر برای سال تحصیلی 2017-2018

کارشناسی ارشد مطالعات میان رشته ای اروپا در حال حاضر پذیرش برنامه های کاربردی تا 2017 ژانویه 18 پیشرفته کارشناسی ارشد مطالعات میان رشته ای اروپا در دانشگاه به Natolin از کالج اروپا در ورشو طراحی شده است برای پاسخ به نیاز رو به رشد برای کارشناسان در فرآیندهای پیوستن به اتحادیه اروپا و روابط خارجی اتحادیه اروپا است که می تواند پاسخ های تخیلی به ترین چالش های ملی، منطقه ای و جهانی پیچیده امروز فراهم می کند. دانش آموزان آموزش دیده برای فراتر از مرزهای انضباطی فکر می کنم در حالی که به دست آوردن دانش عمیق در اتحادیه اروپا امور عمومی و سیاست، روابط خارجی، محله اتحادیه اروپا و تاریخ و تمدن اروپایی است. به طور خلاصه، هدف ما ارائه دانش آموزان ما با یک نمای 360 درجه از اروپا و جایگاه آن در جهان است. پردیس در ورشو است ایده آل برای به دست آوردن یک درک خوب از چالش های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در مرکز و شرق اروپا و کشورهای همسایه. این برنامه ترویج برتری در تحقیقات از طریق تخصص علمی از دو صندلی تاسیس آن: یکی در تاریخ و تمدن اروپا، یکی دیگر در سیاست همسایگی اروپایی و همسایگان اروپا، و همچنین از طریق تخصص تحصیلی هیئت علمی بین المللی مشهور است. دو سفر مطالعه فشرده در اروپا و محله خود، علاوه بر مسابقات علمی بین المللی، ارائه دانش آموزان با تجربه درست ارزشمند است. حوادث VIP و دیگر فعالیت های فوق برنامه در طول سال برگزار می شود. هر دو برنامه و ابعاد حرفه ای خود آماده فارغ التحصیلان برای ورود به بخش های دولتی بین المللی، اروپایی و ملی و همچنین بخش های غیر دولتی و خصوصی و نیز ممکن است به عنوان گامی به سوی مطالعات دکترای خدمت می کنند. هدف ما آموزش ارتباط برقرار میان فرهنگی، نوآورانه مذاکره کنندگان، مدیران، تحلیلگران، محققان و رهبران با چند رشته ای و متنی، منطقه ای و تخصص های بین المللی. فارغ التحصیلان همچنین می توانید در یک شبکه حمایتی گسترده و فارغ التحصیلان را جلب کند. برنامه مطالعه در طول ترم اول، دانش آموزان خود را با مبانی قانونی، اقتصادی، جغرافیای سیاسی و تاریخی پیوستن به اتحادیه اروپا از طریق یک برنامه درسی فشرده گرفت. آنها همچنین روابط خارجی و همچنین خصوصیات مرکز و شرق اروپا مطالعه اتحادیه اروپا. با استفاده از این پس زمینه، در ترم دوم دانش آموزان در یک منطقه خاص با در نظر گرفتن دوره در یکی از چهار رشته های موضوعی تخصص. دانش آموزان می توانند عمده انتخاب خود را بر اساس منافع خاص خود را شکل: روابط عمومی اروپا و سیاست اتحادیه اروپا به عنوان یک بازیگر جهانی تاریخ اروپا و تمدن سیاست همسایگی اروپایی و همسایه اتحادیه اروپا دانش آموزان می توانند با استفاده از سمینارها و کارگاه های آموزشی، که اجازه می دهد آنها را به بررسی دقیق تر در موضوعات خاص است. دانش آموزان نیز مورد نیاز برای ارسال پایان نامه کارشناسی ارشد در یک موضوع مربوط به یکی از دوره های آنها در طول ترم اول و دوم گرفته شده است. دو سفر مطالعه، یکی در ترم اول و در ترم دوم، دانش آموزان با مهم تجربه در زمینه چالش های فعلی در اروپا فراهم می کند. برنامه مطالعه تجدید نظر سالانه به اطمینان از برتری ادامه و پویایی است. ورود به برنامه مطالعات میان رشته ای اروپا این برنامه در فارغ التحصیلان دانشگاهی با پس زمینه های علمی در طیف گسترده ای از رشته ها، مانند علوم سیاسی یا اجتماعی، حقوق، اقتصاد، تاریخ، فلسفه، جغرافیا، زبان شناسی و یا روزنامه نگاری، و که علاقه مند به نزدیک شدن به روند پیوستن به اتحادیه اروپا هستند هدف از چشم انداز وسیع و چند رشته ای. فارغ التحصیلان با درجه در رشته های دیگر (از جمله علوم طبیعی، مهندسی و غیره) که نشان می دهد سطح علمی بالا و علاقه زیادی به امور اتحادیه اروپا نیز پذیرفته شده است. متقاضی بالقوه باید مدرک دانشگاهی مرتبط و حداقل 240 ECTS اعتبار به دست آورد در این دوره از تحصیلات دانشگاهی خود را نگه دارید. دارندگان مدرک کارشناسی نیز ممکن است واجد شرایط ارائه آنها نشان صلاحیت قوی در رابطه با برنامه های علمی برای آنها که اعمال می شود. به زبانهای کار انگلیسی و فرانسه - متقاضیان باید در سطح حداقل B2 برای یک زبان کارگر و حداقل سطح A2 برای دیگر داشته باشد. مهارت های زبان باید در فرم درخواست آنلاین نشان داد. سطح زبان فرانسه و انگلیسی در طول مصاحبه انتخاب و نامزد نظارت باید، در صورت امکان، عرضه گواهی یا توصیه نامه به رسمیت شناخته شده از معلمان زبان نشان دادن سطح زبان در رابطه با چارچوب مشترک اروپا برای مرجع (GER). ما دانش آموزان ترجیح می دهند برای به دست آوردن گواهینامه زبان خارجی. تمامی گواهینامه های زبان بین المللی تا زمانی که آنها نشان می دهد شورای سطح اروپا را پذیرفت. دانش آموزان ممکن است یک مدرک دانشگاهی یا توصیه نامه نوشته شده توسط استاد زبان و یا معلم با اشاره به سطح زبان متقاضی در رابطه با سطح شورای اروپا را فراهم کند. بورس های تحصیلی حدود 70٪ از دانش آموزان ما کامل یا نیمه کامل اعطا بورس های تحصیلی توسط دولت خود یا با نهادهای دولتی یا خصوصی. برای تمام بورس های تحصیلی ذکر شده در وب سایت ما، داوطلبان باید یک برنامه کاربردی آنلاین را ارسال کنید، نشان می دهد که آنها برای این بورسیه در فرم درخواست اعمال می شود. بورس های تحصیلی با توجه به رتبه بندی نهایی از نامزدها تعلق می گیرد. نامزدها از پیش انتخاب شده خواهد شد در مورد تصمیم گیری بورس تحصیلی در اسرع وقت آگاه پس از مصاحبه انتخاب صورت گرفته است. اطلاعات بیشتر: http://www.coleuropenatolin.eu/scholarships/scholarship-schemes/ فرایند درخواست آنلاین باز از 2016 نوامبر 1 تا 2017 ژانویه 17 است. [-]

ویدئو ها

Presenting the Natolin Campus of the College of Europe