Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University یک موسسه عالی آموزشی کامل و معتبر، غیر دولتی است که در حال توسعه با یک حرکت بی سابقه ای است. تاریخ دانشگاه ممکن است کوتاه باشد، اما غنی است و ثابت می کند که داستان بی نظیر موفقیت است. شروع کار تقریبا از ابتدا در سال 2000، موسسه در حال توسعه در یک سرعت نفس گیر است. AFMKU از یک ایده در سال 1998 آغاز شد که توسط پدران بنیانگذاران تبدیل به یک طرح شد. در مرحله بعد، پس از صدور مجوز وزارتخانه، موسسه به طور رسمی تاسیس شد (2000) و شروع به کار در ساختمان های اجاره شده در چند مکان در کراکوف. در آن زمان، پیشنهاد دانشگاهی آن شامل 5 حوزه مطالعات (روابط بین الملل، مطالعات خانواده، بازاریابی، مدیریت و مدیریت) بود و فقط کمی بیش از 1200 دانشجو در سال اول ثبت نام کردند، که به خودی خود یک موفقیت بزرگ بود - اولین موسسه غیر دولتی آموزش عالی در لهستان بود که با چنین پیشنهاد گسترده ای شروع شد.

در حال حاضر، این مرکز پررونق و پر جنب و جوش دانشگاه در دومین شهر بزرگ در لهستان، کراکوف، شهر مشهور برای یک سابقه دانشگاهی فوق العاده غنی است که بیش از 600 سال است. در 6 دانشکده، ما حدود 21000 رشته تحصیلی را برای نزدیک به 9000 دانش آموز ارائه می دهیم. ما مجتمع دانشگاهی خودمان را ساختیم که شامل دانشگاه، امکانات آموزشی، آزمایشگاه های کامپیوتری، کافه تریا، مغازه ها، دفتر دکتر، ورزشگاه، کتابخانه، سازمان های دانشجویی، استودیوی تلویزیون، گالری های هنری، هتل دانشگاه و بیشتر. پیشرفت قابل توجهی که ما انجام داده ایم، می تواند به وضوح در توسعه پیشنهاد دانشگاهی ما باشد که در طی مدت کوتاهی از زمان تأسیس آن اتفاق افتاده است.

محوطه دانشگاه در یک مکان عالی با دسترسی آسان از ایستگاه های راه آهن و اتوبوس و فرودگاه بین المللی است. این مرکز در مرکز شهر در ویستولا واقع شده و حدودا سه کیلومتری از قلب تاریخی کلانشهر است - جاذبه گردشگری جهان، شهر قدیمی، تنها یک دقیقه به مدت یک دقيقه است و يا دقيقه 30 در يکي از مکرر خدمات اتوبوس یا تراموا. سوپرمارکت ها، مرکز خرید، یک مجتمع سینمایی در یک فاصله پیاده روی قرار دارند.

مکان ها

کراکوف

Address
Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1
30-705

کراکوف, Voivodeship کمتر لهستان, لهستان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: