Academy of Fine Arts, Katowice

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره آکادمی هنرهای زیبا در Katowice

ما هنرمندان، طراحان و محققان هستیم. آکادمی هنرهای زیبا در Katowice یک مکان ملاقات است، زمینه ای برای تبادل نظر در مورد مشارکت فعال در فرهنگ، ادراک انتقادی و تغییرات اجتماعی است.

ما یک جامعه متنوع از افراد ایجاد می کنیم که نمی خواهند بی طرف باشند. خنثی طبیعی نیست

از سنت جغرافیایی که در آن عمل می کنیم، بر اخلاق کار و توانایی درک ماهیت دگرگونی ترسیم می کنیم.

ارقام:

  • 70 سال وجود دارد
  • 17 سال استقلال
  • 2 دانشکده
  • 4 منطقه مورد مطالعه
  • 526 دانشجو
  • 28 دانشجوی دکترا
  • 134 معلم
  • 212 کارمند در کل
  • 1 پردیس: 3 ساختمان
  • کل مساحت 21،141.60 متر مربع

تاریخ

آکادمی هنرهای زیبا در Katowice از سال 2001 موسسه ای مستقل از تحصیلات عالی بوده است.

این مدرسه به عنوان شاخه ای از موسسه Wrocław در سال 1947 تاسیس شد، و بعدها به عنوان بخشی از قدیمی ترین دانشگاه هنر لهستان در Kraków کار می کرد.
مهمتر از همه، در طول رشد مدرسه ما با موفقیت حفظ فضای صمیمی خود، ایجاد سبک تحصیلی متمرکز بر دانش آموزان، و هنر و طراحی را به عنوان زمینه های اصلی تحقیق تعریف کردیم.

در سال 2017، او وزارت علوم و آموزش عالی اعلام نتایج مقدماتی مدارس علمی لهستان. دانشکده هنر ما دارای رتبه A و دانشکده طراحی A می باشد. هیچ مدرسه هنرهای دیگر در لهستان چنین قدرتی نداشته است.

114334_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpgپریسیکلا دو پریز / Unsplash

محوطه دانشگاه

محوطه ASP یک نشانه قابل مشاهده از ادغام ما است.

قدیمی ترین 3 ساختمان - آیکون معماری مدرنیستی - در حال حاضر محل مقامات دانشگاه، اداره و دانشکده طراحی است. ادارات گرافیک و طراحی گرافیک در یک ساختمان بارگیر نظامی اقتباس شده و با یک ساختمان مدرن بین آنها متصل شده، طراحی شده به عنوان یک محل آموزش و فضا برای فعالیت های فرهنگی. در اینجا شما می توانید گروه نقاشی و استودیو های موجود برای همه دانشجویان را در اختیار همه دانش آموزان قرار دهید: نقاشی، نقاشی، مجسمه سازی، استودیو فیلم، سخنرانی و کارگاه های کامپیوتری، آزمایشگاه های تولید فیلم، مدل سازی و اتاق برای فعالیت های مکانی، برای کارهای بزرگ قالب، کتابخانه، سالن سینما، اتاق سینما، رستوران، و فروشگاه با لوازم هنری.

گالری Rondo Sztuki آکادمی در مرکز Katowice واقع شده است.

کاتوزیان

Katowice در حال فرآیند تعریف دوباره است: از یک مرکز صنایع سنگین، آن را تبدیل به جایگاه رویدادهای فرهنگی، کنگره ها و جلسات تجاری می شود.

انتقال از طریق منطقه فرهنگی، که در سایت معدن سابق کتیویتس ایجاد شده و شامل موزه سیلسیان، ارکستر سمفونیک ملی رادیو لهستان و مرکز کنگرۀ بین المللی است، نشان داده شده است.

منظره شهر Katowice یک کلاژ فضایی است: خانه های خانوادگی (خانه های قدیمی چند خانواده برای معدنچیان زغال سنگ)، مراکز مدرنیست و آیکون های معماری معاصر، همه نشان دهنده تغییر تاریخ شهر و تنوع آن است - دلبستگی های محلی و آرمان های جهانی.

در سال 2015، Katowice شهرت خلاقانه یونسکو به عنوان شهر موسیقی، میزبان جشنواره های الکترونیکی و جشنواره های جایگزین: جشنواره Tauron Nowa Muzika، OFF Festival، جشنواره راووا بلوز. این شهر برای هنرمندان مشهور و هنرمندان مشهور است: Wojciech Kilar، Henryk Mikołaj Górecki، Hans Bellmer، Konrad Swinarski.

Katowice نیز محل رویدادهای بین المللی بزرگ، از جمله نشست سازمان ملل متحد در سال 2018 (COP24) است.

مکان ها

کاتوویچ

Address
Raciborska,37
40-074 کاتوویچ, Voivodeship سیلسی, لهستان