Turiba University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

tur

به دست آوردن دانش عملی که توسط کارفرمایان قدردانی می شود

آموزش عالی یک پایه جدایی ناپذیر در ایجاد حرفه موفق است. این درها را برای رشد ، پیشرفت و موفقیت باز می کند. دانش در Turiba University همراه با مهارتهای عملی است - این ترکیبی است ، که بسیار مورد استقبال کارفرمایان نه تنها در لتونی بلکه جهان نیز قرار دارد.

Turiba University به رسمیت شناخته شده از کارفرمایان و رتبه در رتبه برتر شناخته شده ترین دانشگاه ها. 99.61٪ فارغ التحصیلان شاغل هستند - این بالاترین میزان اشتغال در بین دانشگاه های لتونی است ، علاوه بر این ، بیش از 80٪ دانشجویان دانشگاه در حین تحصیل مشغول به کار هستند.

فارغ التحصیلان Turiba University در بازار کار رقابتی و تقاضا هستند. همچنین ، جهت گیری بین المللی ، همکاری موفق با صنایع و همچنین محیط مطالعه سازمان یافته دانشگاه مورد تأیید است. محیط مطالعه با در نظر گرفتن توصیه های متخصصان حوزه و با یادگیری کارفرمایان ، شرکای نزدیک دانشگاه در مسائل مربوط به توسعه مطالعه بهبود می یابد.

Turiba یک دانشگاه واقعاً گرا است زیرا مطالعات عملی 60٪ از زمان صرف شده در مطالعات را تشکیل می دهد ، در حالی که تئوری - 40٪. Turers های Lecalt = "متخصصان حوزه" با تجربه گسترده ای هستند که علاوه بر تئوری ، بینشی به دنیای این حوزه خاص می بخشد .هر کس می تواند در زمینه حرفه ای خود تحصیلات مناسب ، شغلی محور کسب کند و به عنوان یک رهبر خلاق پیشرفت کند.

گرایش حرفه ای Turiba University که به دانشجویان این امکان را می دهد تا تجربه کاری خود را که قبلاً در طی هر سال تحصیل در هر سال تحصیل کرده است ، با ارائه فرصتهای گسترده کارآموزی بدست آورند ، پایه ای از میزان اشتغال بالا باشد. در حال حاضر در حین مطالعه ، می توان مهارت و تجربه واقعی لازم را برای کار به دست آورد. مطالعات صرفاً مبتنی بر مطالب دانشگاهی و وظایف نظری نیستند. از این رو دانشجویان در بازار کار رقابتی تر هستند. کارفرمایان تجربه عملی را تصویب می کنند ، بنابراین هنگام استخدام جوانان ، اولویت هایی به این جوانان داده می شود که در زمینه انتخاب شده خود با یک کارفرما تجربه کسب کرده اند.

Turiba یک دانشگاه محور در بازار کار است و هم توسط fualt = "دانش آموزان و کارفرمایان تصویب می شود. با ارزیابی یک کارمند بالقوه ، همچنین در نظر گرفته می شود که در کدام دانشگاه فارغ التحصیل شده است ، زیرا این به دانش و مهارت اشاره دارد. برای کارفرمای مهم است که کارفرمایان بداند چه مدت زمان و کار باید در آموزش یک کارمند جدید سرمایه گذاری شود .هرچه تجربه و دانش عملی جوان تر باشد ، باید زمان کمتری را نیز سرمایه گذاری کند. کارفرما ، از این طریق ، موسسه آموزش عالی و محتوای برنامه تحصیلی مهم است ، و همچنین تجربه قبلی با دانشجویان موسسه آموزش عالی خاص.

همکاری

کار با کارفرمایان

Turiba University بطور روزانه مراقب بهبود فضای کسب و کار در لتونی و مشارکت در توسعه آینده Turiba University بخش های تجاری است. برای این منظور ، Turiba به همراه کارفرمایان مشورت ، آموزش و تحقیق در اختیار آنها قرار می دهد. از کارفرمایان ، دانشجویان و نمایندگان انجمن های مختلف با آگاهی از روندها و مطالبات موجود در بازار ، به طور مرتب دعوت می شود تا در شوراهای دانشکده ، کارگروه ها و بحث و گفتگو شرکت کنند ، بدین ترتیب شرکت در تدوین برنامه های درسی جدید ، تصویب مضامین مربوط به مقالات فارغ التحصیلی و برنامه های کارآموزی و همچنین جستجوی مشترک در مورد چگونگی تهیه بهترین متخصصان جدید و آنچه در بهبود فضای کسب و کار ضروری است.

تحقیق کسب و کار

مشاغل روزانه پرسنل تدریس نه تنها تمیز کردن یا برگزاری کارگاه ها و ارائه مشاوره به دانشجویان است. بخش مهمی از کار مربیان در Turiba University بهبود شایستگی های دانشگاهی آنها با انتشار مقالات پژوهشی ، کار با کارفرمایان و درگیر شدن در کارگروه هایی که با هدف بررسی موضوع خاص نگرانی ، تسهیل ادغام نوآوری ها در تجارت و مراقبت از پیشرفت اقتصادی = "در کشور سازماندهی شده اند. تحقیقات کاربردی توسعه یافته با همکاری متخصصان صنعت و دانشجویان می تواند برای هر کارفرمای پیروی از گرایش های بخش مفید باشد و برنامه ریزی توسعه عملی شرکت را انجام دهد .این تحقیق در چهار حوزه فعالیت علمی انجام می شود. بخش اصلی تحقیق پروژه ها در حوزه مدیریت تجارت و همچنین در منطقه اولویت با کشور لتونی - تجارت جهانگردی - انجام می شود.

دانشکده مدیریت بازرگانی با همکاری مؤسسه فناوری کسب و کار تحقیقاتی کاربردی را در مورد موضوعات با اهمیت اساسی در توسعه یک محیط تجاری در لتونی و افزایش کارآیی شرکت انجام می دهد:

 • فرصت های توسعه برای SME ها در یک محیط در حال تغییر اقتصادی.
 • فعالیت مدیریتی شرکتهای کوچک و متوسط لتونی ، ارزیابی آن از نظر افزایش بهره‌وری و تغییرات مورد نیاز در سیاست اقتصادی دولت برای افزایش کارآیی کار؛
 • سیستم های اطلاعات تجاری و پردازش داده ها.119732_Turiba2.jpg

مربیان و محققان دانشکده بین المللی گردشگری در حال اجرای پروژه های تحقیقاتی جهانگردی از جمله برنامه های بین المللی هستند که می تواند به عنوان سهم قابل توجهی در رشد صنعت گردشگری لتونی ارزیابی شود. مباحث اصلی تحقیق شامل موارد زیر است:

 • بازارهای هدف گردشگری منطقه ای لتونی ، نیازها و کفایت محصولات ارائه شده به تقاضا.
 • آمادگی حرفه ای ارائه دهندگان خدمات گردشگری - مهارت ها و مهارت های لازم ، ارزیابی آنها.
 • مطالعات در مورد مهمان نوازی اشیاء گردشگری؛
 • مطالعات در مورد برندسازی مکان.

محققان این مؤسسه که در زمینه ارتباطات و مربیان دانشکده ارتباطات فعالیت می کنند تحقیق در مورد بازار رسانه های جمعی در لتونی و همچنین ارتباطات بین فرهنگی در زمینه مسئولیت اجتماعی شرکت ها در لتونی انجام می دهند. موضوعات اصلی تحقیق به شرح زیر است:

 • شکل گیری آگاهی از هویت ملی پس از احیای استقلال لتونی: روندها و عوامل.
 • جنبه های بین فرهنگی مسئولیت اجتماعی شرکت در لتونی؛
 • ارتباطات و چشم اندازها در آغاز نوع بشر بشر.
 • تضاد در سازمان ها - گزینه هایی برای تجزیه و تحلیل و حل و فصل.

کارشناسان حوزه حقوقی از موسسه فناوری کسب و کار و دانشکده حقوق در زمینه فعالیت خود در ارائه مشاوره در مورد مشاغل و حقوق مشروطیت برای هر دو شرکت و افراد خصوصی فعالیت دارند. آنها در پروژه هایی که مربوط به موضوعات حقوقی با دامنه ملی و فراملی هستند ، شرکت کرده اند ، به عنوان مثال ، اصلاح اصلاحات در قانونگذاری و ارائه مشاوره درمورد موضوعات حقوق بین الملل. برخی از مباحث اصلی تحقیق عبارتند از:

 • تأثیر فرهنگ حقوق مشروطه غربی بر شکل گیری و توسعه حقوق مشروطه جمهوری لتونی؛
 • موضوعات مربوط به حمایت از حق چاپ در جامعه اطلاعات.
 • اصلاحات در دولت
 • اصلاحات قانون اساسی در مدیریت عمومی؛
 • روندهای توسعه در جامعه شناسی حقوق.

مکان ها

ریگا

Turiba

Address
Graudu street 68
LV – 1058 ریگا, لتونی
تلفن
+371 67 622 551