توضیحات رسمی را مطالعه کنید

فلسفه آکادمی

بشریت و دموکراسی. بین المللی از روند مطالعه و تحرک. کاربرد و استفاده از IT مدرن. خلاقیت، ادغام رشته ها و عمل های دانشگاهی؛ شرکت دانش آموزان بهبود برنامه های مطالعه است.

ماموریت

ماموریت RTTEMA است برای ارائه و ارائه آموزش مادام العمر در برنامه مطالعه معتبر از آکادمی و کمک قابل توجهی به زندگی آموزشی و فرهنگی لتونی - هر دو منطقه و ریگا آن است.

هدف این آکادمی است که به ارائه هر دانش آموز با فرصت به دست آوردن آموزش عالی حرفه ای و دانشگاهی در زمینه های آموزش، روانشناسی، کسب و کار و مدیریت، و همچنین به عنوان انگیزه برای زندگی حرفه ای و ثابت خود بهبود می باشد.

مفهوم

RTTEMA معلمان هستند که می توانند برای آماده سازی دانش آموزان برای زندگی و کار در جامعه اطلاعاتی آماده می شود. شالوده مفهومی RTTEMA روند مطالعه هوش، شایستگی و مهارت. هر برنامه مطالعه دانش آموزان ما را قادر می سازد به منظور توسعه شایستگی های حرفه ای لازم است.

تاریخ

RTTEMA حرفه ای موسسه مفهومی و فنی مدرن آموزش عالی (HEI) توسط دولت تاسیس شده است.

این کار خود را در سال 1994 با 1273 دانش آموزان آغاز شده و در حال حاضر یکی از بزرگترین موسسات آموزش عالی در لتونی در نظر تعدادی از دانش آموزان است.

با وجود سن جوان خود را، RTTEMA سنت های موسسات آموزشی برای معلمان که قدمت آن به 1946 به ارث برده. 'موسسه و Imanta معلمان معلمان ریگا موسسه: RTTEMA به مناسبت ادغام دو نهاد تاسیس شد.

RTTEMA واقعیت فایل

RTTEMA:

موسسه آموزش عالی دولت تاسیس در سال 1994 است. آموزش بیش از 3،5 هزار دانشجو در مطالعات پاره وقت تمام وقت و. استخدام 160 استادان و docents. سازماندهی کنفرانس های بین المللی. مجموعه ای از مقالات علمی؛ پیاده سازی پروژه های تحقیقات علمی. تسهیل دانش آموز و تحرک بین المللی معلم. یکی از اعضای فعال سازمان های بین المللی است. سازماندهی سخنرانی مهمان و کلاس های کارشناسی ارشد حرفه ای برجسته. ارائه می دهد 25 برنامه مطالعه در کالج، لیسانس، دکترا کارشناسی ارشد سطح شن و ماسه. فرصت برای به دست آوردن حرفه معلم، مدیر آموزشی، پرسنل، کسب و کار، و مدیر دفتر، مشاور حرفه ای، تجارت و بازاریابی و PR متخصص، به دست آوردن آموزش و پرورش در حوزه روانشناسی را فراهم می کند.

چشم انداز

آکادمی ما یک دانشگاه به رسمیت شناخته شده و مرکز بین المللی تحقیقات آموزشی، با دانشگاه و اساس تحقیقات، و همچنین به عنوان وابسته در کشورهای دیگر است.

استراتژی

آکادمی محیطی مناسب است که با ارزشهای انسانی و روابط ایجاد کرده است. فعالیت های کارکنان ما در خلاق، برابر در حقوق، همکاری مسئول و گفت و گو است. اهداف استراتژیک سال های آینده عبارتند از:

برای تشویق توسعه مداوم آکادمی های خلاقیت. برای انجام تحقیق به سمت توسعه و پیاده سازی مفهوم آکادمی و کمال از سیستم آموزشی لتونی به کارگردانی. جهت ارائه مطالعات با کیفیت بالا هدفمند بهبود ارائه روش شناختی و فنی از روند مطالعه. برای حفظ منطقه - به ساکنان لتونی نزدیک به محل سکونت آنها ارائه امکانات جدید آموزش و پرورش.

محیط فکری آکادمی

انجمن اساتید در تعلیم و تربیت. موسسه علمی آموزشی. موسسه علمی خلاقیت. مرکز تحقیقات زبان کودک؛ موسسه تحقیقات روانی. طبیعت و موسسه محیط کار. چندین مرکز متد و روش. جوان باشگاه معلمان '؛ مرکز RTTEMA آموزش و پرورش علاوه بر این، کتابخانه با سهام در 10 شهرستانها از لتونی. محیط زیست روانشناسی آکادمی دموکرات و خلاق. Favouring هویت هر فرد. به سمت همکاری متقابل است.

خدمات دانشجویان و زندگی اجتماعی

دانش آموزان پشتیبانی اداری در دفتر بین المللی و حمایت اجتماعی در مجلس شورای اسلامی دانشجویان ارائه شده است. جدای از این واحد دانش آموزان فرصت درگیر خود را در داشته زیر تعهدات فرهنگی:

مخلوط کر "Fortius"؛ زن گروه کر "بالتا"؛ ارکستر مجلسی "ارکستر Gaudeamus"؛ گروه بزرگ. باشگاه ورزشی؛ عامیانه گروه رقص "Dejotprieks" (شادی رقص). همچنین، فعالیت از طریق ESN (اراسموس دانشجو شبکه) ریگا به دانش آموزان ارز لتونی ارائه وجود دارد.

محیط فیزیکی آکادمی

3 ساختمان - 1 در ریگا، 1 در Cesis و 1 در Kuldiga. کافه دانش آموزان '؛ 2 سالن ورزشی، استادیوم. 2 اتاق کامپیوتر با دسترسی به اینترنت. به تدریج و به طور منظم بازسازی محل مطالعه؛ ارائه پشتیبانی فنی (دوربین های ویدئویی، OHPs، beamers، کامپیوتر، میکروسکوپ و غیره است دسترسی آزاد به پیانو، یک ارگان های دیجیتال و یک ارگان لوله وجود دارد).

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Riga Teacher Training and Educational Management Academy (RTTEMA)

توانایی تجزیه و تحلیل فرمالیته ها در تفسیر سبک های مختلف آثار موسیقایی؛ علم موسیقی علمی و میراث خلاق آهنگساز را به طور عینی ارزیابی می کند. انجام تحقیقات علمی در زمینه آم ... [+]

درجه دریافت: درجه کارشناسی ارشد حرفه ای در آموزش و پرورش موسیقی

طول مطالعاتطول دوره های تحصیلی تمام وقت: 1 سال و 5 ماه یا 3 ترمطول دوره های نیمه وقت: 2 سال یا 4 ترمانجام مطالعات

سال تحصیلی - اکتبر (سخنرانی مقدماتی، تمرینات و غیره)، ژانویه، ژوئن، جولای؛

سال تحصیلی اکتبر، ژانویه (دفاع مقدماتی).

الزامات برای شروع برنامه تحصیلی: تحصیلات حرفه ای یا حرفه ای لیسانس و / یا واجد شرایط یک معلم در موضوعات مختلف مرتبط با موسیقی.... [-]

لتونی Riga
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Riga Teacher Training and Educational Management Academy (RTTEMA)

این برنامه ترکیبی از دانش عملی، چارچوب مفهومی و تحقیقات پیشرفته را ارائه می دهد و در عین حال تاکید بر دیدگاه جهانی در مدیریت آموزشی است. ... [+]

درجه: تحصیلات مدرک کارشناسی ارشد

وضعیت حرفه ای: دسترسی به شروع تحقیقات، فعالیت های آموزشی و حرفه ای در شاخه

اهداف آموزشی و حرفه ای

این رهبران آینده موسسات آموزشی را در زمینه های دوران کودکی، متوسطه، حرفه ای، بزرگسالان، تحصیلات تکمیلی یا تحصیلات عالی و سایر بخش های مرتبط در سطح ملی یا بین المللی آماده می کند. این برنامه ترکیبی از دانش عملی، چارچوب مفهومی و تحقیقات پیشرفته را ارائه می دهد و در عین حال تاکید بر دیدگاه جهانی در مدیریت آموزشی است.... [-]

لتونی Riga
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی