RISEBA

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

RISEBA یک نوع دانشگاه خصوصی موسسه آموزش عالی به طور کامل توسط وزارت آموزش و پرورش و علوم جمهوری لتونی معتبر است. بودن یکی از اولین مؤسسات آموزش عالی خصوصی در لتونی، امروز RISEBA در میان 10 بزرگترین موسسات آموزش عالی در لتونی (دولتی و خصوصی) با تقریبا 3000 دانش آموزان، شامل 200 دانشجویان بین المللی، که حضور 19 برنامه مطالعه از سطوح و جهات مختلف، و بیش از 8000 فارغ التحصیلان. در طول دو دهه گذشته RISEBA از طریق یک تغییر و تحول قابل توجهی از یک مدرسه کسب و کار کوچک بلند پروازانه به دانشگاه فراهم می کند که، علاوه بر کسب و کار و مدیریت برنامه ها، مطالعات انجام شده در ارتباطات، هنرهای رسانه ای سمعی و بصری و معماری رفته، در نتیجه تبدیل موسسه به "مکانی که در آن کسب و کار مطابق هنر".

RISEBA خارج از غرفه از موسسات آموزش عالی به عنوان یکی از داشتن تمرکز بین المللی روشن است و توسط انحصار برنامه های آموزشی ارائه شده و به زبانهای مختلف آموزش مشخص شده است.

RISEBA فراهم می کند برنامه هایی که هم در بازار منحصر به فرد هستند و یا برای اولین بار توسط به بازار معرفی شد RISEBA. لتونی، انگلیسی و روسی - این یکی از چند نهاد ارائه می دهد که برنامه های تحصیلی کامل در سه زبان است.

RISEBA در سراسر پنج سایت گسترش: سه ساختمان از RISEBA پردیس اصلی در واقع ریگا (شهرستان پایتخت)، یک شعبه منطقه ای است در بر اساس Daugavpils در (دومین شهرستان در لتونی).

RISEBA ماموریت، چشم انداز و ارزش ها

از آنجا که پایه و اساس آن در سال 1992، RISEBA شده است ماموریت خود را "به یک دروازه ورود به مشاغل بین المللی" با تاکید بر اینکه دانشگاه با هدف آماده سازی دانش آموزان و فارغ التحصیلان برای مشاغل بین المللی و تاکید بر این که به این معنا نیست که دانش آموزان آموزش داده می شود هدایت "برای صادرات ".

ایده اصلی پشت این ماموریت این است که می خواهد RISEBA مطمئن شوید که دانش آموزان خود را در بازارهای بین المللی رقابتی هستند، از لحاظ فرهنگی آگاه، می تواند در تیم های بین المللی هم در کشور خود کار و یا در خارج از کشور و با موفقیت رقابت در بازارهای جهانی است.

RISEBA فارغ التحصیلان آن به عنوان کارفرمایان بالقوه که به رشد اقتصادی لتونی، اروپایی و جهانی کمک خواهد کرد را می بیند، قادر به کار در شرکت های بین المللی در لتونی و خارج از کشور، حساس و متحمل به تفاوت های بین فرهنگی هستند، و همکاران فعال تیم های چند ملیتی هستند.

در پاسخ به تغییرات در محیط خارجی و به دنبال فرصت های جدید RISEBA فعالیت خود را به مناطق جدید گسترش یافته است - صنایع خلاق، ارتباطات به عنوان مثال، رسانه ها و معماری، و در آینده خود را به عنوان "یک مالی پایدار، دانشگاه شناخته شده بین المللی کسب و کار، هنر و تکنولوژی می بیند ".

راهنمایی RISEBA چشم انداز خود شامل سه قسمت است و یا مدارس علمی عمده:

  • دانشکده کسب و کار با کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا برنامه، که پوشش زمینه های کسب و کار، مدیریت و اقتصاد - دانشکده رسانه و ارتباطات با کارشناسی و برنامه های استاد در هنر و ارتباطات - دانشکده معماری و طراحی، که در حال حاضر ارائه می دهد یک برنامه کارشناسی در معماری.

RISEBA بین رشته، دانشگاه چند فرهنگی ارائه بازار کار جهانی با افراد باهوش، خلاق و مستقل فکر است. RISEBA مخفف آموزش عالی، درجه شناخته شده بین المللی، با کیفیت بالا از فارغ التحصیلان، پایه تحقیقات عالی و کارکنان مجرب.

پنج ارزش های اصلی در قلب چه RISEBA کند عبارتند از:

  • باز بودن: RISEBA برای روش منحصر به فرد آن را به دانش آموزان شناخته شده است. کارکنان به ایجاد یک محیط مطالعه پسند بر اساس اعتماد، احترام و پاسخ متعهد است.
  • همکاری: RISEBA فعال در محیط کسب و کار محلی و بین المللی درگیر است و باعث رشد حرفه ای از کارکنان و دانش آموزان آن است. همراه با فارغ التحصیلان و شرکای آن، موسسه یک تجربه عالی دانشگاهی و کار، که یک بخش ضروری از فرایند مطالعه ایجاد می کند.
  • یادگیری مادام العمر: RISEBA ترویج یادگیری مادام العمر دانش آموزان است. یادگیری مادام العمر به توسعه لتونی و دیگر کشورهای اروپایی و جامعه معاصر دانش با توسعه اقتصادی پایدار، محل کار و انسجام اجتماعی بیشتر کمک می کند.
  • تنوع: RISEBA یک پل بین غرب و شرق اروپا، کمک می کند که دانش آموزان را اولین گام در راه به حرفه ای بین المللی است. RISEBA تضمین یک محیط چند فرهنگی با ارائه برنامه های مختلف مطالعه، اشکال مطالعات و آموزش به زبان های مختلف.
  • اخلاق و مسئولیت اجتماعی: قطار RISEBA اجتماعی مدیران مسئول و باعث می شود هر تلاش برای کمک به دانش آموزان نقش کارآفرینی در ایجاد و نگهداری از عمل بسیار اخلاقی در محیط حرفه ای و جامعه به عنوان یک کل درک، در حالی که به طور همزمان اطمینان از حفاظت مناسب از محیط زیست برای نسل های آینده.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در بازرگانی بین الملل

Campus تمام وقت September 2017 لتونی Riga

RISEBA برنامه اصلی در تجارت بین المللی ارائه می دهد فرصت ایده آل برای نامزدها بلند پروازانه با طرز فکر یک رهبر جهانی که آماده به دنبال و به دست گرفتن چالش های محیط کسب و کار جهانی هستند ... [+]

RISEBA برنامه اصلی در تجارت بین المللی ارائه می دهد فرصت ایده آل برای نامزدها بلند پروازانه با طرز فکر یک رهبر جهانی که آماده به دنبال و به دست گرفتن چالش های محیط کسب و کار جهانی است. درجه اعطا: استاد در کسب و کار بین المللی صلاحیت حرفه ای: کسب و کار اجرایی، مدیر پروژه و یا مدیریت منابع انسانی زبان آموزش: انگلیسی قالب مطالعه: مطالعات شب زمان کامل فرصت های بین المللی: یک مطالعه ترم در خارج از کشور (برنامه اراسموس) دو فرصت تحصیلات: (مدارک تحصیلی از RISEBA و دانشگاه شریک) برنامه در کوتاه هدف به ارائه یک پایه تحصیلی جامد و صلاحیت حرفه ای برنامه توسعه توانایی دانش آموزان برای موفقیت در محیط بین المللی، راه اندازی کار و منجر کسب و کار خود، گسترش بین المللی، نوآوری و حمایت از رشد مداوم. این برنامه در درجه اول در حال توسعه توانایی های دانش آموزان متمرکز است به تفکر انتقادی، اعمال روش های خلاق، حل مشکلات پیچیده، شناسایی فرصت های رقابتی و تولید تصمیمات سخت کوش، در نتیجه دانش آموزان را قادر می سازد به استقامت، پیشرفت و دستیابی به موفقیت در محیط به سرعت در حال تغییر و غیر قابل پیش بینی کسب و کار جهانی . افزایش یافته است با ترکیبی از RISEBA دانشگاهی، پژوهشی و منابع فنی و موسسات همکار بین المللی خود این برنامه در بین المللی کسب و کار همواره شتاب همکاری جدید، تضمین مشارکت موفق دانش آموزان در پروژه های بین المللی متعدد، ارز و برنامه های درجه دو برابر شود. چشم انداز شغلی فارغ التحصیلان MIB دارند موفقیت در کار را در چنین شرکت های بین المللی به عنوان استات اویل، ارنست و یانگ، Inserviss اعتباری، SEB، آژانس سرمایه گذاری و توسعه لتونی، و بسیاری دیگر از شرکت های بزرگ و کوچک در انگلستان، سوئیس، جبل الطارق، نروژ، فرانسه، کانادا، و ایالات متحده آمریکا . چرا RISEBA، کسب و کار بین المللی چرا؟ دانش آموزان می توانند کار با مطالعات ترکیب تجربه میان فرهنگی دانشجویان بین المللی و اعضای هیئت علمی از سراسر جهان طیف گسترده ای از برنامه های تبادل بین المللی با موسسات همکار بین المللی فرصت دو درجه (دو دیپلم بین المللی) دانش آموز محور محیط زیست مطالعه آموزش مدرن و روش های یادگیری فعال مشارکت در پروژه های بین المللی و کنفرانس فرصت های جدید، شبکه های گسترده و بازگشت خوب سرمایه گذاری محتوا برنامه *حقوق ذخیره RISEBA به ایجاد تنظیمات تا 20٪ از محتوای برنامه محیط کسب و کار بین المللی کسب و کار بین المللی حقوق بازاریابی و ارتباطات بین المللی حاکمیت شرکتی و مسئولیت اجتماعی امور مالی کارآفرینی مواد و روش ها تحقیق و پژوهش برای کسب و کار عملیات کسب و کار بین المللی بین المللی کارآفرینی و نوآوری ایجاد و مدیریت دانش تجارت الکترونیک و رسانه های جدید مالیه بین الملل مدیریت استراتژیک بین المللی مدیریت خدمات پایان نامه کارشناسی ارشد پذیرش مورد نیاز اطلاعات دقیق در اسناد به ارسال شود، روند درخواست و مشاوره در بخش پذیرش در دسترس است. متقاضیانی که تصمیم به تحصیل در زبان انگلیسی باید IELTS معتبر یا گواهی TOEFL ارسال، و یا تصویب آزمون زبان انگلیسی RISEBA. [-]

کارشناسی ارشد در هنرهای صوتی و رسانه های تصویری

Campus تمام وقت September 2017 لتونی Riga

علوم انسانی مطالعات استاد در سمعی و بصری رسانه هنر یکی از آموزش های چند رشته ای نوآورانه ترین و دقیق در لتونی است. این است که در بهترین سنت های مولف سینما ریشه و گسترش در سراسر تخصص های مختلف: فیلم، کارگردانی، عکاسی، انیمیشن، ویدئو و گرافیک CG تولید، 2D تعاملی و تولید 3D، و توسعه بازی ... [+]

علوم انسانی مطالعات استاد در سمعی و بصری رسانه هنر یکی از آموزش های چند رشته ای نوآورانه ترین و دقیق در لتونی است. این است که در بهترین سنت های مولف سینما ریشه و گسترش در سراسر تخصص های مختلف: فیلم، کارگردانی، عکاسی، انیمیشن، ویدئو و گرافیک CG تولید، 2D تعاملی و تولید 3D، و توسعه بازی. در حالی که جامع در ساختار آن به آموزش مدیران آینده در فیلم و تلویزیون، مؤسسات تبلیغاتی، استودیوهای انیمیشن، ادارات خلاق از شبکه های اجتماعی، و SFX و پس از تولید خانه ها، برنامه ارائه می دهد دانش آموزان خود را به تخصص در یک رشته مورد انتخاب از طریق مطالعات مستقل چرخه. جزئی است توسط یک دانش آموز تحت نظارت یک عضو هیات علمی محترم اعلام کرد و، به طور کلی، در زمینه های کارگردانی فیلم، کارگردان هنری، انیمیشن، و پس از تولید نظارت. درجه اعطا: استاد در صدا و هنرهای رسانه ای ویژوال زبان از دستورالعمل: انگلیسی محیط مطالعه تالار کنفرانس سخنرانی نظری معمولا در سالن برگزار می شود. همه سالن با کامپیوتر و پروژکتور برای استادان و دانشجویان ارائه مجهز شده است. بزرگترین سالن نیز با صفحه نمایش بزرگ به منظور ارائه دید بهتر مجهز شده است. استودیو دانشجویان صنایع دستی اپراتور دوربین و نورپردازی در یک متر مربع استودیو بزرگ 300 یاد بگیرند. دانشجویان همچنین می توانید استفاده از این استودیو برای پروژه های دانشگاهی خود را در خارج از سخنرانی است. استودیو با قابلیت کامل پس زمینه صفحه نمایش سیاه و سفید و سبز و طبقه مجهز شده است. تجهیزات ویژه Cameraperson، مانند جرثقیل دوربین و steadicam، نیز موجود است. در 2013/2014 استودیو سال تحصیلی خواهد شد با یک سیستم روشنایی ثابت مجهز شده است. بعد به استودیو یک اتاق سبز، ذخیره سازی برای لباس و اموال مرحله، و یک استودیوی ضبط وجود دارد. نصب و راه اندازی استودیو معماری و مرکز رسانه ای H2O6 دو بزرگ و دو استودیو ویرایش کوچک است. 20 دسکتاپ مانیتور - هر دو استودیو ویرایش های بزرگ با 15 مجهز شده است. در این استودیوهای درس ویرایش سمعی و بصری و کارگاههای عملی برگزار می شود. استودیوهای ویرایش کوچک برای کار بدون نظارت دانش آموزان پس از سخنرانی به معنای. تمام کامپیوترها برای ویرایش ویدئو با کات های حرفه نهایی مجهز، مجموعه Adobe Creative Suite تولید حق بیمه، منطق استودیو و دیگر نرم افزار ویرایش. چرا RISEBA، چرا سمعی و بصری هنر رسانه؟ رویکرد زیبایی شناسی، لغت شناسی و فنی از این برنامه است که توسط بهترین سنت های مدرسه فیلم روسیه و آمریکا القا، تنها برنامه مطالعات استاد در لتونی که در آن دوره های اضافی در نظریه هنر و یک دوره بار انتخاب شده در کارگاه های پیشرفته ممکن است در آکادمی لتونی هنر انجام شده، تنها برنامه که در آن فارغ التحصیلان یک ماژول کسب و کار ارائه شده به افزایش رقابت موثر خود را در بخش بازار جهانی سمعی و بصری، تعدادی از دوره، می شود آن بازی طراحی، فیلم روایتشناسی و یا ساخت و ساز نمایشی از طریق بر روی خط با متخصصان صنعت هالیوود، به نام چند، در کشورهای حوزه بالتیک منحصر به فرد هستند، یک روش بسیار منحصر به فرد به هر دانش آموز و آموزش توسط گروه بین المللی از هنرمندان و دانشگاهیان، یک برنامه مطالعه انعطاف پذیر و یک برنامه پرداخت انعطاف پذیر، تبادل اراسموس موثر با برنامه های مشابه در دانشگاه تمک علوم کاربردی، دانشکده هنر و رسانه، آکادمی هنرهای تجسمی، طراحی و فرهنگ پاپ، مینروا، هلند یک شبکه موثر با برنامه های مشابه در سراسر جهان که انجام برش کارگاه لبه در طول سال تحصیلی، از لحاظ فنی بهترین زیرساخت در مطالعات رسانه ای در کشورهای حوزه بالتیک مجهز شده است. شرایط ورود برنامه کپی از گواهی قبلی آموزش و پرورش / دیپلم + متن سوابق CV به زبان انگلیسی نمونه کارها خلاق (عکس، ویدئو، طراحی، اسکریپت و یا مشابه) اثبات مهارت در زبان انگلیسی (IELTS 6.5+، TOEFL 69+ یا معادل آن) کپی از پاسپورت محتوا برنامه میان رسانه ای فن آوری و یکپارچه فیلمبرداری عکاسی رسانه های جدید و تدوین فیلم و زیبایی شناسی فیلمنامه نویسی 3D برجسته و واقعیت مجازی مستند تولید فیلم نشانه شناسی بصری در طراحی رسانه تجزیه و تحلیل بازی حرکت گرافیک و طراحی در سینما 4D سینما سلامت صداهای پیشرفته کارگردانی برای مرحله، تلویزیون و رسانه های جدید توزیع و طاقچه بازاریابی کارگردانی و جوی پیشرفته عکاسی انیمیشن و SFX تولید انطباق فرهنگ خط لوله مسیر در دود دریافت رمز عبور Filma روایتشناسی مالکیت معنوی و حقوقی جنبه در صنایع خلاق سنتز مدولار در پست تولید صدا بازی موبایل فن آوری *حقوق ذخیره RISEBA به ایجاد تنظیمات تا 20٪ از محتوای برنامه. برای کسب اطلاعات بیشتر خاص در مورد شرایط دوره مطالعه، لطفا با مدیر خلاق برنامه است. پذیرش مورد نیاز 1. کپی از آموزش قبلی گواهی / دیپلم + متن سوابق 2. CV به زبان انگلیسی 3. نمونه کارها خلاق (عکس، ویدئو، طراحی، اسکریپت و یا مشابه) 4. اثبات مهارت در زبان انگلیسی (IELTS 6.5+، TOEFL 69+ یا معادل آن) 5. کپی از پاسپورت [-]

تماس

Riga International School of Economics and Business Administration (RISEBA)

آدرس 3 Meža Street 3
Riga, LV-1048 , Latvia
وب سایت http://www.riseba.lv/en/
تلفن +371 67 500 265