Riga Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1991 با همکاری دانشگاه ایالتی نیویورک در بوفالو، ایالات متحده آمریکا و در دانشگاه اتاوا، کانادا، ریگا مدرسه کسب و کار (RBS) تاسیس یک موسسه مدیریت آموزش و پرورش شناخته شده بین المللی در دانشگاه ریگا فنی (RTU) است و دارای بیش از از 20 سال تجربه در آموزش و پرورش کسب و کار.

RBS

ریگا مدرسه کسب و کار تنها مدرسه در بالتیک ارائه مطالعات سبک آمریکای شمالی است، هر دو در استانداردهای آموزشی و در ساختار، شامل مطالعات موردی فشرده، کار گروهی و مشارکت در کلاس درس فعال است.

دانشکده

استادان در ریگا مدرسه کسب و کار محققان، مشاوران و رهبران فکری در هر جنبه از کسب و کار است. دانشکده از پنج قاره چالش ها و دانش آموزان را تشویق با یک برنامه آموزشی ارائه می دهد که دانش، شایستگی، آزادی و شور و شوق برای تدریس. دانشکده شامل هر دو از استادان بین المللی و محلی، از انواع زمینه و با تجربه گسترده در کسب و کار.

RBSF

دانش آموزان

دانش آموزان در ریگا مدرسه کسب و کار توسط مدیران برنامه دستچین شده، بنابراین دانش آموزان در RBS در یکی از جمعیت است. هر کس در اینجا دارای یک شخصیت قوی و هیئت علمی و کارکنان مدرسه به بهترین آنها برای توسعه این دانش آموزان را به رهبران. RBS است، رویکرد فردی قوی نسبت به دانش آموزان خود را، بنابراین هرگز بیش از 50 دانش آموز در یک کلاس وجود دارد. جمهوری آذربایجان، برزیل، آلمان، هند، قزاقستان، لتونی، نروژ، روسیه، بلاروس، و ایالات متحده آمریکا و حدود 10 درصد از دانش آموزان از درخشان ترین ذهن از سراسر جهان است.

پردیس

RBSC

یک شهرستان است که همیشه یک مرکز کسب و کار - ریگا مدرسه کسب و کار است که در قلب ریگا واقع شده است. خودت ببین!

مدرسه واقع شده است نزدیک به همه چیز، با یک مرکز شهرستان مشغول همیشه پر از زندگی، بخش قدیمی از شهرستان با ساختمان های زیبا هنر نو، مغازه های متعددی، کافه ها، رستوران ها، سالن های تئاتر، سالن های کنسرت و هر چیز دیگری یک دانش آموز نیاز به لذت بردن از خود و یا مطالعات خود را.

اعتبارنامه ها و جوایز

PRME

ابتکار PRME. RBS عضو PRME (اصول مسئول آموزش و پرورش مدیریت) است. این ابتکار PRME تشویق و تسهیل حرکت به سمت مدارس کسب و کار روش ها که به پاسخگویی به نیازهای جدید و انتظارات دنیای کسب و کار و خواسته های یک نسل جدیدی از دانشجویان با توجه به پایداری و شهروند خوب شرکت های بزرگ.

EEMAN

جایزه CEEMAN. RBS اولین موسسه آموزش عالی دولت در لتونی به دریافت CEEMAN (مرکزی و توسعه مدیریت شرقی اروپا انجمن) جایزه اعتباربخشی IQA است. ما را دنبال و به دست آمده از این مجوز رسمی به دلیل آن را آینه تعهدات ما به رشد، توسعه و کیفیت دقیق.

تاج

مجوز رسمی و سازمانی. جمهوری لتونی برای وزارت آموزش و پرورش و علوم دانشگاه فنی ریگا اعطا کرده است اعتبار کامل و نامحدود. مجوز رسمی کند تاریخ انقضا ندارد، در نتیجه منعکس اعتماد به نفس از وزارت. این مجوز رسمی گواهی دانشگاه فنی ریگا به عنوان یک نهاد است که می تواند ارائه آموزش و جایزه دولت بالاتر درجه در لتونی شناخته شده است.

crest2

مجوز رسمی برنامه است. برنامه های RBS در بالاترین مجوز رسمی امکان پذیر اهدا در لتونی. دوره اعتبار شش سال ما در سال 2013 آغاز شد. این مجوز رسمی گواهی که برنامه های مدیریت ما مطابق با بالاترین استانداردهای دانشگاهیان.

edbs

رتبه بندی Eduniversal. RBS شده است به عنوان بهترین آموزش کسب و کار در لتونی با رتبه بندی Eduniversal اعلام کرد. 3 کف دست از جایزه تعالی به مدارس که مدارس کسب و کار عالی با نفوذ و ترویج بین المللی تعلق می گیرد.

این مدرسه ارائه می دهد برنامه در:

  • انگلیسی

این مدرسه نیز ارائه می دهد:

  • MBA اجرایی (1)
  • حرفه ای MBA (1)
  • BBA (1)
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: