Latvia University of Agriculture

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش، علوم و فرهنگ مرکز

دانشگاه لتونی کشاورزی استقرار آموزش کشاورزی تنها بالاتر در لتونی است و آن را با هدف: ترویج پتانسیل فکری برای توسعه روستایی در بخش کشاورزی؛ تشویق جوانان برای به دست آوردن آموزش و پرورش علمی و حرفه ای بالاتر؛ توسعه تحقیقات؛ کمک به توسعه فرهنگی؛ مطالعه، حفظ و کامل تجربه به دست آمده از مردم لتونی و تصویب آن را به نسل های آینده.

دانشگاه چند برفلد است. علاوه بر این زمینه مطالعه سنتی، LLU همچنین برنامه های مطالعه منحصر به فرد چند شکلی مرتبط با کشاورزی پیشرفته، پزشکی، دامپزشکی، تولید مواد غذایی، جنگلداری و معماری منظر فراهم می کند.

این دانشگاه در Jelgava واقع - شهرستان قدیمی فرهنگی است که تنها 40 کیلومتر از پایتخت لتونی - ریگا. جلگوا به عنوان یک شهرستان دانشجوی واقعی شناخته شده است.

ماموریت و چشم انداز

دانشگاه لتونی کشاورزی (LLU) طرح توسعه استراتژیک 2015-2020، در طول 2015 توسعه داده شد و در 9 دسامبر 2015 تصویب شده توسط مجلس سنا LLU.

به منظور انجام وظایف خود و اجرای اهداف و مقاصد آن، دانشگاه لتونی کشاورزی توسعه سه برنامه فعالیت درسایت: 1. مطالعات 2. علوم 3. پشتیبانی اداری و مالی مطالعات و پژوهش کار هدف از این دانشگاه لتونی کشاورزی است که به ارائه امکان به دست آوردن دانشگاهی بالاتر و آموزش حرفه ای بالاتر در کشاورزی، پزشکی، دامپزشکی، تکنولوژی مواد غذایی، مهندسی، علوم جنگلداری، علوم اجتماعی، فن آوری اطلاعات و بخش مدیریت محیط زیست و همچنین به توسعه علم و حفظ و توسعه پتانسیل فکری لتونی و فرهنگ است.

هدف از LLU:

1.To اطمینان از کیفیت مطالعه متناظر با استانداردهای یک دانشگاه ملی چه خواهد اجازه می دهد به آموزش متخصصان رقابتی برای بازار کار لتونی و بین المللی است.

2.To توسعه پتانسیل های علمی برای شرکت در تحقیقات بین المللی، به ادغام آموزش و پژوهش دانشگاهی چه معرفی نوآورانه، دانش اطمینان - تکنولوژی های به اقتصاد ملی لتونی، به خصوص، در منطقه Zemgale با.

3.To اطمینان از توسعه پایدار برای دانشگاه به عنوان یک نهاد آموزش و پرورش، علوم و فرهنگ ملی:

 • برای تقویت پایه و اساس قانونی؛
 • به منظور بهبود ساختار سازمانی بر اساس
 • به اهداف LLU است؛ به توسعه همکاری با نهاد ها، آموزش دانشگاهی و نهادهای علم در لتونی و خارج از کشور، شرکت ها و سازمان های حرفه ای و نهادهای منطقه ای از Zemgale با.
 • برای مدیریت مواد LLU و اساس فنی به طور موثر.

ماموریت LLU

به منظور توسعه سرمایه فکری رقابتی بر اساس برتری در پژوهش، استفاده از نتایج تحقیقات در اقتصاد، با کیفیت بالا از آموزش و پرورش و مدیریت موثر از دانشگاه.

چشم انداز LLU

دانشگاه لتونی کشاورزی یکی از دانشگاه های پیشرو در علم و فن آوری در منطقه دریای بالتیک است، و متخصص در استفاده پایدار از منابع طبیعی با هدف افزایش کیفیت زندگی برای جامعه است.

آمار و ارقام

 • دانشگاه لتونی کشاورزی (LLU) در سال 1939 تاسیس شد و قدیمی ترین هیئت علمی آن دانشکده کشاورزی، در سال 1863 تاسیس شد، که همکاری نزدیک با بسیاری از دانشگاه ها در خارج از کشور است. LLU است یک نهاد سرعت در حال رشد در دوره زمانی از سال لتونی استقلال خود را است.
 • 8 دانشکده در دانشگاه وجود دارد: کشاورزی، دامپزشکی، مهندسی، صنایع غذایی، محیط زیست و مهندسی عمران، جنگل، فن آوری اطلاعات، اقتصاد و توسعه اجتماعی.
 • برنامه های 64 کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا مطالعه توسط 313 مدرس و پژوهشگر برای 4350 دانش آموزان در 2014/2015 ارائه شده است.
 • همکاری های بین المللی است که در بیش از 130 توافق همکاری با موسسات همکار از 27 کشور اروپایی و 42 موافقتنامه های دوجانبه فعال با HEI و مراکز تحقیقاتی از 19 کشور در سراسر جهان است.
 • موزه دانشگاه استقبال به دیدن تاریخچه جلگوا کاخ و تاریخ لتونی دانشگاه نمایشگاه کشاورزی است.
 • محیط فرهنگی دانشگاه به طور فعال در تشکیل و به کاوش در حوادث سنتی و منحصر به فرد.
 • همچنین طیف گسترده ای از فرصت های ورزشی موجود برای دانشجویان و کارکنان وجود دارد.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد جامعه شناسی در سازمان و مدیریت دولتی

Campus تمام وقت September 2017 لتونی Jelgava

روند فعلی اقتصادی در لتونی و اروپا ضرورت متخصصان مجرب و پژوهشگران در اقتصاد، مدیریت و پژوهش جامعه شناختی برجسته. [+]

روند اقتصادی کنونی در لتونی و اروپا ضرورت متخصصان مجرب و پژوهشگران در اقتصاد، مدیریت و پژوهش های جامعه شناختی است که می تواند در شرکت های نوآورانه و موسسات کار برجسته. برنامه کارشناسی ارشد "جامعه شناسی سازمان ها و مدیریت عمومی" است که توسط دانشکده اقتصاد و توسعه اجتماعی ارائه شده است. مشخصات علمی هدف این برنامه آموزش متخصصان مجرب برای پست های مدیریتی در سازمان ها از بخش دولتی و خصوصی و همچنین برای موسسات تحقیقاتی. برنامه مطالعه رویکرد دانش آموز محور به فرایند مطالعه که اجازه می دهد تا دانش آموزان به توسعه دانش نظری و تجربی، مهارت ها و شایستگی خود را برای تجزیه و تحلیل عمیق از فرآیندهای اجتماعی معاصر، عملکرد سازمانی و مسائل مدیریت دولتی تضمین می کند. این برنامه را پوشش می دهد دو سال تحصیلی. در ترم 1 دانش آموزان دانش و مهارت های خود را در نظریه جامعه شناختی، روش تحقیق و تکنیک، رفتار سازمانی، مدیریت عمومی و گسترش دهد. دوره های مطالعه ترم 2 به طور خاص در مطالعات سازمانی، بخش عمومی و غیر دولتی، رفاه اجتماعی، پژوهشی کیفیت زندگی، مطالعات روستایی، و برنامه های توسعه تمرکز می کنند. در طول تمرین پژوهش در دانش آموزان ترم 3 ارائه شده به بازدید از سازمان های بخش عمومی و مورد نیاز برای نشان دادن مهارت های عملی خود را در یکی از سازمان های. چند دوره اجباری و انتخابی نیز مانند مدیریت پروژه، تجزیه و تحلیل سیاست، توسعه انسانی، مدیریت زمان، و نوآوری و خلاقیت تحویل داده است. در ترم 4... [-]

استاد حرفه ای در بهداشت مواد غذایی

Campus تمام وقت 14  September 2017 لتونی Jelgava

صنایع غذایی در توسعه پایدار است: محصولات جدید و فرآیندهای تولید دست در دست با خطرات روزافزون و خطرات ناشی از جهان مدرن است. توسط متخصص در ایمنی مواد غذایی، شما می توانید نقش مهمی در کمک به بهبود بهداشت عمومی بازی کند. [+]

صنایع غذایی در توسعه پایدار است: محصولات جدید و فرآیندهای تولید دست در دست با خطرات روزافزون و خطرات ناشی از جهان مدرن است. توسط متخصص در ایمنی مواد غذایی، شما می توانید نقش مهمی در کمک به بهبود بهداشت عمومی بازی کند. مشخصات علمی این برنامه پژوهش با هدف آموزش متخصصان مجرب و خلاق - کارشناسی ارشد حرفه ای با تخصص در بهداشت مواد غذایی با شایستگی به کار در موسسات زنجیره غذایی و همچنین در خدمات دولت است. برنامه مطالعه استاد تسلط استاد بر ایمنی و harmlessness زنجیره غذایی، معیارهای کیفیت مواد غذایی، دانش در بسط و نگهداری از سیستم های ایمنی از موسسات غذایی، و همچنین توانایی برای تحقیقات علمی در ایمنی مواد غذایی فراهم می کند. این برنامه با بسط و دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد تکمیل شده است. پذیرش مورد نیاز مدرک کارشناسی و یا سطح دوم آموزش حرفه ای بالاتر در گروه های زیر از برنامه های مطالعه: دامپزشکی، پزشکی، فن آوری مواد غذایی، کشاورزی، زیست شناسی و شیمی. انگلیسی مورد نیاز: نمره IELTS 6.0، TOEFL نمره 547، TOEFL-IBT نمره 76. چشم انداز شغلی و مطالعات بیشتر فارغ التحصیلان در همه نوع از موسسات زنجیره غذایی کار می کنند. درجه Master`s حق فارغ التحصیلان برای ادامه تحصیل در یک برنامه دکتری مربوطه در دانشگاه ها در لتونی و یا خارج از کشور. چرا تحصیل بهداشت مواد غذایی در دانشگاه لتونی کشاورزی؟ شما درک چند رشته مورد مدیریت و نگهداری از سیستم های ایمنی مواد غذایی را توسعه دهد. شما ارائه خواهد شد برای... [-]

کارشناسی ارشد در رشته مهندسی کشاورزی

Campus تمام وقت September 2017 لتونی Jelgava

برنامه مطالعه کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی ارائه می دهد دو گزینه تخصص: مهندسی خودرو و مهندسی برق. این برنامه شامل دوره های مطالعه: تحقیقات و علوم مهندسی، سیستم های اندازه گیری کامپیوتری، تدارکات، مدیریت حمل و نقل و لجستیک، خودرو فناوری ساخت و ساز، مدیریت ترافیک و مدلسازی، سوخت های جایگزین و روغن های موتور، فکری فن آوری و سیستم ها، و غیره [+]

برنامه مطالعه کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی ارائه می دهد دو گزینه تخصص: مهندسی خودرو و مهندسی برق. این برنامه شامل دوره های مطالعه: تحقیقات و علوم مهندسی، سیستم های اندازه گیری کامپیوتری، تدارکات، مدیریت حمل و نقل و لجستیک، خودرو فناوری ساخت و ساز، مدیریت ترافیک و مدلسازی، سوخت های جایگزین و روغن های موتور، فکری فن آوری و سیستم ها، و غیره این برنامه مطالعه با شرح و بسط از پایان نامه کارشناسی ارشد پیش بینی تحلیلی و تجربی به پایان رسید. آزمایش در آزمایشگاه های روز دنیا در دانشکده فنی و مهندسی با استفاده از روش های مدرن و تجهیزات انجام می شود. پذیرش مورد نیاز مدرک کارشناسی در رشته مهندسی، علوم کامپیوتر، ریاضی یا فیزیک؛ صلاحیت مهندس (آموزش حرفه ای بالاتر) واجد شرایط برای مطالعات در برنامه مطالعه کارشناسی ارشد در مهندسی یا علوم کامپیوتر. انگلیسی مورد نیاز: نمره IELTS 6.0، TOEFL نمره 547، TOEFL-IBT نمره 76. چشم انداز شغلی و مطالعات بیشتر فارغ التحصیلان در شرکت های دولتی یا خصوصی ماشین آلات کشاورزی، جاده، برق و ماشین سازی کار می کنند. مدرک کارشناسی ارشد حق فارغ التحصیلان برای ادامه تحصیل در یک برنامه مطالعه دکترای مربوطه در دانشگاه ها در لتونی و یا خارج از کشور. چرا دانشگاه لتونی کشاورزی؟ در سراسر جهان شناخته شده دیپلم - مکمل دیپلم اذعان شده توسط کمیسیون اروپا. فارغ التحصیلان می توانند مطالعات ادامه و یا کار در سراسر جهان. امکانات پیشرفته - تجهیزات مدرن آزمایشگاهی، خوابگاه راحت، مطالعات انجام شده در یک بنای معماری برجسته - کاخ جلگوا. هزینه... [-]

کارشناسی ارشد در مشاوره شغلی

Campus تمام وقت September 2017 لتونی Jelgava

این برنامه مشاوره شغلی دانش آموزان با دانش در مشاوره شغلی و مدیریت توسعه حرفه ای در محیط چند فرهنگی آموزش و پرورش و اشتغال فراهم می کند. [+]

مشخصات علمی این برنامه مشاوره شغلی دانش آموزان با دانش در مشاوره شغلی و مدیریت توسعه حرفه ای در محیط چند فرهنگی آموزش و پرورش و اشتغال فراهم می کند. اهداف یادگیری: دانش در توسعه حرفه ای، نظریه مشاوره و ارتباطات، مدیریت خدمات حرفه ای و انواع مختلف توسعه حرفه ای در سازمان؛ درک اخلاق حرفه ای در ارتباطات مشاوره، آخرین روند در اشتغال و جستجوی کار، یکپارچگی اجتماعی و جنبه های بین فرهنگی؛ این فرصت برای توسعه و تقویت مهارت های ارتباطی از فرایند مشاوره و همچنین مهارت های فناوری اطلاعات در مشاوره شغلی و مهارت های پژوهش، که در آن روش های پژوهش استفاده می شود. این فرصت را به بردن علاقه در فعالیت های تحقیق و به آموزش عملی در ارائه نتایج تحقیقات. این برنامه درجه تمام وقت را پوشش می دهد 2 سال تحصیلی. در سال 1، مهارت های عمومی و توانایی برای مشاوران حرفه ای در انواع مختلف مؤسسات آموزشی و اشتغال به دست آورد، شیوه ها در بررسی زمینه مشاوره و مشاهده روند مشاوره انجام می شود. سال 2 در مهارت های حرفه ای خاص و معمول در مشاوره شغلی، استفاده از این مهارت ها در دو شیوه مشاوره و پژوهش مشاوره متمرکز است. این برنامه مطالعه با دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد به پایان رسید. مطالعات بر روی یک دانش پویا و نوآورانه ارائه شده توسط با تجربه هیات علمی آگاه و پاسخگو و همچنین باز و دوستانه محیط مطالعه است. این برنامه به شما ارائه می دهد راه حل های عملی... [-]

کارشناسی ارشد معماری در معماری منظر

Campus تمام وقت September 2017 لتونی Jelgava

هدف از این برنامه برای آماده سازی متخصصان حرفه ای و خلاق برای حل مشکلات قطعی در معماری منظر و یا در بخش های مربوط به چشم انداز و محیط زیست است. این برنامه شامل دوره های مطالعه اجباری در معماری منظر تئوری، علوم چشم انداز، پرسشنامه چشم انداز، چشم انداز تاریخی کیفیت، توسعه اجتماعی پایدار، چشم انداز محیط زیست و تجزیه و تحلیل. [+]

هدف از این برنامه برای آماده سازی متخصصان حرفه ای و خلاق برای حل مشکلات قطعی در معماری منظر و یا در بخش های مربوط به چشم انداز و محیط زیست است. این برنامه شامل دوره های مطالعه اجباری در معماری منظر تئوری، علوم چشم انداز، پرسشنامه چشم انداز، چشم انداز تاریخی کیفیت، توسعه اجتماعی پایدار، چشم انداز محیط زیست و تجزیه و تحلیل. شما دانش برای تفکر خلاق و انتقادی در تدوین سیاست چشم انداز، استفاده منطقی از منابع، فرایند طراحی و مواد، نوسازی و بازسازی از چشم انداز به دست آورد. این پژوهش در جهت زیر انجام می شود: طراحی چشم انداز، معماری منظر، برنامه ریزی چشم انداز. این برنامه با بسط و دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد به پایان رسید. پذیرش مورد نیاز مدرک کارشناسی در رشته معماری یا معماری منظر یا سطح دوم آموزش حرفه ای بالاتر در رشته های مشابه مانند جغرافیا، جنگلداری، کشاورزی، مدیریت محیط زیست، محیط زیست، برنامه ریزی ارضی و طراحی مورد نیاز است. دانش آموزان نیاز به دانش پایه در طراحی، ترکیب، تاریخ معماری و معماری منظر، نظریه معماری منظر، تجزیه و تحلیل چشم انداز و طراحی منظر. انگلیسی مورد نیاز: نمره IELTS 6.0، TOEFL نمره 547، TOEFL-IBT نمره 76. چشم انداز شغلی و مطالعات بیشتر فارغ التحصیلان در انواع شرکت معماری، طراحی، پژوهش و نمونه کارها. مدرک کارشناسی ارشد حق فارغ التحصیلان برای ادامه تحصیل در یک برنامه مطالعه دکترا مربوطه در دانشگاه های لتونی و یا خارج از کشور. چرا تحصیل معماری منظر در دانشگاه لتونی کشاورزی؟ هیات... [-]

کارشناسی ارشد مهندسی علوم و صنایع غذایی در

Campus تمام وقت September 2017 لتونی Jelgava

این برنامه با هدف آموزش متخصصان آکادمیک تحصیل کرده و دانشمندان جدید با فکر خلاق و صلاحیت تصمیم گیری برای ترویج توسعه آینده علوم و صنایع غذایی و تولید مواد غذایی در اروپا، رقابت در بازارهای خارجی. [+]

این برنامه با هدف آموزش متخصصان آکادمیک تحصیل کرده و دانشمندان جدید با فکر خلاق و صلاحیت تصمیم گیری برای ترویج توسعه آینده علوم و صنایع غذایی و تولید مواد غذایی در اروپا، رقابت در بازارهای خارجی. برنامه مطالعه کارشناسی ارشد را پوشش می دهد ویژگی های محصول غذایی ساختار مکانیکی، مواد غذایی ارزیابی حسی، علم حسی و مصرف کننده، تنظیم فرآیندهای بیوشیمیایی در بدن انسان، خواص عملکردی از مواد غذایی، مواد طبیعی در سیستم غذایی، تجزیه و تحلیل مواد غذایی ماندگاری، گرایش توسعه در تغذیه علم، مواد غذایی اصلاح شده ژنتیکی، خواص فیزیکی و شیمیایی و اندازه شناسی، نرم افزار افزودنی های غذایی، در ایمنی مواد غذایی و شناسایی میکروارگانیسم ها، سیستم های کیفیت در گردش خون مواد غذایی، سیستم غذایی توسعه نوآورانه، کارآفرینی و بازاریابی، راه حل دیدگاه در بسته بندی مواد غذایی. این برنامه مطالعه با شرح و دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد تکمیل شده است. پذیرش مورد نیاز مدرک کارشناسی علوم مهندسی در علوم و صنایع غذایی، مدرک لیسانس علوم طبیعی، مدرک تحصیلی مهندس در مواد غذایی و آشامیدنی فنی، درجه حرفه ای کارشناسی در کیترینگ و مدیریت هتل. انگلیسی مورد نیاز: نمره IELTS 6.0، TOEFL نمره 547، TOEFL-IBT نمره 76. چشم انداز شغلی و مطالعات بیشتر فارغ التحصیلان در همه نوع از شرکت های مواد غذایی کار می کنند. مدرک کارشناسی ارشد حق فارغ التحصیلان برای ادامه تحصیل در یک برنامه دکتری مربوطه در دانشگاه ها در لتونی و یا خارج از کشور. چرا دانشگاه لتونی کشاورزی؟ در سراسر جهان شناخته شده دیپلم -... [-]

کارشناسی ارشد مهندسی فن آوری اطلاعات در

Campus تمام وقت September 2017 لتونی Jelgava

استادان برنامه "فن آوری اطلاعات" توسط دانشکده فن آوری اطلاعات، که آموزش متخصصان ارائه شده برای عملی به عنوان کار علمی در زمینه IT. تا به روز اتاق کامپیوتر با آخرین تجهیزات برای مطالعات، که عمل گرا و در ارتباط نزدیک به نیازهای صنعت و بازار کار استفاده می شود. [+]

امروزه توسعه همه بخش های فعالیت های اقتصادی و علمی است که نزدیک به استفاده از فن آوری اطلاعات (IT) در ارتباط است. این برنامه نسبت به برنامه های زیر IT در روند میان رشته ای گرا: سیستم های کنترل تولید کامپیوتری با هدف آموزش شما برای تجزیه و تحلیل سیستم های تولید و توسعه و حفظ سیستم های کنترل با استفاده از ویژگی های سخت افزاری؛ تجزیه و تحلیل سیستم - شما دانش خوبی نظری مهندسی نرم افزار و مهارت های عملی برای حل مشکلات مربوط به طراحی، نگهداری و استفاده از سیستم های نرم افزاری دارند. فن آوری اطلاعات در BIOSYSTEMS با هدف آماده کردن شما به خلاق و قادر به اعمال راه حل های جدید از فن آوری اطلاعات برای ذخیره سازی و تجزیه و تحلیل داده های بیولوژیکی. این برنامه مطالعه با شرح و دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد تکمیل شده است. پذیرش مورد نیاز مدرک کارشناسی در رشته مهندسی، علوم کامپیوتر، ریاضی یا فیزیک؛ دیپلم مهندسی (آموزش حرفه ای بالاتر) واجد شرایط برای مطالعات در برنامه مطالعه کارشناسی ارشد در مهندسی یا علوم کامپیوتر. انگلیسی مورد نیاز: نمره IELTS 6.0، TOEFL نمره 547، TOEFL-IBT نمره 76. چشم انداز شغلی و مطالعات بیشتر زمینه فناوری و سیستم های اطلاعات توسعه، پژوهش کاربردی، تجزیه و تحلیل سیستم و ارزیابی ریسک. مدرک کارشناسی ارشد حق فارغ التحصیلان برای ادامه تحصیل در یک برنامه دکتری مربوطه در دانشگاه ها در لتونی و یا خارج از کشور. چرا دانشگاه لتونی کشاورزی؟ در سراسر جهان شناخته شده دیپلم - مکمل... [-]

تماس

Latvijas Lauksaimniecības universitāte

آدرس Lielā iela 2
Jelgava LV-3001, Latvia
وب سایت http://www.llu.lv/en/
تلفن +371 63 022 584