Latvia University of Agriculture

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش، علوم و فرهنگ مرکز

دانشگاه لتونی کشاورزی استقرار آموزش کشاورزی تنها بالاتر در لتونی است و آن را با هدف: ترویج پتانسیل فکری برای توسعه روستایی در بخش کشاورزی؛ تشویق جوانان برای به دست آوردن آموزش و پرورش علمی و حرفه ای بالاتر؛ توسعه تحقیقات؛ کمک به توسعه فرهنگی؛ مطالعه، حفظ و کامل تجربه به دست آمده از مردم لتونی و تصویب آن را به نسل های آینده.

دانشگاه چند برفلد است. علاوه بر این زمینه مطالعه سنتی، LLU همچنین برنامه های مطالعه منحصر به فرد چند شکلی مرتبط با کشاورزی پیشرفته، پزشکی، دامپزشکی، تولید مواد غذایی، جنگلداری و معماری منظر فراهم می کند.

این دانشگاه در Jelgava واقع - شهرستان قدیمی فرهنگی است که تنها 40 کیلومتر از پایتخت لتونی - ریگا. جلگوا به عنوان یک شهرستان دانشجوی واقعی شناخته شده است.

ماموریت و چشم انداز

دانشگاه لتونی کشاورزی (LLU) طرح توسعه استراتژیک 2015-2020، در طول 2015 توسعه داده شد و در 9 دسامبر 2015 تصویب شده توسط مجلس سنا LLU.

به منظور انجام وظایف خود و اجرای اهداف و مقاصد آن، دانشگاه لتونی کشاورزی توسعه سه برنامه فعالیت درسایت: 1. مطالعات 2. علوم 3. پشتیبانی اداری و مالی مطالعات و پژوهش کار هدف از این دانشگاه لتونی کشاورزی است که به ارائه امکان به دست آوردن دانشگاهی بالاتر و آموزش حرفه ای بالاتر در کشاورزی، پزشکی، دامپزشکی، تکنولوژی مواد غذایی، مهندسی، علوم جنگلداری، علوم اجتماعی، فن آوری اطلاعات و بخش مدیریت محیط زیست و همچنین به توسعه علم و حفظ و توسعه پتانسیل فکری لتونی و فرهنگ است.

هدف از LLU:

1.To اطمینان از کیفیت مطالعه متناظر با استانداردهای یک دانشگاه ملی چه خواهد اجازه می دهد به آموزش متخصصان رقابتی برای بازار کار لتونی و بین المللی است.

2.To توسعه پتانسیل های علمی برای شرکت در تحقیقات بین المللی، به ادغام آموزش و پژوهش دانشگاهی چه معرفی نوآورانه، دانش اطمینان - تکنولوژی های به اقتصاد ملی لتونی، به خصوص، در منطقه Zemgale با.

3.To اطمینان از توسعه پایدار برای دانشگاه به عنوان یک نهاد آموزش و پرورش، علوم و فرهنگ ملی:

 • برای تقویت پایه و اساس قانونی؛
 • به منظور بهبود ساختار سازمانی بر اساس
 • به اهداف LLU است؛ به توسعه همکاری با نهاد ها، آموزش دانشگاهی و نهادهای علم در لتونی و خارج از کشور، شرکت ها و سازمان های حرفه ای و نهادهای منطقه ای از Zemgale با.
 • برای مدیریت مواد LLU و اساس فنی به طور موثر.

ماموریت LLU

به منظور توسعه سرمایه فکری رقابتی بر اساس برتری در پژوهش، استفاده از نتایج تحقیقات در اقتصاد، با کیفیت بالا از آموزش و پرورش و مدیریت موثر از دانشگاه.

چشم انداز LLU

دانشگاه لتونی کشاورزی یکی از دانشگاه های پیشرو در علم و فن آوری در منطقه دریای بالتیک است، و متخصص در استفاده پایدار از منابع طبیعی با هدف افزایش کیفیت زندگی برای جامعه است.

آمار و ارقام

 • دانشگاه لتونی کشاورزی (LLU) در سال 1939 تاسیس شد و قدیمی ترین هیئت علمی آن دانشکده کشاورزی، در سال 1863 تاسیس شد، که همکاری نزدیک با بسیاری از دانشگاه ها در خارج از کشور است. LLU است یک نهاد سرعت در حال رشد در دوره زمانی از سال لتونی استقلال خود را است.
 • 8 دانشکده در دانشگاه وجود دارد: کشاورزی، دامپزشکی، مهندسی، صنایع غذایی، محیط زیست و مهندسی عمران، جنگل، فن آوری اطلاعات، اقتصاد و توسعه اجتماعی.
 • برنامه های 64 کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا مطالعه توسط 313 مدرس و پژوهشگر برای 4350 دانش آموزان در 2014/2015 ارائه شده است.
 • همکاری های بین المللی است که در بیش از 130 توافق همکاری با موسسات همکار از 27 کشور اروپایی و 42 موافقتنامه های دوجانبه فعال با HEI و مراکز تحقیقاتی از 19 کشور در سراسر جهان است.
 • موزه دانشگاه استقبال به دیدن تاریخچه جلگوا کاخ و تاریخ لتونی دانشگاه نمایشگاه کشاورزی است.
 • محیط فرهنگی دانشگاه به طور فعال در تشکیل و به کاوش در حوادث سنتی و منحصر به فرد.
 • همچنین طیف گسترده ای از فرصت های ورزشی موجود برای دانشجویان و کارکنان وجود دارد.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید کارشناسی ارشد - HealthcareStudies » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد جامعه شناسی در سازمان و مدیریت دولتی

Campus تمام وقت September 2018 لتونی Jelgava

روند فعلی اقتصادی در لتونی و اروپا ضرورت متخصصان مجرب و پژوهشگران در اقتصاد، مدیریت و پژوهش جامعه شناختی برجسته. [+]

روند اقتصادی کنونی در لتونی و اروپا ضرورت متخصصان مجرب و پژوهشگران در اقتصاد، مدیریت و پژوهش های جامعه شناختی است که می تواند در شرکت های نوآورانه و موسسات کار برجسته. برنامه کارشناسی ارشد "جامعه شناسی سازمان ها و مدیریت دولتی" توسط دانشکده اقتصاد و توسعه اجتماعی ارائه شده است.

مشخصات علمی

این برنامه با هدف آموزش متخصصین بسیار متخصص در زمینه های مدیریتی در سازمان های بخش دولتی و خصوصی و همچنین موسسات تحقیقاتی است. برنامه تحصیلی، رویکرد دانشجو محور را در فرایند مطالعه تضمین می کند که دانش آموزان می توانند دانش، مهارت ها و شایستگی های نظری و تجربی خود را برای تحلیل عمیق فرآیندهای اجتماعی معاصر، عملکرد سازمانی و مسائل مربوط به مدیریت عمومی توسعه دهند.... [-]


استاد حرفه ای در بهداشت مواد غذایی

Campus تمام وقت 14  September 2018 لتونی Jelgava

صنایع غذایی در توسعه پایدار است: محصولات جدید و فرآیندهای تولید دست در دست با خطرات روزافزون و خطرات ناشی از جهان مدرن است. توسط متخصص در ایمنی مواد غذایی، شما می توانید نقش مهمی در کمک به بهبود بهداشت عمومی بازی کند. [+]

صنایع غذایی در توسعه پایدار است: محصولات جدید و فرآیندهای تولید دست در دست با خطرات روزافزون و خطرات ناشی از جهان مدرن است. توسط متخصص در ایمنی مواد غذایی، شما می توانید نقش مهمی در کمک به بهبود بهداشت عمومی بازی کند.

مشخصات علمی

این برنامه پژوهش با هدف آموزش متخصصان مجرب و خلاق - کارشناسی ارشد حرفه ای با تخصص در بهداشت مواد غذایی با شایستگی به کار در موسسات زنجیره غذایی و همچنین در خدمات دولت است. برنامه مطالعه استاد تسلط استاد بر ایمنی و harmlessness زنجیره غذایی، معیارهای کیفیت مواد غذایی، دانش در بسط و نگهداری از سیستم های ایمنی از موسسات غذایی، و همچنین توانایی برای تحقیقات علمی در ایمنی مواد غذایی فراهم می کند. این برنامه با بسط و دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد تکمیل شده است.... [-]


استاد حرفه ای در معماری چشم انداز

Campus تمام وقت September 2018 لتونی Jelgava

هدف از این برنامه برای آماده سازی متخصصان حرفه ای و خلاق برای حل مشکلات قطعی در معماری منظر و یا در بخش های مربوط به چشم انداز و محیط زیست است. این برنامه شامل دوره های مطالعه اجباری در معماری منظر تئوری، علوم چشم انداز، پرسشنامه چشم انداز، چشم انداز تاریخی کیفیت، توسعه اجتماعی پایدار، چشم انداز محیط زیست و تجزیه و تحلیل. [+]

هدف این برنامه، ارائه دانش آموزان به مهارت و دانش لازم برای کار در معماری منظر به عنوان متخصصان واجد شرایط است که قادر به انجام فعالیت های تحقیقاتی، تجزیه و تحلیل، برنامه ریزی توسعه، نگهداری، احیای و مدیریت مناطق بهبود و تنظیم سبز منظره ها، فضای عمومی در فضای باز و فضای خصوصی در فضای باز به طور مستقل یا در یک تیم. محتوای برنامه، کسب دانش سطح استاد را فراهم می کند که شامل مطالعه درس های نظری و دوره های رشته های زیر رشته می شود، مبانی فعالیت های تحقیقاتی، روش های تحقیق، کسب دانش و تجربیات لازم در طول دوره کارآموزی را تضمین می کند.... [-]


کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی

Campus تمام وقت September 2018 لتونی Jelgava

برنامه مطالعه کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی ارائه می دهد دو گزینه تخصص: مهندسی خودرو و مهندسی برق. این برنامه شامل دوره های مطالعه: تحقیقات و علوم مهندسی، سیستم های اندازه گیری کامپیوتری، تدارکات، مدیریت حمل و نقل و لجستیک، خودرو فناوری ساخت و ساز، مدیریت ترافیک و مدلسازی، سوخت های جایگزین و روغن های موتور، فکری فن آوری و سیستم ها، و غیره [+]

برنامه مطالعه کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی ارائه می دهد دو گزینه تخصص: مهندسی خودرو و مهندسی برق.

این برنامه شامل دوره های مطالعه: تحقیقات و علوم مهندسی، سیستم های اندازه گیری کامپیوتری، تدارکات، مدیریت حمل و نقل و لجستیک، خودرو فناوری ساخت و ساز، مدیریت ترافیک و مدلسازی، سوخت های جایگزین و روغن های موتور، فکری فن آوری و سیستم ها، و غیره

این برنامه مطالعه با شرح و بسط از پایان نامه کارشناسی ارشد پیش بینی تحلیلی و تجربی به پایان رسید.... [-]


کارشناسی ارشد در مشاوره شغلی

Campus تمام وقت September 2018 لتونی Jelgava

این برنامه مشاوره حرفه ای دانش آموزان را در زمینه مشاوره حرفه ای و مدیریت رشد حرفه ای در یک محیط چند فرهنگی آموزش و پرورش، فراهم می کند. [+]

مشخصات علمی

این برنامه مشاوره حرفه ای دانش آموزان را در زمینه مشاوره حرفه ای و مدیریت رشد حرفه ای در یک محیط چند فرهنگی آموزش و پرورش، فراهم می کند.

اهداف یادگیری:

آگاهی از توسعه حرفه، مشاوره و نظریه های ارتباطات، مدیریت خدمات حرفه ای و انواع مختلف شغلی در سازمان ها؛ درک اخلاق حرفه ای در ارتباطات مشاوره، آخرین روند در اشتغال و جستجوی کار، یکپارچگی اجتماعی و جنبه های بین فرهنگی؛ این فرصت برای توسعه و تقویت مهارت های ارتباط از فرایند مشاوره و همچنین مهارت های فناوری اطلاعات در مشاوره حرفه ای و مهارت های تحقیقاتی، که در آن روش های تحقیق استفاده می شود؛ این فرصت را به بردن علاقه در فعالیت های تحقیق و به آموزش عملی در ارائه نتایج تحقیقات. ... [-]

کارشناسی ارشد مهندسی علوم و صنایع غذایی در

Campus تمام وقت September 2018 لتونی Jelgava

این برنامه با هدف آموزش متخصصان آکادمیک تحصیل کرده و دانشمندان جدید با فکر خلاق و صلاحیت تصمیم گیری برای ترویج توسعه آینده علوم و صنایع غذایی و تولید مواد غذایی در اروپا، رقابت در بازارهای خارجی. [+]

این برنامه با هدف آموزش متخصصان آکادمیک تحصیل کرده و دانشمندان جدید با فکر خلاق و صلاحیت تصمیم گیری برای ترویج توسعه آینده علوم و صنایع غذایی و تولید مواد غذایی در اروپا، رقابت در بازارهای خارجی. برنامه مطالعه کارشناسی ارشد را پوشش می دهد ویژگی های محصول غذایی ساختار مکانیکی، مواد غذایی ارزیابی حسی، علم حسی و مصرف کننده، تنظیم فرآیندهای بیوشیمیایی در بدن انسان، خواص عملکردی از مواد غذایی، مواد طبیعی در سیستم غذایی، تجزیه و تحلیل مواد غذایی ماندگاری، گرایش توسعه در تغذیه علم، مواد غذایی اصلاح شده ژنتیکی، خواص فیزیکی و شیمیایی و اندازه شناسی، نرم افزار افزودنی های غذایی، در ایمنی مواد غذایی و شناسایی میکروارگانیسم ها، سیستم های کیفیت در گردش خون مواد غذایی، سیستم غذایی توسعه نوآورانه، کارآفرینی و بازاریابی، راه حل دیدگاه در بسته بندی مواد غذایی.... [-]


کارشناسی ارشد مهندسی فن آوری اطلاعات در

Campus تمام وقت September 2018 لتونی Jelgava

استادان برنامه "فن آوری اطلاعات" توسط دانشکده فن آوری اطلاعات، که آموزش متخصصان ارائه شده برای عملی به عنوان کار علمی در زمینه IT. تا به روز اتاق کامپیوتر با آخرین تجهیزات برای مطالعات، که عمل گرا و در ارتباط نزدیک به نیازهای صنعت و بازار کار استفاده می شود. [+]

امروزه توسعه همه بخش های فعالیت های اقتصادی و علمی است که نزدیک به استفاده از فن آوری اطلاعات (IT) در ارتباط است. این برنامه نسبت به برنامه های زیر IT در روند میان رشته ای گرا:

سیستم های کنترل تولید کامپیوتری با هدف آموزش شما برای تجزیه و تحلیل سیستم های تولید و توسعه و حفظ سیستم های کنترل با استفاده از ویژگی های سخت افزاری؛ تجزیه و تحلیل سیستم - شما دانش خوبی نظری مهندسی نرم افزار و مهارت های عملی برای حل مشکلات مربوط به طراحی، نگهداری و استفاده از سیستم های نرم افزاری دارند. فن آوری اطلاعات در BIOSYSTEMS با هدف آماده کردن شما به خلاق و قادر به اعمال راه حل های جدید از فن آوری اطلاعات برای ذخیره سازی و تجزیه و تحلیل داده های بیولوژیکی. ... [-]

تماس

Latvijas Lauksaimniecības universitāte

آدرس Latvia University of Agriculture, 2 Liela Street
LV-3001 Jelgava, لتونی
وب سایت http://www.llu.lv/en/
تلفن +371 63 022 584