ESA Business School - Ecole Supérieure des Affaires

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ESA ارائه

تاسیس در سال 1996 زیر یک توافق بین دولتی میان فرانسه و لبنان، ESA یک مدرسه کسب و کار اختصاص داده شده به آموزش و پرورش از مدیران اجرایی و مدیران در لبنان و شرق میانه و مدیریت توسط پاریس ایل-دو-فرانس منطقه ای اتاق بازرگانی و صنایع است.

با ماموریت خود را به شکل نخبگان از لبنان و منطقه به رهبران فردا، ESA تبدیل شده است به یک چراغ از برتری علمی در لبنان، و بستر را برای تعامل و جلسات بین اروپا، شرق میانه و لبنان است.

توجه مشتاق به کسب و کار و نیازهای خود، ESA آنها کمک در توسعه چشم انداز خود، و کمک می کند تا آنها را بهتر رسیدن به اهداف خود با آموزش و مربیگری مدیران اجرایی و مدیران است.

واقع در مرکز بیروت، و در قلب شرق میانه، ESA ادعا رسیدن به آن به عنوان یک مکتب مهم بین المللی، تلفیقی از استعدادهای آموزان سطح بالا و استادان که در میان اکثر متخصصان برجسته جهان رتبه.

نقاط قوت ESA

برنامه ها و دوره های ساخته شده برای اندازه گیری، برای آموزش مدیران اجرایی و مدیران، مطابق با نیازهای محیط کار بین المللی است.

یک دانشکده به طور انحصاری از اساتید تشکیل شده از بهترین مدارس کسب و کار در اروپا، به ویژه از ESCP اروپا و HEC پاریس.

دو گواهینامه بین المللی، به اعتبار هر مسیر تحصیلی: کارشناسی ESA و درجه از مدرسه شریک معتبر خود را.

برنامه های انعطاف پذیر، اجازه می دهد برای هر دو آموزش و زندگی حرفه ای برای ترکیب شود.

یک شبکه نفوذ بین المللی، در دسترس با پیوستن به انجمن ESA فارغ التحصیلان، که به آن مرتبط و عضو کلیدی از انجمن ESCP فارغ التحصیلان.

محل سودمند برای برخورد کسب و کار، ESA سازماندهی سمینارها و کنفرانس ها به طور منظم پانل با سخنرانان بین المللی.

شرکای دانشگاهی

از زمان آغاز آن، ESA یک شبکه جامد تشکیل شده از برخی از بهترین مدارس کسب و کار، به ویژه ESCP اروپا و HEC پاریس را حفظ کرده است.

این مشارکت ها اجازه می دهد دانش آموزان ما از هیئت علمی بین المللی از برتری علمی بهره مند شوند، و به دست آوردن دو گواهینامه برای هر برنامه درسی بین المللی درجه: ESA درجه، و درجه از سازمان شریک ما است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • فرانسوی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Mastère د Spécialisation EN بازاریابی

Campus تمام وقت 18  October 2017 لبنان Beirut بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

آموزش بازاریابی و ارتباطات حرفه ای به استاد و شناخت عمیق تری از نظریه ها و ابزار لازم برای تکامل خود عمل کنند. [+]

MSM: Mastère د Spécialisation EN بازاریابی برنامه درسی تخصصی در بازاریابی هدف: دارنده مدرک کارشناسی ارشد حداقل تجربه: 2 سال زبان: فرانسه هدف آموزش بازاریابی و ارتباطات حرفه ای به استاد و شناخت عمیق تری از نظریه ها و ابزار لازم برای تکامل خود عمل کنند. دو دیپلم بین المللی استاد تخصصی در بازاریابی و ارتباطات از ESA استاد تخصصی در بازاریابی و ارتباطات از ESCP اروپا ساختار دوره مدت زمان: 18 ماه دوره های آموزشی یک هفته از هر سه تا جمعه 16:00-20:30 و در روز شنبه 9:00-13:30 برگزار می شود، از سه هزینه شهریه: 18600 تومان [-]

کارشناسی ارشد اجرائی در مدیریت مالی

Campus تمام وقت 16  October 2017 لبنان Beirut هلند Rotterdam + {تعداد} بیشتر

آموزش حرفه ای امور مالی به کارشناسی کارشناسی ارشد و تعمیق دانش خود را از نظریه ها و ابزار لازم برای تکامل خود عمل کنند. [+]

XFM: استاد اجرایی در مدیریت مالی

برنامه درسی تخصصی در امور مالی هدف: دارنده مدرک دانشگاهی حداقل تجربه: 3 سال زبان: انگلیسی

هدف

آموزش حرفه ای امور مالی به کارشناسی کارشناسی ارشد و تعمیق دانش خود را از نظریه ها و ابزار لازم برای تکامل خود عمل کنند.

دیپلم بین المللی

کارشناسی ارشد اجرایی در مدیریت مالی یک برنامه مشترک توسط مدرسه کسب و کار اروپا و SBA Bocconi، دانشکده مدیریت است.

ساختار دوره ... [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت

Campus تمام وقت 2 - 2  October 2017 لبنان Beirut

کارشناسی ارشد در مدیریت ESA، تنها برنامه گراند اکول در لبنان، آموزش مدیران آینده برای ارتقاء آسان در محیط رقابتی، بین المللی و چند فرهنگی. [+]

استاد در مدیریت

استاد در مدیریت ESA، تنها برنامه گراند اکول در لبنان، به عنوان مدیران آینده برای راحتی را در محیط رقابتی، بین المللی و چند فرهنگی تکامل.

برنامه ابتکاری حمایت اندازه TALAMALA شما

نژاد اجازه دادن به دانش آموزان به تعمیق و استاد نظریه و ابزار برای ادغام موفقیت آمیز در جهان حرفه ای است. دانش آموزان مربیگری در تعریف و رسمی از یک پروژه حرفه ای معتبر ملاقات آرمان ها و نیازهای جامعه کسب و کار لبنانی و بین المللی خود را. یک چشم انداز استراتژیک کسب و کار، مهارت های عملیاتی و توانایی تصمیم گیری و رانندگی تغییر برای فعال کردن دانش آموزان برای تبدیل شدن به موثر به کار در زمینه های مربوطه می باشند.... [-]


تماس

Ecole Superieure des Affaires

آدرس Beirut, Lebanon
وب سایت http://www.esa.edu.lb/
تلفن +961 1 373 373