International University Of Innovation Technologies

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بین المللی دانشگاه است در تاریخ 3 اوت سال 2006 به عنوان آکادمی فن آوری های نوین شکل گرفته است.

پس از اجرای الزامات مجوز و آماده سازی در سال 2008 برای آموزش متخصصان آموزش عالی وزارت آموزش و پرورش و علوم جمهوری АЛ قرقیزستان №.480 در جهت مدیریت 521،500 و 521،501 در تخصص "مدیریت سازمان (اخذ مجوز در مناطق) ".

هیئت انتخاب شروع به کار از ماه اوت، 2008 و اولین مجموعه تنها 17 دانش آموزان در "مدیریت سازمان" با تخصص "مدیریت فعالیت های نوآورانه در حوزههای علمی و فنی و تولید" ساخته شده است.

روز خلقت از دانشگاه بین المللی فن آوری های نوین 17 نوامبر، 2008 است. مجموعه دوم از حال حاضر در ساختمان خود در مورد اداری کارخانه سابق کامپیوتر الکترونیکی در سال 2009 انجام شد.

آدرس: خیابان گورکی 1/17 در تخصص های زیر:

 • 521،501 مدیریت سازمان (در مناطق).
 • 552،800 انفورماتیک و کامپیوتر امکانات؛
 • 552،802 سیستم های اطلاعات؛
 • 520،502 زبانشناسی و اطلاعات فن آوری های جدید؛
 • 650،003 دانشمندان اطلاعات کاربردی (در شاخه)؛
 • 521،607 اقتصاد و مدیریت در شرکت (در شاخه)؛
 • 620،006 طرح های هنر از محصولات نساجی و صنعت نور؛
 • 550،301 فن آوری های چاپ و بسته بندی محصولات.
 • 550،100 ساخت و ساز.
 • 521،700 معماری.

اولین رئیس دانشگاه بین المللی فن آوری های نوین Ormonbekov Tynymbek Ormonbekovich بود. برنده جایزه دولت از جمهوری قرقیزستان در زمینه علم و تجهیزات، کارگر افتخار علم و تجهیزات از جمهوری قرقیزستان، عضو مربوطه را از آکادمی ملی علوم جمهوری قرقیزستان، فرهنگستان از مهندسی فرهنگستان علوم جمهوری قرقیزستان، آکادمی آکادمی مهندسی بین المللی، عضو آکادمی نیویورک، عضو شورای دولت از جمهوری قرقیزستان از کلاس دوم، دکترای علوم مهندسی، استاد Ormonbekov Tynymbek Ormonbekovich در 2009-2011 کار کرده است.

به منظور آموزش از متخصصان، مشکلات multicriterial از مهارت های عمل در اختیار داشتن، دانشگاه بین المللی فن آوری های نوین سیستم آموزش مداوم "- سالن سخنرانی - کالج - موسسه آموزش عالی مدرسه" را پوشش می دهد.

دانشگاه دارای جهت و پروفیل از آموزش متخصصان در حوزه های مختلف به عنوان طبیعی - فنی و اجتماعی و اقتصادی، تخصص بشردوستانه است. ای مشخصات آموزش های اساسی از دانش آموزان که می توانید آموزش در قاضی ادامه، مطالعه کارشناسی ارشد و دکترای مطالعات انجام شده است. اگاه مرکز بالا فن آوری مبتکرانه، فرهنگ و آموزش است.

از سال 2006 به عنوان رئیس دانشگاه بین المللی فن آوری های نوین کار می کند Begaliyev الغ Turdaliyevich. Begaliyev الغ Turdaliyevich نامزد علوم فنی، عضو انجمن بین المللی مهندسین ساخت و ساز لرزه ای (EERI، USA)، عضو انجمن بین المللی مهندسین در حفاظت لرزه ای (آسیسی، ایتالیا)، عضو شورای علمی و فنی است آژانس دولت در ساخت و ساز و توسعه منطقه ای در دولت جمهوری قرقیزستان، برنده یک مدال طلا از صندوق بین المللی مصطفی کامالا آتاتورک برای علم و تجهیزات، عالی آموزش و پرورش KR، آکادمی ملی علوم جمهوری قزاقستان در مهندسی مکانیک و حمل و نقل.

با توجه به قطعنامه از دولت جمهوری قرقیزستان "درباره استقرار دو سطح ساختار آموزش عالی در جمهوری قرقیزستان" 23 آگوست 2011 №496 و منظور از وزارت آموزش و پرورش و علوم جمهوری قرقیزستان از آوریل 16، 2012 دانشگاه №244 / 1 از سال 2012 به آموزش دو سطح کارشناسی به تصویب رسید و انجام پذیرش در جهت و پروفایل های زیر: نام مدیر عامل هدف استراتژیک دانشگاه تحقق نظام کامل از آماده سازی و بازآموزی کارکنان برای کار در زمینه فن آوری های نوین و اطلاعات و فعالیت کسب و کار، حفاظت از کپی رایت برای آموزشی، موسسات علمی، سازمان ها و شرکت ها، نهادهای دولت های عمومی و شهری ترویج است پیش از کالاها و خدمات در بازارهای داخلی و بین المللی، فعالیت های نوآورانه در حوزه های علمی و فنی و تولید است.

این دانشگاه دارای تمام شرایط لازم برای اجرای فعالیت های پژوهشی بر اساس استفاده از فن آوری های آموزشی و اطلاعات مدرن. از آنجا که سال دوم، عنصر تخصص دانش آموز در جهت انتخاب در فرایند آموزشی به ارمغان آورد. در هر سال تحصیلی توسط دانش آموز است که کمتر از یک کار علمی انجام شده است. کارکنان آموزشی دانشگاه کمک و حمایت در اجرای پروژه های علمی و خلاق دانش آموز می دهد.

در روند آموزشی تکنولوژی های آموزشی مدرن، ارائه بالا سطح و کیفیت کنترل آموزش متخصصان قابل قبول است. همه این ها ممکن به دقت برداشت کارکنان آموزش هستند. بسیاری از معلمان دانشگاه پزشکان و نامزد علم هستند.

در کمبود کارشناسان در حوزه های نوآورانه است که نیاز ویژه در عکس که به طور مستقیم سازماندهی پروژه های نوآورانه و توسعه نوآوری به عنوان علم وجود دارد. بنابراین آموزش از متخصصان در این جهت به در برنامه آموزش بین رشته ای استوار است. چنین آرمان مشخصه برای برنامه دانشگاهها اروپا و امریکا متحد، مهندسی، فن آوری اطلاعات و مدیریت کسب و کار است.

جهت مهم دانشگاه هستند توسعه تخصص interindustry که می تواند مشکلات میان رشته ای را حل کند. برای آنها آزمایشگاه interinstitutional هستند ( "مواد کامپوزیت"، "الیاف بازالت"، "فیزیک کاربردی و تجهیزات الکتریکی"، و غیره) ایجاد شده است.

به کار تحقیق دانشگاه ما دانشکده مشترک با دانش آموزان برای آموزش و پرورش از آخرین در روح الزامات علم مدرن و تجهیزات، فرصت را به آنها مهارت های کار مستقل انتقال، و توسعه نیز حرفه ای معلمان و توسعه کارهای تحقیقاتی مشخصه در اگاه. مرکز انتقال و تجاری سازی فناوری از ایده های کسب و کار دانشگاه و پیش نویس از این پیشنهاد را در نوآوری ورود از تمام دانشجویان و اساتید. مرکز ترویج مراکز بین المللی انتقال فن آوری و پارک علم و فناوری.

اگاه یکی از 17 تن از اعضای مرکز تحقیقات فضا و فن آوری آموزش و پرورش در کشورهای آسیا و اقیانوس آرام (CSSTEAP) که توسط 57 کشور تحت پوشش است. سالانه دانشگاه می فرستد برای آموزش علمی از عکس و معلمان جوان برای اجرای پروژه های مشترک و پژوهشی با استفاده از فن آوری های نوآورانه مدرن ترین در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی کار می کند، تحقیقات از فضا، مطالعه، کامپیوتر شبیه سازی الکترونیکی و سیستم های اطلاعاتی. مشارکت سالانه دانشگاه در هیئت مدیره CSSTEAP اجازه می دهد تا برای تقویت همکاری و توسعه برنامه های مشترک برای سال آینده است.

آموزشی، آموزش و پرورش و آموزش علمی با موسسه فناوری کارلسروهه (آلمان) و مرکز پوتسدام ژئوفیزیک (GFZ، آلمان) متصل می شود. سالانه ما تجربه کارهای تحقیقاتی و انتشار نشریه مشترک تبادل در مجلات پیشرو جهان است.

کارمندان از اگاه اعضای اقدام از انجمن بین المللی مهندسان در ساخت و ساز aseismic (EERI، ایالات متحده آمریکا)، انجمن بین المللی مهندسین در زمینه سیستم های aseismic (آسیسی، ایتالیا) و همکاری در زمینه های مختلف ساخت و ساز مدرن، اعمال انفورماتیک ، سیستم های اطلاعات و فن آوری و کنترل اتوماتیک. پایگاه داده ها و نشریات دریافت پر کردن یک سهام کتابخانه دانشگاه مرکز اطلاعات علمی است. عضویت در انجمن مشخص شده اجازه می دهد مشارکت ترجیحی در کنفرانس ها و سمینارها علمی و عملی بین المللی، و همچنین در پروژه های مشترک. به ابتکار EERI کارکنان ستادی دانشگاه های ما در توسعه دایره المعارف جهانی از طرح های ساختمان های مسکونی از کشورهای جهان (WHE) شرکت کردند.

با کشورهای همسایه دانشگاه همکاری با دانشگاههای قزاقستان، روسیه (موسسه oceanlogy پس از PP Shirshov از آکادمی علوم روسیه به نام، به لومونوسوف (KAZNTU پس Satpayev، KAZSU پس از فارابی، دانشگاه کاینار، KIFBA، دانشگاه همکاری به نام به نام) دانشگاه دولتی مسکو، دانشگاه دولتی مسکو از اقتصاد، آمار و انفورماتیک MESI، مسکو مالی و صنعتی آکادمی دانشگاه -Synergy، دانشگاه ایالتی سیکتیوکار، دانشگاه ملی تحقیقات سنت پترزبورگ از فن آوری اطلاعات، مکانیک و اپتیک، دانشگاه ایالتی اورال نام پس از BN یلتسین، و غیره).

دانشگاه ما همکاری با موسسات دانشگاهی تحقیق و شاخه پیشرو (موسسه فیزیک و تکنولوژی مشکلات و علم مواد از J. Jeenbayev NAS KR، آسیای مرکزی موسسه پژوهش های کاربردی زمین، KYRGYZNIIPSS، Promproyekt، و غیره) در جمهوری قرقیزستان.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • روسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Electroenergy و مهندسی برق

Campus تمام وقت September 2017 قرقیزستان Bishkek

دانشجویان فارغ التحصیل باید آماده سازی عمیق نظری، اجازه می دهد به انجام تجزیه و تحلیل و سنتز حالت از سیستم های قدرت از اشیاء صنعتی. Magistranty باید بشود تا به بهینه سازی از حالت های از سیستم های قدرت در معیارهای فنی و اقتصادی باشد. دانش آموزان باید یک تئوری و مهارتهای عملی ساخت دستگاه های دفاعی در ترکیب سیستمهای قدرت خود. [+]

«برنامهبهینه سازی سیستم های در حال توسعه از منبع تغذیه»حاشیه نویسی از برنامه به آماده سازی کارشناسی ارشد متخصصان درجه در منطقه از سیستم های قدرت برای گرا: کار پژوهش در کمال از سیستم های قدرت؛ تحولات پروژه طراح سیستم های قدرت؛ بهره برداری از سیستم های قدرت از اشیاء مختلف. وظایف تهیه مدرک کارشناسی ارشد دانشجویان فارغ التحصیل باید آماده سازی عمیق نظری، اجازه می دهد به انجام تجزیه و تحلیل و سنتز حالت از سیستم های قدرت از اشیاء صنعتی. Magistranty باید بشود تا به بهینه سازی از حالت های از سیستم های قدرت در معیارهای فنی و اقتصادی باشد. دانش آموزان باید یک تئوری و مهارتهای عملی ساخت دستگاه های دفاعی در ترکیب سیستمهای قدرت خود. فارغ التحصیلی دانش آموزان برنامه باید آماده پروژه و فعالیت های عملیاتی با استفاده از جلو رتبه تجهیزات مهندسی برق و روش های ویرایش و استثمار و به دانش در منطقه پایه هنجاری قانونی از انرژی و به بشود تا همکاری عامل با energysupplying سازمان و با کاربران از برق. فهرست از نوع رشته صرفه جویی انرژی و energyaudit شرکت مدیریت پروژه فن آوری های مدرن برنامه ریزی از امکانات سیستم electroenergy فن آوری های مدرن برنامه ریزی از دستگاه های صنعت برق و حمور تکنولوژی کامپیوتر از تصمیم وظایف منبع تغذیه Energoeffektivnost از تحول و حمل و نقل از برق سوالات خاص از منبع تغذیه کیفیت منبع تغذیه ادغام در سیستم های قدرت از تنظیمات از انرژی های تجدید پذیر مواد پایه و فنی اساس پایه آزمایشگاهی وزارت توسط غرفه جهانی ساخته شده، اجازه می دهد برای اجرای 27 آزمایشگاه در بخش عمومی از چرخه از رشته های خاص و رشته های از آماده سازی های تخصصی. بخشی از آثار در تجهیزات electroenergy واقعی و در یک کلاس کامپیوتر اجرا، برنامه های تخصصی که اجازه می دهد به انجام تجزیه و تحلیل نقشهها در مدل ها، به نزدیک به اشیاء واقعی است. حوزه های قضایی استثنایی از فارغ التحصیلی دانش آموزان: آماده سازی خوب در منطقه از سیستم های قدرت، به دلیل تولید سازمان و preddiplomnoy کارگر عملی در کار مناسب از Kyrgyzskoy جمهوری؛ آماده سازی در منطقه از سیستم خارج از خط های قدرت و بهینه سازی خود، از جمله با استفاده از energoresursov تجدید پذیر محلی؛ آماده سازی در منطقه از برخی از مناطق جدید از elektrotekhnologii، مربوط به جهت علمی گروه برق قدرت شرکت های صنعتی. مدرک کارشناسی ارشد یک ذهن گسترده و بشود تا به تصمیم از موارد زیر از وظایف حرفه ای: تدوین وظایف و برنامه کارهای تحقیقاتی، توسعه روش های تحقیقات نظری و تجربی، leadthrough، درمان و تعمیم نتایج تحقیقات خود را؛ توسعه پروژه های منظر منبع تغذیه از اشیاء از تنظیمات مختلف؛ leadthrough و سؤال از راه حل پروژه طراح ارائه شده و تصمیم گیری فن آوری های جدید است. [-]

Магистратура - Информационные системы и технологии

Campus تمام وقت September 2017 قرقیزستان Bishkek

Область профессиональной деятельности магистров включает решение комплексных психологических задач по внедрению и освоению инновационно-информационных технологий в сфере образования, здравоохранения, культуры, спорта, обороноспособности страны, юриспруденции, управления, социальной помощи населению [+]

Программа: Психология в инновационно-информационных технологиях Область профессиональной деятельности магистров включает решение комплексных психологических задач по внедрению и освоению инновационно-информационных технологий в сфере образования, здравоохранения, культуры, спорта, обороноспособности страны, юриспруденции, управления, социальной помощи населению, а также в общественных и хозяйственных организациях, административных органах, научно-исследовательских и консалтинговых организациях, предоставляющих психологические услуги физическим лицам и организациям. Объектами профессиональной деятельности магистров являются психические процессы, свойства и состояния человека при внедрении ИТ –технологий сфере его деятельности и его освоение этих технологий, межличностных и социальных взаимодействиях, способы и формы их организации и изменения при использовании ИТ технологий. Программа: Информационные технологии в управлении Основная цель открытия новой программы магистратуры – подготовка специалистов по внедрению и использованию программного обеспечения как для работы в компаниях – системных интеграторах , так и для работы во внутренних подразделениях компаний – потребителей ИТ-услуг (группы бизнес-анализа, внутреннего контроля, отдел системного анализа и т.д.) Степень магистра в области ИТ расширяет знание в этой области, и позволяет применять свои знания в реальных жизненных ситуациях. Степень позволит магистрантам специализироваться на разработке, управлении и осуществлении совершенно новых информационно-технологических услуг. Магистерская степень часто является междисциплинарной и, как правило, в сочетании с деловыми аспектами, что позволяет развивать управленческие навыки и научиться использовать свои знания в бизнес-контексте. [-]

Магистратура - Строительство

Campus تمام وقت September 2017 قرقیزستان Bishkek

Магистерская программа подготовки по направлению «Строительство» ориентирована как на общее повышение профессионального уровня выпускников, так и на расширение диапазона их научного мышления. [+]

Направление: «Строительство» (Шифр 750500) Базовая кафедра – «Строительство» Срок и форма обучения: 2 года, очное Квалификация - магистр Магистерская программа подготовки по направлению «Строительство» ориентирована как на общее повышение профессионального уровня выпускников, так и на расширение диапазона их научного мышления. В программу вводятся проблемные темы в сфере строительства. Область профессиональной деятельности направления «Строительство» включает семь магистерских программ: - «Проектирование, расчет и сейсмостойкость зданий и сооружений»; - «Современные технологии строительных материалов и инновационное материаловедение»; - «Оценка сейсмического риска и уязвимости зданий и сооружений»; - «Управление жилищно-коммунальным строительством»; - «Менеджмент в строительстве»; - «Проектирование, строительство, эксплуатация и обеспечение надежности зданий и сооружений»; - «Экспертиза и управление недвижимостью». Предполагаемые сферы деятельности выпускников магистратуры:   инновационная, изыскательская и проектно-расчетная;   производственно-технологическая;   научно-исследовательская и педагогическая;   по управлению проектами;   профессиональная экспертиза и нормативно-методическая Магистерская программа: «Расчет, проектирование и сейсмостойкость зданий и сооружений» Программа ориентирована на подготовку магистров в области проектирования, расчета и сейсмостойкости промышленных и гражданских зданий и сооружений. Программа предусматривает углубленное изучение научных, теоретических и методологических вопросов работы строительных конструкций (металлических, железобетонных, каменных, конструкций из дерева и пластмасс) с учетом их долговечности и безопасности, оценки их технического состояния в условиях эксплуатации и их проектирования в соответствии с требованиями современных норм. Магистерская программа: «Проектирование, строительство, эксплуатация и обеспечение надежности зданий и сооружений». Подготовка квалифицированных специалистов в области проектирования, строительства и эксплуатации зданий и сооружений. В процессе обучения повышается общенаучная теоретическая и практическая база знаний магистров, расширяются знания в профессиональной области, а также осваивается методологии проведения научных исследований. Магистерская программа «Оценка сейсмического риска и уязвимости зданий и сооружений» Целью магистерской программы является приобретение знаний и умений, необходимых специалисту при проектировании зданий и сооружений в сейсмоактивных районах земли, освоение практики расчетов зданий и сооружений на динамические нагрузки, включая сейсмические, в том числе с использованием программных комплексов. Магистерская программа: «Экспертиза и управление недвижимостью» Целью данной магистерской программы научить магистрантов проводить экспертизу (правовую, экологическую, техническую, управленческую, экономическую) объектов недвижимости и разрабатывать наиболее эффективные варианты их управления. Магистерская программа: Современные технологии строительных материалов и инновационное материаловедение» Программа включает углубленное изучение научных достижений, а также теоретических положений и практических методов решения научно-технических задач инновационно-строительного материаловедения. Методологии научных исследований и математического моделирования процессов создания новых строительных материалов, автоматизированных систем проектирования предприятий стройиндустрии и информационных технологий в строительстве, отечественных и зарубежных строительных норм и современных методов экспериментальных исследований. В процессе обучения большое внимание уделяется вопросам повышения надежности, эксплуатационной стойкости и экологической безопасности строительных материалов, изделий и конструкций, ресурсосбережения технологий, использования вторичных ресурсов собственной индустрии. Проводятся исследования физических и механических свойств бетонов и многокомпонентных строительных композитов и технологий их получения. Кроме того, рассматриваются инвестиционные аспекты проектов промышленности строительных материалов. Магистерская программа: «Управление жилищно-коммунальным комплексом» Целью программы является углубленное изучение сущности жилищного и коммунального хозяйства, его содержания и управления сформировать у магистров систему знаний по современному управлению жилищным и коммунальным хозяйством. Магистерская программа: «Менеджмент в строительстве» Подготовка специалистов нового типа, способных осуществлять управление проектами на всех стадиях реализации, принимать эффективные решения по их ресурсному и организационному обеспечению, интегрировать инновационный и инвестиционный процессы, осуществлять комплексное планирование портфеля проектов компании с целью достижения устойчивого развития. [-]

تماس