Central Asian Studies Institute (AUCA)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه مطالعات آسیای مرکزی یک واحد پژوهشی و دانشگاهی از دانشگاه آمریکایی آسیای مرکزی، تاسیس با هدف ترویج مطالعه آسیای مرکزی محلی و بین المللی است. موسسه با تشویق و حمایت از پروژه های تحقیقاتی فردی و گروهی، برگزاری سمینارها و کنفرانس ها، انتشار یک مجله علمی و توسعه برنامه های آموزشی با تمرکز بر آسیای مرکزی به دنبال این هدف است.

برای قرن ها در آسیای میانه بوده است چهار راه برای جنبش مردم، کالاها و ایده بین اروپا، غرب آسیا، جنوب آسیا و شرق آسیا. با پایان حکومت شوروی، منطقه، تنوع سیاسی، اقتصادی و فرهنگی آن به دست آورد تا و دوباره از غرفه به عنوان یک بازیکن کلیدی در یک جامعه جهانی پیوسته. با گرد هم آوردن محققان محلی و بین المللی، ایجاد همکاری بین دانشجویان، اعضای هیئت علمی و پژوهشگران مهمان و امتیاز قائل پروژه های تحقیقاتی چند رشته ای و تطبیقی، موسسه مطالعات آسیای مرکزی با هدف تولید دانش نوآورانه و مسئول در فرآیندهای در حال انجام در پنج جمهوری آسیای مرکزی ( قزاقستان، قرقیزستان، تاجیکستان، ترکمنستان و ازبکستان).

تاسیس در سال 2011، موسسه مطالعات آسیای مرکزی یک واحد تحقیقات دانشگاهی غیر انتفاعی پاسخگو به رئیس دانشگاه آمریکایی آسیای مرکزی است. مدیر موسسه کار می کند در همکاری نزدیک با اعضای هیئت مشاوره بین المللی برای توسعه همکاریهای علمی در تمام زمینه های مورد مطالعه به آسیای مرکزی و با اعضای کمیته راهبری به منظور تشویق و تسهیل تحقیقات دانشگاهی در دانشگاه آمریکایی آسیای مرکزی است.

به دیدن CASI در فیس بوک صفحه برای اخبار و به روز رسانی اینجا را کلیک کنید!

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد هنر در مطالعات آسیای مرکزی

Campus تمام وقت September 2018 قرقیزستان Bishkek

این برنامه طراحی شده است به دانش آموزان با درک انتقادی از فرآیندهای گذشته و حال اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در آسیای مرکزی و یک مرور کلی از رشته های مختلف دانشگاهی که تولید دانش در منطقه شکل گرفته است. دانش آموختگان از برنامه آماده خواهد شد برای ثبت نام در برنامه های دکترا علوم اجتماعی با تمرکز بر آسیای مرکزی و یا به حرکت یکپارچه به فرصتهای شغلی در دولت، دیپلماسی، سازمان های بین المللی، توسعه، روزنامه نگاری یا به هر رشته دیگر که نیاز به تخصص منطقه جامد و دانش از یک زبان محلی است. [+]

مطالعه آسیای مرکزی در آسیای مرکزی با CASIموسسه مطالعات آسیای مرکزی (CASI) در دانشگاه آمریکایی در حال حاضر پذیرش برنامه های کاربردی برای کارشناسی ارشد هنر در مطالعات آسیای مرکزی (Macas در) در بیشکک، قرقیزستان. کارشناسی ارشد هنر در مطالعات آسیای مرکزی این برنامه طراحی شده است به دانش آموزان با درک انتقادی از فرآیندهای گذشته و حال اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در آسیای مرکزی و یک مرور کلی از رشته های مختلف دانشگاهی که تولید دانش در منطقه شکل گرفته است. دانش آموختگان از برنامه آماده خواهد شد برای ثبت نام در برنامه های دکترا علوم اجتماعی با تمرکز بر آسیای مرکزی و یا به حرکت یکپارچه به فرصتهای شغلی در دولت، دیپلماسی، سازمان های بین المللی، توسعه، روزنامه نگاری یا به هر رشته دیگر که نیاز به تخصص منطقه جامد و دانش از یک زبان محلی است. برنامه کارشناسی ارشد هنر در مطالعات آسیای مرکزی ارائه می دهد دانش آموزان فرصت منحصر به فرد برای به دست آوردن درجه ای است که مطابق با استانداردهای غربی آموزش و پرورش بدون ترک آسیای مرکزی است. دوره های آموزشی به طور کامل به زبان انگلیسی انجام و تحت نظارت دانشکده غربی است. کسانی که با موفقیت کامل این برنامه grounding جامد در نگارش غربی دانشگاهی، پژوهشی، و تفکر انتقادی، مهارت های که به شدت در هر زمینه ارزش دارند. قدم بعدی در ساخت آینده امروز خود را با استفاده به برنامه است. ... [-]