University of Central Lancashire - Cyprus

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بهترین از هر دو جهان

دانشگاه مرکزی لنکشایر، قبرس (UCLan قبرس)، از سال 2012 در لارناکا تأسیس شده است. این در Pyla واقع شده است، لارناکا، و در حال حاضر در هفتمین سال فعالیت خود است. UCLan قبرس اولین واحد دانشگاهی دانشگاه لنکشایر مرکزی است و در عین حال یک دانشگاه کاملا مجوزی در قبرس است. مدل منحصر به فرد و خلاقانه از تجربه قبرس و دانشگاه آموزشی انگلیسی، مورد تایید و معتبر توسط هر دو وزارت آموزش و پرورش و فرهنگ قبرس و تضمین کیفیت آژانس بریتانیا (QAA)، آموزش عالی.

118400_Keystone_1600x900px_MScDatacopy.jpg

دانشگاه مرکزی لانکاشیایر، دانشگاه مادر ما، بر پایه دانشگاه های قوی دانشگاهی، دارای بیش از 191 سال سابقه است و در مرکز جهانی رتبه بندی دانشگاه (CWUR) در میان 3.3٪ از دانشگاه های سراسر جهان قرار دارد. UCLan قبرس تحت چارچوب آکادمیک UCLan انگلستان عمل می کند، در حالی که عملیات علمی و عملیاتی آن به هیچ وجه توسط آخرین تغییرات سیاسی خروج اتحادیه اروپا از اتحادیه اروپا (BREXIT) تاثیر نمی گذارد.

تکمیل مطالعات در UCLan قبرس باعث خواهد شد دو درجه (دو گواهی) از دو دانشگاه، UCLan قبرس و UCLan انگلستان ، نه تنها در قبرس، بلکه در سراسر اروپا و فراتر از آن شناخته شده است. دانش آموزان ما همچنین از تجربه دانش آموزان استثنایی در هر جنبه ای از زندگی دانشگاه خود بهره می گیرند، چه این یادگیری، پشتیبانی شخصی، امکانات، محل اقامت، فرصت های شغلی، و زندگی اجتماعی، و همچنین توسعه فردی است.

هدف از ایجاد یک شهرت جهانی برای پیشرفت تحصیلی و تفکر نوآورانه در قبرس، هدف توسعه رهبران کسب و کار آینده و کارآفرینان بین المللی است که مهارت ها و کسب و کار برای موفقیت در اقتصاد جهانی مدرن است. این به این معنی است که ما توانایی ارائه یک ترکیب منحصر به فرد از دانش، تجربه عملی و ارتباطات مدرن را برای تجهیز دانش آموزان به مهارت و مهارت برای بازار بین المللی در استخدام. بسیاری از دوره های ما نیز توسط موسسات حرفه ای و قانونی مورد تأیید قرار می گیرند، که اطمینان برای تمام دانش آموزان UCLan قبرس می باشد که استانداردهای مورد انتظار کسب و کار امروز است.

تعهد ما به این اخلاق در قلب همه چیزهایی است که ما انجام می دهیم.118439_UCLAN001.JPG

دیدگاه ما

چشم انداز استراتژیک UCLan قبرس برای ساختن یک مدرن مدرن دانشگاه با دسترسی جهانی در تقاطع سه قاره (اروپا، آسیا و آفریقا)، ارائه تحصیلات تکمیلی و تحصیلات تکمیلی است. UCLan قبرس یک دانشگاه شناخته شده برای تعهد خود به بهترین تجربه دانشجویی دانشگاه، تحقیقات برجسته، یادگیری نوآورانه و تعامل با ارزش صنعت و جوامع در قبرس، مدیترانه شرقی، خاورمیانه و دیگر مناطق است.

ماموریت ما

  • ارتقا دسترسی به تعالی، به شما امکان پتانسیل بالقوه خود را افزایش می دهد
  • ارزش و عمل برابری فرصت، شفافیت و تحمل
  • در تمام مواردی که ما انجام می دهیم، تلاش کنیم: محلی، منطقه ای و بین المللی
  • کار در همکاری با کسب و کار، جامعه و دیگر معلمان118440_UCLAN1051.JPG

مکان ها

لارناکا

Address
12 – 14 University Avenue Pyla, Larnaka, Cyprus
7080 لارناکا, لارناکا, قبرس

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید