University of Nicosia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به دانشگاه نیکوزیا، یک دانشگاه مدرن و نوآورانه، توسط شعار پایدار آن هدایت خوش آمدید، "برتری در آموزش و پرورش".

واقع در جزیره قبرس، در اروپا، دانشگاه نیکوزیا متعهد به دسترسی فراگیر به آموزش عالی است، ارائه فرصت برابر برای، سیستم آموزش و پرورش باز است که مرزهای آموزشی خود را به مکان های از راه دور بسیاری از جهان گسترش یافته است. برای این منظور، دانشگاه ارائه می دهد بیش از 100 برنامه های متعارف چهره به چهره و فاصله آموزش در کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا؛ میزبانی بیش از 7500 دانشجو از سراسر جهان است. ما دولت از هنر، محل، و نوآورانه پلت فرم آموزش الکترونیکی ما که دسترسی به گسترده بر روی خط منابع یادگیری فراهم می کند، کمک به پرورش یک محیط یادگیری چند فرهنگی است که به ترویج همکاری، دوستی و تفاهم.

بودن یک دانشگاه دیجیتال کارآفرینی، ما به پاسخ، و شکل دادن به نیازهای جامعه مبتنی بر دانش ما در زندگی می کنند. هر دو خدمات ما هسته آموزشی (تحویل از یادگیری) و عملیات پشتیبانی اداری ما استخدام اطلاعات فن آوری های پیشرفته ارتباطات؛ بنابراین ما یک محیط آموزشی کاملا دیجیتال است که به ترویج آموزش و یادگیری نوآوری، با الهام از تکنولوژی و رانده شده توسط آموزش و پرورش فراهم می کند. آموزش و یادگیری است، بنابراین، تمرکز از کار ما، و دانش آموزان ما همیشه در مرکز توجه ما قرار دارند. در این راستا، ما یک محیط یادگیری دانش آموز محور است که به ترویج فعال خود یادگیری و گویا مهارت های یادگیری زندگی طولانی و شایستگی ها به دانش آموزان ما را تسهیل کند.

با کیفیت بالا و آموزش و پژوهش کارکنان بین المللی پویا ما به ارمغان می آورد دانش نوآورانه را به کلاس درس، نشأت گرفته از پروژه های مهم اروپایی و به صورت محلی بودجه پژوهش، و همچنین از طریق همکاری گسترده با صنایع محلی و بین المللی است. سیستم رتبه بندی دانشگاه U-Mulitrank مکان ما در خوشه تدریس / یادگیری بالا؛ بین المللی؛ و تعامل با جامعه.

تعهد قوی ما به اجرای "مثلث دانش" از طریق مشارکت فعال دانشگاه ما با مراکز تحقیقاتی، صنعت و جامعه، تضمین می کند که تمام برنامه های ما طراحی شده اند، توسعه یافته و بهبود یافته در همکاری نزدیک با ذینفعان صنعت و انجمن های حرفه ای مربوطه. این نتایج در برنامه است که نیازهای صنعت و توسط همه نهادهای حرفه ای مربوطه معتبر است. آمار فارغ التحصیلان ما نشان دهنده اشتغال بالا از فارغ التحصیلان ما هستند، هر دو در قبرس و خارج از کشور.

ما به شما یک محیط آکادمیک تحریک، و ما مطمئن هستیم که مطالعات خود را با ما نمایش داده شد فکری خود دیدار خواهد کرد، الهام بخش آرمان های خود را، و مثبت شکل حرفه ای آینده خود هستند. ما همچنین خاصی است که زندگی دانشجویی خود را در دانشگاه نیکوزیا، قبرس، یک تجربه یک بار در طول عمر می باشد.

من مشتاقانه منتظر استقبال از شما را به دانشگاه نیکوزیا جامعه است.

استاد Philippos Pouyioutas کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا، رئیس CertEd

دانشگاه نیکوزیا ابتکار ارز دیجیتال

دانشگاه نیکوزیا اولین دانشگاه معتبر در جهان را به قبول پرداخت بیتکوین می شود، راه اندازی یک درجه کارشناسی ارشد در دیجیتال ارز و آغاز یک چارچوب جامع برای توسعه قبرس را به یک مرکز برای بیت کوین تجارت، پردازش و بانکی پیشنهاد می کند.

دانشگاه نیکوزیا، بزرگترین دانشگاه خصوصی در قبرس و یکی از بزرگترین دانشگاه های انگلیسی زبان در منطقه مدیترانه، اولین دانشگاه معتبر در جهان به پذیرش بیت کوین برای پرداخت شهریه و هزینه های دیگر است.

علاوه بر این، مرکز اطلاعات سازمان ملل در بهار 2014 اولین برنامه کارشناسی ارشد در دیجیتال ارز در یک قالب آنلاین خطاب به دانشجویان در سراسر جهان راه اندازی شد. به عنوان بخشی از این طرح راه شکستن، مرکز اطلاعات سازمان ملل پیشنهاد به دولت قبرس و ذینفعان مربوطه که قبرس آغاز ایجاد یک چارچوب جامع برای توسعه قبرس را به یک مرکز برای بیت کوین تجارت، پردازش و بانکی.

چشم انداز

دانشگاه نیکوزیا مشتاق است تا یکی از عوامل منجر به برتری در آموزش و پژوهش.

ماموریت

برای کمک به دانش آموزان تبدیل افراد تحصیل کرده، برای رسیدن به اهداف علمی و حرفه ای خود و فرض نقش مسئول در جهان در حال تغییر همکاری اروپا و وابستگی متقابل جهانی؛ به ارتقاء پژوهش و تولید دانش، به خدمت به جامعه از طریق انتشار و استفاده از دانش، و همچنین از طریق مشارکت های خلاقانه با کسب و کار و نهادهای جامعه مدنی.

بیانیه ارزش ها

برای پرورش در جامعه دانشگاه مقادیر کمال شخصی و دانشگاهی؛ آزادی به پرسش و به دنبال دانش؛ احترام به قوانین جمهوری قبرس، اتحادیه اروپا و دانشگاه؛ حکومت دموکراتیک و مدیریت موسسه؛ احترام به افراد؛ حرفه ای و سعی و کوشش؛ رفتار اخلاقی؛ مسئولیت مدنی؛ آگاهی چند فرهنگی؛ تحمل؛ پایداری منابع؛ کارآفرینی و نوآوری؛ توجه شخصی و تمرکز دانش آموز.

اهداف عمومی

ترویج علم، دانش، آموزش و پرورش، از طریق آموزش و پژوهش به نفع جامعه. کشت، انتقال، کاربرد و مبادله بین رشته از دانش، و ارائه در مقطع کارشناسی با کیفیت بالا و آموزش و پرورش فارغ التحصیل است که شناخته شده بین المللی، و از برنامه های دیگر از مطالعه، که از یک استاندارد بین المللی می باشد.

دانشگاه اولویت می دهد به ارائه دانش آموزان با مهارت های علمی و حرفه ای مانند: (الف) برای تبدیل شدن به افراد تحصیلکرده و توسعه مهارت های انتقادی و توانایی های ارتباطی، از طریق هنرهای آزاد به دست آورد و انتخابی است. مدارک و شواهد برای این کار خود را در حالی که در دانشگاه، از جمله مقالات انتقادی، تکالیف، پروژه های فردی و گروهی، ارائه کارآموزی، سفرهای آموزشی و غیره؛ به علاوه تفاوت مختلف / جوایز، جوایز کسب شده توسط دانش آموزان ما از طریق مشارکت خود را در کنفرانس های متعدد، فعالیت های اجتماعی، و غیره؛ و (ب) برای به دست آوردن دانش و مهارت های لازم برای حرفه خود، القا از طریق دوره های تخصصی که حرفه مربوطه قبل از نیاز به فارغ التحصیلان می توانید تمرین کنید. مدارک و شواهد از این هستی به دست تصویب برنامه های ما توسط نهادهای حرفه ای های مختلف مانند شورای حقوقی قبرس در قانون، پرستاری و شورای مامایی، ETEK در معماری، علوم کامپیوتر و مهندسی و ACCA و ICAEW در حسابداری (از طریق حداکثر است معافیت مجاز نیست). با این مهارت علمی و حرفه ای، دانشگاه نیکوزیا فارغ التحصیلان قادر به موفقیت در هر دو در سطح منطقه ای و اروپایی و همچنین در سطح جهانی است.

تمرکز بر تحقیق

اولویت مهم دیگر تحقیق و تولید دانش به خصوص در شیوه ای اعمال می شود و به نفع اقتصاد و جامعه است. درک که آن را از منابع لازم به یک دانشگاه تحقیقاتی بالا، دانشگاه نیکوزیا بر نسل از دانش است که در درجه اول در قبرس و منطقه متمرکز شده است و در طبیعت استفاده می شود.

کمک به جامعه

اولویت سوم خدمت به جامعه و مشارکت های نوآورانه با دیگر موسسات است. این است که با فعالیت های خدمات علمی و عمومی بی حد و حصر از جمله دانشگاه آزاد، کنفرانس های بین المللی، سمینارها، سخنرانی ها شهروند به زندانیان و حضور عمومی دانشکده ما در رسانه ها برای امور جاری نشان داده شده.

ساخت قبرس یک مرکز آموزش بین المللی

دانشگاه نیکوزیا همچنین تلاش می کند به کمک آنجا که ممکن است به هدف ملی ساخت قبرس مرکز آموزش منطقه ای و بین المللی؛ برای مشارکت به عنوان مثال با دانشگاه سنت جورج لندن که به طور عمده استخدام در انگلستان است برخی از اروپا اما هیچ دانشجویان بین المللی و: شهرت بالا و ورودی بالا معیارهای این موسسه برای کسانی که خود را در حال حاضر جذب دانش آموزان با کیفیت بالا از ایالات متحده آمریکا، کانادا، اسرائیل و کشور های دیگر برای اولین بار.

تاریخچه

دانشگاه ریشه نیکوزیا های تاریخ را به 1980 و آن را نهاد سلف، Intercollege.

با شروع کردن کوچک، در نیکوزیا، پایتخت قبرس، Intercollege در ابتدا دانش آموزان آماده به موفقیت به تصویب امتحانات خارج از نهادهای حرفه ای آموزش و پرورش، در حالی که بلافاصله پس از شروع به ارائه برنامه های خود را از مطالعه است. در یک ماده از چند سال، کالج تا حد زیادی (با توجه به نظر سنجی های مکرر شرکت های تحقیقاتی مستقل) گسترش یافته بود عملیات خود، اضافه کردن دو پردیس در دو شهرستانها عمده دیگر، در حال توسعه را به "بزرگترین و معتبر ترین کالج در قبرس".

وضعیت دانشگاه

دانشگاه نیکوزیا در سال 2007 پدید آمده است، تغییرات در قوانین مربوطه محلی و یک فرایند اعتباربخشی جامع زیر است. از طریق چهار مدارس، دانشگاه ارائه می دهد طیف متنوعی از برنامه های علمی مورد مطالعه در هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد سطح (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا). Intercollege یک نهاد وابسته باقی مانده است، تکمیل ارائه مطالعه دانشگاه از طریق برنامه های حرفه ای مدت زمان کوتاه تر و خود را، و از طریق انواع برنامه های مشترک در همکاری با دانشگاه انگلستان است.

پیشرو دانشگاه های خصوصی در قبرس

امروز، دانشگاه نیکوزیا پیشرو دانشگاه مستقل در قبرس است. در نتیجه از کار جامد و سیستماتیک همه، دولت، هیئت علمی و کارکنان، و همچنین، سهم کل از موسسه آموزش عالی، نه تنها در قبرس، بلکه در منطقه است. این نقطه اوج سفر در حال انجام است، که بیش از 30 سال پیش آغاز شده است و دانشگاه به عنوان یک پیشرو در ارائه آموزش عالی در قبرس تاسیس شده است - در خط با شعار پایدار نهاد: "برتری در آموزش و پرورش".

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Master in Education Sciences - Arts in Education

Campus تمام وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

Ο σκοπός του προγράμματος είναι διπλός. Από τη μια, να βοηθήσει το φοιτητή να αποκτήσει βαθιά γνώση στον τομέα της εξειδίκευσής του μέσα από (α) την παρακολούθηση παιδαγωγικών μαθημάτων σε προκεχωρημένο επίπεδο, (β) τη μελέτη σχετικής βιβλιογραφίας, και (γ) την αλληλεπίδραση με τα Μέλη ΔΕΠ και τους υπόλοιπους φοιτητές. [+]

Duration (years): 1.5 έτη Qualification Awarded: Επιστήμες Αγωγής: Τέχνες και Εκπαίδευση (MEd, 1.5 έτη ή 3 εξάμηνα) Level of Qualification: 2ος κύκλος (Πτυχίο Μάστερ) Language of Instruction: Ελληνική Mode of Study: Πλήρης και μερική φοίτηση Minimum Credits: 30 Minimum ECTS Credits: 90 Profile of the Programme: 7.1 Σκοπός Ο σκοπός του προγράμματος είναι διπλός. Από τη μια, να βοηθήσει το φοιτητή να αποκτήσει βαθιά γνώση στον τομέα της εξειδίκευσής του μέσα από (α) την παρακολούθηση παιδαγωγικών μαθημάτων σε προκεχωρημένο επίπεδο, (β) τη μελέτη σχετικής βιβλιογραφίας, και (γ) την αλληλεπίδραση με τα Μέλη ΔΕΠ και τους υπόλοιπους φοιτητές. Από την άλλη, το πρόγραμμα στοχεύει στην καλλιέργεια ερευνητικών δεξιοτήτων μέσα από (α) την παρακολούθηση ειδικών μαθημάτων ποσοτικής και ποιοτικής έρευνας, (β) την ανάληψη ερευνών μικρής κλίμακας στο πλαίσιο των διαφόρων μαθημάτων ή/και την εκπόνηση Μεταπτυχιακής Εργασίας, και (γ) τη συμμετοχή σε σεμινάρια/συνέδρια ερευνητικού περιεχομένου. Γενικά, ο συνολικός σκοπός του προγράμματος είναι να βοηθήσει το φοιτητή να γίνει σκεπτόμενο άτομο και επιστήμων παιδαγωγός. 7.2 Στόχοι 1. Να προετοιμάζει στελέχη του εκπαιδευτικού συστήματος με βαθύτερη γνώση στις Τέχνες και στη διδακτική τους. 2. Να παρακολουθούν την πορεία της σύγχρονης έρευνας στον τομέα της διδακτικής των Τεχνών και να εξοικειωθούν με τα απαραίτητα ερευνητικά και μεθοδολογικά εργαλεία. 3. Να αποκτήσουν εξειδικευμένες γνώσεις, μεθόδους και προσεγγίσεις που θα τους βοηθήσουν να καινοτομήσουν στον τομέα των Τεχνών και της διδακτικής τους. 4. Να αποκτήσουν δεξιότητες για τη διαχείριση πρακτικών θεμάτων που άπτονται της διδακτικής των Τεχνών. 5. Να επιλέγουν και να παράγουν διδακτικό υλικό βασισμένο στις τρέχουσες τάσεις διδακτικής της Μουσικής και των Εικαστικών Τεχνών. Career Prospects: Οι πτυχιούχοι του προγράμματος έχουν τις παρακάτω επιλογές: 9.1 Να επιδιώξουν διοικητική θέση σε επίπεδο σχολείου (π.χ. Διευθυντής, Βοηθός Διευθυντής) ή/και Υπουργείου Παιδείας και Πολιτισμού (π.χ. Επιθεωρητής). 9.2 Να εργαστούν ως επιμορφωτές στο Παιδαγωγικό Ινστιτούτο. 9.3 Να καταλάβουν ακαδημαϊκή θέση σε ίδρυμα τριτοβάθμιας εκπαίδευσης. Access to Further Studies: Οι απόφοιτοι του Προγράμματος μπορούν να επιδιώξουν σπουδές διδακτορικού επιπέδου. [-]

Master in Education Sciences - Educational Leadership and Administration

Campus تمام وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

EDUC-510B Εκπαιδευτική Έρευνα: Αρχές και Μέθοδοι Ποιοτικής και Ποσοτικής Έρευνας 3 9 3 [+]

Academic Path: Section: A - Έρευνα και Αξιολόγηση Min. Credits: 6 Max. Credits: 6 Min. ECTS Credits: 18 Max. ECTS Credits: 18 Course Id Title Credits Credits ECTS Teaching Hours EDUC-510B Εκπαιδευτική Έρευνα: Αρχές και Μέθοδοι Ποιοτικής και Ποσοτικής Έρευνας 3 9 3 EDUC-511B Αρχές και Μέθοδοι Ποιοτικής Έρευνας 3 9 3 EDUC-512B Ποσοτική Έρευνα και Εκπαιδευτική Στατιστική 3 9 3 EDUC-610A Μέτρηση και Αξιολόγηση στην Εκπαίδευση 3 9 3 EDUC-611 Προκεχωρημένες Μέθοδοι Ποιοτικής Έρευνας 3 9 3 EDUC-612A Προκεχωρημένες Μορφές Στατιστικής Ανάλυσης 3 9 3 Section: B - Θεωρητικές Βάσεις της Εκπαίδευσης Min. Credits: 3 Max. Credits: 3 Min. ECTS Credits: 9 Max. ECTS Credits: 9 Course Id Title Credits Credits ECTS Teaching Hours EDUC-500 Φιλοσοφικές Διαστάσεις στην Εκπαίδευση 3 9 3 EDUC-501A Ψυχολογικές Διαστάσεις στην Εκπαίδευση 3 9 3 EDUC-502A Κοινωνιολογικές Διαστάσεις στην Εκπαίδευση 3 9 3 EDUC-503 Εκπαιδευτικά Κινήματα και Νεωτερισμοί 3 9 3 EDUC-504 Συγκριτική Παιδαγωγική 3 9 3 EDUC-505 Θεωρία και Πρακτική της Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης 3 9 3 EDUC-601 Μάθηση και Νόηση 3 9 3 Section: C - Εκπαιδευτική Ηγεσία και Διοίκηση Min. Credits: 9 Max. Credits: 9 Min. ECTS Credits: 27 Max. ECTS Credits: 27 Notes: Το μάθημα EDUC-570 είναι προαπαιτούμενο για όλα τα μαθήματα. Course Id Title Credits Credits ECTS Teaching Hours EDUC-570 Έννοιες, Αρχές και Μοντέλα Εκπαιδευτικής Διοίκησης 3 9 3 EDUC-571 Οργάνωση και Διοίκηση Σχολείου 3 9 3 EDUC-572 Παρατήρηση και Αξιολόγηση της Διδασκαλίας 3 9 3 Section: D - Μαθήματα Περιορισμένης Επιλογής - Εκπαιδευτική Ηγεσία και Διοίκηση Min. Credits: 3 Max. Credits: 9 Min. ECTS Credits: 9 Max. ECTS Credits: 27 Notes: Σχήμα Α: 3 μαθήματα (9 CR/27 ECTS) ή Σχήμα Β: 1 μάθημα (3 CR/9 ECTS) και EDUC-699 Διατριβή Μάστερ (6 CR/18 ECTS) Το EDUC-697 και το EDUC-699 εκπονούνται στο πεδίο της Εκπαιδευτικής Ηγεσίας και Διοίκησης. Course Id Title Credits Credits ECTS Teaching Hours EDUC-553A Εκπαιδευτική Διοίκηση και Τεχνολογία 3 9 3 EDUC-568 Μοντέλα Εκπαιδευτικής Αποτελεσματικότητας 3 9 3 EDUC-573 Αποτελεσματικότητα και Βελτίωση Σχολείου 3 9 3 EDUC-574 Εισαγωγή Καινοτομιών στην Εκπαίδευση 3 9 3 EDUC-575 Αρχές και Μοντέλα Επιμόρφωσης και Ανάπτυξης Προσωπικού 3 9 3 EDUC-576A Αυτοαξιολόγηση Σχολείου 3 9 3 EDUC-577 Προγραμματισμός και Λήψη Αποφάσεων στην Εκπαίδευση 3 9 3 EDUC-578A Πολιτική, Δημοκρατία και Εκπαιδευτική Ηγεσία 3 9 3 EDUC-579 Οργανωσιακή Συμπεριφορά και Ηγεσία 3 9 3 EDUC-671 Εκπαιδευτική Πολιτική 3 9 3 EDUC-697 Εξατομικευμένη Μελέτη 3 9 3 Section: E - Σεμινάρια Min. Credits: 3 Max. Credits: 3 Min. ECTS Credits: 9 Max. ECTS Credits: 9 Course Id Title Credits Credits ECTS Teaching Hours EDUC-591 Σεμινάριο Ι: Θεματικά Πεδία Κατεύθυνσης 1 3 1 EDUC-592 Σεμινάριο ΙΙ: Οργάνωση και Ανάλυση Ποιοτικών Δεδομένων 1 3 1 EDUC-593 Σεμινάριο ΙΙΙ: Οργάνωση και Ανάλυση Ποσοτικών Δεδομένων 1 3 1 Section: F - Μεταπτυχιακή Εργασία Min. Credits: 6 Max. Credits: 6 Min. ECTS Credits: 18 Max. ECTS Credits: 18 Notes: EDUC-699 Διατριβή Μάστερ είναι υποχρεωτική για το Σχήμα Β και εκπονείται στο πεδίο της Εκπαιδευτικής Ηγεσίας και Διοίκησης. Course Id Title Credits Credits ECTS Teaching Hours EDUC-699 Μεταπτυχιακή Εργασία 6 18 0 [-]

Master in Education Sciences - Educational Technology

Campus تمام وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

Ο σκοπός του προγράμματος είναι διπλός. Από τη μια, να βοηθήσει το φοιτητή να αποκτήσει βαθιά γνώση στον τομέα της εξειδίκευσής του μέσα από (α) την παρακολούθηση παιδαγωγικών μαθημάτων σε προκεχωρημένο επίπεδο, (β) τη μελέτη σχετικής βιβλιογραφίας, και (γ) την αλληλεπίδραση με τα Μέλη ΔΕΠ και τους υπόλοιπους φοιτητές. [+]

Duration (years): 1.5 έτη Qualification Awarded: Επιστήμες Αγωγής: Εκπαιδευτική Τεχνολογία (MEd, 1.5 έτη ή 3 εξάμηνα) Level of Qualification: 2ος κύκλος (Πτυχίο Μάστερ) Language of Instruction: Ελληνική Mode of Study: Πλήρης και μερική φοίτηση Minimum Credits: 30 Minimum ECTS Credits: 90 Profile of the Programme: 7.1 Σκοπός Ο σκοπός του προγράμματος είναι διπλός. Από τη μια, να βοηθήσει το φοιτητή να αποκτήσει βαθιά γνώση στον τομέα της εξειδίκευσής του μέσα από (α) την παρακολούθηση παιδαγωγικών μαθημάτων σε προκεχωρημένο επίπεδο, (β) τη μελέτη σχετικής βιβλιογραφίας, και (γ) την αλληλεπίδραση με τα Μέλη ΔΕΠ και τους υπόλοιπους φοιτητές. Από την άλλη, το πρόγραμμα στοχεύει στην καλλιέργεια ερευνητικών δεξιοτήτων μέσα από (α) την παρακολούθηση ειδικών μαθημάτων ποσοτικής και ποιοτικής έρευνας, (β) την ανάληψη ερευνών μικρής κλίμακας στο πλαίσιο των διαφόρων μαθημάτων ή/και την εκπόνηση Μεταπτυχιακής Εργασίας, και (γ) τη συμμετοχή σε σεμινάρια/συνέδρια ερευνητικού περιεχομένου. Γενικά, ο συνολικός σκοπός του προγράμματος είναι να βοηθήσει το φοιτητή να γίνει σκεπτόμενο άτομο και επιστήμων παιδαγωγός. 7.2 Στόχοι 1. Να προετοιμάσει εκπαιδευτικούς οι οποίοι θα είναι σε θέση να εφαρμόσουν σύγχρονες προσεγγίσεις σχεδιασμού της διδασκαλίας με αξιοποίηση της εκπαιδευτικής τεχνολογίας. 2. Να εφαρμόζουν στην πράξη τα αποτελέσματα ερευνών και καινοτομιών που σχετίζονται με την αξιοποίηση της τεχνολογίας στο πρόγραμμα της διδασκαλίας. 3. Να προάγουν ή/και να εντοπίζουν διδακτικά μέσα για το σχεδιασμό της διδασκαλίας και να ενημερώνουν σχετικά άλλους εκπαιδευτικούς. 4. Να παρακολουθούν τα αποτελέσματα ερευνών και τις τάσεις στην εκπαιδευτική τεχνολογία. 5. Να αναλαμβάνουν οι ίδιοι έρευνα-δράση και να επικοινωνούν τα αποτελέσματα των ερευνητικών προσπαθειών τους στην εκπαιδευτική κοινότητα. 6. Να ενεργούν ως φορείς αλλαγής στο επαγγελματικό τους περιβάλλον. Career Prospects: Οι πτυχιούχοι του προγράμματος έχουν τις παρακάτω επιλογές: 9.1 Να επιδιώξουν διοικητική θέση σε επίπεδο σχολείου (π.χ. Διευθυντής, Βοηθός Διευθυντής) ή/και Υπουργείου Παιδείας και Πολιτισμού (π.χ. Επιθεωρητής). 9.2 Να εργαστούν ως επιμορφωτές στο Παιδαγωγικό Ινστιτούτο. 9.3 Να καταλάβουν ακαδημαϊκή θέση σε ίδρυμα τριτοβάθμιας εκπαίδευσης. Access to Further Studies: Οι απόφοιτοι του Προγράμματος μπορούν να επιδιώξουν σπουδές διδακτορικού επιπέδου. [-]

Master in Education Sciences - Music Education

Campus تمام وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

Ο σκοπός του προγράμματος είναι διπλός. Από τη μια, να βοηθήσει το φοιτητή να αποκτήσει βαθιά γνώση στον τομέα της εξειδίκευσής του μέσα από (α) την παρακολούθηση παιδαγωγικών μαθημάτων σε προκεχωρημένο επίπεδο, (β) τη μελέτη σχετικής βιβλιογραφίας, και (γ) την αλληλεπίδραση με τα Μέλη ΔΕΠ και τους υπόλοιπους φοιτητές. [+]

Duration (years): 1.5 έτη Qualification Awarded: Επιστήμες Αγωγής: Μουσική Παιδαγωγική (MEd, 1.5 έτη ή 3 εξάμηνα) Level of Qualification: 2ος κύκλος (Πτυχίο Μάστερ) Language of Instruction: Ελληνική Mode of Study: Πλήρης και μερική φοίτηση Minimum Credits: 30 Minimum ECTS Credits: 90 Profile of the Programme: 7.1 Σκοπός Ο σκοπός του προγράμματος είναι διπλός. Από τη μια, να βοηθήσει το φοιτητή να αποκτήσει βαθιά γνώση στον τομέα της εξειδίκευσής του μέσα από (α) την παρακολούθηση παιδαγωγικών μαθημάτων σε προκεχωρημένο επίπεδο, (β) τη μελέτη σχετικής βιβλιογραφίας, και (γ) την αλληλεπίδραση με τα Μέλη ΔΕΠ και τους υπόλοιπους φοιτητές. Από την άλλη, το πρόγραμμα στοχεύει στην καλλιέργεια ερευνητικών δεξιοτήτων μέσα από (α) την παρακολούθηση ειδικών μαθημάτων ποσοτικής και ποιοτικής έρευνας, (β) την ανάληψη ερευνών μικρής κλίμακας στο πλαίσιο των διαφόρων μαθημάτων ή/και την εκπόνηση Μεταπτυχιακής Εργασίας, και (γ) τη συμμετοχή σε σεμινάρια/συνέδρια ερευνητικού περιεχομένου. Γενικά, ο συνολικός σκοπός του προγράμματος είναι να βοηθήσει το φοιτητή να γίνει σκεπτόμενο άτομο και επιστήμων παιδαγωγός. 7.2 Στόχοι 1. Να προετοιμάζει στελέχη του εκπαιδευτικού συστήματος με βαθύτερη γνώση στη Μουσική Παιδαγωγική και στη Μουσική και τη διδακτική της. 2. Να αναλύουν τις φιλοσοφικές, κοινωνιολογικές και ψυχολογικές διαστάσεις της εκπαίδευσης και να κατανοούν τη σημασία τους για την αποτελεσματική διδασκαλία και μάθηση στη Μουσική. 3. Να αποκτήσουν εξειδικευμένες γνώσεις, μεθόδους και προσεγγίσεις που θα τους βοηθήσουν να καινοτομήσουν στον τομέα της Μουσικής και της διδακτικής τους. 4. Να αποκτήσουν δεξιότητες για τη διαχείριση πρακτικών θεμάτων που άπτονται της διδακτικής της Μουσικής και να σχεδιάζουν εκπαιδευτικές παρεμβάσεις για αποτελεσματικότερη λύση προβλημάτων σε διάφορα συγκείμενα. 5. Να επιλέγουν και να παράγουν διδακτικό υλικό βασισμένο στις τρέχουσες τάσεις διδακτικής της Μουσική, ενισχύοντας και αναπτύσσοντας τη μουσική δημιουργικότητα των μαθητών. 6. Να παρακολουθούν την πορεία της σύγχρονης έρευνας στον τομέα της διδακτικής της Μουσικής και να εξοικειωθούν με τα απαραίτητα ερευνητικά και μεθοδολογικά εργαλεία. Career Prospects: Οι πτυχιούχοι του προγράμματος έχουν τις παρακάτω επιλογές: 9.1 Να επιδιώξουν διοικητική θέση σε επίπεδο σχολείου (π.χ. Διευθυντής, Βοηθός Διευθυντής) ή/και Υπουργείου Παιδείας και Πολιτισμού (π.χ. Επιθεωρητής). 9.2 Να εργαστούν ως επιμορφωτές στο Παιδαγωγικό Ινστιτούτο. 9.3 Να καταλάβουν ακαδημαϊκή θέση σε ίδρυμα τριτοβάθμιας εκπαίδευσης. Access to Further Studies: Οι απόφοιτοι του Προγράμματος μπορούν να επιδιώξουν σπουδές διδακτορικού επιπέδου. [-]

Master in Education Sciences - Special Education

Campus تمام وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

Ο σκοπός του προγράμματος είναι διπλός. Από τη μια, να βοηθήσει το φοιτητή να αποκτήσει βαθιά γνώση στον τομέα της εξειδίκευσής του μέσα από (α) την παρακολούθηση παιδαγωγικών μαθημάτων σε προκεχωρημένο επίπεδο, (β) τη μελέτη σχετικής βιβλιογραφίας, και (γ) την αλληλεπίδραση με τα Μέλη ΔΕΠ και τους υπόλοιπους φοιτητές. [+]

Duration (years): 1.5 έτη Qualification Awarded: Επιστήμες Αγωγής: Ειδική Εκπαίδευση (MEd, 1.5 έτη ή 3 εξάμηνα) Level of Qualification: 2ος κύκλος (Πτυχίο Μάστερ) Language of Instruction: Ελληνική Mode of Study: Πλήρης και μερική φοίτηση Minimum Credits: 30 Minimum ECTS Credits: 90 Profile of the Programme: 7.1 Σκοπός Ο σκοπός του προγράμματος είναι διπλός. Από τη μια, να βοηθήσει το φοιτητή να αποκτήσει βαθιά γνώση στον τομέα της εξειδίκευσής του μέσα από (α) την παρακολούθηση παιδαγωγικών μαθημάτων σε προκεχωρημένο επίπεδο, (β) τη μελέτη σχετικής βιβλιογραφίας, και (γ) την αλληλεπίδραση με τα Μέλη ΔΕΠ και τους υπόλοιπους φοιτητές. Από την άλλη, το πρόγραμμα στοχεύει στην καλλιέργεια ερευνητικών δεξιοτήτων μέσα από (α) την παρακολούθηση ειδικών μαθημάτων ποσοτικής και ποιοτικής έρευνας, (β) την ανάληψη ερευνών μικρής κλίμακας στο πλαίσιο των διαφόρων μαθημάτων ή/και την εκπόνηση Μεταπτυχιακής Εργασίας, και (γ) τη συμμετοχή σε σεμινάρια/συνέδρια ερευνητικού περιεχομένου. Γενικά, ο συνολικός σκοπός του προγράμματος είναι να βοηθήσει το φοιτητή να γίνει σκεπτόμενο άτομο και επιστήμων παιδαγωγός. 7.2 Στόχοι 1. Να καταστούν πλέον ενήμεροι και ευαισθητοποιημένοι σε θεμελιώδεις έννοιες, αρχές και μοντέλα της Ειδικής Εκπαίδευσης αλλά και (μέλλοντες) ενεργητικοί εκπαιδευτικοί σε θέματα διδακτικής πράξης στο χώρο αυτό. 2. Να εμβαθύνουν στο περιεχόμενο και τη λογική των σύγχρονων τάσεων, θεωριών και έρευνας που αφορούν στην Ειδική Εκπαίδευση. 3. Να ενημερωθούν με πληρότητα για το εύρος και το περιεχόμενο των μορφών ειδικών εκπαιδευτικών αναγκών του παιδιού που συνιστούν το γνωστικό αντικείμενο της Ειδικής Εκπαίδευσης καθώς και για τον διεπιστημονικό της χαρακτήρα στο πλαίσιο διάγνωσης, ερμηνείας και αντιμετώπισής τους στο σύγχρονο σχολείο. 4. Να κατανοήσουν τη φιλοσοφία, την αναγκαιότητα και τις στρατηγικές εφαρμογής της συμπεριληπτικής εκπαίδευσης στο συνηθισμένο σχολείο και να αναλύουν τις πιθανές δυσκολίες υλοποίησή της με τα σημερινά δεδομένα. 5. Να αποκτήσουν το απαραίτητο επιστημονικό υπόβαθρο και τις αναγκαίες δεξιότητες για τον σχεδιασμό και τη διεξαγωγή ερευνών σε μικροκλίμακα στο χώρο της Ειδικής Εκπαίδευσης. 6. Να γνωρίσουν και να εξοικειωθούν με μια σειρά ψυχοτεχνικών εργαλείων που χρησιμοποιούνται κυρίως από την πολυθεματική ομάδα κάθε επαρχίας για τον εντοπισμό παιδιών με ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες και να κατανοήσουν την αναγκαιότητα καταβολής συλλογικής προσπάθειας εκ μέρους των ειδικών επιστημόνων προς την κατεύθυνση αυτή. 7. Να λειτουργήσουν στο σύγχρονο σχολείο ως εκπαιδευτικοί λειτουργοί αναφοράς στη σχολική μονάδα που θα υπηρετούν αναλαμβάνοντας ενεργητικό ρόλο στη διδακτική πράξη αλλά και ρόλο συμβούλου-καθοδηγητή συναδέλφων τους στην προσπάθεια επίλυσης παρόμοιων προβλημάτων που (θα) αντιμετωπίζουν παιδιά με ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες στην καθημερινή σχολική κουλτούρα. Career Prospects: Οι πτυχιούχοι του προγράμματος έχουν τις παρακάτω επιλογές: 9.1 Να επιδιώξουν διοικητική θέση σε επίπεδο σχολείου (π.χ. Διευθυντής, Βοηθός Διευθυντής) ή/και Υπουργείου Παιδείας και Πολιτισμού (π.χ. Επιθεωρητής). 9.2 Να εργαστούν ως επιμορφωτές στο Παιδαγωγικό Ινστιτούτο. 9.3 Να καταλάβουν ακαδημαϊκή θέση σε ίδρυμα τριτοβάθμιας εκπαίδευσης. Access to Further Studies: Οι απόφοιτοι του Προγράμματος μπορούν να επιδιώξουν σπουδές διδακτορικού επιπέδου. [-]

Master in Education Sciences - Teaching of Language and Literature

Campus تمام وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

Ο σκοπός του προγράμματος είναι διπλός. Από τη μια, να βοηθήσει το φοιτητή να αποκτήσει βαθιά γνώση στον τομέα της εξειδίκευσής του μέσα από (α) την παρακολούθηση παιδαγωγικών μαθημάτων σε προκεχωρημένο επίπεδο, (β) τη μελέτη σχετικής βιβλιογραφίας, και (γ) την αλληλεπίδραση με τα Μέλη ΔΕΠ και τους υπόλοιπους φοιτητές. [+]

Duration (years): 1.5 έτη Qualification Awarded: Επιστήμες Αγωγής: Διδακτική της Γλώσσας και της Λογοτεχνίας (MEd, 1.5 έτη ή 3 εξάμηνα) Level of Qualification: 2ος κύκλος (Πτυχίο Μάστερ) Language of Instruction: Ελληνική Mode of Study: Πλήρης και μερική φοίτηση Minimum Credits: 30 Minimum ECTS Credits: 90 Profile of the Programme: 7.1 Σκοπός Ο σκοπός του προγράμματος είναι διπλός. Από τη μια, να βοηθήσει το φοιτητή να αποκτήσει βαθιά γνώση στον τομέα της εξειδίκευσής του μέσα από (α) την παρακολούθηση παιδαγωγικών μαθημάτων σε προκεχωρημένο επίπεδο, (β) τη μελέτη σχετικής βιβλιογραφίας, και (γ) την αλληλεπίδραση με τα Μέλη ΔΕΠ και τους υπόλοιπους φοιτητές. Από την άλλη, το πρόγραμμα στοχεύει στην καλλιέργεια ερευνητικών δεξιοτήτων μέσα από (α) την παρακολούθηση ειδικών μαθημάτων ποσοτικής και ποιοτικής έρευνας, (β) την ανάληψη ερευνών μικρής κλίμακας στο πλαίσιο των διαφόρων μαθημάτων ή/και την εκπόνηση Μεταπτυχιακής Εργασίας, και (γ) τη συμμετοχή σε σεμινάρια/συνέδρια ερευνητικού περιεχομένου. Γενικά, ο συνολικός σκοπός του προγράμματος είναι να βοηθήσει το φοιτητή να γίνει σκεπτόμενο άτομο και επιστήμων παιδαγωγός. 7.2 Στόχοι Να εξοικειωθούν με τα απαραίτητα ερευνητικά και μεθοδολογικά εργαλεία, έτσι ώστε να οδηγηθούν στην αυτόνομη επιστημονική έρευνα μέσω της ανάπτυξης της κριτικής σκέψης και της απόκτησης δεξιοτήτων για τη διαχείριση επιστημονικών θεμάτων που άπτονται της γλώσσας και της λογοτεχνίας. Να αποκτήσουν όλες εκείνες τις εξειδικευμένες γνώσεις και μεθόδους που θα τους είναι απαραίτητες για ποικίλες καινοτόμες εφαρμογές, γλωσσολογικές, διδακτικές-μεθοδολογικές και παιδαγωγικές, με έμφαση στα διαδραστικά περιβάλλοντα και τις διαθεματικές έννοιες. Να καλλιεργήσουν το ενδιαφέρον τους για τη γλωσσική ποικιλία, τον πολιτιστικό και πολιτισμικό πλούτο, να αναπτύξουν δεξιότητες που θα λειτουργήσουν σταδιακά ως συνισταμένη ανάπτυξης πρακτικών διαπολιτισμικής επικοινωνίας. Να εμβαθύνουν στη μεθοδολογία, ανάλογα με τα ενδιαφέροντά τους, ξεκινώντας από αμιγώς θεωρητικές εμβαθύνσεις και φτάνοντας ως τις επιτόπιες έρευνες και τις μελέτες περίπτωσης. Career Prospects: Οι πτυχιούχοι του προγράμματος έχουν τις παρακάτω επιλογές: 9.1 Να επιδιώξουν διοικητική θέση σε επίπεδο σχολείου (π.χ. Διευθυντής, Βοηθός Διευθυντής) ή/και Υπουργείου Παιδείας και Πολιτισμού (π.χ. Επιθεωρητής). 9.2 Να εργαστούν ως επιμορφωτές στο Παιδαγωγικό Ινστιτούτο. 9.3 Να καταλάβουν ακαδημαϊκή θέση σε ίδρυμα τριτοβάθμιας εκπαίδευσης. Access to Further Studies: Οι απόφοιτοι του Προγράμματος μπορούν να επιδιώξουν σπουδές διδακτορικού επιπέδου. [-]

Master in Education Sciences - Teaching of Mathematics and Physical Sciences

Campus تمام وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

Ο σκοπός του προγράμματος είναι διπλός. Από τη μια, να βοηθήσει το φοιτητή να αποκτήσει βαθιά γνώση στον τομέα της εξειδίκευσής του μέσα από (α) την παρακολούθηση παιδαγωγικών μαθημάτων σε προκεχωρημένο επίπεδο, (β) τη μελέτη σχετικής βιβλιογραφίας, και (γ) την αλληλεπίδραση με τα Μέλη ΔΕΠ και τους υπόλοιπους φοιτητές. [+]

Duration (years): 1.5 έτη Qualification Awarded: Επιστήμες Αγωγής: Διδακτική των Μαθηματικών και των Φυσικών Επιστημών (MEd, 1.5 έτη ή 3 εξάμηνα) Level of Qualification: 2ος κύκλος (Πτυχίο Μάστερ) Language of Instruction: Ελληνική Mode of Study: Πλήρης και μερική φοίτηση Minimum Credits: 30 Minimum ECTS Credits: 90 Profile of the Programme: 7.1 Σκοπός Ο σκοπός του προγράμματος είναι διπλός. Από τη μια, να βοηθήσει το φοιτητή να αποκτήσει βαθιά γνώση στον τομέα της εξειδίκευσής του μέσα από (α) την παρακολούθηση παιδαγωγικών μαθημάτων σε προκεχωρημένο επίπεδο, (β) τη μελέτη σχετικής βιβλιογραφίας, και (γ) την αλληλεπίδραση με τα Μέλη ΔΕΠ και τους υπόλοιπους φοιτητές. Από την άλλη, το πρόγραμμα στοχεύει στην καλλιέργεια ερευνητικών δεξιοτήτων μέσα από (α) την παρακολούθηση ειδικών μαθημάτων ποσοτικής και ποιοτικής έρευνας, (β) την ανάληψη ερευνών μικρής κλίμακας στο πλαίσιο των διαφόρων μαθημάτων ή/και την εκπόνηση Μεταπτυχιακής Εργασίας, και (γ) τη συμμετοχή σε σεμινάρια/συνέδρια ερευνητικού περιεχομένου. Γενικά, ο συνολικός σκοπός του προγράμματος είναι να βοηθήσει το φοιτητή να γίνει σκεπτόμενο άτομο και επιστήμων παιδαγωγός. 7.2 Στόχοι 1. Να παρακολουθούν την πορεία της σύγχρονης έρευνας στην περιοχή τους και να συνεργάζονται με συναδέλφους τους για τη διερεύνηση θεμάτων και προβλημάτων που απασχολούν την εκπαιδευτική κοινότητα. 2. Να εντοπίζουν ή/και παράγουν και δοκιμάζουν σχετικό διδακτικό υλικό και να το διαχέουν στους εκπαιδευτικούς της ειδικότητάς τους. 3. Να αναλαμβάνουν έρευνες δράσης και να κοινοποιούν τα πορίσματά τους στο σχολικό χώρο αλλά και στην ευρύτερη κοινότητα, π.χ. με σεμινάρια διαλέξεις ή άλλως πως. 4. Να λειτουργούν ως άτομα αναφοράς, ως προς τα συγκεκριμένα αντικείμενα, για συναδέλφους τόσο σε επίπεδο σχολικής μονάδας όσο και σε επίπεδο εκπαιδευτικού συστήματος. Career Prospects: Οι πτυχιούχοι του προγράμματος έχουν τις παρακάτω επιλογές: 9.1 Να επιδιώξουν διοικητική θέση σε επίπεδο σχολείου (π.χ. Διευθυντής, Βοηθός Διευθυντής) ή/και Υπουργείου Παιδείας και Πολιτισμού (π.χ. Επιθεωρητής). 9.2 Να εργαστούν ως επιμορφωτές στο Παιδαγωγικό Ινστιτούτο. 9.3 Να καταλάβουν ακαδημαϊκή θέση σε ίδρυμα τριτοβάθμιας εκπαίδευσης. Access to Further Studies: Οι απόφοιτοι του Προγράμματος μπορούν να επιδιώξουν σπουδές διδακτορικού επιπέδου. [-]

Master in Education Sciences - Theory, Practice and Evaluation of Teaching

Campus تمام وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

Ο σκοπός του προγράμματος είναι διπλός. Από τη μια, να βοηθήσει το φοιτητή να αποκτήσει βαθιά γνώση στον τομέα της εξειδίκευσής του μέσα από (α) την παρακολούθηση παιδαγωγικών μαθημάτων σε προκεχωρημένο επίπεδο, (β) τη μελέτη σχετικής βιβλιογραφίας, και (γ) την αλληλεπίδραση με τα Μέλη ΔΕΠ και τους υπόλοιπους φοιτητές. Από την άλλη, το πρόγραμμα στοχεύει στην καλλιέργεια ερευνητικών δεξιοτήτων μέσα από (α) την παρακολούθηση ειδικών μαθημάτων ποσοτικής και ποιοτικής έρευνας, (β) την ανάληψη ερευνών μικρής κλίμακας στο πλαίσιο των διαφόρων μαθημάτων ή/και την εκπόνηση Μεταπτυχιακής Εργασίας, και (γ) τη συμμετοχή σε σεμινάρια/συνέδρια ερευνητικού περιεχομένου. [+]

Duration (years): 1.5 έτη Qualification Awarded: Επιστήμες Αγωγής: Θεωρία, Πρακτική και Αξιολόγηση Διδασκαλίας (MEd, 1.5 έτη ή 3 εξάμηνα) Level of Qualification: 2ος κύκλος (Πτυχίο Μάστερ) Language of Instruction: Ελληνική Mode of Study: Πλήρης και μερική φοίτηση Minimum Credits: 30 Minimum ECTS Credits: 90 Profile of the Programme: 7.1 Σκοπός Ο σκοπός του προγράμματος είναι διπλός. Από τη μια, να βοηθήσει το φοιτητή να αποκτήσει βαθιά γνώση στον τομέα της εξειδίκευσής του μέσα από (α) την παρακολούθηση παιδαγωγικών μαθημάτων σε προκεχωρημένο επίπεδο, (β) τη μελέτη σχετικής βιβλιογραφίας, και (γ) την αλληλεπίδραση με τα Μέλη ΔΕΠ και τους υπόλοιπους φοιτητές. Από την άλλη, το πρόγραμμα στοχεύει στην καλλιέργεια ερευνητικών δεξιοτήτων μέσα από (α) την παρακολούθηση ειδικών μαθημάτων ποσοτικής και ποιοτικής έρευνας, (β) την ανάληψη ερευνών μικρής κλίμακας στο πλαίσιο των διαφόρων μαθημάτων ή/και την εκπόνηση Μεταπτυχιακής Εργασίας, και (γ) τη συμμετοχή σε σεμινάρια/συνέδρια ερευνητικού περιεχομένου. Γενικά, ο συνολικός σκοπός του προγράμματος είναι να βοηθήσει το φοιτητή να γίνει σκεπτόμενο άτομο και επιστήμων παιδαγωγός. 7.2 Στόχοι 1. Να προωθούν και να στηρίζουν την ποιοτική διδασκαλία μέσα από την ανάλυση κοινωνιολογικών, φιλοσοφικών και ψυχολογικών παραδοχών αναφορικά με την οργάνωση, διεξαγωγή και αξιολόγηση της διδασκαλίας. 2. Να συμβάλλουν στον εκσυγχρονισμό της διδασκαλίας, ασκώντας καθοδηγητικό και συμβουλευτικό ρόλο τόσο ως προς την ανάπτυξη προγραμμάτων σε επίπεδο σχολικής μονάδας όσο και ως προς την οργάνωση, διεξαγωγή και αξιολόγηση της διδασκαλίας. 3. Να εμβαθύνουν στα πορίσματα ερευνών καθώς και σε μεθοδολογικά ζητήματα αναφορικά με την οργάνωση και διεξαγωγή της διδασκαλίας. 4. Να αξιοποιούν τη νεότερη τεχνολογία για σκοπούς διδασκαλίας και μάθησης. 5. Να εμβαθύνουν σε θέματα τεχνογνωσίας, κατασκευής δοκιμίων επιτευγμάτων, ανάλυσης και τεκμηρίωσης των μαθησιακών αποτελεσμάτων και παρακολούθησης της ακαδημαϊκής προόδου των μαθητών. 6. Να εφαρμόζουν ποικιλία τεχνικών για συστηματική παρατήρηση και αξιολόγηση της διδασκαλίας. 7. Να εμβαθύνουν σε θέματα τεχνογνωσίας, τα οποία σχετίζονται με την παιδαγωγική καθοδήγηση και την ανάπτυξη προσωπικού. 8. Να ασκούν ρόλο «καταλύτη» σε θέματα ποιοτικής διδασκαλίας, σχολικής κουλτούρας και σχολικού οράματος, καθώς και ανάπτυξης της σχολικής μονάδας, ως συνόλου. 9. Να εξετάζουν κριτικά τα αποτελέσματα εκπαιδευτικών ερευνών και τις προεκτάσεις τους στην καθημερινή εργασία της σχολικής μονάδας και να οργανώνουν τη δική τους ερευνητική προσπάθεια. Career Prospects: Οι πτυχιούχοι του προγράμματος έχουν τις παρακάτω επιλογές: 9.1 Να επιδιώξουν διοικητική θέση σε επίπεδο σχολείου (π.χ. Διευθυντής, Βοηθός Διευθυντής) ή/και Υπουργείου Παιδείας και Πολιτισμού (π.χ. Επιθεωρητής). 9.2 Να εργαστούν ως επιμορφωτές στο Παιδαγωγικό Ινστιτούτο. 9.3 Να καταλάβουν ακαδημαϊκή θέση σε ίδρυμα τριτοβάθμιας εκπαίδευσης. Access to Further Studies: Οι απόφοιτοι του Προγράμματος μπορούν να επιδιώξουν σπουδές διδακτορικού επιπέδου. [-]

Master in Public Administration (MPA)

Campus تمام وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

Το Πρόγραμμα δίνει τη δυνατότητα για εξειδίκευση στο γνωστικό αντικείμενο της Δημόσιας Διοίκησης σε θεωρητικό και πρακτικό επίπεδο. Συγκεκριμένα, παρέχεται μεταπτυχιακή εκπαίδευση σε λειτουργούς του ευρύτερου δημόσιου τομέα και σε άτομα που σκοπεύουν να απασχοληθούν στον τομέα αυτό (Δημόσια Υπηρεσία, Ημικρατικοί Οργανισμοί, Τοπική Αυτοδιοίκηση (Δήμοι και Κοινότητες), Δημόσιοι Οργανισμοί και Φορείς). [+]

Duration (years): 1.5 έτη Qualification Awarded: Μεταπτυχιακό Δίπλωμα στη Δημόσια Διοίκηση Level of Qualification: Μεταπτυχιακό Δίπλωμα (2ος Τίτλος Σπουδών) Language of Instruction: Ελληνική Mode of Study: Πλήρης/ μερική φοίτηση Minimum Credits: 27 Minimum ECTS Credits: 90 Profile of the Programme: Το Πρόγραμμα δίνει τη δυνατότητα για εξειδίκευση στο γνωστικό αντικείμενο της Δημόσιας Διοίκησης σε θεωρητικό και πρακτικό επίπεδο. Συγκεκριμένα, παρέχεται μεταπτυχιακή εκπαίδευση σε λειτουργούς του ευρύτερου δημόσιου τομέα και σε άτομα που σκοπεύουν να απασχοληθούν στον τομέα αυτό (Δημόσια Υπηρεσία, Ημικρατικοί Οργανισμοί, Τοπική Αυτοδιοίκηση (Δήμοι και Κοινότητες), Δημόσιοι Οργανισμοί και Φορείς). Βασικός στόχος του Προγράμματος είναι η ανάπτυξη μίας οριζόντιας κουλτούρας μάθησης σε θέματα δημόσιας διοίκησης στην Κύπρο. Ιδιαίτερη έμφαση δίνεται στην κατανόηση θεωρητικών υποδειγμάτων Δημόσιας Διοίκησης και την συστηματική εξέταση τους με τα μοντέλα και τις πρακτικές της Δημόσιας Διοίκησης στην Κύπρο. Υπό το πρίσμα αυτό, αναδεικνύεται η φύση και η λειτουργία της Δημόσιας Διοίκησης, αναλύεται ο τρόπος με τον οποίο οι τομείς και οι υπηρεσίες συσχετίζονται και αλληλοεπηρεάζονται, ενώ εντοπίζονται ζητήματα που χρίζουν ιδιαίτερης προσοχής με στόχο να παραχθεί πρακτική και εφαρμοζόμενη γνώση στην αντιμετώπιση των σημερινών προβλημάτων και προκλήσεων. Ειδικοί Στόχοι: Ο πρώτος ειδικός στόχος του Προγράμματος είναι η βελτίωση της αποτελεσματικότητας και της παραγωγικότητας των εργαζομένων στον ευρύτερο δημόσιο τομέα. Ο δεύτερος ειδικός στόχος είναι η κατανόηση των προκλήσεων που δημιουργεί η συμμετοχή της Κυπριακής Δημοκρατίας στην ΕΕ και η διάρθρωση της παγκόσμιας διακυβέρνησης για τη Δημόσια Διοίκηση. Οι φοιτητές θα έχουν τη δυνατότητα να ενδιατρίψουν στην έρευνα και την εφαρμογή μοντέλων και πρακτικών Δημόσιας Διοίκησης τόσο σε γενικό όσο και σε ειδικό επίπεδο. Το Πρόγραμμα είναι διαρθρωμένο με τέτοιο τρόπο ώστε να δίνει τη δυνατότητα στους φοιτητές να εξειδικεύουν σε τομείς ιδιαίτερου ενδιαφέροντος, έχοντας ως υπόβαθρο τη γνώση και την εμπειρία τους στη Δημόσια Διοίκηση. Career Prospects: Το Πρόγραμμα απευθύνεται σε υφιστάμενους λειτουργούς της Δημόσιας Διοίκησης και σε άτομα που επιδιώκουν να εργαστούν σε αυτήν. Η ανάγκη για διεύρυνση της γνώσης και των ικανοτήτων των ατόμων αυτών είναι δεδομένη και η ζήτηση για μια τέτοια δυνατότητα είναι εμφανής. Από την άλλη, η προσφορά και οι επιλογές των ενδιαφερομένων είναι πολύ περιορισμένες. Τα άτομα που επιδιώκουν εξειδίκευση σε μεταπτυχιακό κύκλο σπουδών στη Δημόσια Διοίκηση είναι κυρίως άτομα με πλήρη απασχόληση, τα οποία δεν έχουν τη δυνατότητα να φοιτήσουν στο εξωτερικό κυρίως λόγω αυξημένων επαγγελματικών και οικογενειακών υποχρεώσεων. Στην Κύπρο υπάρχει περιορισμένη προσφορά σε Μεταπτυχιακά Προγράμματα στη Δημόσια Διοίκηση. Η εισαγωγή του Προγράμματος θα εξασφαλίσει, επομένως, άμεσα την κάλυψη του σχετικού κενού. Παράλληλα, το Πρόγραμμα απευθύνεται και σε Ελλαδίτες φοιτητές, οι οποίοι επιδιώκουν μεταπτυχιακή μόρφωση και κατάρτιση στο πεδίο της Δημόσιας Διοίκησης. Η ανάπτυξη του γνωστικού πεδίου της Δημόσιας Διοίκησης σε μεταπτυχιακό επίπεδο σπουδών και σε επίπεδο πανεπιστημιακής έρευνας θα προσδώσει νέες δυνατότητες σε άτομα που υπηρετούν τον τομέα αυτό και θα βελτιώσει το επίπεδο γνώσης και διαχείρισης ζητημάτων που άπτονται του τομέα αυτού. Τα αποτελέσματα θα είναι επωφελή για ολόκληρη την κοινωνία. Access to Further Studies: Οι απόφοιτοι του Προγράμματος αυτού θα είναι σε θέση να επιδιώξουν περαιτέρω σπουδές στο γνωστικό πεδίο της Δημόσιας Διοίκησης ή γενικότερα στο γνωστικό πεδίο της διοίκησης σε διδακτορικό επίπεδο. [-]

کارشناسی ارشد در موسیقی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

برنامه MMus طراحی شده است به منظور افزایش دانش آموزان؟ مدارک موجود و توانایی خود را به اکسل در محیط حرفه ای امروز، که در آن نوازندگان باید آموزش استثنایی به عنوان معلم ها و نوازندگان دارای. [+]

مدت زمان (سال): 1.5 سال صلاحیت برنده جایزه: موسیقی (MMus، 1.5 سال یا 3 ترم) سطح تحصیلی: چرخه 2 زبان آموزش: انگلیسی / یونانی نحوه مطالعه: تمام وقت و پاره وقت هر دو امکان پذیر است. حداقل اعتبار: 30 حداقل ECTS اعتبار: 90 مشخصات برنامه: برنامه MMus طراحی شده است به منظور افزایش دانش آموزان؟ مدارک موجود و توانایی خود را به اکسل در محیط حرفه ای امروز، که در آن نوازندگان باید آموزش استثنایی به عنوان معلم ها و نوازندگان دارای. بر این اساس، برنامه MMus فراهم می کند تاکید برابر بر روی دانش آموزان؟ آموزش هنری و آموزشی در منطقه عملکرد خاص خود را دارند، همراه با درسی که توانایی خود را برای انجام تحقیقات مستقل و دنبال یک حرفه ای توسط یادگیری مادام العمر خود انگیزه در این زمینه خود مشخص را بالا ببرد. چشم انداز شغلی: نوازندگان نمایشی، معلم موسیقی، حرفه ای هنر (مدیریت، بنیاد کار، و غیره)، موسیقی پژوهشگران دسترسی به مطالعات بیشتر: فارغ التحصیلان از این درجه واجد شرایط برای مطالعه پس از فارغ التحصیل اضافی در هر منطقه از موسیقی، و همچنین به عنوان مطالعه مربوط به موسیقی از آموزش و پرورش ادامه خواهد بود. این ممکن است شامل کار اخذ مدرک کارشناسی ارشد اضافی و یا در درجه دکترا یا DMUS. فارغ التحصیلی مورد نیاز دانش آموز باید 90 ECTS و تمام برنامه های مورد نیاز را تکمیل کنید. حداقل معدل تجمعی (CPA) از 2.0 مورد نیاز است. بنابراین، اگر چه یک D- یک نمره قبولی است، به منظور دستیابی به یک CPA از 2.0 معدل 'C' مورد نیاز است نتایج یادگیری پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، دانش آموزان باید قادر باشد: 1. نشان دادن مهارت های فنی بالا از بیان هنری. 2. دانش اکسپرس طیف گسترده ای از مجموعه موسیقی. 3. انجام در موقعیت های مختلف گروه ها و موقعیت های انفرادی. 4. تمرین و تمرین به طور موثر، به تنهایی و با گروه. 5. نشان دادن سطح بالایی از سواد موسیقی. 6. نشان دادن سطح بالایی از مهارت های شنیداری، خلاق، و دوباره خلاق است. 7. برقراری ارتباط موثر به صورت خوراکی یک در نوشتن. 8. نشان دادن یک سطح بالا از توانایی های فنی و رسا در مطالعه اصلی خود است. 9. نشان دادن آشنایی پیشرفته با رپرتوار مربوط به مطالعه اصلی خود است. 10. نشان دادن درک بالا از تحقیقات نظری در حال حاضر در ماهیت عملکرد در موسیقی است. 11. نشان دادن درک بالایی از مبانی نظری آموزش موسیقی، از جمله نظریه های فعلی از یادگیری است. 12. مدیریت جنبه های کارآفرینی از حرفه خود به عنوان نوازندگان و معلمان. 13. انجام تحقیق مستقل در هر منطقه از بورس تحصیلی مرتبط با موسیقی، به ویژه در زمینه های مطالعات عملکرد و آموزش های مربوط به مطالعه اولیه خود [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

MASTER-STUDIUM DER SCHUL- UND BILDUNGSPSYCHOLOGIE (MSc)

Campus تمام وقت 18 - 30  September 2017 اتریش Vienna

Nachdem die Studierenden 60 ECTS im Programm erworben haben, erfolgt eine Spezialisierung in Bildungspsychologie (Gesamtausmaß: 90 ECTS, Mindestdauer 1,5 Jahre) bzw. in Schulpsychologie (Gesamtausmaß: 150 ECTS, Mindestdauer 2,5 Jahre). Die gemeinsamen Module sind: [+]

Nachdem die Studierenden 60 ECTS im Programm erworben haben, erfolgt eine Spezialisierung in Bildungspsychologie (Gesamtausmaß: 90 ECTS, Mindestdauer 1,5 Jahre) bzw. in Schulpsychologie (Gesamtausmaß: 150 ECTS, Mindestdauer 2,5 Jahre). Die gemeinsamen Module sind: Psychologie des Lehrens und Lernens Entwicklungspsychologie: Theorie, Diagnostik und Anwendungen Lernschwächen Interventionsmethoden in der Bildungs- und Schulpsychologie Testtheorie und Anwendung Forschungsmethoden Psychopathologie im Kindes- und Jugendalter Neuropsychologie Sprachentwicklung Für die Spezialisierung in Schulpsychologie sind zusätzlich folgende Bereiche zu erfüllen: Schulpsychologische Beratung Ethik Praktikum im Schulbereich Funding Notes If you have the correct qualifications and access to your own funding, either from your home country or your own finances, your application will be considered. [-]

MASTER-STUDIUM IN KLINISCHER PSYCHOLOGIE (MSc)

Campus تمام وقت September 2017 اتریش Vienna

Das Master-Programm in Klinischer Psychologie hat ein Gesamtausmaß von 180 ECTS. Die zu absolvierenden Module sind: [+]

Das Master-Programm in Klinischer Psychologie hat ein Gesamtausmaß von 180 ECTS. Die zu absolvierenden Module sind: Psychopathologie bei Kindern, Jugendlichen und Erwachsenen Statistik und Forschungsmethoden Psychologische Interventionsmaßnahmen (Dynamisch, Kognitiv-Behavioral) Diagnostik und Begutachtung Ethik und Diversität Klinische Neuropsychologie Forensische Psychologie im klinischen Kontaxt Gesundheitspsychologie Kurzzeittherapie und Krisenintervention Gruppentheapie Psychologische Präventionsmaßnahmen Rehabilitationspsychologie Praktikum Funding Notes If you have the correct qualifications and access to your own funding, either from your home country or your own finances, your application will be considered. [-]

MSc Educational/School Psychology

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 5  September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

Ο γενικός στόχος του προγράμματος είναι η ανάπτυξη επιστημονικής γνώσης στη θεωρία και στην εφαρμογή των ψυχολογικών και κοινωνικών διαδικασιών που διέπουν τη διδασκαλία και τη μάθηση. [+]

Duration (years): 1.5 - 2.5 years Qualification Awarded: Μεταπτυχιακό Δίπλωμα στην Εκπαιδευτική/Σχολική Ψυχολογία Level of Qualification: Μεταπτυχιακό Δίπλωμα (2ος Τίτλος Σπουδών) Language of Instruction: Ελληνική Mode of Study: Πλήρης και Μερική φοίτηση Minimum Credits: 27 Minimum ECTS Credits: 90 Profile of the Programme: Ο γενικός στόχος του προγράμματος είναι η ανάπτυξη επιστημονικής γνώσης στη θεωρία και στην εφαρμογή των ψυχολογικών και κοινωνικών διαδικασιών που διέπουν τη διδασκαλία και τη μάθηση. Οι φοιτητές θα έχουν την ευκαιρία να επιλέξουν ανάμεσα σε δυο ειδικεύσεις: α) Εκπαιδευτική Ψυχολογία ή β) Σχολική Ψυχολογία. Η ειδίκευση Εκπαιδευτική Ψυχολογία απευθύνεται ιδιαίτερα σε άτομα που εργάζονται ή ενδιαφέρονται να ακολουθήσουν καριέρα ως εκπαιδευτικοί. Ο κλάδος της Εκπαιδευτικής Ψυχολογίας ορίζεται, σε γενικές γραμμές, ως η μελέτη των μαθητών, της μάθησης και της διδασκαλίας. Σπουδές σε αυτό τον κλάδο μπορούν να εμπλουτίσουν το έργο αυτών που εργάζονται ή επιθυμούν να εργαστούν ως εκπαιδευτικοί στην πρωτοβάθμια, δευτεροβάθμια ή τριτοβάθμια εκπαίδευση παρέχοντας το βασικό θεωρητικό υπόβαθρο που θα καθοδηγήσει τη διδασκαλία τους με στόχο να βελτιώσει τα μαθησιακά αποτελέσματα των μαθητών και να είναι σε θέση να βοηθήσουν τους μαθητές τους να προοδεύσουν σε ακαδημαϊκό και προσωπικό επίπεδο. Ένας επιτυχημένος εκπαιδευτικός είναι σε θέση να δώσει κίνητρα στους μαθητές, να διαχειριστεί με επιτυχία την τάξη, να αξιολογήσει τις προγενέστερες γνώσεις των μαθητών, να μεταδώσει με επιτυχία ιδέες, να εξυπηρετήσει τις ιδιαίτερες ανάγκες των μαθητών, να αναπτύξουν κατάλληλες μεθόδους διδασκαλίες και να χρησιμοποιήσουν κατάλληλες μεθόδους αξιολόγησης. Οι εκπαιδευτικοί μπορούν να αναπτύξουν αυτές τις δεξιότητες με την κατανόηση και εφαρμογή σχετικών ψυχολογικών θεωρικών και θεωριών μάθησης. Η ειδίκευση Εκπαιδευτική Ψυχολογία στόχο έχει να ενθαρρύνει τους εκπαιδευτικούς να δουν τον εαυτό τους ως ενασχολούμενοι μαθητές (engaged learners) οι οποίοι συνεχώς ψάχνουν να βρουν και να εξετάσουν καλύτερους τρόπου να βοηθήσουν τους μαθητές τους να επιτύχουν τους στόχους τους. Κεντρικός στόχος αυτής της ειδίκευσης είναι να εμπλουτίσει τις γνώσεις των φοιτητών σχετικά με τους τρόπους που η ανάπτυξη του ατόμου και οι ατομικές διαφορές επηρεάζουν τη μάθηση καθώς και τις συνέπειες που δύναται να έχουν αυτές οι παράμετροι στη διδασκαλία. Άλλος επί μέρους στόχος είναι να αναπτύξει κριτική την σκέψη στην αξιολόγηση των διαφόρων μεθόδων διδασκαλίας και αξιολόγησης της μάθησης. Τέλος, το πρόγραμμα έχει στόχο να εκπαιδεύσει τους φοιτητές στη χρήση μεθοδολογικών και στατιστικών εργαλείων για τη διερεύνηση σύγχρονων θεμάτων εκπαιδευτικής ψυχολογίας. Η ειδίκευση Σχολική Ψυχολογία απευθύνεται σε κατόχους πτυχίου Ψυχολογίας που ενδιαφέρονται να εργαστούν στον εφαρμοσμένο κλάδο της εκπαιδευτικής ψυχολογίας, που είναι γνωστός ως σχολική ψυχολογία. Αυτός ο κλάδος πραγματεύεται με την εξακρίβωση εμποδίων στη μάθηση (π.χ. μαθησιακές δυσκολίες, κοινωνικο-συναισθηματικά προβλήματα ή προβλήματα συμπεριφοράς μαθητών) και την εφαρμογή παρεμβάσεων για να την επίλυσή τους. Ένας βασικός ρόλος των σχολικών ψυχολόγων ως επαγγελματίες είναι να παρέχουν υπηρεσίες σε παιδιά, νέους και οικογένειες στο πλαίσιο του σχολικού περιβάλλοντος έτσι ώστε να δημιουργήσουν ένα ασφαλές, υγιές και υποστηρικτικό μαθησιακό περιβάλλον. Οι σχολικοί ψυχολόγοι τυγχάνουν εκπαίδευσης στη χρήση και αξιολόγηση διαγνωστικών τεστ (π.χ. τεστ νοημοσύνης και τεστ σχολικής επίδοσης), στη συγγραφή εκθέσεων ψυχοεκπαιδευτικών εκτιμήσεων (psychoeducational evaluation reports), στο σχεδιασμό και εφαρμογή προληπτικών και παρεμβατικών προγραμμάτων (prevention and intervention programmes), καθώς και στη συμβουλευτική μαθητών. Σε αυτή τη βάση, κεντρικός στόχος αυτής της κατεύθυνσης είναι να εκπαιδεύσει τους φοιτητές στην εφαρμογή κλινικών αρχών και στη χρήση ειδικών εργαλείων για τη διάγνωση, αντιμετώπιση και πρόληψη προβλημάτων συμπεριφοράς, συναισθηματικών προβλημάτων ή/και δυσκολιών μάθησης στο σχολείο. Career Prospects: Απόφοιτοι του προγράμματος έχουν πληθώρα επιλογών σχετικά με προοπτικές εργοδότησης. Απόφοιτοι της ειδίκευσης Εκπαιδευτική Ψυχολογία θα αποκτήσουν γνώσεις που θα βελτιώσουν την πρακτική διδασκαλίας τους. Επιπρόσθετα, η απόκτηση αυτού του μεταπτυχιακού τίτλου θα είναι χρήσιμη για σκοπούς προαγωγής και επαγγελματικής εξέλιξης στον τομέα της εκπαίδευσης. Απόφοιτοι της ειδίκευσης Σχολική Ψυχολογία θα αποκτήσουν γνώσεις και πρακτικές δεξιότητες στη χρήση και αξιολόγηση διαγνωστικών τεστ (π.χ. τεστ νοημοσύνης και τεστ σχολικής επίδοσης), στη συγγραφή εκθέσεων ψυχοεκπαιδευτικών εκτιμήσεων (psychoeducational evaluation reports), στο σχεδιασμό και εφαρμογή προληπτικών και παρεμβατικών προγραμμάτων (prevention and intervention programmes), καθώς και στη συμβουλευτική μαθητών. Μετά την ολοκλήρωση του προγράμματος, το οποίο συμπεριλαμβάνει 1020 ώρες εποπτευόμενης Πρακτικής Άσκησης σε σχολεία, οι απόφοιτοι θα μπορούν να εγγραφούν ως επαγγελματίες ψυχολόγοι στο Μητρώο Ψυχολόγων και να εργαστούν σε σχολεία ή σε ιδιωτικό γραφείο. Access to Further Studies: Απόφοιτοι του προγράμματος θα μπορούν επίσης να επιδιώξουν διδακτορικές σπουδές στην Εκπαιδευτική Ψυχολογία, στην Εκπαίδευση ή σε άλλο παρεμφερή κλάδο εάν το επιθυμούν. Ο σχεδιασμός του προγράμματος προνοεί για αυτούς τους φοιτητές, μέσω της επιλογής εκπόνησης Μεταπτυχιακής Εργασίας. Επιλέγοντας την εκπόνηση Μεταπτυχιακής Εργασίας, οι φοιτητές θα έχουν την ευκαιρία να δουλέψουν πάνω σε ένα ουσιαστικό ερευνητικό έργο και έτσι θα είναι σε πλεονεκτικότερη θέση για να γίνουν δεκτοί σε διδακτορικά προγράμματα σε σχέση με απόφοιτους χωρίς εμπειρία στη συγγραφή Μεταπτυχιακής Εργασίας. [-]

MSc Συμβουλευτική (Counseling)

Campus تمام وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

Το πρόγραμμα της Συμβουλευτικής είναι ένα ακαδημαϊκό πρόγραμμα που στοχεύει στην ανάπτυξη επιστημονικής γνώσης στις θεωρίες και εφαρμογές της Συμβουλευτικής μέσα από δυο κατευθύνσεις σπουδών: (α) Επαγγελματική Καθοδήγηση/Επαγγελματικός Προσανατολισμός, και (β) Συμβουλευτική Εξαρτήσεων. [+]

Counseling Concentrations: 1. Substance Abuse Counseling, 2. Career/Vocational Counseling (MSc, 1.5 Years or 3 Semesters) Duration (years): 1.5 έτη ή 3 εξάμηνα Qualification Awarded: MSc Συμβουλευτική (Counseling) - Κατεύθυνση 1: Επαγγελματική Καθοδήγηση/Επαγγελματικός Προσανατολισμός - Κατεύθυνση 2: Συμβουλευτική εξαρτήσεων Level of Qualification: 2ος Κύκλος (Master Degree) Language of Instruction: Ελληνική Mode of Study: Πλήρης (full-time) ή μερική (part-time) φοίτηση. Minimum Credits: 27 Minimum ECTS Credits: 90 Profile of the Programme: Στόχοι του Προγράμματος Το πρόγραμμα της Συμβουλευτικής είναι ένα ακαδημαϊκό πρόγραμμα που στοχεύει στην ανάπτυξη επιστημονικής γνώσης στις θεωρίες και εφαρμογές της Συμβουλευτικής μέσα από δυο κατευθύνσεις σπουδών: (α) Επαγγελματική Καθοδήγηση/Επαγγελματικός Προσανατολισμός, και (β) Συμβουλευτική Εξαρτήσεων. Ιδιάιτερη έμφαση δίνεται στη σχέση πελάτη-συμβούλου,και σε μια εις βάθος κατανόηση των θεμάτων που μπορεί να προκύψουν μέσα από αυτή τη σχέση που θα βοηθήσουν περαιτέρω τον πελάτη. Το πρόγραμμα σπουδών αντανακλά πολλαπλές θεωρητικές προσεγγίσεις για να υποστηρίξει τους φοιτητές να αναπτύξουν το δικό τους πλαίσιο για την κοινότητα και την πρακτική τους εξάσκηση. Η πρακτική εξάσκηση θα έχει διάρκεια 400 ωρών όπου και θα παρέχεται εποπτεία και ομαδική συζήτηση από εξιδεικευμένους επαγγελματίες του χώρου. Επιπλέον με την απόκτηση του Μεταπτυχιακού τίτλου σπουδών οι φοιτητές που θα ακολουθήσουν την κατεύθυνση της Επαγγελματικής Καθοδήγησης/Επαγγελματικού Προσανατολισμού, θα εξασφαλίζουν και τον Διεθνώς αναγνωρισμένο Επαγγελματικό Τίτλο GCDF ο οποίος εκδίδεται από την Ευρωπαϊκή Επιτροπή Συμβούλων EBCC. Προσδοκίες. Οι προσδοκίες του προγράμματος είναι να αναπτύξουν οι απόφοιτοι επιστημονική γνώση αλλά και να αποκτήσουν τις απαιτούμενες ικανότητες για την παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών σε διαφορετικούς πληθυσμούς και φορείς. Η εκπαίδευση των φοιτητών λειτουργεί με αποκλειστικό γνώμονα την κατάρτιση του φοιτητή και την δέσμευση για την καλλιέργεια της ηθικής πρακτικής στο χώρο της Συμβουλευτικής. Career Prospects: Με την επιτυχή ολοκλήρωση του προγράμματος οι απόφοιτοι θα μπορούν να έχουν μια σειρά από επιλογές. Όσοι ενδιαφέρονται, θα μπορούν να επεκτείνουν τις ακαδημαϊκές γνώσεις τους στον τομέα της Συμβουλευτικής μέσα από περαιτέρω μεταπτυχιακές ή διδακτορικές σπουδές στο εξωτερικό. Οι επαγγελματίες θα αποκτήσουν εξειδικευμένη γνώση που θα τους βοηθήσει να εμπλουτίσουν την πρακτική τους, αλλά και θα έχουν την ευκαιρία για περαιτέρω προώθηση της επαγγελματικής τους εξέλιξης σε διάφορα εργασιακά περιβάλλοντα. Επαγγελματικές Προοπτικές: Το MSc στη Συμβουλευτική είναι ένα μεταπτυχιακό που μπορεί να έχει διαφορετικές εφαρμογές ανάλογα με το προηγούμενο πτυχίο και/ή εργασία του απόφοιτου. Για παράδειγμα οι απόφοιτοι του Προγράμματος μπορούν να: 1) Εργαστούν σε ιδιωτικά σχολεία και Πανεπιστημιακά Ιδρύματα ως Σύμβουλοι Καθοδήγησης. 2) Εργαστούν σε τμήματα Ανθρωπίνου Δυναμικού, Οργανισμούς Απασχόλησης και Γραφεία Εξεύρεσης Εργασίας. 3) Εργαστούν ως ανεξάρτητοι σύμβουλοι επαγγελματικής σταδιοδρομίας και καθοδήγησης. 4) Εργαστούν τόσο σε διάφορες δομές όσο και ως ανεξάρτητοι σύμβουλοι εξαρτήσεων. Access to Further Studies: Μετά την αποφοίτηση, οι φοιτητές μπορούν να ακολουθήσουν περαιτέρω μεταπτυχιακές (MSc, MA, MRes, MPhil) ή διδακτορικές σπουδές στην Συμβουλευτική ή άλλα σχετικά πεδία. Graduation Requirements Το πρόγραμμα αποτελείται από τρία ακαδημαϊκά εξάμηνα. Οι φοιτητές καλούνται να επιλέξουν κατεύθυνση με την εισδοχή τους στο πρόγραμμα. Τα πρώτα δυο ακαδημαϊκά εξάμηνα αποτελούνται από τρία μαθήματα στο κάθε εξάμηνο (10 ECTS το κάθε μάθημα); στο τρίτο ακαδημαϊκό εξάμηνο οι φοιτητές καλούνται να επιλέξουν αν θα κάνουν μεταπτυχιακή εργασία ή όχι. Α. Για όσους επιλέξουν να κάνουν μεταπτυχιακή εργασία, και για τις 2 κατευθύνσεις, θα πρέπει να πάρουν τα ακόλουθα μαθήματα: (1) COUN-595 Μεταπτυχιακή Εργασία, (2) COUN- 590 Μεθοδολογία της Έρευνας και Στατιστική, και (3) COUN- 591 Εποπτευόμενη Πρακτική Άσκηση και Δεοντολογία (400 ώρες). Β. Για όσους επιλέξουν να μην κάνουν μεταπτυχιακή εργασία θα πρέπει να πάρουν τα ακόλουθα μαθήματα: Κατεύθυνση 1/ Επαγγελματική Καθοδήγηση/Επαγγελματικός Προσανατολισμός (1) COUN- 552 Διαπολιτισμική Συμβουλευτική και Ωρίμανση του Ατόμου, (2) COUN- 590 Μεθοδολογία της Έρευνας και Στατιστική, και (3) COUN- 591 Εποπτευόμενη Πρακτική Άσκηση και Δεοντολογία (400 ώρες) Κατεύθυνση 2: Συμβουλευτική εξαρτήσεων (1) COUN- 551 Συμβουλευτική Ομάδας, (2) COUN- 590 Μεθοδολογία της Έρευνας και Στατιστική, (3) COUN- 591 Εποπτευόμενη Πρακτική Άσκηση και Δεοντολογία (400 ώρες) Οι φοιτητές πρέπει να συμπληρώσουν 90 πιστωτικές μονάδες ECTS και όλες τις απαιτήσεις του προγράμματος. Ο ελάχιστος τελικός βαθμολογικός μέσος όρος των μαθημάτων που απαιτείται για την ολοκλήρωση του προγράμματος (CPA) είναι 2.0. Έτσι, αν και το ‘D-‘ είναι ένας βαθμός που αποτελεί επιτυχή ολοκλήρωση ενός μαθήματος, για να αποκτήσει κάποιος το συνολικό CPA 2.0 που απαιτείται, χρειάζεται ένας γενικός μέσος όρος βαθμολογίας ‘C’. Learning Outcomes Με την επιτυχημένη συμπλήρωση του προγράμματος οι φοιτητές (ανάλογα με την κατεύθυνση) θα μπορούν να: 1) Αξιολογούν κριτικά τις βασικές θεωρίες και φιλοσοφικές έννοιες στα συγκεκριμένα πεδία της συμβουλευτικής. 2) Κατανοούν την προσωπική τους φιλοσοφία για τους ανθρώπους, και να αξιολογούν τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματα τους καθώς και το πώς αυτά επηρεάζουν την συμβουλευτική διαδικασία. 3) Επιδεικνύουν δεξιότητες στην αξιολόγηση της συμβουλευτικής διαδικασίας, και να αναπτύξουν ικανότητες σε διαφορετικές δεξιότητες της συμβουλευτικής. 4) Υποστηρίζουν μαθητές σχολείων στην επιλογή εκπαίδευσης και επαγγέλματος και στην διαδικασία λήψης απόφασης. 5) Αξιολογούν την αγορά εργασίας και να καθοδηγούν στην έγκυρη πληροφόρηση του Συμβουλευόμενου. 6) Εξετάζουν Στρατηγικές Εύρεσης Εργασίας και να υποστηρίζουν την διαδικασία λήψης απόφασης. 7) Αξιολογούν κριτικά τις ψυχομετρικές αρχές διαφόρων διαγνωστικών εργαλείων που χρησιμοποιούνται στα πλαίσια της εργασίας του Σύμβουλου Σταδιοδρομίας. 8) Εκτιμούν τα δυναμικά της ομαδικής διαδικασίας στις διαπροσωπικές και ενδοπροσωπικές δυναμικές και αλληλεπιδράσεις του ατόμου. 9) Εξετάζουν την συνεισφορά της επιστήμης στην κατανόηση των εξαρτήσεων. 10) Αξιολογούν και να επιλέγουν ανάμεσα στις διάφορες θεραπευτικές προσεγγίσεις και παρεμβάσεις στην συμβουλευτική για κατάχρηση ουσιών. 11) Αναπτύξουν επαγγελματικό ήθος βασισμένο σε βαθιά γνώση και κατανόηση των επαγγελματικών απαιτήσεων, τρόπων δράσης και την εφαρμογή τους σε καθημερινές καταστάσεις και επαγγελματικά διλήμματα. 12) Αξιολογούν κριτικά την έρευνα σε διαφορετικά πεδία της συμβουλευτικής, και να είναι σε θέση να σχεδιάσουν και να υλοποιήσουν οι ίδιοι έρευνα. 13) Επιδεικνύουν γνώσεις στη χρήση διαφόρων μεθόδων έρευνας στην Συμβουλευτική και στις μεθόδους ανάλυσης δεδομένων. [-]

فوق لیسانس علوم کامپیوتر

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

درجه استاد پیشرفت دانش دانش آموزان در زمینه های هسته علوم کامپیوتر فراتر از سطح کارشناسی و آنها را در معرض روند فعلی و حال ظهور است. برنامه درآمدی بر پژوهش در این زمینه، در حالی که تقویت کاربرد مؤثر نامزد از روش های علوم کامپیوتر فراهم می کند. [+]

غلظت: 1. امنیت سایبر، 2. موبایل سیستم (کارشناسی ارشد، 1.5 سال یا 3 ترم) مدت زمان (سال): 1.5 سال یا 3 ترم صلاحیت برنده جایزه: علوم کامپیوتر (کارشناسی ارشد، 1.5 سال یا 3 ترم) سطح تحصیلی: چرخه 2 (کارشناسی ارشد). زبان آموزش: انگلیسی. نحوه مطالعه: تمام وقت / پاره وقت. حداقل اعتبار: 36 حداقل ECTS اعتبار: 90 مشخصات برنامه: درجه استاد پیشرفت دانش دانش آموزان در زمینه های هسته علوم کامپیوتر فراتر از سطح کارشناسی و آنها را در معرض روند فعلی و حال ظهور است. برنامه درآمدی بر پژوهش در این زمینه، در حالی که تقویت کاربرد مؤثر نامزد از روش های علوم کامپیوتر فراهم می کند. درجه طراحی شده است که نتایج یادگیری مربوط به استفاده از دانش و درک برای تجزیه و تحلیل، طراحی و توسعه سیستم های کامپیوتری. برنامه درسی دانش آموز برای طیف گسترده ای از مشاغل کامپیوتر محور، مانند پست های مدیریتی در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین توسعه فنی، مدیریت و یا موقعیت های کارآفرینی در فناوری اطلاعات و ارتباطات آماده می شود. درجه به منزله یک مطالعه مستقل و ترمینال علاوه بر ارائه مبنایی برای پذیرش به، و مطالعات ادامه به سمت، درجه دکترا در علوم کامپیوتر. محتوای برنامه بسیار عملی و تجربی است و اجازه می دهد تا دانش آموزان برای انتخاب کسانی که دوره های انتخابی به اهداف شغلی خود آینده دیدار خواهد کرد. جهت عملی درجه با هدف رسیدگی به نیازهای فعلی و پیش بینی شده از صنایع محلی، این است که از طریق همکاری نزدیک بین گروه علوم کامپیوتر و شرکای صنعتی را از طریق پروژه پیوست، سخنرانان مهمان به دوره ها، و روز باز برگزار شده توسط دانشگاه به دست آورد و بدن صنعتی. هدف این برنامه از تخصص در تمرکز امنیت سایبر در مورد تاثیر جنگ سایبری در عصر دیجیتال معاصر و تحلیل تهدیدات، آسیب پذیری و خطرات در یک محیط شبکه. همچنین بر اساس اصول تست نفوذ تمرکز و روش برای کاهش حملات احتمالی شبکه می باشد. اهداف برنامه از تخصص در سیستم های موبایل در مفاهیم اساسی موبایل رایانه و فن آوری بی سیم و همچنین در توسعه نرم افزار و برنامه های کاربردی برای سیستم عامل تلفن همراه تمرکز می کنند. چشم انداز شغلی: دانش آموختگان از برنامه کارشناسی ارشد باید قادر به: پست های مدیریتی در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات و یا ادارات دولتی را نگه دارید. تبدیل توسعه دهندگان ارشد فنی و یا مدیران در بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ تبدیل شدن به کارآفرینان و ایجاد شرکت خود را. ادامه تحصیل در رشته نسبت به درجه دکترا هستند. علاوه بر این، فارغ التحصیلان غلظت امنیت سایبر خواهد بود به خوبی مناسب برای موقعیت های درون دولت و صنعت خصوصی و باید به قادر خواهد بود: کار به عنوان مقام ارشد امنیت اطلاعات تبدیل سیستم، شبکه، و / یا آزمایشکنندگان وب نفوذ تبدیل کامپیوتر شبکه تحلیلگران دفاع موقعیت نگه مانند مشاوران امنیتی و همچنین سیستم و برنامه توسعه دهندگان روش دیگر، تخصص در سیستم های موبایل، فارغ التحصیلان را قادر می سازد: تبدیل توسعه دهندگان ارشد فنی و سیستم های موبایل کارشناسان ارائه راه حل های کامپیوتری پست های مدیریتی در صنعت سیستم های موبایل نگه مقام های مهم اپراتورهای تلفن همراه نگه صنعت دسترسی به مطالعات بیشتر: برنامه کارشناسی ارشد اساس برای پذیرش به درجه دکترا در علوم کامپیوتر فراهم می کند. [-]

کارشناس ارشد آموزش الکترونیکی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

هدف این برنامه را قادر می سازد دانشجویان کارشناسی ارشد دانش، مهارت ها و ارزش در مورد آموزش الکترونیک و فن آوری کمک خود را از طریق سه رکن اصلی به دست آوردن. در ستون اول، دانش آموزان به مفاهیم آموزش الکترونیک در معرض، تجزیه و تحلیل و استفاده از فن آوری های جدید برای توسعه مواد آموزش الکترونیک نیاز دارد. [+]

مدت زمان (سال): 1.5 سال صلاحیت برنده جایزه:: آموزش الکترونیکی (کارشناسی ارشد، 1.5 سال یا 3 ترم) - آموزش از راه دور سطح تحصیلی: چرخه 2 (کارشناسی ارشد) زبان آموزش: انگلیسی / یونانی نحوه مطالعه: تمام وقت / پاره وقت حداقل اعتبار: 27 حداقل ECTS اعتبار: 90 مشخصات برنامه: هدف این برنامه را قادر می سازد دانشجویان کارشناسی ارشد دانش، مهارت ها و ارزش در مورد آموزش الکترونیک و فن آوری کمک خود را از طریق سه رکن اصلی به دست آوردن. در ستون اول، دانش آموزان به مفاهیم آموزش الکترونیک در معرض، تجزیه و تحلیل و استفاده از فن آوری های جدید برای توسعه مواد آموزش الکترونیک نیاز دارد. در ستون دوم، دانش آموزان برای طراحی مواد آموزشی و دوره و همچنین ارزیابی آنها به پیشبرد دانش و مهارت های خود را. در ستون سوم و پایانی از مطالعات خود را، از دانش آموزان را قادر به تمرکز یا در طراحی، اجرا و انتشار تحقیقات آموزش الکترونیک، و یا در پیاده سازی، مدیریت و ارزیابی برنامه درسی و برنامه های آموزش الکترونیکی. درجه به منزله یک مطالعه مستقل و ترمینال. همچنین می تواند به عنوان مبنایی برای پذیرش به، و مطالعات ادامه به سمت، درجه دکترا در آموزش الکترونیک خدمت می کنند، فن آوری و یا تکنولوژی آموزشی آموزش پیشرفته. چشم انداز شغلی: برنامه کارشناسی ارشد پیشنهاد را قادر خواهد دانش آموزان به دست آوردن دانش کامل، صلاحیت و مهارت در زمینه آموزش الکترونیک. این برنامه به عنوان کسانی که دوره های لازم برای اصول در یادگیری الکترونیکی و تجربی هستند و اجازه می دهد که دانش آموزان برای انتخاب کسانی که دوره های انتخابی به اهداف شغلی خود آینده در رابطه با دیدار خواهد کرد مورد نیاز: استفاده از فن آوری فناوری اطلاعات و ارتباطات برای آموزش الکترونیکی در یک رسمی یا محیط های آموزشی رسمی طراحی نرم افزار های چند رسانه ای تعاملی است که حمایت از یادگیری طراحی، توسعه و ارزیابی دوره های آموزش الکترونیکی طراحی، توسعه و مدیریت برنامه های آموزش الکترونیکی دانش آموختگان از برنامه پیشنهادی باید قادر باشد: 1) نگه داشتن موقعیت های مدیریتی در شرکت ها یا ادارات دولتی است که توسعه برنامه های درسی آنلاین. 2) تبدیل به کارشناسان بر آموزش الکترونیکی در یک سازمان دانش منجر (موسسه آموزشی، آموزش و توسعه سازمان، واحد آموزش یک سازمان چند ملیتی و غیره)؛ 3) تبدیل شدن به کارآفرینان و ایجاد شرکت خود را ارائه راه حل آموزش الکترونیکی برای سازمان های دیگر؛ و 4) ادامه تحصیل در رشته نسبت به مدرک کارشناسی ارشد بالاتر است. دسترسی به مطالعات بیشتر: برنامه کارشناسی ارشد خواهد اساس برای پذیرش به درجه دکترا در حوزه های مربوط فراهم می کند. [-]

کارشناس ارشد حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش مدیریت

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

بخش: A - دوره های هسته. کشتی 501 قانون حمل و نقل 3 10 3. [+]

راه علمی: بخش: A - دوره های هسته حداقل. اعتبار: 9 حداکثر. اعتبار: 9 حداقل. اعتبار ECTS: 30 حداکثر. اعتبار ECTS: 30 البته ID عنوان اعتبار اعتبار ECTS ساعت تدریس کشتی 501 قانون حمل و نقل 3 10 3 کشتی 502 کشتی و مدیریت 3 10 3 کشتی 503 خط حمل و نقل و اجاره 3 10 3 بخش: B - غلظت: مدیریت دریایی حداقل. اعتبار: 9 حداکثر. اعتبار: 9 حداقل. اعتبار ECTS: 30 حداکثر. اعتبار ECTS: 30 البته ID عنوان اعتبار اعتبار ECTS ساعت تدریس کشتی 521 اقتصاد دریایی 3 10 3 مدیریت کشتی-522 ایمنی و خطر 3 10 3 مسافری کشتی 523 و مدیریت عملیات کروز 3 10 3 بخش: C - غلظت: حمل و نقل و لجستیک مدیریت حداقل. اعتبار: 9 حداکثر. اعتبار: 9 حداقل. اعتبار ECTS: 30 حداکثر. اعتبار ECTS: 30 البته ID عنوان اعتبار اعتبار ECTS ساعت تدریس کشتی 531 حمل و نقل، انبار و توزیع مدیریت 3 10 3 کشتی 532 داخلی و حمل و نقل هوایی مدیریت 3 10 3 سیستم های مدیریت اطلاعات آماد و-533 3 10 3 بخش: D - دروس اختیاری حداقل. اعتبار: 9 حداکثر. اعتبار: 9 حداقل. اعتبار ECTS: 30 حداکثر. اعتبار ECTS: 30 یادداشت: انتخاب سه دوره و یا یک دوره و کشتی 595 روش تحقیق و پایان نامه. البته ID عنوان اعتبار اعتبار ECTS ساعت تدریس کشتی 550 مدیریت زنجیره تامین 3 10 3 کشتی 551 حمل و نقل مالی و لجستیک 3 10 3 کشتی 552 اقتصاد و عملکرد لجستیک 3 10 3 کشتی 553 دریای بندر مدیریت 3 10 3 کشتی 554 عملیات و مدیریت کیفیت 3 10 3 کشتی 555 بازاریابی خدمات 3 10 3 کشتی 556 صنعت نفت و گاز 3 10 3 کشتی 590 کارآموزی 3 10 0 کشتی 595 روش تحقیق و پایان نامه 6 20 0 [-]

کارشناس ارشد نفت، گاز و مهندسی انرژی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت در کارشناسی ارشد دائما در حال رشد، خواستار، و به شدت رقابتی جهان فناوری. [+]

مدت زمان (سال): 1.5 سال صلاحیت برنده جایزه: نفت، گاز و مهندسی انرژی (کارشناسی ارشد، 1.5 سال یا 3 ترم) سطح تحصیلی: چرخه 2 (کارشناسی ارشد) زبان آموزش: انگلیسی نحوه مطالعه: تمام وقت و پاره وقت هر دو امکان پذیر است. حداقل اعتبار: 36 حداقل ECTS اعتبار: 90 مشخصات برنامه: اهداف هدف از کارشناس ارشد نفت، گاز و مهندسی انرژی عبارتند از: 1. آماده سازی دانش آموزان فارغ التحصیل برای موفقیت در جهان فناوری دائما در حال رشد، خواستار، و به شدت رقابتی. 2. ارائه تخصص و دانش گسترده در این منطقه از نفت و انرژی گاز مهندسی؛ 3. ایجاد یک محیط دانشگاهی منجر به یادگیری نفت و انرژی گاز مفاهیم جدید مهندسی و فن آوری؛ 4. معرفی دانشجویان تحصیلات تکمیلی به پژوهش در نفت، گاز و انرژی مهندسی و موضوعات پیشرفته. 5. پرورش مهارت های تحلیلی و تفکر انتقادی؛ 6. ترویج اخلاق مهندسی و شیوه های اخلاقی است. اهداف هدف از این برنامه عبارتند از: 1. ارائه دانش تخصصی پیشرفته و ابزار برای فارغ التحصیلان ما به منظور مقابله با موفقیت در یک محیط فن آوری به چالش کشیدن. 2. تسهیل یادگیری در زمینه های نفت، گاز و انرژی است که مهندسی به طور مستقیم به صنعت و دولت از هنر، فن آوری فعلی مرتبط؛ 3. ارائه مهارت های نظری و محاسباتی لازم برای حل هر دو مشکل مهندسی نظری و عملی؛ 4. ارائه عملی و تجربی دست در تجربه که اجازه می دهد تا دانش آموزان برای پیوند مستقیم به دانش اساسی و نظریه؛ 5. فارغ التحصیلان آماده به کار به تنهایی یا در گروه به منظور ارائه راه حل های مهندسی. 6. فارغ التحصیلان طراحی / اجرای سیستم ها و فرآیندهای به سمت راه حل از مشکلات مهندسی آماده؛ 7. ارتقاء پژوهش، توسعه مهارت های تحقیق و ارائه دانش اساسی برای حمایت از حرفه ای موفق در تحقیق و توسعه؛ 8. توسعه توانایی فارغ التحصیلان به ارسال گزارش فنی و مقالات علمی و همچنین قبل از مخاطبان کار خود را به در حال حاضر، 9. ارائه دانش آموختگان این فرصت برای توسعه شایستگی های فنی بیشتر در منطقه خود و تبدیل شدن به حرفه ای موفق، در طول زندگی خود. 10. فارغ التحصیلان آماده به طوری که آنها ممکن است به بستری و با موفقیت کامل برنامه دکترا در نفت، گاز و انرژی مهندسی و یا زمینه های مرتبط. چشم انداز شغلی: در این زمینه ارائه می دهد فرصت های شغلی بسیار خوب است. مصرف انرژی به طور پیوسته رشد می کند در سراسر جهان، و سرمایه گذاری در حفاری و بهره برداری از منابع انرژی، در گاز خاص و نفت، که پیش بینی به ادامه قوی. بنابراین، چشم انداز اشتغال جهانی امیدوار کننده است. آن را بیشتر انتظار می رود که از کشف نفت و گاز در منطقه اقتصادی انحصاری قبرس را به تاسیس شرکت و عملیات جدید با افزایش تعداد فرصت های شغلی را تحریک کند. فارغ التحصیلان برنامه مستر را می توان در تعدادی از بخش ها از جمله خارج از ساحل اکتشاف، پالایشگاه محصول، در ساحل میعان گاز طبیعی (LNG) ترمینال، صنایع تولید مواد شیمیایی و پژوهش استفاده شده است. دسترسی به مطالعات بیشتر: دانش آموختگان از برنامه دسترسی مستقیم به مطالعات 3 چرخه (دکترا)، در این و یا رشته مرتبط، در دانشگاه نیکوزیا و یا سایر موسسات در قبرس، اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا / کانادا است. [-]

کارشناسی ارشد در جرم شناسی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

این برنامه شده است برای فارغ التحصیلان که مایل به گسترش دانش خود از جرم شناسی، برای افراد مبتلا به مسئولیت های حرفه ای در پلیس، آزادی مشروط و زندان که مایل به افزایش دانش خود را در تحولات اخیر و بیشتر تجربه پزشک خود را طراحی و برای کسانی که مایل به دنبال جنایی فرصتهای شغلی عدالت است. [+]

مدت زمان (سال): 1.5 سال صلاحیت برنده جایزه: کارشناسی ارشد در جرم شناسی سطح تحصیلی: چرخه 2 (کارشناسی ارشد) زبان آموزش: انگلیسی و یونانی نحوه مطالعه: تمام وقت یا پاره وقت حداقل اعتبار: 27 حداقل ECTS اعتبار: 90 مشخصات برنامه: این برنامه شده است برای فارغ التحصیلان که مایل به گسترش دانش خود از جرم شناسی، برای افراد مبتلا به مسئولیت های حرفه ای در پلیس، آزادی مشروط و زندان که مایل به افزایش دانش خود را در تحولات اخیر و بیشتر تجربه پزشک خود را طراحی و برای کسانی که مایل به دنبال جنایی فرصتهای شغلی عدالت است. اهداف کلی 1. تجهیز دانش آموزان با مهارت های ارتباطی پیشرفته کتبی و شفاهی، و همچنین روش های پژوهش برای کمک های مستقل به حوزه جرم شناسی و تحقیقات بیشتر است. 2. دانش آموزان آماده شدن برای دنبال فرصتهای شغلی در زمینه هایی مانند اجرای قانون، سازمان های عدالت کیفری و / یا دانشگاه. 3. دانش آموزان با دانش و مهارت های مورد نیاز بسیاری از آژانس های عدالت کیفری. هدف مشخص است: 1. به دانش آموزان برای به دست آوردن دانش تخصصی در جرم شناسی. 2. دانش آموزان با مطالعه پیشرفته از جرم و جنایت، میزان آن، علل رفتار مجرمانه و قربانی، پاسخ های عمومی به جرم و عدالت کیفری مسائل. 3. توسعه درک گسترده ای از نظام عدالت کیفری و مسائل جرم جاری است. 4. ارائه فرصت به دانش آموزان به بررسی طیف وسیعی از موضوعات قانونی. 5. توسعه یک درک دقیق از چطور نظریه جرم به اجرای قانون و دفاتر قضایی اعمال می شود. 6. به دست آوردن بینش و انگیزه عوامل پشت رفتار انحرافی، و راه هایی سازمان با هم کار کنند برای جلوگیری، تشخیص و جرم و جنایت مبارزه با. 7. بررسی انتقادی آنها انواع مختلفی از جرایم از مجرم، قربانی و دیدگاه های عدالت کیفری. چشم انداز شغلی: فارغ التحصیلان این برنامه این فرصت را به دنبال فرصتهای شغلی در تنظیمات مختلف مانند: (A) سازمان های اجرای قانون (افسران پلیس و یا کارکنان غیر نظامی). پرسنل اجرای قانون را از این برنامه همچنین برای امور رتبه بندی / ارتقاء بهره مند شوند. (B) مشروط و آزادی مشروط خدمات (C) تنظیمات تادیبی (D) خدمات اجتماعی (E) تحقیق و تجزیه و تحلیل برای دولت و یا مشاوره خصوصی شرکت ها، مانند تجزیه و تحلیل جرم و جنایت و جرم و جنایت برنامه های پیشگیری (F) غیر دولتی سازمان های فعال در زمینه های مربوطه ( G) دانشگاه دسترسی به مطالعات بیشتر: دانش آموختگان از برنامه را می توان به درجه چرخه سوم را (دکترای) فارغ التحصیلی مورد نیاز دانش آموز باید 90 ECTS و تمام برنامه های مورد نیاز را تکمیل کنید. حداقل معدل تجمعی (CPA) از 2.0 مورد نیاز است. بنابراین، اگر چه یک D- یک نمره قبولی، به منظور رسیدن به یک CPA از 2.0 معدل 'C' است مورد نیاز است. نتایج یادگیری پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، دانش آموزان باید قادر باشد: 1. استخدام اصول و شیوه های پژوهش اجتماعی و جرم شناسی. 2. تعامل انتقادی و به طور مستقل با تحولات معاصر و مباحث مربوط به جرم و جرم شناسی. 3. اصول و مفاهیم را به جرم؟ زندگی واقعی؟ شرایط در زمینه عدالت کیفری. 4. تشخیص در هم پیچیده از نظریه های مختلف روانشناختی و جامعه شناختی مربوط به درک جرم و رفتار مجرمانه. 5. نشان دادن درک بازتابی از عدالت کیفری تطبیقی ​​و اعمال می شود. 6. منتقدانه ارزیابی تئوری، تحقیق و عمل در جرم شناسی. 7. ارزیابی روش های مختلف برای کنترل جرم و جنایت و پیشگیری از جرم. 8. شواهد در دانش عمیق از ماهیت در حال تغییر از جرم و قربانی نشان می دهد. 9. بررسی نقش قربانی را در طیف کلی قانونی، و تشخیص دهند که قربانیان نیمه معادله جرم و جنایت را تشکیل می دهند و در نتیجه از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. 10. افزایش درک خود را از سهم روانشناسی قانونی به تمام سطوح از نظام عدالت کیفری. 11. ارزیابی انتقادی به اشکال مختلف از متخلف خشونت آمیز و جنسی، و همچنین روش های ارزیابی و مدیریت چنین مجرمین است. 12. نشان دادن یک دانش پیشرفته از تحقیقات انجام شده در زمینه الگوهای متخلف خشونت آمیز و جنسی است. 13. ارزیابی روند فعلی و مسائل در حال توسعه در بزهکاری نوجوانان. 14. ارزیابی تحولات جاری در پلیس و پلیس و همچنین مقایسه شیوه های مختلف است. 15. ارزیابی تکامل و تاثیر جرایم اینترنتی به جامعه، و سازمان های اجرای قانون در سراسر جهان مشکلات روبرو هستند. [-]

کارشناسی ارشد در رشته مهندسی برق

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت در یک دائما در حال رشد، به شدت خواستار و رقابتی جهان فن آوری. [+]

مدت زمان (سال): 1.5 سال صلاحیت برنده جایزه: مهندسی برق (کارشناسی ارشد، 1.5 سال یا 3 ترم) سطح تحصیلی: چرخه 2 (کارشناسی ارشد) زبان آموزش: انگلیسی نحوه مطالعه: تمام وقت و پاره وقت هر دو امکان پذیر است. حداقل اعتبار: 36 حداقل ECTS اعتبار: 90 مشخصات برنامه: اهداف هدف از کارشناسی ارشد در مهندسی برق عبارتند از: 1. دانش آموزان برای موفقیت در یک دائما در حال رشد، به شدت خواستار و رقابتی جهان فن آوری آماده؛ 2. ایجاد یک محیط دانشگاهی منجر به یادگیری فن آوری های جدید و مفاهیم مهندسی؛ 3. معرفی دانش آموزان به تحقیق در مورد موضوعات مهندسی پیشرفته؛ 4. پرورش مهارت های تحلیلی و تفکر انتقادی؛ 5. ارائه تخصص و دانش گسترده در مناطق غلظت. 6. ترویج اخلاق مهندسی و شیوه های اخلاقی است. اهداف هدف از این برنامه عبارتند از: 1. ارائه دانش تخصصی پیشرفته و ابزار برای فارغ التحصیلان ما به منظور مقابله با موفقیت در یک محیط فن آوری به چالش کشیدن. 2. تسهیل یادگیری در زمینه های مهندسی برق که به طور مستقیم به صنعت و دولت از هنر، فن آوری فعلی مرتبط؛ 3. ارائه مهارت های نظری و محاسباتی لازم برای حل هر دو مشکل مهندسی نظری و عملی؛ 4. ارائه عملی و تجربی دست در تجربه که اجازه می دهد تا دانش آموزان برای پیوند مستقیم به دانش اساسی و نظریه؛ 5. فارغ التحصیلان آماده به کار به تنهایی یا در گروه به منظور ارائه راه حل های مهندسی. 6. فارغ التحصیلان طراحی / اجرای سیستم ها و فرآیندهای به سمت راه حل از مشکلات مهندسی آماده؛ 7. ارتقاء پژوهش، توسعه مهارت های تحقیق و ارائه دانش اساسی برای حمایت از حرفه ای موفق در تحقیق و توسعه؛ 8. توسعه توانایی فارغ التحصیلان به ارسال گزارش فنی و مقالات علمی و همچنین قبل از مخاطبان کار خود را به در حال حاضر، 9. ارائه دانش آموختگان این فرصت برای توسعه صلاحیت های فنی بیشتر در منطقه خود و تبدیل شدن به حرفه ای موفق، در طول زندگی خود. 10. فارغ التحصیلان آماده شدن برای ورود به برنامه دکترا در رشته مهندسی برق. چشم انداز شغلی: فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد برنامه را می توان در تعدادی از بخش ها از جمله به کار: 1. شرکت های خصوصی؛ 2. سازمان های دولتی؛ 3. سازمان نیمه دولتی؛ 4. دانشگاه ها و کالج. 5. موسسات تحقیقاتی؛ 6. مدارس فنی بالا و مدارس آموزش حرفه ای؛ 7. شرکت های مخابراتی؛ 8. ارتش، نیروی دریایی، و دفاع شرکت؛ 9. رادار و سیستم نظارت بر تأسیسات دسترسی به مطالعات بیشتر: دانش آموختگان از برنامه دسترسی مستقیم به مطالعات 3 چرخه (دکتری)، در این و یا رشته مرتبط، در دانشگاه نیکوزیا و یا سایر موسسات در قبرس، اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا / کانادا است. [-]

کارشناسی ارشد در روانشناسی بالینی

Campus تمام وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

سه سال کارشناسی ارشد رشته روانشناسی بالینی با هدف ادغام بالینی، جنبه های علمی و پژوهشی آموزش. پس از اتمام آموزش، دانش آموزان قادر به شرکت در عمل به کار گرفته روانشناسی بالینی با جمعیت متفاوت خواهد بود. این برنامه نیز ارائه به دانش آموزان فرصت برای طراحی و انجام تحقیقات تجربی. [+]

مدت زمان (سال): 3 صلاحیت برنده جایزه: کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی سطح تحصیلی: کارشناسی ارشد (چرخه 2) زبان آموزش: انگلیسی نحوه مطالعه: تمام وقت حداقل اعتبار: 99 حداقل ECTS اعتبار: 180 مشخصات برنامه: اهداف سه سال کارشناسی ارشد رشته روانشناسی بالینی با هدف ادغام بالینی، جنبه های علمی و پژوهشی آموزش. پس از اتمام آموزش، دانش آموزان قادر به شرکت در عمل به کار گرفته روانشناسی بالینی با جمعیت متفاوت خواهد بود. این برنامه نیز ارائه به دانش آموزان فرصت برای طراحی و انجام تحقیقات تجربی. هدف اصلی از این برنامه است به کشت در پزشکان آموزش هویت حرفه ای اخلاقی است که کار خود را به عنوان محققان و پزشکان به عنوان هدایت کند. اهداف این برنامه بر روی مدل دانشمند پزشک از آموزش است. این مدل آموزش بالینی به دانش آموزان که آنها را برای یک کار به عنوان روانشناس بالینی حرفه ای آماده ارائه می دهد. علاوه بر این، این برنامه دانش آموزان ارائه می دهد آموزش و پرورش به منظور توسعه، از طریق آموزش بیشتر، به محققان و دانشگاهیان صالح. چشم انداز شغلی: پس از اتمام موفقیت آمیز از فارغ التحصیلان برنامه قادر به کار روانشناسان بالینی در تنظیمات حرفه ای های مختلف از بخش خصوصی و یا عمومی خواهد بود. فرصت های بالقوه اشتغال عبارتند از: سازمان غیر انتفاعی، مراکز بهداشت روان، درمانگاه ها، بیمارستان ها، مطب خصوصی، عمل گروه، مراکز توانبخشی، مراکز روانپزشکی، و غیره دسترسی به مطالعات بیشتر: پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان ممکن است کارشناسی ارشد بیشتر (دکتری، و یا PsyD) مطالعات انجام شده در روانشناسی بالینی و / یا رشته های مرتبط را دنبال کنند. فارغ التحصیلی مورد نیاز دانش آموز باید 180 ECTS و تمام برنامه های مورد نیاز، از جمله 1000-1500 ساعت کارآموزی بالینی کامل است. حداقل معدل تجمعی (CPA) از 2.0 مورد نیاز است. بنابراین، اگر چه یک D- یک نمره قبولی، به منظور رسیدن به یک CPA از 2.0 معدل 'C' است مورد نیاز است. نتایج یادگیری در پایان این برنامه فارغ التحصیلان قادر خواهد بود به: 1. تجزیه و تحلیل انتقادی و ترکیب اطلاعات از مکاتب مختلف فکری و جهت گیری نظری در روانشناسی بالینی. 2. نشان دادن دانش و مهارت در فرآیند توسعه یک رابطه ی درمانی و انجام روان درمانی است. 3. شرکت در عملکرد خود و انتقادی ارزیابی نقاط قوت و نقاط ضعف خود و تاثیری که این در مشتریان خود و در فرایند درمان است. 4. خود را با حرفه ای انجام، نشان دادن دانش عمیق و درک از استانداردهای حرفه ای، و تمرین توجه به اخلاق حرفه ای است. 5. دارای بینش بهبود یافته از تنوع گسترده ای ارائه شده توسط افرادی که با توجه به فرهنگ، جنسیت، قومیت، نژاد، مذهب، سن، گرایش جنسی، ملیت، و وضعیت جسمی و روانی متفاوت است. 6. پرسش های علمی مربوط به روانشناسی بالینی بپرسید، و دانش لازم برای طراحی و انجام تحقیقات به منظور پاسخ به این پرسش است. 7. به دست آوردن آموزش در انتخاب، برنامه، و تفسیر تکنیک های ارزیابی بالینی و روان و روش و همچنین در فهم و استفاده از نتایج، زیر استانداردهای حرفه ای است. 8. نشان دادن دانش در طراحی، استفاده و ارزیابی روش های مختلف پیشگیری و درمان در کار خود با افراد با طیف وسیعی از مشکلات روانی. 9. نشان دادن انعطاف پذیری در نقش خود به عنوان روانشناس بالینی با توجه به نیازهای افراد و / یا گروه آنها با کار. 10. تبدیل از طریق مشارکت در آموزش بالینی تحت نظارت به طیف گسترده ای از تجارب بالینی از دیدگاه های نظری مختلف قرار گرفته است. [-]

کارشناسی ارشد در روانشناسی مشاوره

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

هدف این برنامه به آموزش دانش آموزان در انواع دیدگاه های نظری از زمینه های مختلف در روانشناسی و آنها مهارت های آموزش برای تمرین به طور موثر با جمعیت های مختلف. هدف اصلی از این برنامه برای آموزش افراد برای طراحی و انجام تحقیقات و دانش از این پژوهش به طور موثر به عمل. [+]

مدت زمان (سال): 2.5 سال صلاحیت برنده جایزه: کارشناسی ارشد در روانشناسی مشاوره سطح تحصیلی: کارشناسی ارشد (چرخه 2) زبان آموزش: انگلیسی نحوه مطالعه: تمام وقت یا پاره وقت حداقل اعتبار: 82 حداقل ECTS اعتبار: 150 مشخصات برنامه: اهداف هدف این برنامه به آموزش دانش آموزان در انواع دیدگاه های نظری از زمینه های مختلف در روانشناسی و آنها مهارت های آموزش برای تمرین به طور موثر با جمعیت های مختلف. هدف اصلی از این برنامه برای آموزش افراد برای طراحی و انجام تحقیقات و دانش از این پژوهش به طور موثر به عمل. از اهمیت برخوردار است که دانشجویان جهت توسعه هویت حرفه ای اخلاقی است که کار خود را به عنوان محققان و پژوهشگران را هدایت کند. اهداف کارشناسی ارشد برنامه در رشته علوم در مشاوره روانشناسی بر مدل دانشمند پزشک آموزش و پرورش که در آن علم و عمل به عنوان مکمل و وابسته مشاهده ساخته شده است. هدف این برنامه به ادغام دانشگاهی، پژوهشی، و اجزای حرفه ای از مشاوره روانشناسی به یک برنامه است که به ترویج دانش، تجربه، و حساسیت به سنت روانشناسی مشاوره که دانشجویان برای مشاغل حرفه ای به عنوان روانشناس در قبرس و دیگر کشورهای اروپایی آماده می شود. با اتمام این برنامه دانش آموزان همه شرایط لازم برای پذیرش به برنامه مطالعه دکترا در قبرس و یا خارج از کشور. چشم انداز شغلی: در پایان موفقیت آمیز از فارغ التحصیلان برنامه قادر به کار در تنظیمات حرفه ای مختلف بخش خصوصی یا عمومی از مدرک خود را می توانید به آنها مجوز کار در قبرس به عنوان روانشناسان مشاوره خواهد بود. فرصت های بالقوه اشتغال عبارتند از: در مراکز مختلف مشاوره، درمانگاه ها، مدارس، بخش کسب و کار، کلاس درس و در بخش های دولتی مشاوره روانشناسان هم اکنون می توانید در درمانگاه ها، بیمارستان و یا سازمان های مختلف به کار گرفته شود. دسترسی به مطالعات بیشتر: پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان ممکن است دسترسی مستقیم به کارشناسی ارشد بیشتر (دکتری، و یا PsyD) مطالعات به طور عمده در روان شناسی مشاوره و یا روانشناسی بالینی (بسته به دانشگاه) را داشته باشد. فارغ التحصیلی مورد نیاز دانش آموز باید 150 ECTS و تمام برنامه های مورد نیاز را تکمیل کنید. حداقل معدل تجمعی (CPA) از 2.0 مورد نیاز است. بنابراین، اگر چه یک D- یک نمره قبولی، به منظور رسیدن به یک CPA از 2.0 معدل 'C' است مورد نیاز است. نتایج یادگیری 1) منتقدانه ارزیابی نظریه های مهم و فلسفه در زمینه انتخاب در روان شناسی مشاوره: پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه، دانش آموزان باید قادر باشد. 2) ارزیابی انتقادی جایگاه فلسفه شخصی خود را از انسان به عنوان نقاط قوت خود و نقاط ضعف به عنوان آنها در روند مشاوره تأثیر می گذارد. 3) نشان دادن مهارت های در ارزیابی و ارزیابی روند مشاوره در زمینه چالش های روزمره، و به منظور توسعه مهارت ها در مهارت های ارتباطی متفاوت است. 4) دارای بینش بهبود یافته از تنوع گسترده ای ارائه شده توسط افراد از فرهنگ های مختلف، جنسیت، قومیت ها، نژادها، مذاهب، سن، وضعیت فیزیکی / ذهنی، و گروه های دیگر. 5) تبدیل به معرض طیف گسترده ای از جمعیت داشتن انواع مشکلات از طریق مشارکت در تجربیات بالینی تحت نظارت آموزش در هر دو حالت و در بخش خصوصی است. 6) با توجه به نیازهای جمعیت آنها با کار (به عنوان مثال افراد، گروه ها، زوج) و وظیفه آنها برای به انجام رساندن نشان دادن انعطاف پذیری در نقش خود به عنوان روانشناسان مشاوره. 7) ارزیابی پویایی فرآیندهای گروه به پویایی و تعاملات بین فردی و درون فردی فرد است. 8) نشان دادن دانش در طراحی و استفاده از روش های مختلف پیشگیری و درمان در کار خود با مردم با مشکلات مختلف. 9) آموزش در انتخاب، برنامه، و تفسیر تکنیک های ارزیابی بالینی و روان و روش و همچنین در فهم و استفاده از نتایج زیر استانداردهای حرفه ای به دست آوردن. 10) منتقدانه ارزیابی پژوهش در زمینه های مختلف از مشاوره، نشان دادن توانایی به پرسش های علمی مربوط به روانشناسی مشاوره، طراحی و انجام تحقیقات بپرسید به منظور پاسخ به این پرسش است. 11) دانش شواهد در استفاده از روش شناسی پژوهش های مختلف در مشاوره و مهارت های نمایشگاه در استفاده از روش تجزیه و تحلیل داده ها. 12) با حرفه ای نشان دادن دانش عمیق و درک از استانداردهای حرفهای و اخلاقی کار و کاربرد آنها در موقعیتهای واقعی زندگی رفتار کنند. [-]

کارشناسی ارشد در علوم ورزشی و تربیت بدنی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

ارائه دانش آموز با دانش کار پیشرفته در تربیت بدنی، و علم تمرین. [+]

مدت زمان (سال): 1.5 έτη صلاحیت برنده جایزه: علوم و آموزش و پرورش فیزیکی (کارشناسی ارشد) سطح تحصیلی: چرخه 2 (کارشناسی ارشد) زبان آموزش: یونانی / انگلیسی نحوه مطالعه: تمام وقت / پاره وقت حداقل اعتبار: 27 حداقل ECTS اعتبار: 90 مشخصات برنامه: 1. ارائه دانش آموز با دانش کار پیشرفته در تربیت بدنی و علوم ورزش، 2. کمک به همه دانش آموزان به دست آوردن لازم دانش، مهارتها، و قدردانی در سازماندهی و برنامه ریزی فعالیت های فیزیکی برای طول عمر. 3. ایجاد یک محیط دانشگاهی منجر به یادگیری روش های جدید، تکنیک ها و مفاهیم؛ 4. پرورش مهارت های تحلیلی و تفکر انتقادی؛ 5. ترویج رفتار اخلاقی از تمرین و پژوهش؛ 6. ارائه دانش تخصصی و مهارت فراوانی در مناطق مورد مطالعه. اهداف خاص از این برنامه برای آماده سازی فارغ التحصیلان به منظور قادر به: 1. تبدیل شدن به معلمان تربیت بدنی و متخصصان تربیت بدنی؛ 2. هدایت و اشاعه تحقیقات آموزشی. 3. ارائه رهبری در تعلیم و تربیت ورزشی؛ 4. درک سلامت و برنامه نویسی سلامتی بر اساس توانایی ارزیابی نیاز، و به طراحی، اجرا و ارزیابی برنامه. 5. ارزیابی وضعیت سلامت، تناسب اندام تست رفتار، و تجویز و اداره برنامه های ورزشی برای برنامه های فردی و گروهی در سراسر طول عمر؛ 6. توسعه برنامه که هدف گرا و پاسخگویی به نیازهای جمعیت گسترده؛ 7. موفقیت در همیشه در حال رشد، خواستار و جهان حرفه ای بسیار رقابتی در ورزش، فعالیت بدنی، و ترویج سلامت؛ 8. توسعه مهارت های تفکر انتقادی است که موفقیت در مدرسه و فراتر از آن فارغ التحصیل را قادر خواهد ساخت؛ 9. انجام پژوهش در مباحث پیشرفته در علوم ورزش، و سلامت. چشم انداز شغلی: فارغ التحصیلی دانش آموزان از برنامه مستر را می توان در بخش های زیر استخدام: متوسطه آموزش اولیه / تربیت بدنی؛ آموزش (به عنوان مثال آکادمی ها، مدارس، کالج ها، دانشگاه ها، پس از برنامه های مدرسه)؛ تفریح ​​و سرگرمی؛ مراکز توانبخشی (کار بر روی برنامه های آموزشی و ورزش) تیم های ورزشی؛ افراد و یا تیم (حرفه ای و آماتور) مشاوره با توجه به اوج عملکرد پیشرفته و بهبود آمادگی جسمانی؛ هماهنگی، اداره و / یا سازماندهی برنامه ها در / بخش خصوصی عمومی با توجه به: 1. پیشرفت فعالیت های بهداشتی و فیزیکی 2. ورزش و سبک زندگی سلامت مادام العمر 3.Organizing و / یا مدیریت: برنامه 4.Group/Personal در ورزشگاه 5. موسسات ورزشی 6. بهداشت، تفریحی و مراکز تناسب اندام 7. تحقیقات ادامه در تربیت بدنی و ارتقاء سلامت. دسترسی به مطالعات بیشتر: پس از اتمام برنامه M.Sc و گسترش مهارت های علمی خود را دانش آموزان می توانند مطالعات دکترای دنبال [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت مهندسی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

فارغ التحصیلان را قادر به پاسخگویی به چالش های موجود و ایجاد مزیت رقابتی در سازمان فن آوری است. [+]

مدت زمان (سال): 1.5 سال صلاحیت برنده جایزه: کارشناسی ارشد در مدیریت مهندسی سطح تحصیلی: کارشناسی ارشد (چرخه 2) زبان آموزش: انگلیسی نحوه مطالعه: تمام وقت یا پاره وقت حداقل اعتبار: 36 حداقل ECTS اعتبار: 90 مشخصات برنامه: اهداف کلی برنامه عبارتند از: 1. فارغ التحصیلان برای پاسخگویی به چالش های موجود و ایجاد مزیت رقابتی در سازمان های فن آوری را قادر می سازد؛ 2. دانش آموزان با مهارت های مهم تحلیلی، تصمیم گیری روش ها و شایستگی های مدیریت را هدف قرار به موفقیت در ارزیابی ریسک، پروژه های فن آوری کامل، موثر اجرا تیم های مهندسی، و ایجاد محصولات و خدمات نوآورانه؛ 3. توسعه مهارت های برقراری ارتباط موثر با همکاران، مدیران، و عموم مردم در مورد موضوعات مربوط به مفاهیم فنی، خطرات، و توصیه. 4. کمک به کارآفرینان آینده در علوم و فناوری به پتانسیل کامل خود را نسبت به راه اندازی طرح های کسب و کار موفق اشکار است. چشم انداز شغلی: برای مهندسین در حال حاضر در بخش خصوصی، دولتی و نیمه دولتی استخدام کارآفرینان فنی مدیران فنی و مهندسی سازمان مشاوران کسب و کار مدیران منابع انسانی طراحان توسعه محصول دسترسی به مطالعات بیشتر: دانش آموختگان از برنامه را می توان به درجه چرخه سوم را (دکترای) [-]

کارشناسی ارشد در کار اجتماعی

Campus تمام وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

مورد نیاز عمده: SOWK-510 تئوری و تمرین در خدمات بزرگسالان. [+]

راه علمی: بخش: A - نیازمندی های عمده حداقل. اعتبار: 18 حداکثر. اعتبار: 18 حداقل. اعتبار ECTS: 60 حداکثر. اعتبار ECTS: 60 البته ID عنوان اعتبار اعتبار ECTS ساعت تدریس SOWK-510 تئوری و تمرین در خدمات بزرگسالان 3 10 3 SOWK-511 تصمیم گیری و جوی پیشرفته ساخت 3 10 3 روش تحقیق در علوم اجتماعی SOWK-512 3 10 3 SOWK-520 کودکان و خانواده مداخلات 3 10 3 SOWK-521 گروه کار تمرین 3 10 3 SOWK-522 مدیریت مراقبت اجتماعی سازمان 3 10 3 بخش: B - دروس اختیاری حداقل. اعتبار: 9 حداکثر. اعتبار: 9 حداقل. اعتبار ECTS: 30 حداکثر. اعتبار ECTS: 30 البته ID عنوان اعتبار اعتبار ECTS ساعت تدریس SOWK-530 نظارت اجتماعی کار تمرین 3 10 3 SOWK-531 بین حرفه ای کار 3 10 3 SOWK-532 جامعه برنامه ریزی، توسعه و جمع آوری کمک 3 10 3 SOWK-533 روان درمانی اجتماعی مداخلات در تنظیمات انجمن 3 10 3 SOWK-534 سیاست اجتماعی اروپا و رفاه 3 10 3 پایان نامه SOWK-590 6 20 0 [-]

کارشناسی ارشد(MA)

MA in Theology

Campus تمام وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

Να παρέχει ποιοτική μεταπτυχιακή κατάρτιση σε κληρικούς και λαϊκούς θεολόγους, καθώς επίσης σε δασκάλους, καθότι το μάθημα των θρησκευτικών διδάσκεται και στην πρωτοβάθμια εκπαίδευση, σε φιλολόγους και πτυχιούχους των ανθρωπιστικών και κοινωνικών επιστημών και σε αποφοίτους Πανεπιστημίου άλλων ειδικοτήτων, οι οποίοι επι- θυμούν να εμβαθύνουν και να αναπτύξουν τη διεπιστημονική τους κατάρτιση σε ένα σύγχρονο μαθησιακό πλαίσιο της Ορθόδοξης Θεολογίας. [+]

Duration (years): 1.5 έτη ή 3 semesters Qualification Awarded: Μεταπτυχιακό Δίπλωμα στη Θεολογία Level of Qualification: Μεταπτυχιακό (2ος Κύκλος Σπουδών) Language of Instruction: Ελληνική Mode of Study: Πλήρης ή Μερική Φοίτηση Minimum Credits: 36 Minimum ECTS Credits: 90 Profile of the Programme: ΣΤΟΧΟΙ 1. Να παρέχει ποιοτική μεταπτυχιακή κατάρτιση σε κληρικούς και λαϊκούς θεολόγους, καθώς επίσης σε δασκάλους, καθότι το μάθημα των θρησκευτικών διδάσκεται και στην πρωτοβάθμια εκπαίδευση, σε φιλολόγους και πτυχιούχους των ανθρωπιστικών και κοινωνικών επιστημών και σε αποφοίτους Πανεπιστημίου άλλων ειδικοτήτων, οι οποίοι επι- θυμούν να εμβαθύνουν και να αναπτύξουν τη διεπιστημονική τους κατάρτιση σε ένα σύγχρονο μαθησιακό πλαίσιο της Ορθόδοξης Θεολογίας. 2. Να μελετά τον ρόλο του Χριστιανισμού στον σύγχρονο κόσμο, την ιστορική και θεολογική θεμελίωσή του, τα έργα των μεγάλων Πατέρων της Εκκλησίας και τη σχέση της Ορθοδοξίας με άλλα δόγματα και θρησκείες. Ειδική έμφαση δίνεται στη χριστιανική αγωγή, στα πολυμέσα και στους τρόπους με τους οποίους θεωρητικές εξελίξεις μπορούν να βελτιώσουν την παιδαγωγική πρακτική. Κατά τη διάρκεια των σπουδών: 1. Ερευνάται ο τομέας των Βιβλικών Σπουδών, της Εκκλησιαστικής Ιστορίας γενικότερα, και της Ιστορίας των Εκκλησιών Κύπρου, Ελλάδος, Βαλκανίων, Ρωσίας και Παλαιφάτων Πατριαρχείων ειδικότερα, καθώς επίσης ο τομέας των Παιδαγωγικών, της Φιλοσοφίας της Παιδείας, της Χριστιανικής Παιδαγωγικής, και της χρήσης των πολυμέσων. 2. Η έρευνα επεκτείνεται στον τομέα των Πατερικών και Αγιολογικών Σπουδών, στον κλάδο της Πατερικής Γραμματείας και Θεολογίας, με βάση τα έργα των Μεγάλων Πατέρων της Εκκλησίας, καθώς και των Αγίων της Κύπρου Επιφανίου και Νεοφύτου του Εγκλείστου. 3. Επίσης, δίνεται έμφαση στον τομέα της Ποιμαντικής Θεολογίας, προκειμένου να καταρτιστούν, ιδιαίτερα οι κληρικοί και οι λαϊκοί, στο ποιμαντικό, κατηχητικό και ιεραποστολικό έργο της Εκκλησίας, με παράλληλη εξέταση της σύγχρονης Κοινωνιολογίας και Ηθικής, για την αντιμετώπιση κοινωνικών, ηθικών, βιοηθικών και οικολογικών προβλημάτων. Ταυτόχρονα, η έρευνα επεκτείνεται στη μελέτη και εξέταση παλαιοτέρων και σύγχρονων θρησκειολογικών ρευμάτων, με ιδιαίτερη έμφαση στο Ισλάμ και σε θέματα Διαθρησκειακών Διαλόγων. 4. Μελετάται η Δογματική διδασκαλία της Ορθόδοξης Εκκλησίας, σε σχέση με τους Διορθοδόξους και Διαχριστιανικούς Διαλόγους. Διερευνάται το Κανονικό και Εκκλησιαστικό Δίκαιο, οι σχέσεις Εκκλησίας και Πολιτείας, σε συνάφεια με το υφιστάμενο συνταγματικό πλαίσιο, και η σύγχρονη Kαταστατική Νομοθεσία των Εκκλησιών Κύπρου και Ελλάδας. Οι σπουδές ολοκληρώνονται με εκπόνηση διπλωματικής εργασίας, η οποία είναι απαραίτητη προϋπόθεση για τη λήψη του Μεταπτυχιακού στη Θεολογία. Τα θέματα των διπλωματικών και διδακτορικών εργασιών αντλούνται από τα πορίσματα του Κέντρου Ερευνών Θεολογίας και Πολιτισμού (ΚΕΘΠ) του Τμήματος. Career Prospects: Οι τίτλοι του Μεταπτυχιακού Διπλώματος (Master) και Διδακτορικού Διπλώματος (PhD) του Προγράμματος Σπουδών του Τμήματος Θεολογίας και Πολιτισμού του Πανεπιστημίου Λευκωσίας είναι αναγνωρισμένοι από τα αρμόδια Τμήματα της Κυπριακής και Ελληνικής Δημοκρατίας και, κατ’ επέκταση των Χωρών Μελών της Ευρωπαϊκής Ένωσης. Ως εκ τούτου, οι κάτοχοι των ως άνω Διπλωμάτων: Έχουν τη δυνατότητα να ακολουθήσουν επιστημονική εξέλιξη σε ερευνητικά κέντρα ή ακαδημαϊκή σταδιοδρομία σε Πανεπιστήμια, δημόσια και ιδιωτικά, της Κύπρου, της Ελλάδας και, γενικότερα, του Εξωτερικού. Μπορούν να προσληφθούν και να απασχοληθούν σε συναφείς τομείς των Μητροπόλεων της Εκκλησίας της Κύπρου, της Ελλάδας και άλλων Ορθοδόξων Εκκλησιών, ή να διοριστούν ως εκπρόσωποι και σύμβουλοι των εν λόγω Εκκλησιών στους Διορθοδόξους, Διεκκλησιαστικούς και Διαθρησκειακούς Διαλόγους. Μπορούν να απασχοληθούν σε Γραφεία Τουρισμού, ως ξεναγοί ή εξειδικευμένοι συνεργάτες, σε θέματα προώθησης του Θρησκευτικού Τουρισμού στην Κύπρο και στην Ελλάδα Έχουν, ακόμη, τη δυνατότητα να εργαστούν στον τομέα της εκπαίδευσης ή της κατήχησης των αποδήμων ομοδόξων του εξωτερικού. Access to Further Studies: Οι απόφοιτοι του προγράμματος μπορούν να γίνουν δεκτοί σε σπουδές τρίτου κύκλου (Διδακτορικές Σπουδές) [-]

Ma در هنر دیجیتال و طراحی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

البته یک متخصص فراهم می کند، حرفه ای و متمرکز مطالعه دادن به دانش آموزان فرصت برای کشف یک رشته میان رشته پویا از هنر دیجیتال و طراحی. از آن است که جنبه استودیو قوی یکپارچه با مطالعات انجام شده در تاریخ، تئوری و فن آوری است. [+]

مدت زمان (سال): 1.5 سال صلاحیت برنده جایزه: هنر دیجیتال و طراحی - غلظت: 1. طراحی گرافیک، 2. طراحی تعاملی چند رسانه ای (MA، 1.5 سال یا 3 ترم) سطح تحصیلی: چرخه 2 (کارشناسی ارشد) زبان آموزش: انگلیسی نحوه مطالعه: تمام وقت / پاره وقت حداقل اعتبار: 27 حداقل ECTS اعتبار: 90 مشخصات برنامه: البته یک متخصص فراهم می کند، حرفه ای و متمرکز مطالعه دادن به دانش آموزان فرصت برای کشف یک رشته میان رشته پویا از هنر دیجیتال و طراحی. از آن است که جنبه استودیو قوی یکپارچه با مطالعات انجام شده در تاریخ، تئوری و فن آوری است. دانش آموزان ممکن است در طیف وسیعی از هنر و طراحی دروس انتخابی از جمله مطالعات موزه و آموزشی، استودیوهای میان رشته ای، و دادن مرتبط با پروژه های تحقیقاتی هنر و طراحی شرکت کنند. دانش آموزان مهارت های در هنر دیجیتال خلاق و عمل طراحی به یک استاندارد حرفه ای را توسعه دهد. گسترش و تعمیق یادگیری خود را درک خود را از مفاهیم زبان بصری و سیستم های. توسعه توانایی برای رسیدگی به مسائل پیچیده، به جمع آوری، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده. همکاری موثر در تیم های چند رشته. آزمایش و انطباق نوآورانه و خلاق هنر جدید و طراحی روش های نشان دادن درک انتقادی از تئوری معاصر و عمل در هنر دیجیتال و طراحی. به دست آوردن مهارت های حرفه ای لازم را برای رقابت در بازار جهانی برای هنر و طراحی. باید درک درستی از مسئولیت اخلاقی و از تاثیر کار خود را در یک زمینه اجتماعی، فرهنگی و زیست محیطی چشم انداز شغلی: هنری: موزه ها، گالری ها، برنامه های کاربردی هنر دیجیتال در عمومی و / یا بخش خصوصی است. بازرگانی: جدید مدیریت پروژه رسانه ها، صنعت فناوری اطلاعات، فن آوری ارتباطات، طراحی وب، رسانه های اجتماعی، تولید رسانه های تعاملی، عکاسی دیجیتال و تجسم، نشر الکترونیکی، بازی، آژانس های تبلیغاتی، طراحی دیجیتال، تبلیغات و اطلاعات شرکت ها، موزه ها، گالری. تحصیلات: آموزش در IT و صنعت طراحی شرکت ها، در مدارس و دانشگاه بالا در عمومی و / یا بخش خصوصی است. فارغ التحصیلی مورد نیاز دانش آموز باید 90 ECTS و تمام برنامه های مورد نیاز را تکمیل کنید. حداقل معدل تجمعی (CPA) از 2.0 مورد نیاز است. نتایج یادگیری پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، دانش آموزان باید قادر به: منتقدانه ارزیابی کار در این زمینه خود، از جمله کار خود را، با استفاده از اصطلاحات حرفه ای. ترکیب مهارت های خلاق و نوآور برای تولید کار مناسب برای به دنبال فرصت در رشته انتخابی خود از هنر و طراحی و مسئولیت توسعه حرفه ای و دانشگاهی به خود دارند. نشان دادن تخصص، مهارت و شایستگی لازم مستقل برای حل مشکلات خلاق و مسئول فرآیندهای طراحی پیچیده است. شناخت و ارزیابی چالش های اخلاقی و نفوذ گرایش عمده تاریخی و معاصر فرهنگی در هنر و طراحی ساخته شده است. تولید فنی و زیبایی کار با کیفیت بالا بر اساس مفاهیم جالب توجه است که نشان می دهد که درک درستی از اصول هنر و طراحی های دیجیتال است. ارتباط و همکاری موثر با دیگران در فرایندهای توسعه مربوط به طراحی، در داخل و خارج از منطقه خود را موضوع [-]

ارشد روابط بین الملل و مطالعات اروپا

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

دانش آموزان رسیدن به یک درک گسترده ای از تکامل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی نظام بین المللی در قرن 20th و همچنین محیط بین المللی در حال تحول است. [+]

مدت زمان (سال): 1.5 سال صلاحیت برنده جایزه: روابط بین الملل و مطالعات اروپا (MA، 1.5 سال یا 3 ترم) سطح تحصیلی: چرخه 2 (کارشناسی ارشد) زبان آموزش: انگلیسی نحوه مطالعه: تمام وقت و پاره وقت هر دو امکان پذیر است. حداقل اعتبار: 27 حداقل ECTS اعتبار: 90 مشخصات برنامه: من. دانش آموزان رسیدن به یک درک گسترده ای از تکامل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی نظام بین المللی در قرن 20th و همچنین محیط بین المللی در حال تحول است. II. نقش قانون، کسب و کار و دیپلماسی در نظام بین المللی خواهد یک بخش حیاتی از این درک تشکیل می دهند. III. قدرت نسبی سیاسی و اقتصادی کشورها، نقش سازمان های بین المللی مانند سازمان ملل متحد، و وجود درگیری کانون اصلی برای برنامه به عنوان یک کل فراهم می کند. چشم انداز شغلی: فارغ التحصیلان این برنامه را به کار در بسیاری از موقعیت های مختلف، در هر دو بخش دولتی و همچنین بخش خصوصی است. وزارتخانه ها در جمهوری قبرس، سازمان ملل متحد و سازمان های مرتبط با آن، سازمان های غیر دولتی، رسانه های جمعی و احزاب سیاسی، کسب و کار، و بانک ها. دسترسی به مطالعات بیشتر: دانش آموختگان از برنامه واجد شرایط برای مطالعه دکترا هم در موسسات داخلی و خارجی اعمال می شود. فارغ التحصیلی مورد نیاز دانش آموز باید 90 ECTS و تمام برنامه های مورد نیاز را تکمیل کنید. حداقل معدل تجمعی (CPA) از 2.0 مورد نیاز است. بنابراین، اگر چه یک D- یک نمره قبولی، به منظور رسیدن به یک CPA از 2.0 معدل 'C' است مورد نیاز است. نتایج یادگیری پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، دانش آموزان باید قادر باشد: 1. منتقدانه ارزیابی روندهای کلیدی و تحولات در زمینه روابط بینالملل اروپا. 2. استفاده موثر روش های پژوهش مورد استفاده در زمینه روابط بین الملل، مطالعات اروپا و علوم اجتماعی است. 3. به راحتی با پیچیدگی زمینه مطالعه و ارتباط آن با افراد دیگر رسیدگی کند. 4. شرکت در بحث های درون رشته تحصیلی. 5. بحث در مورد تاریخ اخیر جهانی و روند پیوستن به اتحادیه اروپا در یک روش هوشمند و تحلیلی. 6. به طور مستقل شناسایی، تحلیل و ارزیابی مسائل پیچیده مربوط به روابط بینالملل اروپا با استفاده از انواع ابزار روش. 7. تجزیه و تحلیل و ارزیابی مسائل پیچیده هر دو صورت شفاهی یا کتبی و همچنین سازماندهی و رهبری بحث در مورد مسائل از طبیعت بین المللی است. 8. به طور مستقل تجزیه و تحلیل، تفسیر و پس از منعکس کننده روند کلیدی در توسعه در سیاست جهان است. 9. انتقادی پژوهش در زمینه مطالعه تجزیه و تحلیل. 10. برقراری ارتباط به زبان انگلیسی هر دو به صورت خوراکی و در فرم نوشته شده در (نزدیک) سطح بومی است. 11. استخدام مهارت های سازمانی و تحلیلی اجازه می دهد تا آنها را به تحقیق پدیده های بین المللی به شایستگی با یک مقدار حداقل از کمک. 12. استفاده کارآمد از کتابخانه ها، مواد کتابشناسی و تحقیقات دانشگاهی. [-]

کارشناسی ارشد TESOL - آموزش زبان انگلیسی به زبان های دیگر

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

به دانش آموزان با یک پایه قوی و حرفه ای برای توسعه مهارت های تدریس عملی در رابطه با TESOL. [+]

مدت زمان (سال): 1.5 سال صلاحیت برنده جایزه: TESOL - آموزش زبان انگلیسی به زبان های دیگر (MA، 1.5 سال یا 3 ترم) سطح تحصیلی: چرخه 2 (کارشناسی ارشد) زبان آموزش: انگلیسی نحوه مطالعه: تمام وقت / پاره وقت حداقل اعتبار: 27 حداقل ECTS اعتبار: 90 مشخصات برنامه: 1. به دانش آموزان با یک پایه قوی و حرفه ای برای توسعه مهارت های تدریس عملی در رابطه با TESOL. 2. برای درک دانش آموزان بیشتر از تدریس زبان انگلیسی. خاص: 1. در دانش آموز توسعه درک درستی از طیف وسیعی از رشته ها و زمینه های فعالیت حرفه ای است که زیر بنای زمینه TESOL و تمرکز خود را تشکیل می دهند و نگرانی های خود را. 2. به دانش آموزان با یک پایه جامد نظری و مهارت های حرفه ای لازم را در TESOL. که مجهز به دانش آموزان با دانش زبانی، درک فرهنگی، آموزشی و آموزش به جنبه های مختلف TESOL های ضروری 3. برای ارائه پشتیبانی نظری و / یا عملی برای موقعیت های واقعی در کلاس درس زبان، 4. برای توسعه مهارت های دانش آموزان در خواندن انتقادی و توانایی طراحی یک پروژه تحقیقاتی، 5. به ارائه مبنای نظری و / یا عملی مورد نیاز برای مطالعه درجه دکترا هستند. چشم انداز شغلی: برنامه MA TESOL دانش آموزان و مربیان آماده برای مشاغل جهانی به عنوان معلم ESL / EFL و توسعه دهندگان البته. این است که برای کسانی که ممکن است کم و یا هیچ تجربه تدریس قابل توجهی داشته اما که مایل به دست آوردن یک مدرک کارشناسی ارشد قابل توجهی در اوایل زندگی حرفه ای خود در زمینه TESOL (آموزش زبان انگلیسی به زبان های دیگر) طراحی شده است. فارغ التحصیلان قادر به عنوان آموزش حرفه ای در موسسات خصوصی و دولتی به کار گرفته شود، هر دو در قبرس و خارج از کشور، آموزش زبان انگلیسی به زبان مادری غیر از زبان خواهد بود. دسترسی به مطالعات بیشتر: برنامه کارشناسی ارشد خواهد اساس برای پذیرش به درجه دکترا در TESOL یا زبانشناسی کاربردی فراهم می کند. فارغ التحصیلی مورد نیاز دانش آموز باید 90 ECTS و تمام برنامه های مورد نیاز را تکمیل کنید. حداقل معدل تجمعی (CPA) 3.0 مورد نیاز است. نتایج یادگیری پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، دانش آموزان باید قادر باشد: 1. انتقادی تجزیه و تحلیل مسائل مربوط به حرفه ای موثر بر شیوه های آموزشی در حال حاضر در زمینه آموزش زبان انگلیسی و آموزش؛ 2. تأمل در و ارزیابی کیفیت آموزش و یادگیری زبان. 3. پیدا و ارزیابی انتقادی ارتباط و ارزش از تحقیقات اخیر در زمینه آموزش زبان انگلیسی و آموزش؛ طراحی، ارزیابی، توسعه و درس و مواد در آموزش زبان انگلیسی اجرا؛ طراحی و ارزیابی برنامه های درسی دوره در رابطه با آموزش زبان انگلیسی و یادگیری؛ طراحی، توسعه و پیاده سازی تحقیقات در منطقه انتخاب را از تخصص؛ به طور کامل و با اطمینان بر روی آموزش زبان و یادگیری هر دو صورت شفاهی یا کتبی دفاع از ایده های خود را. سنتز، در سطح بالا، داده ها و ایده گرفتن از منابع ثانویه برای ارائه سمینارها و تکالیف. انتقادی ارزیابی و پس از منعکس کننده عمل خود و توسعه به عنوان یک معلم زبان انگلیسی است. [-]

کارشناسی ارشد آموزش زبان یونانی به سخنرانان از زبان های دیگر

Campus تمام وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

فارغ التحصیلان در مسائل نظری و عملی مربوط به آموزش زبان یونانی به عنوان زبان دوم / خارجی تخصص خواهد شد. [+]

مدت زمان (سال): 1.5 صلاحیت برنده جایزه: کارشناسی ارشد هنر در آموزش یونانی به متکلمان زبان های دیگر سطح تحصیلی: چرخه 2 (کارشناسی ارشد) زبان آموزش: یونانی نحوه مطالعه: تمام وقت و پاره وقت مطالعه حداقل اعتبار: 27 حداقل ECTS اعتبار: 90 مشخصات برنامه: فارغ التحصیلان در مسائل نظری و عملی مربوط به آموزش زبان یونانی به عنوان زبان دوم / خارجی تخصص خواهد شد. آنها مهارت های قابل انتقال مربوط به این زمینه و به خصوص در منطقه از آموزش توسعه چشم انداز شغلی: فارغ التحصیلان قادر به یک حرفه ای بین المللی در آموزش یونانی به عنوان یک / زبان خارجی دوم خواهد بود. آنها همچنین قادر به تدبیر برنامه های آموزش زبان خواهد بود. فارغ التحصیلان قادر به برای بخش دولتی و یا خصوصی در سطح جهان (مدارس، موسسات، دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی)، که در این زمینه تخصص کار خواهد بود. دسترسی به مطالعات بیشتر: دانش آموختگان از برنامه را می توان به درجه دوره سوم (دکترا) پذیرفته شده است. فارغ التحصیلی مورد نیاز دانش آموز باید 90 ECTS و تمام برنامه های مورد نیاز را تکمیل کنید. نتایج یادگیری فارغ التحصیلان تعمیق درک خود را از فراگیری زبان دوم نزدیک با تاکید خاص بر آموزش یونانی. آنها آموزش یونانی تحت سه رکن یادگیری زبان (آموزش، یادگیری و ارزیابی) با تاکید بر مهارت های ارتباطی تمرین خواهد کرد. آنها خواهد آموخت که چگونه برای مدیریت کلاس درس و دوره های طراحی و برنامه های درسی مناسب برای آموزش یونانی. فارغ التحصیلان با جنبه های بسیار تخصصی آموزش زبان آشنا خواهد بود. آنها قادر به اعمال فن آوری های جدید در آموزش زبان خواهد بود. آنها را درک قابل توجهی از چارچوب های نظری به دست آوردن آنها را قادر به دنبال تحصیلات تکمیلی بیشتر در این زمینه. [-]

کارشناسی ارشد در حقوق عمومی اروپا و سیاست

Campus تمام وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

Το Πρόγραμμα απευθύνεται σε κατόχους πτυχίων Νομικής، Πολιτικών Επιστημών ή / και Δημόσιας Διοίκησης، Διεθνών ή / και Ευρωπαϊκών Σπουδών، Διεθνών Σχέσεων، καθώς και άλλων συναφών τίτλων σπουδών. [+]

مدت زمان (سال): 1.5 έτη صلاحیت برنده جایزه: Ευρωπαϊκό Δημόσιο Δίκαιο και Πολιτική (MA، 1.5 έτη ή 3 εξάμηνα) سطح تحصیلی: چرخه 2 (کارشناسی ارشد) زبان آموزش: Ελληνική نحوه مطالعه: Πλήρης / μερική φοίτηση حداقل اعتبار: 27 حداقل ECTS اعتبار: 90 مشخصات برنامه: Το Πρόγραμμα απευθύνεται σε κατόχους πτυχίων Νομικής، Πολιτικών Επιστημών ή / και Δημόσιας Διοίκησης، Διεθνών ή / και Ευρωπαϊκών Σπουδών، Διεθνών Σχέσεων، καθώς και άλλων συναφών τίτλων σπουδών. Σκοπός του Προγράμματος είναι να παράσχει τη δυνατότητα για δι-επιστημονική προσέγγιση، εμβάθυνση και εξειδίκευση στη γνωστική ενότητα που συγκροτείται από τα γνωστικά αντικείμενα / πεδία του Δημοσίου και του Ευρωπαϊκού Δικαίου، της Πολιτικής Θεωρίας، της Πολιτικής Επιστήμης، των Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών και άλλα αντικείμενα που εντάσσονται στο ευρύτερο πεδίο των Πολιτικών Επιστημών. Η συστηματική، μεταπτυχιακού επιπέδου κατάρτιση στα παραπάνω γνωστικά αντικείμενα μπορεί να αποτελέσει κρίσιμο εφόδιο για άτομα που στοχεύουν να εργαστούν σε πλήθος τομέων، οργανισμών και επαγγελμάτων. Ενδεικτικά، τα εφόδια που θα αποκομίζουν οι απόφοιτοι του Προγράμματος θα είναι χρήσιμα: 1. Σε ανώτερα ή κατώτερα στελέχη της Δημόσιας Υπηρεσίας και διαφόρων κρατικών ή ημι-κρατικών οργανισμών. 2. Σε στελέχη διεθνών οργανισμών، όπως η Ευρωπαϊκή Ένωση، ο ΟΗΕ، το Συμβούλιο της Ευρώπης κ.λπ. 3. Σε στελέχη Μη-Κυβερνητικών Οργανισμών، διεθνούς ή εθνικής εμβέλειας. 4. Σε μέλη του διπλωματικού σώματος και σε άλλους εργαζομένους σε Πρεσβείες ή άλλες Υπηρεσίες και Οργανισμούς που ενεργοποιούνται στο πεδίο των διακρατικών σχέσεων. 5. Σε εκείνους που πρόκειται να ασκήσουν πρακτικά τη νομική επιστήμη، είτε ως δικηγόροι، είτε ως νομικοί σύμβουλοι σε εταιρείες και σε δημόσιους ή ιδιωτικούς οργανισμούς، ΜΚΟ، διεθνείς οργανισμούς κ.ο.κ.، είτε ως δικαστές. Γενικός στόχος του Προγράμματος είναι η ανάπτυξη του επιπέδου γνώσεων، δεξιοτήτων και ικανοτήτων των μεταπτυχιακών φοιτητών στα προαναφερθέντα γνωστικά αντικείμενα، με βασικό άξονα τη διεπιστημονική προσέγγιση και τη συνακόλουθη συνειδητοποίηση (α) του πολυδιάστατου χαρακτήρα των θεμάτων που θα κληθούν να αντιμετωπίσουν στην επαγγελματική τους σταδιοδρομία και (β) της «υπεραξίας» που κομίζει η διεπιστημονικότητα και η μεθοδική، πολύπλευρη προσέγγιση των θεμάτων. Πυλώνα της εκπαιδευτικής προσέγγισης αποτελεί ο συνδυασμός της θεωρητικής με την πρακτική διάσταση των ζητημάτων που ανακύπτουν στη γνωστική ενότητα Δημοσίου Δικαίου και Πολιτικής Θεωρίας και η ανάπτυξη της ικανότητας για θεωρητικά στέρεη αλλά και πρακτικά αποτελεσματική αντιμετώπιση των ζητημάτων αυτών. Από τη σκοπιά των επιμέρους γνωστικών αντικειμένων، ιδιαίτερη έμφαση θα δοθεί στην ευρωπαϊκή διάσταση των ζητημάτων και στη διασύνδεσή τους με τις προκλήσεις، τις αδυναμίες αλλά και την προοπτική της ευρωπαϊκής πολιτικής، οικονομικής، πολιτιστικής και κοινωνικής «ολοκλήρωσης» (پیوستن به اتحادیه اروپا). 6.2. Ειδικοί Στόχοι Πρώτος ειδικός στόχος του Μεταπτυχιακού Προγράμματος Ευρωπαϊκού Δημοσίου Δικαίου και Πολιτικής είναι η αφομοίωση των βασικών εννοιών και μεγεθών του Δημοσίου Δικαίου και των Πολιτικών Επιστημών، όπως είναι λ.χ. οι έννοιες / μεγέθη του κράτους και της κρατικής، λαϊκής ή εθνικής κυριαρχίας، της δημοκρατίας και του κράτους δικαίου στις διάφορες πτυχές του (φιλελεύθερο، δημοκρατικό، κοινωνικό)، της Δημόσιας Διοίκησης، του Συντάγματος και των διεργασιών παραγωγής του (συντακτική εξουσία)، της ομοσπονδίας και των άλλων μορφών διεθνικής συνεργασίας κ.ο.κ. Η κατανόηση των παραπάνω εννοιών / μεγεθών αποτελεί امر لازم όρο για την εις βάθος προσέγγιση πολύπλοκων προβλημάτων، όπως λ.χ. η ευρωπαϊκή πολιτική ολοκλήρωση، οι προκλήσεις που παρουσιάζει η συμμετοχή ενός κράτους μέλους στην ΕΕ، το πολιτειακό وضعیت και οι μελλοντικές προοπτικές της Κυπριακής Δημοκρατίας κ.ο.κ. Δεύτερος ειδικός στόχος του Προγράμματος είναι η παροχή των αναγκαίων γνώσεων γύρω από τις βασικές θεωρητικές προσεγγίσεις και γύρω από τα πλούσια θεσμικά και νομικά δεδομένα σε σειρά γνωστικών αντικειμένων، όπως η συνταγματική οργάνωση του κράτους και της διακυβέρνησης، τα ανθρώπινα δικαιώματα، η λειτουργία της ΕΕ και η διασύνδεσή της με τα κράτη μέλη και τις εθνικές έννομες τάξεις، οι σύγχρονες εξελίξεις στη Δημόσια Διοίκηση (εταιρική Διοίκηση، ηλεκτρονική διακυβέρνηση، νέοι μηχανισμοί λογοδοσίας και διαφάνειας κ.ο.κ.)، ο σχεδιασμός και η άσκηση κοινωνικής πολιτικής με αναφορά σε σύγχρονες θεωρίες κοινωνικής και οικονομικής δικαιοσύνης κ.ο.κ. Το Πρόγραμμα θα είναι διαρθρωμένο με τρόπο ώστε να δίνει τη δυνατότητα στους φοιτητές να εξειδικεύθουν στους τομείς τους ιδιαίτερου ενδιαφέροντός τους، αφού όμως θα έχουν προηγουμένως αφομοιώσει τις γενικές κατευθύνσεις της διεπιστημονικότητας και της μεθοδικής έρευνας، καθώς και τις βασικές γνώσεις γύρω από τα καίρια μεγέθη του Δημοσίου Δικαίου και της Πολιτικής Θεωρίας. Τρίτος ειδικός στόχος του Προγράμματος είναι η συστηματική καλλιέργεια της δι-επιστημονικότητας، με αποφυγή παρεξηγημένων αντιλήψεων γύρω από το θέμα، και ιδίως με αποφυγή، από τη μια πλευρά، της ακραίας θέσης περί πλήρους ανεξαρτησίας της Νομικής Επιστήμης από τις Πολιτικές Επιστήμες και، από την άλλη πλευρά، της εξίσου ακραίας θέσης που αδυνατεί να διακρίνει τις μεθοδολογικές και ουσιαστικές ιδιαιτερότητες των γνωστικών πεδίων. Το Πρόγραμμα φιλοδοξεί να αποτελέσει، μεταξύ άλλων، «εργαστήρι» και πεδίο ανάπτυξης μίας συγκροτημένης διεπιστημονικής νοοτροπίας، μέσα από τον εντοπισμό του πολυσύνθετου χαρακτήρα των προβλημάτων του χώρου، αλλά και μέσα από την προσεκτική οριοθέτηση των διαφορετικών γνωστικών και μεθοδολογικών προσεγγίσεων της νομικής επιστήμης και των πολιτικών επιστημών αντίστοιχα. Απώτερος στόχος είναι να παρασχεθούν στους ενδιαφερόμενους τα εφόδια για εκπόνηση διδακτορικής έρευνας και διατριβής، έτσι ώστε να ενισχυθεί και ο προσανατολισμός των μελών των δύο Τμημάτων στην ανάγκη δημοσιεύσεων σε ξενόγλωσσα περιοδικά και επιθεωρήσεις. چشم انداز شغلی: Όπως αναφέρθηκε، το Πρόγραμμα απευθύνεται σε κατόχους πτυχίων Νομικής، Πολιτικών Επιστημών ή / και Δημόσιας Διοίκησης، Διεθνών ή / και Ευρωπαϊκών Σπουδών، Διεθνών Σχέσεων، και άλλων συναφών τίτλων σπουδών، οι οποίοι επιδιώκουν να αποκτήσουν επιπρόσθετα προσόντα που θα τους βοηθήσουν στην εργοδότηση ή και καλύτερη απόδοσή τους σε πλήθος τομέων και επαγγελματικών δραστηριοτήτων، μεταξύ άλλων στη Δημόσια Υπηρεσία και σε διάφορους κρατικούς ή ημι-κρατικούς οργανισμούς، σε διεθνείς οργανισμούς، όπως ενδεικτικά η Ευρωπαϊκή Ένωση، ΟΗΕ ο، και το Συμβούλιο της Ευρώπης، σε Μη-Κυβερνητικές Οργανισμούς διεθνούς ή εθνικής εμβέλειας، στο διπλωματικό σώμα και σε πρεσβείες ή άλλες υπηρεσίες και οργανισμούς που ενεργοποιούνται στο πεδίο των διακρατικών σχέσεων، καθώς σε όλο το φάσμα δραστηριοτήτων που συνδέονται με την πρακτική άσκηση της νομικής επιστήμης (δικηγόροι، νομικοί σύμβουλοι، δικαστές κ.λπ.) Η ανάγκη για διεύρυνση της γνώσης και των ικανοτήτων των ατόμων αυτών είναι δεδομένη και η ζήτηση για μια τέτοια δυνατότητα είναι εμφανής. Από την άλλη، η προσφορά και οι επιλογές των ενδιαφερομένων είναι αρκετά περιορισμένες. Στην Κύπρο δεν υπάρχει επί του παρόντος προσφορά σε Μεταπτυχιακά Προγράμματα της γνωστικής ενότητας Δημοσίου Δικαίου و Πολιτικών Επιστημών، ενώ το προτεινόμενο Πρόγραμμα θα μπορεί να επιλεγεί και από αποφοίτους των Ελληνικών Πανεπιστημίων، οι οποίοι επιδιώκουν μεταπτυχιακή μόρφωση και κατάρτιση σε αυτά τα πεδία ειδικού ενδιαφέροντος. Η ανάπτυξη σε μεταπτυχιακό επίπεδο των σπουδών και της πανεπιστημιακής έρευνας στα γνωστικά πεδία που καλύπτει το Πρόγραμμα θα προσδώσει νέες δυνατότητες στα άτομα που θα προσφέρουν τις υπηρεσίες τους στους προαναφερθέντες κρίσιμους τομείς και θα βελτιώσει ως εκ τούτου το συνολικό επίπεδο γνώσης και διαχείρισης ζητημάτων، αυξάνοντας τα συναφή οφέλη για το κοινωνικό σύνολο. دسترسی به مطالعات بیشتر: Οι απόφοιτοι του Προγράμματος αυτού θα είναι σε θέση να επιδιώξουν σπουδές διδακτορικού επιπέδου σε κάποιο από τα γνωστικά πεδία που συγκροτούν τη γνωστική ενότητα του Προγράμματος [-]

کارشناسی ارشد هنر در رسانه های دیجیتال و ارتباطات

Campus تمام وقت پاره وقت 12 - 18  September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

دورهی کارشناسی ارشد در رسانه های دیجیتال و ارتباطات آدرس این و مشابه آن پرسش که خارج از ظهور رسانه های اجتماعی و سلطه افزایش خود را از رسانه ها و حرفه های ارتباطی پدید آمده است. [+]

مدت زمان (سال): 1.5 سال صلاحیت برنده جایزه: کارشناسی ارشد هنر در رسانه های دیجیتال و ارتباطات سطح تحصیلی: کارشناسی ارشد (چرخه 2) زبان آموزش: انگلیسی نحوه مطالعه: تمام وقت یا پاره وقت حداقل اعتبار: 27 حداقل ECTS اعتبار: 90 مشخصات برنامه: این برنامه طراحی شده است که در یک سال تقویمی (12 ماه) به پایان خواهد رسید، بیش از یک پاییز، بهار و تابستان 13 ترم هفته. کار حرفه ای دارند پاره وقت گزینه مطالعه که ممکن است بیشتر طول بکشد. این برنامه شامل دوره های هسته ای، مورد نیاز تخصص و انتخابی. دانش آموزان ملزم به شرکت در سخنرانی ها و سمینارهای و شرکت در فرد و همچنین فعالیت های یادگیری مبتنی بر گروه. هدف: چه نقشی رسانه های دیجیتال، به ویژه بازی های رسانه های اجتماعی در اقتصاد، سیاست و زندگی روزمره؟ چگونه رسانه های اجتماعی عمل روزنامه نگاری، روابط عمومی و تبلیغات را تغییر داد؟ MA در رسانه های دیجیتال و ارتباطات این و مشابه آن پرسش که خارج از ظهور رسانه های اجتماعی و سلطه فزاینده رسانه ها و ارتباطات حرفه ظهور آدرس. این برنامه ارائه می دهد تجزیه و تحلیل انتقادی از عملیات ها، توابع، استفاده، محاط و انشعابات از رسانه های اجتماعی در یک جامعه شبکه ای جهانی شده است. آن است که در افرادی که مایل به دست آوردن یک درک انتقادی از رسانه های اجتماعی و یاد بگیرند که چگونه به تجزیه و تحلیل و بسیج آنها استراتژیک است. این برنامه بر روی یک، معاینه علمی مبتنی بر شواهد از شیوه های فعلی و در حال ظهور رسانه های دیجیتال و روند و کمک به دانش آموزان توانایی خود را برای موفقیت استفاده از رسانه های اجتماعی در عمل از روزنامه نگاری، روابط عمومی، بازاریابی و تبلیغات را توسعه دهد. هدف: هدف از MA در رسانه های دیجیتال و ارتباطات به ارائه درک انتقادی از نظریه های فعلی، مفاهیم کلیدی و روشهای جدید پژوهش مربوط به عوامل نهادی، اجتماعی و فنی mediainvestigate اجتماعی شکل دادن به شیوه های رسانه های اجتماعی توسط انواع مختلفی از بازیگران بررسی شیوه های رسانه های اجتماعی، از جمله روزنامه نگاران، کسب و کار، سیاستمداران و عموم مردم با دانش آموزان را قادر به توسعه استراتژی های موثر رسانه های اجتماعی در عمل از روزنامه نگاری، روابط عمومی، لابی سیاسی، بازاریابی و تبلیغات چشم انداز شغلی: دانش آموختگان از برنامه می تواند به عنوان مدیران آنلاین برنامه، استراتژیست رسانه های اجتماعی و یا افسران روابط عمومی، به خبرنگاران و تولید کنندگان در رسانه های جمعی مانند روزنامه ها و مجلات، روابط عمومی و آژانس های تبلیغاتی و دولت و رادیویی خصوصی و کانال های تلویزیونی استفاده می شود. این برنامه همچنین به دانش آموزان آماده به کشتی سوار در مشاغل مربوط به ارتباطات سیاسی و پژوهش و مشاوره. دسترسی به مطالعات بیشتر: پس از اتمام برنامه، دانش آموزان باید دسترسی مستقیم به مطالعات بیشتر است. ورود به دکتری برنامه در رسانه و ارتباطات ارائه شده توسط گروه. این یک دروازه ارزشمند را به یک حرفه ای در دانشگاه ها ارائه دهد. فارغ التحصیلی مورد نیاز دانش آموز باید 90 ECTS و تمام برنامه های مورد نیاز را تکمیل کنید. حداقل معدل تجمعی (CPA) از 2.0 مورد نیاز است. بنابراین، اگر چه یک D- یک نمره قبولی، به منظور رسیدن به یک CPA از 2.0 معدل 'C' است مورد نیاز است. نتایج یادگیری پس از اتمام برنامه دانش آموز قادر خواهد بود به: 1. نشان دادن یک درک و جوی پیشرفته ارتباط جمعی پردازش 2. نشان دادن صلاحیت بهبود در برخورد با تولید رسانه ای و مصرف 3. درک تولید رسانه ای و انتقاد محتوای رسانه به شیوه ای سازنده 4. نمایشگاه تخصصی در زمینه های خاص، به منظور آماده شدن برای مشاغل در تحقیقات رسانه ها، روابط عمومی، روزنامه نگاری، نقد رسانه ها، تبلیغات، مدیریت رسانه و مقررات رسانه 5. دنبال توسعه حرفه ای در رسانه ها و / یا حفظ امنیت شغلی در سطح بالا در حرفه های مربوط به رسانه های 6. بیشتر شایستگی تحقیقات نظری و تحلیلی خود را با پیگیری مطالعات دکترای [-]

کارشناسی ارشد هنر در معماری

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 قبرس Nicosia یونان Athens + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد هنر در معماری دوره کارشناسی ارشد چند رشته ای که با معاملات و بحث مسائل مربوط به طراحی معاصر است. البته تاکید خاص بر آزمایش در چارچوب طراحی، مهندسی و علوم انسانی حرفه. [+]

غلظت: 1. پایدار معماری، معماری داخلی 2. مدت زمان (سال): 1.5 سال صلاحیت برنده جایزه: کارشناسی ارشد هنر در معماری سطح تحصیلی: کارشناسی ارشد (چرخه 2) زبان آموزش: انگلیسی و یونانی نحوه مطالعه: تمام وقت یا پاره وقت حداقل اعتبار: 27 حداقل ECTS اعتبار: 90 مشخصات برنامه: کارشناسی ارشد هنر در معماری یک دوره کارشناسی ارشد چند رشته ای که با معاملات و بحث مسائل مربوط به طراحی معاصر است. البته تاکید خاص بر آزمایش در چارچوب طراحی، مهندسی و علوم انسانی حرفه. دو غلظت از طریق این برنامه MA که دانش آموزان آینده نگر این فرصت را به توسعه روش های بالغ تحلیلی و خلاق کار در حالی که تعریف جدیدی و گسترش مناطق مورد مطالعه فردی خود را ارائه شده است. (الف) معماری پایدار و (ب) معماری داخلی: دانش آموزان ممکن است بین دو غلظت را انتخاب کنید. طراحی پایدار و معماری داخلی در حال حاضر یک عنصر کلیدی از برنامه معماری. پایداری به عنوان یک اصل بوده است در طول برنامه لیسانس (هر دو از معماری و معماری داخلی) و دیپلم حرفه ای (معماری) تدریس می شود. هر دو برنامه در نظر گرفتن اصول و تمرین طراحی معماری مناسب برای جزئیات آب و هوایی و فیزیکی در هر نقطه از جهان و آن را به بررسی تاثیر عمیق تجزیه و تحلیل سایت های محلی و منطقه و درک به عمل طراحی پایدار است. دانش آموزان از عوامل موثر بر طراحی قطعات در مقیاس بزرگ مانند اکوسیستم ها و آنهایی که در مقیاس کوچکتر آگاه می شوند مانند راحتی در محیط داخلی و آنها پس از آن کشف مفاهیم، ​​ساختار و تکنیک های که در تحقق طراحی انرژی آگاهانه دراز. یکی از هدف از این برنامه MA است که به عنوان یک تجربه بین رشتهای عمل و به شرکت کنندگان در آن در آشنایی با سایر تخصص های طراحی. دوره های تحصیلات تکمیلی به معماران، مهندسان، مانند برنامه ریزی شهری و طراحی، معماری منظر، مهندسی، ساخت و ساز و توسعه اموال، طراحی داخلی و معماری داخلی، و نامزدهای مناسب واجد شرایط از رشته های دیگر باز هستند. معماری از اهمیت حیاتی برای طراحان و مهندسان، که کار بسیاری از اثرات زیست محیطی از اشیاء، ساختمان ها و سیستم های اطراف ما تعیین می کند. همچنین شکل رفتارهای اجتماعی مسئول در حال ما بحران زیست محیطی. آگاهی از اصول و شیوه های رویکردی پایدار بیشتری برای طراحی بنابراین جزء ضروری از آموزش طراحی در تمام زمینه ها تبدیل شده است. اهداف اصلی این برنامه برای دانش آموزان عبارتند از: 1. برای ساخت بر دانش آموزان دانش موجود انضباطی، بررسی، بررسی و توسعه روش های مترقی به طراحی در همیشه در حال تغییر زمینه های اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی. 2. به القای در آینده پزشکان دانش و توانایی مورد نیاز برای طراحی محیط سالم، راحت و امن است که به جای یک فشار کمی بر منابع جهانی 3. برای ارائه یک درک عملی و علمی از تاثیر آب و هوا در طراحی و استفاده از انرژی اصول طراحی کارآمد 4. برای به دست آوردن درک سیستماتیک دانش و آگاهی انتقادی از مشکلات فعلی و بینش های جدید، بسیاری از که است که در، و یا مطلع شده توسط، در خط مقدم از رشته دانشگاهی خود، رشته تحصیلی، و یا منطقه از عملکرد حرفه ای 5. برای بررسی فرآیندها و پیامدهای که توسط محیط زیست عادت و خالی از سکنه باعث اجتماعی و سیاسی، بر خود را در درک ما، نگرش و کنش 6. به صورت بصری حساس، اجتماعی آگاه، سازگار با محیط زیست، شایستگی فنی و با تقدیر برای هنر و علوم انسانی 7. به احترام و مسئول به ریشه های فرهنگی و حساس به نیازهای انسان؛ 8. برنامه ریزی و تحقیقات را به بسته شدن در مقیاس بزرگ و در نتیجه، تولید دانش جدید و در نتیجه به توسعه بیشتر از علوم در طراحی پایدار کمک می کند. چشم انداز شغلی: دانش آموزانی که موفقیت کامل کارشناسی ارشد برنامه قادر خواهید بود به: 1. کار در زمینه های انتخابی خود را با دانش بالاتر و مهارت با استفاده از ارزش ها و اصول جنبه های مختلف در زمینه تخصصی خود 2. یک مزیت رقابتی در بازار کار بیشتر خواستار و در همان زمان افزایش مهارت های حرفه ای و / یا دانشگاهی خود را برای توسعه آینده 3. در بخش های مختلف / خدمات دولت و یا تصمیم گیری بدن 4 منصوب کرد. ورزش نقش اداری و / یا نظارت در واحد، موسسات خصوصی آموزش عالی مشاوره و یا در مراکز تحقیقاتی 5. شرکت در پروژه های تحقیقاتی پروژه های تحقیقاتی و یا توسط هر موسسه غیر انتفاعی (مانند NGO) یا سود در زمینه های طراحی پایدار هم یا در زمینه تخصصی خود و یا کار به عنوان اعضای هیات علمی پژوهش در موسسات آموزش عالی 6 انجام شده است. نشان دادن خود جهت و اصالت در مقابله و حل مشکلات، و عمل مستقل در برنامه ریزی و اجرای وظایف در سطح حرفه ای یا معادل آن. 7. همچنان به پیشبرد دانش و درک خود، و به توسعه مهارت های جدید را به یک سطح بالا و کیفیت و مهارت های قابل انتقال لازم برای استخدام نیاز داشته باشد: ورزش از ابتکار عمل و مسئولیت شخصی؛ تصمیم گیری در شرایط پیچیده و غیر قابل پیش بینی. و 8. توانایی یادگیری مستقل مورد نیاز برای ادامه توسعه حرفه ای. دانش آموختگان از برنامه نیز قادر به ادامه تحصیل دکترا در منطقه مربوط به خود خواهد بود، باید از آنها می خواهید. دسترسی به مطالعات بیشتر: دانش آموختگان از برنامه نیز قادر به ادامه تحصیل دکترا در این زمینه خود و یا هر منطقه دیگر مربوط می شود، باید از آنها می خواهید. طراحی این برنامه باعث می شود پیش بینی برای این دانش آموزان، از طریق ارائه یک گزینه پایان نامه. با انتخاب برای تکمیل پایان نامه، دانش آموزان این فرصت را به کار بر روی یک تکه اساسی از کار تحقیقاتی دارند و آنها را در یک موقعیت به نفع موقعیت را برای در برنامه دکترا در بیش از فارغ التحصیلان با تجربه در نوشتن پایان نامه پذیرفته می شود. پس از اتمام دانشجویان کارشناسی ارشد برنامه ممکن است پذیرش مستقیم به دوره دکتری دارند برنامه در معماری ارائه شده توسط گروه و یا دانشجویان برای دکترا یا دیگر عملکرد مبتنی بر کار مدرک دکترا در ساحه کار تخصصی شان. این یک دروازه ارزشمند را به یک حرفه ای در دانشگاه ها ارائه دهد. فارغ التحصیلی مورد نیاز این برنامه برای کارشناس ارشد معماری برای هر دو غلظت از سه ترم تحصیلی ساخته شده است. در هر ترم دانش آموزان ملزم به 30 ECTS (یعنی سه دوره)، تکمیل 90 ECTS پس از 3 ترم تمام وقت کمک درسی. غلظت 1: غلظت معماری پایدار 2: معماری داخلی. برای تکمیل موفقیت آمیز هم غلظت برنامه از دانش آموزان باید 90 ECTS کامل است. 30ECTS دوره که برای هر دو غلظت معمول مورد نیاز است. 30ECTS همچنین دوره های مورد نیاز هستند، اما در هر غلظت های مختلف هستند. 30ECTS دروس اختیاری (برای هر دو غلظت معمول، دانش آموزان باید هر دوره را انتخاب کنید گرفته شده به عنوان مورد نیاز غلظت). دانش آموزان می توانند انتخاب آیا آنها می خواهند برای تکمیل پایان نامه و یا پروژه طراحی به عنوان بخشی از دوره های انتخابی خود را. انتخاب گزینه پایان نامه یا پروژه طراحی باید تا پایان ترم اول مطالعه و در پایان ترم سوم خود را حداقل معدل تجمعی (CPA) از 2.0 مورد نیاز است ساخته شده است. بنابراین، اگر چه یک D- یک نمره قبولی، به منظور رسیدن به یک CPA از 2.0 معدل 'C' است مورد نیاز است. نتایج یادگیری پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه، دانش آموزان هر دو غلظت باید قادر باشد: 1. را به دست آورد دانش عمیق از گرایش های جدید (سوژه و تحقیقاتی عاقلانه) در طراحی پایدار و غلظت خاص 2. درک مشکلات مرتبط با نوآوری در طراحی پایدار هر دو در یک میکرو و سطح کلان از جهان طراحی پایدار است. 3. انجام و ورزش موفقیت نقش رهبری (بازدید کنندگان) در منطقه از محیط زیست / غلظت کار خود را. 4. طراحی، نگهداری و عملیات تمام مقیاس ها و فرمت های محیط ساخته شده، اجتماعی و در غیر این صورت، در یک روش سازگار با محیط زیست حساس و مناسب آب. 5. مدیریت منابع در حالی که مقابله با مسائل و روابط اجتماعی و اقتصادی و سیاسی است. 6. سرمایه گذاری بر دانش و تجربه از شیوه های معماری است که کمک خواهد کرد که به جلو یک تغییر پارادایم در نگرش جهانی به سمت محیط طبیعی است. 7. دنبال توسعه حرفه ای در صنعت ساختمان و / یا حفظ امنیت شغلی در سطح بالا در حرفه های مرتبط 8. منتقدانه ارزیابی کار در این زمینه خود، از جمله کار خود را، با استفاده از اصطلاحات حرفه ای. 9. ترکیب مهارت های خلاق و نوآور برای تولید کار مناسب برای به دنبال فرصت در رشته انتخابی خود و مسئولیت برای توسعه حرفه ای و دانشگاهی به خود دارند. 10. نشان دادن تخصص، مهارت و شایستگی لازم مستقل برای حل مشکلات خلاق و مسئول فرآیندهای طراحی پیچیده است. 11. شناخت و ارزیابی چالش های اخلاقی و نفوذ گرایشهای فرهنگی عمده تاریخی و معاصر در طراحی پایدار است. 12. ارتباط و همکاری موثر با دیگران هم در روند توسعه مربوط به طراحی عملی یا نظری یا در، در داخل و خارج از منطقه موضوع خود را. 13. نشان دادن خود جهت و اصالت در مقابله و حل مشکلات، و عمل مستقل در برنامه ریزی و اجرای وظایف در سطح حرفه ای معادل 14 یا. نشان دادن دانش و درک از مفاهیم اساسی، اصول، نظریه ها و مفاهیم 15. نشان دادن توانایی به تحقیق مواد مناسب و تجزیه و تحلیل ساختار و محتوای مواد تحقیقاتی از طریق اسناد نوشته شده و کشیده 16. نشان مدیریت زمان و مهارت های سازمانی. نشان دادن توانایی برای سازماندهی اطلاعات و اعمال یک سلسله مراتب / ساختار به اطلاعات در کار نوشته شده و کشیده. 17. نگه دارید خوبی آگاه است و در هماهنگی با تحولات جاری در نظم و انضباط برای ادامه توسعه حرفه ای فرد 18. گسترش دانش خود از فرآیندها، مصالح ساختمانی، ساخت و ساز و فن آوری های مناسب به طراحی و ارائه فضای معماری؛ 19. قادر به استفاده از معیارهای مناسب و استدلال صدا را به پشتیبانی، مورد بحث و ارزیابی پیشنهاد طراحی؛ [-]

ویدئو ها

University of Nicosia

تماس

University of Nicosia

آدرس Μακεδονίτισσης
Nicosia Kypros
وب سایت http://www.unic.ac.cy
تلفن +357 22 841500