University of Nicosia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

UNIC در یک نگاه

University of Nicosia (UNIC، برای کوتاه) جایی است که می توانید آینده خود را بسازید. ما بزرگترین دانشگاه خصوصی در قبرس با بیش از 12،000 دانش آموز از بیش از 70 کشور در سرتاسر جهان هستیم که در فضای یادگیری نوآورانه و تحول آمیز قرار دارند.

ما در نیکوزیا، پایتخت کشور و با حضور در 18 شهر دیگر در سراسر جهان، به دنبال تعالی ما در آموزش و یادگیری، نوآوری، تحقیق، فن آوری و یک محیط آموزشی مداوم در حال توسعه هستیم. ما توانایی دانش آموزانمان را داریم و اعتماد به نفس آنها را در جهان ایجاد می کنیم. بسیاری از برنامه ها و بخش های ما درجه اول در قبرس بودند. در طول زمان، چندین برنامه مانند پزشکی، روابط بین الملل، حسابداری، قانون، و معماری به برخی از مهمترین موارد در قبرس و منطقه تبدیل شده است.

امروزه، برنامه های جدید UNIC بر روی تحقیقات پیشرفته تمرکز می کنند و ما را به رهبران جهانی در زمینه های خاصی نظیر ابتکار بسیار موفقیت آمیز خود در Digital Currency / Blockchain Technology می رساند. بین المللی کردن یک جزء مرکزی از استراتژی UNIC است. این شامل مشارکت برای برنامه های تحصیلی، تحرک دانشجویی و فرصت های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ها و یا صنعت به منظور اشتراک دانش و توانایی ها در بین کشورها است. اولین و بزرگترین برنامه پزشکی در قبرس در همکاری با دانشگاه جورج، دانشگاه لندن تشکیل شد. امروزه مدرسه پزشکی بیش از 500 دانش آموز را از سراسر جهان جذب می کند. در یونان، ما چندین مدرک کارشناسی ارشد با بالاترین دانشگاه های یونان ارائه می دهیم: دانشگاه ارسطو، تسالونیکی، دانشگاه پاتراس و دانشگاه بازنشسته ی هلنی. این ها برخی از محبوب ترین برنامه های درجه یونان هستند. ما قصد داریم که به طور فعالانه با همکاری دانشگاه های برجسته در سراسر جهان، در جلسات علمی و پژوهشی، همکاری کنیم.

یک دانشگاه جهانی

University of Nicosia دارای تیم های خود در 19 شهر در سراسر جهان است و بیش از 400 همکارش دانشگاه برای تحصیل در خارج از کشور و همکاری های پژوهشی و مبادله یا تحقیق دارد.

در راستای استراتژی ما برای بین المللی سازی و گسترش جهانی، ما مرکز مطالعات منطقه ای را در آتن، یونان تاسیس کردیم. بخارست، رومانی؛ و نیویورک سیتی، نیویورک، ایالات متحده آمریکا. هدف ما دستیابی به دانش آموزان، تحقیقات و صنعت با رهبران در زمینه های مختلف در سراسر جهان است.

  • آتن، یونان
  • بخارست، رومانی
  • نیویورک، ایالات متحده آمریکا

اعتباربخشی و شناخت

تمام University of Nicosia لیسانس لیسانس لیسانس، استاد و دکتری دکترای معتبر توسط جمهوری قبرس تحت ارزیابی مستقل توسط کمیته ارزیابی دانشگاه خصوصی (ECPU) تأیید شده است.

این وضعیت و استانداردهای دانشگاهی در داخل کشور و خارج از کشور را تایید می کند و نشان دهنده کیفیت و استانداردهای مورد حمایت دانشگاه است. اعتباربخشی به این معنی است که مدارک دانشگاهی University of Nicosia مزایای کلیدی زیر را ارائه می دهد:

معادل بودن

مدرک کارشناسی ارشد، مدرک لیسانس و مدرک لیسانس به طور کامل شناخته شده و در چارچوب توافقنامه بولونیا شکل گرفته است. University of Nicosia عضو انجمن دانشگاه های اروپایی است. بنیاد مدیریت کیفیت اروپا، اراسموس و یکی از چندین دانشگاه در اتحادیه اروپا است که هر دو برچسب Diploma Supplement و Label ECTS را دریافت کرده اند.

استخدام

برنامه های تحصیلی دانشگاه در بخش های دولتی و خصوصی برای استخدام شناخته شده است.

مأموریت دانشگاه

چشم انداز

University of Nicosia قصد دارد به عنوان یکی از برجسته ترین متخصصان برتر در زمینه آموزش و تحقیقات باشد.

مأموریت

برای کمک به دانش آموزان به تحصیل افراد، رسیدن به اهداف دانشگاهی و حرفه ای و نقش مسئولیت پذیری در دنیای در حال تغییر همکاری اروپا و وابستگی جهانی، برای ترویج تحقیق و تولید دانش؛ برای خدمت به جامعه از طریق انتشار و استفاده از دانش، و همچنین از طریق مشارکت نوآورانه با موسسات تجاری و مدنی جامعه.

بیانیه ارزش ها

برای ارتقاء درون جامعه دانشگاه ارزش های فردی و یکپارچگی تحصیلی؛ آزادی به سوال و پیگیری دانش؛ احترام به قوانین جمهوری قبرس، اتحادیه اروپا و دانشگاه؛ حکومت دموکراتیک و مدیریت موسسه؛ احترام به افراد؛ حرفه ای و سرسختی؛ رفتار اخلاقی؛ مسئولیت مدنی؛ آگاهی چند فرهنگی؛ تحمل پایداری منابع؛ کارآفرینی و نوآوری؛ توجه شخصی و تمرکز دانش آموزان.

مکان ها

نیکوزیا

University of Nicosia

Address
46 Makedonitissas Avenue, Engomi P.O.Box 24005
1700 نیکوزیا, نیکوزیا, قبرس
تلفن
+357 22 841500

برنامه ها

دوره های اجرایی
کارشناسی ارشد(MA)