Unicaf University (ZM)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Unicaf یک دانشگاه مستقل پان آفریقایی و شناخته شده است که بهترین عناصر آموزش بین المللی را با هم ترکیب می کند و مدارک دانشگاهی با کیفیت بالایی را ارائه می دهد .

این دانشگاه پردیس های مدرن دانشگاهی را در زامبیا ، مالاوی و زیمبابوه تأسیس کرده است و خیلی زود در حال افتتاح پردیس های اضافی در چندین کشور دیگر آفریقایی است. علاوه بر دانشگاه های دانشگاه Unicaf ، دانشجویان همچنین امکانات مدرن مراکز یادگیری Unicaf را در سراسر آفریقا در اختیار دارند.

دانشگاه Unicaf یک دانشگاه دارای مجوز در مالاوی ، زامبیا و زیمبابوه است و همچنین برای استخدام دانشجویان در کنیا نیز تأیید شده است. دانشگاه Unicaf عضو تأثیر دانشگاهی سازمان ملل متحد (UNAI) و عضو انجمن دانشگاههای منطقه ای آفریقای جنوبی (SARUA) است. پردیس های دانشگاه Unicaf در زامبیا و مالاوی نیز توسط شورای تأییدیه انگلیس برای آموزش مستقل بیشتر و بالاتر به عنوان ارائه دهنده مستقل آموزش عالی معتبر شناخته شده اند.

دانشگاه Unicaf برتری در تدریس ، پیشرفت دانش آموزان و رضایت در یک محیط دانشگاهی مساعد دارد. هدف این دانشگاه تبدیل شدن به موسسه عالی پیشرو در جنوب صحرای آفریقا است که به دلیل سهم برجسته خود در تدریس ، یادگیری و تحقیق شناخته می شود .

دانشگاه Unicaf به دانشجویان این فرصت را می دهد که از طریق تحویل آنلاین و یا از طریق تحصیل در پردیس ، مهارت های با کیفیت بالا و با هزینه کم را کسب کنند ، یا از طریق مطالعه دانشگاه ، با تلفیق آموزش سنتی چهره به چهره و مشارکت فعال در کلوپ های اجتماعی دانشجویی و فعالیت هایی با ابزار یادگیری دیجیتال ، که باعث افزایش تجربه می شود یادگیرنده مدرن

دانشگاه یونیکاف قصد دارد تا شهروندان مسئول را که توسعه پایدار را درک و پشتیبانی می کنند ، آموزش دهد. این دانشگاه قصد دارد با آگاهی از دانش جدید تولید شده توسط تحقیقات دکترا ، از طریق 'ابتکارات سبز' خود ، (بازیافت کاغذ ، پلاستیک و آلومینیوم ، کاشت منظم درختان) ، از طریق سخنرانی سخنرانان برجسته ، به جامعه هایی که در آن خدمت می کنند ، بازگردد. عمومی ، از طریق دروس رایانه ای رایگان برای فارغ التحصیلان دبیرستانی و بزرگسالان شاغل ، از طریق کارگاه های رایگان مهارتهای اساسی حرفه ای ، از طریق کمکهای مالی به بیمارستانها و مدارس و حمایت از دلایل مهم اجتماعی.

دانشگاه Unicaf به صورت کامل و بصورت آنلاین و در پردیس تدریس لیسانس ، کارشناسی ارشد و دکترا را در طیف گسترده ای از موضوعات اعم از مدیریت ، اقتصاد و تجارت ، روانشناسی ، تدریس ، حقوق ، حسابداری و امور مالی ، ادبیات انگلیسی ، علوم کامپیوتر ، طراحی وب و توسعه و برنامه های تخصصی MBA برای صنایع و بخش های متنوع.

شراکت

Unicaf در حال حاضر با دانشگاه Suffolk (انگلستان) ، دانشگاه لیورپول جان مورس (انگلستان ) ، دانشگاه ولز جنوبی (انگلستان) ، دانشگاه کالیفرنیا ، فرمت Riverside در ایالات متحده و چند دانشگاه دانشگاه Unicaf در آفریقا همکاری می کند . دانش آموزان پس از اتمام موفقیت آمیز ، از طرف مدرک اعطا کننده دریافت می کنند ، مدرک تحصیلی آنها که برابر با مدرک ارائه شده به دانشجویان دانشگاه است فارغ التحصیلان همچنین می توانند در مراسم فارغ التحصیلی در پردیس خانگی (مشروط بر محدودیت ویزا که ممکن است اعمال شود) شرکت کنند.

مکان ها

لارناکا

Address
UNICAF Building 52 Famagusta Avenue

6019 لارناکا, لارناکا, قبرس

نیویورک

Address
1745 Broadway
10019 نیویورک, نیویورک, آمریکا

آتن

Address
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

آتن, آتن مرکزی, یونان

بخارست

Address
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

060754 بخارست, بخارست, رومانی

لندن

Address
Kemp House, 152 City Road

EC1V 2NX لندن, انگلستان, بریتانیا

قاهره

Address
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

قاهره, استان قاهره, مصر

آكرا

Address
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road
P.O. BOX AF 919
ADENTA

آكرا, منطقه بزرگ آکرا, غنا

لیلوونگ

Address
Unit 1 Shopers Mall (Opposite Fame & Shoprite), Area 4, Plot 67

لیلوونگ, منطقه مرکزی, مالاوی

بندر لوئیس

Address
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

بندر لوئیس, منطقه بندر لوئیس, موریس

نایروبی

Address
West Park Suites,
7th Floor, Ojijo Road,
opp. Parklands Police Station

نایروبی, شهرستان نایروبی, کنیا

لاگوس

Address
Plot 10 Peace Avenue, Oshorun Heritage Estate, Off Channels TV Avenue, Isheri North
لاگوس, لاگوس, نیجریه

موگادیشو

Address
Km-4, Hodan Mogadishu
موگادیشو, بانادیر, سومالی

لوساکا

Address
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres,
Lusaka,

لوساکا, استان لوساکا, زامبیا

ایربید

Address
Jordan-Irbid – Alabrar neighbourhood
ایربید, فرمانداری ایرباد, اردن

قبرس آنلاین

Address
قبرس آنلاین, قبرس