The Cyprus Institute of Marketing

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه قبرس بازاریابی از سال 1978 قبرس قدیمی ترین مدرسه کسب و کار است و در عمل دو مرکز: پردیس اصلی در نیکوزیا، پایتخت قبرس، و یک شعبه در لیماسول، دومین شهرستان این جزیره است. در سال 1988، موسسه در نیکوزیا به جدید، متعلق به بخش خصوصی، هدف ساخته شده محل آن نقل مکان کرد.

محل در خیابان Zannettos واقع، در مقابل محل اقامت سفیر بریتانیا، در منزوی منطقه آیوس آندریاس، تنها پنج دقیقه پیاده روی از شهرداری تئاتر، شورای بریتانیا، باغ عمومی، شهرداری استخر شنا و یک ده دقیقه پیاده روی دور از مرکز شهر.

CIM - یک پیشنهاد منحصر به فرد


موسسه قبرس بازاریابی برای برتری آکادمیک آن مشهور است. با سابقه برجسته و دستور کار هیجان انگیز برای آینده، فارغ التحصیلان ما به طور مداوم در تقاضا از کارفرمایان بالا در اروپا.


آموزش و پرورش با کیفیت بالا ارائه شده توسط CIM شده است در سراسر جهان شناخته شده است. فهرست برای پیدا کردن چرا دانشجویان از بسیاری از از مناطق جهان می خواهید به تحصیل در موسسه قبرس از بازاریابی است.آینده خود را


برنامه های مدرک موسسه هستند حرفه ای جهت گیری. آنها به منظور مطمئن شوید که شما را به مهارت های مورد نیاز برای پیشرفت در رشته انتخابی خود را به دست آورید توصیه های عملی از صنعت و تجارت ترکیب.


کارفرمایان می دانند که فارغ التحصیل از CIM خواهد یک استاندارد بسیار بالا که باعث افزایش چشم انداز شغلی خود را در پایان از درجه خود باشد.امکانات کیفیت


امکانات ما شامل سخنرانی تئاتر تازه مرمت شده در نیکوزیا، و همچنین اتاق مربی مجهز با کیفیت بالا صوتی / تجهیزات بصری.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

تماس
آدرس پستی
The Cyprus Institute of Marketing
P.O.Box 25288,

Nicosia, 1308 CY
آدرس محل سکونت
The Cyprus Institute of Marketing - Nicosia
25, Zannettos Str., Ayios Andreas

Nicosia, Nicosia, 1100 CY
آدرس محل سکونت
The Cyprus Institute of Marketing
Limassol Branch
36, Stratigos Makriyannis Str.

Limassol, 3022 CY