Neapolis University Pafos

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه نیاپولیس در قبرس در عین حال پویا، در حال رشد سریع عامل جوان دانشگاه از سال 2010 در قلب شهر جذاب از پافوس است، در سواحل غرب از جزیره قبرس، ارائه برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در هر دو یونانی و انگلیسی است. ثبت نام در دانشگاه نیاپولیس در قبرس وارد دانش آموزان را به یک استاندارد بالا، تحریک و محیط لذت بخش است. بزرگترین مزیت نیاپولیس کیفیت و تعهد هیئت علمی آن، که غالب آن ها آموزش تجربه قابل توجه و انجام پژوهش در دانشگاه های اروپایی و آمریکایی است. بر اساس این اعضای هیئت علمی و یک استراتژی بلند پروازانه، آن است که به سرعت تبدیل شدن به یکی از بهترین دانشگاه های خصوصی در قبرس.

چه شما انتظار می رود به انجام

در طول زمان خود را در دانشگاه نیاپولیس در قبرس، چه در کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکترا (PhD)، شما انتظار می رود برای حضور در سخنرانی ها و دیگر فعالیت های برنامه مربوط و کار به طور مستقل، به صورت فردی یا در گروه، در تکالیف. دانشگاه نیاپولیس در قبرس تاکید زیادی بر توسعه استقلال فکری دانش آموزان و در محل یک سیستم آموزش برای کمک به دانشجویان رسیدن به آن.

تقویم علمی

سال تحصیلی دانشگاه نیاپولیس در قبرس به دو ترم از 13 هفته آموزش هر تقسیم شده است. در پایان هر ترم یک دوره ارزیابی است که در آن دانش آموزان بنشینم امتحانات نوشته شده است. بعضی از دوره ها نیاز دیگر در تابستان.

ارزیابی و تشخیص

دانشگاه نیاپولیس در قبرس تحت قانون مربوطه از دانشگاه های خصوصی در قبرس. مجوز نهایی از کمیته ارزیابی دانشگاه های خصوصی در قبرس (EAIP) و دانشگاه نیاپولیس در قبرس دریافت شده است به عنوان یک دانشگاه تمام عیار، داشتن استقلال عمل است.

در اکتبر سال 2007 در دانشگاه در ثبت نام از دانشگاه های وزارت آموزش و پرورش پس از تصمیم کابینه به ثبت رسید. در ژوئن 2010 از دانشگاه مجوز اولیه از عملیات شرکت داشتند. این تصمیم پس از یک توصیه مثبت EAIP از آنجا که 2015 دانشگاه نیاپولیس در قبرس مجوز نهایی را دریافت کرده است و می تواند به عنوان یک دانشگاه خودمختار عمل ساخته شده است.

تمام برنامه ها از دانشگاه به طور کامل توسط جمهوری قبرس و تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا شناخته شده است.

دانشگاه نیاپولیس در قبرس، پس از تسلیم درخواست، پس از ارزیابی کامل توسط مرکز تشخیص علمی و اطلاعات ملی (NARIC) یونان به عنوان نهاد معادل دانشگاه یونانی در سال 2012 به رسمیت شناخته شد.

لطفا توجه داشته باشید که از برنامه های معماری و املاک و مستغلات توسط اتاق حرفه ای و فنی قبرس (ETEK) شناخته شده است. برنامه فوق لیسانس از املاک و مستغلات امن است، علاوه بر این، صدور گواهینامه توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS). شناسایی مسئول برای سایر دوره های مربوط به نهادهای حرفه ای وجود داشته باشد.

چشم انداز

چشم انداز دانشگاه نیاپولیس در قبرس توسعه سازمان آموزشی مردم گرا با استانداردهای اروپا، که اعضای آن همکاری برای توسعه جامعه از طریق آموزش، پژوهش و عمل اجتماعی است.

ماموریت

دانشگاه نیاپولیس در ماموریت قبرس است به ارائه به دانش آموزان خود آموزش با کیفیت بالا، ایجاد و توزیع دانش از طریق پژوهش، کمک به توسعه زندگی اقتصادی و فرهنگی جامعه ما

ارزش ها

تمامیت برتری همکاری نوآوری توجه همبستگی

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • یونانی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید LLB »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد از بانکی، سرمایه گذاری و امور مالی

Campus تمام وقت September 2018 قبرس Cyprus Online Paphos + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد بانکداری، سرمایه گذاری و مالی فراهم می کند دانش سطح تخصصی و فوق در علوم بانکداری، سرمایه گذاری و امور مالی در افراد مشغول به کار و یا مایل به دنبال شغلی در مالی خدمات، بانک ها، سرمایه گذاری و کارگزاری شرکت ها، و یا شرکت در عمومی و خصوصی بخش. [+]

کارشناسی ارشد بانکداری، سرمایه گذاری و مالی فراهم می کند دانش سطح تخصصی و فوق در علوم بانکداری، سرمایه گذاری و امور مالی در افراد مشغول به کار و یا مایل به دنبال شغلی در مالی خدمات، بانک ها، سرمایه گذاری و کارگزاری شرکت ها، و یا شرکت در عمومی و خصوصی بخش.

کارشناسی ارشد بانکداری، سرمایه گذاری و امور مالی ترکیبی ارائه آموزش های نظری، به طوری که دانش آموزان می توانند به تعمیق پیشرفت های علمی خود را در این زمینه، با رویکرد آموزش عملی به تجزیه و تحلیل موقعیت های واقعی. تمرین های عملی شامل تجزیه و تحلیل عملکرد مالی شرکت، تدوین و اجرای استراتژی های سرمایه گذاری، اندازه گیری و مدیریت بازار و ریسک اعتباری، اندازه گیری ارزش سهام و کسب و کار، استراتژی آموزش و ارزیابی مالی منابع مالی جایگزین و سرمایه گذاری. همه دانش آموزان مورد نیاز برای آماده سازی یک پایان نامه.... [-]


کارشناسی ارشد مدیریت ساخت و ساز

Campus تمام وقت September 2018 قبرس Paphos Cyprus Online + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد مدیریت ساخت و ساز در هر دو قبرس و یونان منحصر به فرد است. بخش ساخت و ساز برای سال های بسیاری از لوکوموتیو اقتصاد بود، و نیاز به دانشمندان واجد شرایط بالا است. کارشناسی ارشد مدیریت ساخت و ساز ارائه می دهد مزایای قابل توجهی به مدیران مدیریتی، مهندسان پروژه، کارکنان نظارت مربوطه و سایر متخصصان درگیر در ساخت و ساز و توسعه زمین، که علاقه مند به گسترش دانش خود را در مدیریت پروژه های ساخت و ساز [+]

کارشناسی ارشد مدیریت ساخت و ساز در هر دو قبرس و یونان منحصر به فرد است. بخش ساخت و ساز برای سال های بسیاری از لوکوموتیو اقتصاد بود، و نیاز به دانشمندان واجد شرایط بالا است. کارشناسی ارشد مدیریت ساخت و ساز ارائه می دهد مزایای قابل توجهی به مدیران مدیریتی، مهندسان پروژه، کارکنان نظارت مربوطه و سایر متخصصان درگیر در ساخت و ساز و توسعه زمین، که علاقه مند به گسترش دانش خود را در مدیریت پروژه های ساخت و ساز، بهبود مهارت های مدیریتی خود و آماده شدن برای پیشرفت و فرصت ها برای موقعیت های رهبری در صنعت ساخت و ساز. ساخت و ساز مدیریت درجه با هدف ارائه آموزش با کیفیت در تمام جنبه های مربوط به مدیریت موفق پروژه های ساخت و ساز.... [-]


ویدئو ها

Neapolis University Pafos