Neapolis University Pafos

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما که هستیم

دانشگاه Neapolis در قبرس یک دانشگاه جوان و در عین حال پویا و با رشد سریع است که از سال 2010 در قلب شهر جذاب پافوس ، در سواحل غربی جزیره قبرس فعالیت می کند و کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را ارائه می دهد. برنامه ها به دو زبان یونانی و انگلیسی. ثبت نام در دانشگاه ناپولیس در قبرس دانشجویان را در محیطی با سطح بالا ، تحریک کننده و لذت بخش قرار می دهد. بزرگترین مزیت ناپولیس کیفیت و فداکاری دانشکده آن است که اکثر آنها تجربه قابل توجهی در زمینه تدریس و تحقیق در دانشگاه های اروپایی و آمریکایی دارند. با تکیه بر چنین دانشکده ها و براساس یک استراتژی بلندپروازانه ، به سرعت به یکی از بهترین دانشگاه های خصوصی قبرس تبدیل می شود.

کاری که از شما انتظار می رود انجام دهید

در مدت تحصیل در دانشگاه ناپولیس قبرس ، خواه در سطح کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا (Ph.D) ، از شما انتظار می رود که در سخنرانی ها و سایر فعالیت های مرتبط با برنامه شرکت کنید و به طور مستقل ، بصورت انفرادی یا گروهی فعالیت کنید. ، در تکالیف دانشگاه ناپولیس در قبرس تأکید زیادی بر توسعه استقلال فکری دانشجویان می کند و یک سیستم آموزشی برای کمک به دانشجویان در دستیابی به آن دارد.128651_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

ارزیابی و شناخت

دانشگاه ناپولیس در قبرس طبق قانون مربوطه دانشگاه های خصوصی در قبرس فعالیت می کند. مجوز نهایی از آژانس تضمین کیفیت و اعتبار در قبرس در آموزش عالی (DI.PAE) دریافت شده است و دانشگاه Neapolis در قبرس با داشتن استقلال عمل ، به عنوان یک دانشگاه تمام عیار فعالیت می کند.

در اکتبر 2007 پس از تصمیم کابینه ، این دانشگاه در ثبت نام دانشگاه های وزارت آموزش و پرورش ثبت شد. در ژوئن سال 2010 ، دانشگاه مجوز اولیه فعالیت را گرفت. این تصمیم پس از توصیه مثبت DI.PAE گرفته شده است از سال 2015 ، دانشگاه ناپولیس در قبرس مجوز نهایی را دریافت کرده و می تواند به عنوان یک دانشگاه خودمختار فعالیت کند.

کلیه برنامه های این دانشگاه توسط جمهوری قبرس و همه کشورهای اتحادیه اروپا کاملاً شناخته شده است.

دانشگاه ناپولیس در قبرس پس از ارائه درخواست ، پس از ارزیابی دقیق توسط مرکز ملی شناخت و اطلاع رسانی دانشگاهی (NARIC) یونان به عنوان یک نهاد معادل دانشگاه های یونان در ژوئیه 2012 شناخته شد.

چشم انداز

چشم انداز دانشگاه ناپولیس در قبرس توسعه سازمان آموزشی مردم محور با استانداردهای اروپایی است که اعضای آن با همکاری و همکاری در جهت توسعه جامعه از طریق آموزش ، تحقیق و اقدام اجتماعی فعالیت می کنند.

مأموریت

مأموریت دانشگاه ناپولیس در قبرس این است که دانش آموزان خود را با کیفیت بالا آموزش و پرورش ، ایجاد و توزیع دانش از طریق تحقیق ، کمک به توسعه زندگی اقتصادی و فرهنگی جامعه ما فراهم سازد

ارزش های

  • تمامیت
  • تعالی
  • همکاری
  • نوآوری
  • توجه
  • همبستگی128652_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

زندگی در پردیس دانشگاه

زندگی در پردیس دانشگاه ناپولیس یک تجربه منحصر به فرد است که دانش آموزان در طول تحصیل از آن لذت می برند و منجر به ساختن لحظات و خاطره های گرانبهایی می شود که با پیشرفت ساکنین دانشجویی از نظر دانشگاهی و اجتماعی پیشرفت می کند. دانشگاه ناپولیس متعهد به ایجاد یک محیط راحت و ایمن است و یک دانشگاه دانشگاهی متنوع ، چند زبانه ، چند فرهنگی ایجاد کرده است که تبادل آزاد ایده ها و سبک های زندگی را احترام و تقویت می کند.

موقعیت مکانی دانشگاه ، امکانات و خدمات مختلف ، محیطی ایده آل برای تشویق دانش ، کار و زندگی دانشجویی ایجاد می کند و به هر دانشجویی امکان می دهد تا در طول تحصیل تجربیات خود را غنی سازد.

محوطه دانشگاه به راحتی در قلب شهر واقع شده است و امکانات زیادی از آن با مسافت پیاده روی ، از جمله ایستگاه های اتوبوس ، بانک ها ، سواحل ، بارها و رستوران ها ، یک مرکز خرید و کافه ها دارد.
روزانه مسیرهای اتوبوس وجود دارد که شهر را به هم وصل می کند و به همه شهرها و فرودگاه های دیگر ارتباط برقرار می کند.

چرا پافوس

ترکیب گذشته تاریخی با دنیای مدرن ، آب و هوای معتدل مدیترانه ای ، سواحل ، زیبایی طبیعی ، حمل و نقل عالی آن به خارج و همچنین تعداد خدماتی که ارائه می دهد ، پافوس را به مکانی ایده آل برای مطالعه تبدیل می کند .

یکی از بزرگترین مزیت های تحصیل در دانشگاه ناپولیس پافوس این است که این موسسه آموزشی که در قلب یکی از جالب ترین شهرهای ساحلی اروپا واقع شده است. پافوس حدود 77800 نفر جمعیت دائمی دارد.

  • پافوس ، شهری پر از جوانان ، در مقایسه با سایر شهرهای قبرس یکی از بالاترین نرخ های جوانان 18-35 ساله را دارد.
  • پافوس یک شهر مدرن چند فرهنگی اروپایی است که بدون توجه به منشأ قومی ، اجتماعی یا مذهبی ، از اقصی نقاط جهان استقبال می کند.
  • پافوس یک میراث جهانی یونسکو ، به عنوان تلاقی مردم و ایده های با اماکن باستان شناسی برای شهادت یک راهپیمایی بی امان از 9000 سال تاریخ و فرهنگ.
  • پافوس به دلیل ترکیبی منحصر به فرد از طبیعت ، تاریخ و آب و هوای معتدل مدیترانه ، یک مقصد گردشگری بین المللی است. پروازهای مستقیم بین پافوس با شهرهای بزرگ یونان مانند آتن ، پاترا ، تسالونیکی و چانیا.

121839_cyprus-4135015_640.jpg

مکان ها

پافوس

Address
2 Danais Avenue
8042 Paphos
Cyprus

پافوس, پافوس, قبرس