Cyprus University of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مشخصات دانشگاه


مشخصات بین المللی/>

یک پارامتر مهم شناخت بین المللی که دانشگاه از آن برخوردار است رتبه بندی بین المللی دانشگاه ها است. در کمتر از 10 سال عملیات، CUT مقامات بلند رتبه ای را در رتبه بندی بین المللی اشغال کرده است. به طور خاص، در دوره های رتبه بندی دانشگاه جهانی تحصیلی (THE) در سال های 2017-18، CUT در سراسر جهان 351-400 رتبه بندی شده است، در حالی که در سال 2016-17 آن را در بین 401 تا 500 دانشگاه برتر جهان و همچنین در 16 دانشگاه های جهان در رتبه بندی دانشگاه جوانان 2017، CUT رتبه 88 در دانشگاه های جدید جدید جهان، 12 دانشگاه عالی رتبه و 201-250 در میان دانشگاه های برتر اروپا است.

شبکه های بین المللی دانشگاه از طریق مشارکت آن در 67 سازمان بین المللی و همکاری دوجانبه با 78 دانشگاه در خارج از کشور که منجر به همکاری های سودمند بین دانشگاه ها می شود، متوجه می شوند. علاوه بر این، استراتژی بین المللی سازی از طریق مشارکت در برنامه تحرک اراسموس و مدیریت ملی برنامه IAESTE تقویت می شود.


تعالی در پژوهش/>

CUT دائما متعهد به ارتقاء برتری تحقیقاتی است و در سطح بین المللی در این زمینه متمایز است، و مجموعا 40 میلیون یورو از مالیات خارجی برای 227 برنامه تحقیقاتی تأمین می کند. آخرین برنامه HORIZON 2020 در اروپا بیش از 9 میلیون یورو را تأمین کرده است که 23 طرح تحقیقاتی را نشان می دهد که بالاترین میزان موفقیت در قبرس است. موفقیت های اخیر شامل دو پروژه استراتژیک ERC با مجموع 3.3 میلیون یورو و دو طرح تحقیقاتی "Teaming for Excellence" به رهبری CUT، که بالاترین امتیاز پان اروپایی و مشارکت در ایجاد مرکز برابری نوآوری های تکنولوژیکی و تجاری را تضمین می کند.

علاوه بر تامین مالی پژوهشی در اروپا، همکاری های تحقیقاتی استراتژیک مانند ایجاد مرکز تحقیقات سرطان در همکاری با مرکز آنکولوژی آلمان مورد حمایت قرار می گیرد. سه واحد تحقیقاتی که قبلا تأیید شده اند، Eratosthenes، Heraclitus و Department of Informatics Social نیز با موفقیت بسیار موفق عمل می کنند.

چشم انداز، ماموریت و ارزش


دیدگاه ما/>

برای تبدیل شدن به یک دانشگاه مدرن و نوآورانه با شناخت بین المللی که در زمینه پیشرفت تحصیلی و تحقیقاتی در زمینه های پیشرفته و پیشرفته، با هدف ارتقاء علمی، تکنولوژیک، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور ما را ترویج می کند.


ماموریت ما/>

برای ارائه آموزش و پرورش با کیفیت بالا و آموزش عالی و ترویج آموزش مادام العمر با روش های آموزشی مدرن، برای تولید و انتشار دانش علمی از طریق تحقیق و تدریس، و از طریق کمک به حل چالش ها در زمینه علوم و فن آوری، برای تبدیل شدن به یک کاتالیزور برای دولت و جامعه. به طور خاص، ماموریت در ایجاد ارزش افزوده از طریق اقدامات در سه محور زیر است:

  • تحصیلات
  • تحقیق، نوآوری و انتقال دانش
  • مشارکت اجتماعی


تحصیلات/>

برای ایجاد دانشگاه به عنوان یک مرکز بین المللی آموزش دانشگاه با ارائه برنامه های کیفیت و رقابتی که منعکس کننده تحولات تکنولوژیکی و صنعتی و همچنین نیازهای بازار است. با پرداختن به دانشجویان سطح بالا، تدریس مدرن همراه با تحقیقات کاربردی ارائه می دهد که هدف آن ایجاد فارغ التحصیلان قابل قبول و تحصیلکرده است. این موسسه به عنوان یک موسسه آموزش عالی نیز به دنبال ترویج آموزش مادام العمر برای به نفع جامعه است.

تحقیق، نوآوری و انتقال دانش

این دانشگاه در زمینه تولید تحقیقات کاربردی و دستیابی به برتری در زمینه تحقیقات بین المللی پیشگام است. به منظور پاسخگویی به چالش های جامعه و صنعت، نتایج تحقیقاتی که در دانشگاه انجام می شود به عنوان دانش فنی جامعه، صنایع و سازمان های تولیدی به منظور ایجاد راه حل های نوآورانه با مزایای اقتصادی، اجتماعی و محیطی قابل انتقال است. در زمینه تحقیقات، فعالیت های نوآوری و کارآفرینی، فرصت های شغلی جدید برای دانشمندان جوان در بخش های پیشرفته ایجاد می شود.

مشارکت اجتماعی

دانشگاه، به عنوان یک سلول زنده از جامعه، نقش مهمی در گفتمان اجتماعی ایفا می کند و پیشنهادات مفیدی را برای مسائل مهم اجتماعی و اقتصادی ارائه می دهد. دانشگاه از طریق شبکه ای از بازیگران اجتماعی همکاری می کند، دانشگاه همکاری می کند تا فرهنگ، محیط زیست، بهداشت و ورزش را ارتقا بخشد.

اهداف

طراحی تمامی ادارات بر اساس چهار هدف کلیدی است:

  • دانش علمی، فنی و حرفه ای در آموزش دانشجویان.
  • تحقیقات با کیفیت بالا قادر خواهند بود مرزهای سنتی بین تحقیقات اساسی و کاربردی را فراتر بگذارند تا بتوانند راه حل مشکلات عمده اجتماعی و اقتصادی را حل کنند و اجازه دهند قبرس همچنان یک شریک مهم در تقسیم منابع مدرن اروپایی برای تحقیق باشد.
  • جهت گیری بین رشته ای در طراحی برنامه درسی و در کارکنان ادارات، به طوری که دانشگاه می تواند از همان ابتدا وارد میدان شود و در زمینه پیشرفت های علمی، آموزشی و اجتماعی در سطح محلی و بین المللی باقی بماند.
  • همکاری با صنعت و اقتصاد محلی برای کمک به نوآوری و بهبود مستمر محصولات و خدمات.

مکان ها

لیماسول

Address
30 Archbishop Street
3036 لیماسول, لیماسول, قبرس