The Cyprus Institute of Marketing (REG BVI)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاسیس در سال 1997، موسسه قبرس بازاریابی (BVI) یکی از پیشگامان در ارائه درجه آموزش از راه دور است.

CIM (BVI) خود را به عنوان یک بازیکن واقعا جهانی در آموزش و پرورش کسب و کار بین المللی با ارائه برنامه های با بالاترین استانداردهای علمی است که توسط بخش کسب و کار بین المللی و بسیاری از دانشگاه اتحادیه اروپا و آمریکا به رسمیت شناخته شده ایجاد کرده است.

توانایی ها، اراده خود را برای عمل، ظرفیت برای دید، حرفه ای موفق به طور مستقیم به افراد متناسب است، دانش از طریق تجربه گذشته جمع آوری و بالاتر از همه، آموزش و پرورش، یک استاندارد بالا که به اعتقاد ما موسسه ما می تواند به شما ارائه می دهیم. کار تحت هدایت و اخلاق کار سیستماتیک اعمال شده توسط برنامه های مؤسسه، به شما خواهد شد اثر خود را به عنوان یک مدیر کسب و کار بیش از چند بار چند برابر کند. ارزش شخصی خود را با توجه به شرکت شما و بازار گسترده تر قابل ملاحظه افزایش می یابد. ما همیشه در حال خواستار از نظر استانداردهای کار و عملکرد تحصیلی. در واقع، تمام دوره نیاز به فداکاری و تلاش سازگار است. استادان و معلمان ما با هدف تحریک ذهن دانش آموزان و به طور مداوم آنها را مستقیم به سمت راه حل های عملی به طور مداوم با اشاره به محدودیت های نظریه در عمل.

ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن CIM (BVI) 's به شور و شوق، جاه طلبی، تعهد قوی به تعالی، که مواد تشکیل دهنده حیاتی در دستیابی به رهبری جهانی هستند.

آموزش از راه دور در موسسه قبرس بازاریابی (BVI)

اعتباربخشی

به عنوان یک نتیجه از وضعیت CIM (BVI) است، آن را برای عضویت در نهادهای رهبری اروپایی همچون پذیرفته شده است شبکه اروپایی آموزش از راه دور (عدن)، انجمن اروپایی برای آموزش بین المللی (EAIE)، شبکه ای از مدارس کسب و کار بین المللی (نوک) و خیلی های دیگر. CIM (BVI) نیز لذت می برد مجوز رسمی از سازمان های تأیید مشهور جهان مانند کنفدراسیون بین المللی اعتباربخشی کمیسیون. CIM (BVI) یک دانشگاه کسب و کار فاصله آموزش در ذکر شده «کتاب دانشگاه جهان یونسکو و آن را به رسمیت شناختن برخوردار است در بسیاری از کشورها در آفریقا و اروپا. با این حال، بالاترین به رسمیت شناختن از صنعت خود. CIM (BVI) در نظر گرفته شده مدرسه آموزش از راه دور پیشرو در منطقه، به طوری که فارغ التحصیلان آن به مراتب پی، پس از.

پذیرش و بررسی

دانش آموزان خوش آمدید برای ورود به تمام دوره های تحصیلی را در دفترچه موسسه قبرس بازاریابی با مسئولیت محدود (BVI) در هر زمان در طول سال توصیف هستند، تا زمانی به عنوان دانش آموز را برآورده شرایط ورود هر برنامه است.

دانش آموزانی که پذیرفته شده خواهد شد با مجموعه ای از یادداشت های سخنرانی / کتاب و فهرست تکالیف عرضه می شود. تمام برنامه ها شامل تکالیف و امتحانات. - امتحانات حمل 100٪ وزن از درجه ی کلی.

دانش آموزان CIM اختصاص داده یک معلم خصوصی که مطالعات خود را ارائه. تماس با دو بار در هفته بین دانش آموز و معلم خصوصی را تشویق است، اما در اختیار دانش آموز. علاوه بر این، دانش آموزان امکان دسترسی به استاد راهنما در موسسه قبرس مرکز در خارج از کشور بازاریابی در کشور خود (که در آن قابل اجرا باشد) را داشته باشد.

امتحانات در CIM دانش آموزان در همه برنامه های آموزشی در موسسه قبرس بازاریابی با مسئولیت محدود (BVI) بر اساس یک معاینه نوشته شده بسته کتاب ارزیابی شده است.

امتحانات دو بار در سال انجام شده است، هر ژانویه و ژوئن. هیچ دانش آموزی ممکن است برای امتحانات در یک دوره زودتر از شش ماه از تاریخ خود ثبت نشستن. امتحانات به صورت محلی در کشور دانش آموز سکونت در یکی از موسسات همکار، یک مرکز در خارج از کشور و یا محلی شورای بریتانیا انجام شده است.

دانش آموزان باید برای امتحانات حداقل 2 ماه قبل از نوشتن امتحانات ثبت نام کنید. نتایج در اوایل ماه سپتامبر برای امتحانات ژوئن در ماه مارس برای امتحانات ژانویه منتشر شد، و.

زندگی پس از CIM - موفقیت کسب و کار

CIM (BVI) موفق به کسب احترام و به رسمیت شناختن مدیران کسب و کار در سراسر جهان، که به همین دلیل فارغ التحصیلان ما از شرکت های به دنبال. آن را با رضایت بزرگ است که ما می بینیم که بسیاری از فارغ التحصیلان ما برگزاری موقعیت های کلیدی در صنعت است. ما موقعیت بازار ما بسیار جدی، و ما به طور کامل به مواجه با چالش که باقی مانده برای حفظ نقش ما به عنوان رهبران جهانی در آموزش عالی متعهد است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: