توضیحات رسمی را مطالعه کنید

CBA در سال 1916 تاسیس شد، در ابتدا به عنوان یک مدرسه در دانشگاه بود. از آن زمان، رهبر مدیریت آموزش و پرورش در فیلیپین بوده است نه به این دلیل که آن قدیمی ترین موسسه علمی در مدیریت است، اما به دلیل پیگیری مستمر برتری تحصیلی.

CBA برنامه های تحصیلی را در دوره های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارایه می دهد. Ph.D. هدف از برنامه این است که افرادی را که مایل به تحصیل در منطقه مدیریت هستند، آموزش دهند. Ph.D. فارغ التحصیل می تواند در تحقیقات علمی شرکت کند که دانش را در زمینه مدیریت پیشرفت می کند. برنامه MBA به دنبال دانش آموزان با مهارت های مدیریت پیشرفته است، در حالی که برنامه مالی MS به دانش آموزان را به مجموعه ای از دوره هایی که توازنی بین تئوری مالی و عملکرد را می دهد، می دهد. برنامه کارشناسی ارشد مدرک لیسانس علوم در مدیریت بازرگانی (BSBA) و مدیریت و حسابداری کسب و کار (BSBAA) است.

اعضای هیئت علمی که در این برنامه ها تدریس می کنند نیز به طور فعال در تحقیقات علمی مرزی شرکت می کنند. این در راستای اهداف دانشگاه برای دستیابی به بالاترین سطح عالی تحصیلی و نقش CBA به عنوان یک رهبر در زمینه آموزش مدیریت است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

University of the Philippines (College of Business Administration)

کارشناسی ارشد در رشته امور مالی با هدف آماده سازی دانش آموزان برای یک حرفه ای در مدیریت مالی، به طور خاص به انجام کارکردهای مختلف مدیریت مالی. ... [+]

موسسات مالی بخش مالی 'ثانیه بسیج منابع به عهده دارند. بسیار مهم به رشد بخش 'ثانیه نیروی انسانی مدیریتی آن است. تلاش در حال توسعه از جمله مدیران از طریق برنامه های MBA که ارائه دروس اختیاری در مدیریت مالی بوده است. با این حال، برنامه های MBA باقی می ماند به طور عمده به سمت مدیران کسب و کار عمومی آموزش گرا می باشد. به عنوان یک نتیجه، منابع قابل توجهی هنوز در آموزش های ویژه غیر رسمی در امور مالی صرف. علاوه بر این، اندازه و پیچیدگی در حال رشد از بخش امور مالی فیلیپین نیاز به یک برنامه درجه تحصیلی تخصصی در امور مالی ایجاد کرده است. مطابق با UP نیاز برای برنامه کارشناسی ارشد 'در امور مالی را دستور به در خط مقدم آموزش و آموزش و پرورش پیشرفته، دانشگاه متقاعد صنعت خدمات مالی شد. در ماه ژوئن سال 1995، با بازنمایی قوی از دانش آموزان آینده نگر و پزشکان امور مالی، UP اعضای هیات علمی امور مالی مفهوم و یک برنامه 'ثانیه کارشناسی ارشد در امور مالی طراحی شده است. این پیشنهاد بعدها توسط هیئت علمی گروه حسابداری، امور مالی، اقتصاد و قانون، و با جامعه کسب و کار تصفیه شد. گروه دوم شامل افسران و اعضای موسسه مدیران مالی فیلیپین (FINEX) و انجمن بانکداران فیلیپین (BAP). ... [-]

فیلیپین Quezon City
نوامبر 2019
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی