توضیحات رسمی را مطالعه کنیدتمام دانشگاه های برتر کشور از ارائه آموزش های عالی برخوردار بودند. سیلیمان متفاوت نیست اما در حالیکه دانشگاه های معتبر فیلیپین به آن می پیوندند، از طریق یک هدیه ای از موقعیت مکانی محسوب می شود که از مکمل طبیعت برای یادگیری آکادمیک است - یکی از ویژگی های که Silliman را از بقیه جدا می کند.

دانشگاه Silliman دارای بیش از 300 درخت درختچه ای است که در بین نمایشگاه های کوه های Cuernos de Negros در پس زمینه و دریای Visayan در فرسایش آن، منحصر به فرد است. محوطه دانشگاه 62 هکتار زمین های سبز را در جایی که روابط شخصی پرورش می یابد، تغذیه معنوی تسهیل می کند، و مفهوم کیفیت زندگی دانشجویی را دوباره تعریف می کند.

دانشگاه سیلیمان یک ذوب فرهنگ و ادیان است. از مجموع جمعیت آن بیش از 9000 نفر، بیش از 300 دانشجوی بین المللی از 23 کشور مختلف هستند. وابستگی آن به کلیسای متحد مسیح در فیلیپین به عنوان یک دانشگاه پروتستان هرگز مانعی برای اجرای آزادی مذهبی نبوده است. اکثریت شاگردان سلیمان، کاتولیکهای روم هستند و تعداد زیادی مسلمان از میندانائو هستند.

این دانشگاه در شهر جذاب Dumaguete واقع شده است، به نام " شهر مردم آرام "، یک ساعت با هواپیما از مانیل و چهار ساعت با قایق از شهر Cebu. سیلیمان در یک شهر رشد می کند که در آن نوار رستوران ها غذای خوبی در کنار بلوار و جایی که همه دانشجویان نیاز دارند، فقط از بین می رود. در حالی که در حال ارائه به آرزو "آرامش بازنشستگی" محیط زیست، شهر با پیشرفت پشت سر گذاشته نشده است. شما می توانید از ساختار زیربنایی و کسب و کارها در حمایت از شهر "شهر دانشگاه" استفاده کنید.

زندگی پردیس در اطراف شعار Via، Veritas، Vita (از مسیح بودن راه، حقیقت، زندگی) چرخیده است. این مأموریت سیلمان است که کل فرد را در بستر مسیحی و در یک محیط صحیح توسعه دهد. انتظار می رود که دانش آموزان آموزش خود را برای کار در خدمت دیگران قرار دهند - علامت دیگری است که Silliman را از دیگر موسسات آموزش عالی متمایز می کند.

این دانشگاه همچنین دارای دانشگاهی مسکونی است که دانشگاه سیلمان را به غیر از سایر دانشگاه های برجسته در فیلیپین تاسیس می کند. 12 خوابگاه های منظم و تعاونی خانه ای را برای دانشجویان سیلیمان که خارج از شهر Dumaguete هستند دور می کنند. در خوابگاه دانشجویان متعلق به یک خانواده، بخشی از جامعه بزرگ سیلمان هستند. نتیجه این احساس جامعه، "روح سلیمان" است - فضای نزدیک بودن فرد، گرمی، دوستی و نگرانی.

تمایزات سازمانی

سیلیمان یکی از موسسات عالی تحصیلی انتخاب شده در کشور است که توسط کمیته آموزش عالی به وضعیت خودمختار ارائه شده است. همان سازمان دولتی نیز Silliman را به عنوان مرکز عالی در آموزش پرستاری و آموزش معلم و مرکز توسعه زیست شناسی، آموزش فناوری اطلاعات و حسابداری تعیین کرده است.

Silliman با حمایت آژانس توسعه بین المللی ایالات متحده ، مرکز تفریحی مدیریت منابع طبیعی ساحلی است . برنامه مدیریت منابع ساحلی مبتنی بر جامعه، الهام بخش شناختن جزیره آپو از شهر داون به عنوان یکی از بهترین نقاط غواصی در جهان است.

همانند سایر دانشگاه های برتر، برنامه های آکادمیک Silliman به طور منظم توسط هر یک از سه موسسه اعتبار دهنده مورد ارزیابی قرار می گیرد: انجمن مدارس، کالج ها و دانشگاه ها، انجمن های مدارس، کالج ها و دانشگاه ها، موسسه اعتباربخشی، و انجمن آموزش الهیات در جنوب شرقی آسیا.

این ارتباطات در مورد تحقیقات مشترک و استادان و دانشجویان را با دانشگاه های ایالات متحده و آسیا پیوند می زند و وابستگی قوی خود را با هیئت متحد برای آموزش عالی مسیحی در آسیا (UBCHEA) و سازمان های بین المللی توسعه می دهد. طولانی ترین برنامه های در حال اجرا دانشجویان با سه دانشگاه ژاپن: دانشگاه بین المللی مسیحی، دانشگاه فریس و دانشگاه شیوکو گاوکین است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Silliman University

دانش آموزان در رشته نویسندگی خلاق ممکن است انتخاب کنید برای ارسال خلاقیت (شعر یا داستان، یک بازی و یا یک رمان) به عنوان پایان نامه خود را. ... [+]

دانش آموزان در رشته نویسندگی خلاق ممکن است انتخاب کنید برای ارسال خلاقیت (شعر یا داستان، یک بازی و یا یک رمان) به عنوان پایان نامه خود را. مقدمه انتقادی قابل توجهی به چنین قضیه به طور کلی مورد نیاز است.

امتحان جامع

همه نامزدها برای MA در زبان انگلیسی با غلظت در ادبیات و نوشتن خلاق باید دو آزمون عبور قبل از آنها در نوشتن پایان نامه ثبت نام. یکی بررسی بر روی یک لیست خواندن مشترک به تمام این برنامه ها است. معاینه دوم در منطقه تمرکز است. در زبان انگلیسی و آمریکایی ادبیات، به شرح زیر ممکن است انتخاب:... [-]

فیلیپین Dumaguete
نوامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Silliman University

وزارت روانشناسی ارائه می دهد کارشناسی ارشد هنر در عمده در روانشناسی در صنعتی / روانشناسی سازمانی. هدف این برنامه برای آماده سازی حرفه به استفاده از دانش خود را در علوم پا ... [+]

وزارت روانشناسی ارائه می دهد درجه کارشناسی ارشد هنر در عمده در روانشناسی در صنعتی / سازمانی روانشناسی.

هدف این برنامه برای آماده سازی حرفه به استفاده از دانش خود را در علوم پایه روانشناسی در کار خود، چه در صنعت، مدرسه، دولتی، سازمان های جامعه، یا تنظیم بالینی. این دوره ها در اطراف نظریه ها و اصول رفتار انسانی با تاکید بر فرهنگ محلی و برنامه های عملی سازمان یافته است.

آزمون پذیرش عمومی اداره و مصاحبه متقاضی انجام شده است. آموزش و تجربه کار یک مزیت اضافه شده. اعتبار علمی در مقطع کارشناسی ارزیابی می شود. ... [-]

فیلیپین Dumaguete
نوامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Silliman University

پوشش امتحانات جامع: 6 موضوعات ... [+]

پوشش امتحانات جامع:

تعداد کل موضوعات = 6

اکوسیستم تمرکز بر اکوسیستم های مختلف، قطعات و تعاملات بین آنها خود، با تاکید ویژه بر اکوسیستم های ساحلی دیدگاه فرهنگی و اجتماعی CRM اصول و تکنیک های CRM عناصر تحقیقات معرفی اصول اساسی پژوهش های علمی از جمله تکنیک های در مجموعه، تجزیه و تحلیل و ارائه داده ها یک موضوع از موضوع عمده یک موضوع از دروس اختیاری [-]
فیلیپین Dumaguete
نوامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Silliman University

پوشش امتحانات جامع ... [+]

پوشش امتحانات جامع

تعداد کل موضوعات = 6

عناصر تحقیقات معرفی نظری و عملی به تحقیقات سازمان؛ روش صحیح جمع آوری داده های مربوط و ارزیابی از نتایج. اقیانوس شناسی بیولوژیکی سیستم های بیولوژیکی و فرآیندها در دریا؛ ساختار اکوسیستم های دریایی و جریان بیولوژیکی انرژی و ماده تحت عوامل مختلف طبیعی و انسان ساخته شده است؛ تاکید عمده ای بر سیستم های محیط زیست، بوم شناسی گروهی، بوم شناسی ... [-]
فیلیپین Dumaguete
نوامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Your Silliman Experience