توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Asian Institute of Management (AIM) یک مؤسسه فارغ التحصیل بین المللی است که با ایجاد مدیران حرفه ای، کارآفرین و مسئولان اجتماعی، در حفظ رشد جوامع آسیایی تفاوت دارد.
مدرسه توسعه مدیریت Stefan Zuellig (ZSDM) واکنش AIM به چالش حفظ توسعه آسیا است. مدرسه با همکاری با برنامه های اهداف توسعه پایدار، مدرسان و مدیران توسعه ی اصولی را برای دستیابی به موفقیت های پایدار مجهز می سازد. ZSDM با ایجاد اقتصادهای در حال ظهور برای ایجاد یک تیم از رهبران مدنی و مدیران کسب و کار که مجهز به حل مشکلی، عوامل تغییر و مشارکت کنندگان موثر هستند، مشارکت می کند.

آسیا یک منطقه از تضاد چشمگیر است، ترکیب سنت شرق با غرب غرب سریع است. ایدئولوژی های رقابتی در میان همکاری های جدید وجود دارد.

در این منطقه از ثروت بزرگ و فقر ناگوار، نقش ما این است که توانمند سازی رهبران کارآفرینان، کسب و کار و توسعه برای ایجاد توسعه پایدار اجتماعی، سیاسی، تکنولوژیک و اقتصادی. برای رسیدن به این هدف، موسسه به طور قطع آسیایی است، با تمرکز قوی در آسیای جنوب شرقی و جامعه اقتصادی آسه آن.

اعضای هیئت علمی ما، دانش آموزان، مواد آموزشی و تحقیق، عمدتا آسیایی هستند. برنامه های ما برای نیازهای آسیایی طراحی شده اند، رویکرد ما با مدیریت آسیایی سازگار است و به مسائل عادی آسیا پاسخ می دهد، در حالی که با نگاهی جهانی به آن افزوده می شود.

دانش آموزان به علت تجربه 40 ساله موسسه در توسعه و ارتقای دانش و مهارت ها برای ایجاد حساسیت به سیستم های مختلف فرهنگ و باور، ساختارهای تجاری، حکومتداری و محیط های نظارتی در منطقه، به AIM می آیند.

ما خودمان را به عنوان منبع توسعه منابع انسانی برتر برای بخش خصوصی و دولتی در بازارهای نوظهور، به ویژه آسیا، تاسیس کردیم.

مدیریت کسب و کار و توسعه در موسسه به شرح زیر است:

رهبری تمایل

هیئت مدیره و هیئت امناء بین المللی ما از رهبران برجسته کسب و کار و دانشگاهیان تشکیل شده است که تمایل زیادی به توسعه آسیا و مردم آن دارند.

یک محیط چند فرهنگی

بدن دانشجویی ما چند ملیتی و در درجه اول آسیایی است.

دسترسی به شبکه قوی ALUMNI ما

فارغ التحصیلان ما در بالاترین سطوح مسئولیت در بخش خصوصی، عمومی و غیر انتفاعی در سراسر آسیا-اقیانوس آرام و سایر نقاط جهان می توانند یافت شوند.

مهارت ها و آگاهی ها برای باز کردن آسیا

برنامه های آموزشی، دوره های آموزشی و مواد آموزشی ما برای شرایط و نیازهای شرکت های خصوصی و خصوصی آسیایی توسعه یافته است و نه تنها در فیلیپین بلکه در سایر کشورهای آسیایی نیز ارائه می شود.

یک رویکرد مبتنی بر کارآمدی

استادان دانشگاهی و حرفه ای ما دارای چشم انداز وسیع منطقه ای و تجربه گسترده در دانش و مدیریت مدیریت آسیا هستند. رویکرد ما تمرکز گرایانه است و روابط ما با سازمان های سراسر منطقه برای توسعه و ارتقای برنامه ها و فعالیت های ما ضروری است.

ما برنامه های مدیریت نوآورانه ای ایجاد می کنیم و روابط را با نهادهای کلیدی آکادمیک و سازمان های توسعه در سراسر جهان برقرار می کنیم.

رهبری فکر می کنم

مراکز تحقیقاتی ما ارتباطی را ایجاد می کنند که در آن بخش خصوصی، دولت و جامعه مدنی همگام، همگرا و همگام سازی می شوند. ما از منطقه با توجه به مشارکت مالی و مشارکت مدیریت و انجمن های تجاری در فعالیت های آموزشی و تحقیقاتی AIM حمایت می کنیم.

آموزش کارآزموده با روش مطالعه موردی

برنامه های ما برای کاربرد عملی در دنیای واقعی طراحی شده اند. برای پیشبرد این هدف، ما از روش مورد استفاده به عنوان یک روش اولیه آموزش و یادگیری استفاده می کنیم. تحت این روش، که از سیستم خود مدرسه کسب و کار دانشگاه هاروارد اقتباس شده است، دانش آموزان سناریوهای تجاری واقعی را تجزیه و تحلیل می کند تا مهارت های تحلیلی، تصمیم گیری و ارتباطات خود را بهبود بخشد.

این روش همچنین بحث های پر جنب و جوش میان همکلاسی ها را به وجود می آورد و باعث ایجاد یک محیط یادگیری قوی و پویا می شود.

تیم های آموزشی

برای ترویج یادگیری و رهبری مشترک، و نیز ترویج اخلاق چند فرهنگی مدرسه در میان دانش آموزان، ما هر یک را به "تیم یادگیری" یا "گروه می توانیم" اختصاص دهیم. این تیم ها دانش آموزان محیط آموزشی متنوعی را فراهم می کنند و هر فرصتی را برای تجربه و بهره وری از دیدگاه های چند گانه.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Asian Institute of Management

مدرک مدیریت توسعه (MDM) یک برنامه 12 ماهه فشرده، نوآورانه و تمرینکننده است که به دانشآموزان نیاز دارد تا مهارتهای لازم برای درک مشکلات کلیدی توسعه امروز، تصمیمات استراتژی ... [+]

درباره AIM

Asian Institute of Management (AIM) یک مؤسسه فارغ التحصیل بین المللی است که هدف آن ایجاد صمیمیت در حفظ رشد جوامع آسیایی با ایجاد مدیران حرفه ای، کارآفرین و مسئول اجتماعی است.

مدرسه توسعه مدیریت Stefan Zuellig (ZSDM) واکنش AIM به چالش حفظ توسعه آسیا است. این مدرسه با همکاری با برنامه های اهداف تحولات پایدار، مدیران و مدیران توسعه ی اصولی را ایجاد می کند که قادر به دستیابی به موفقیت پایدار هستند. ZSDM با ایجاد اقتصادهای در حال ظهور برای ایجاد یک تیم از رهبران مدنی و مدیران کسب و کار مجهز می شود که مسائل حل کننده، عاملان تغییر و مشارکت کنندگان موثر است.... [-]

فیلیپین Makati
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Asian Institute of Management

یک برنامه چهار ساله، 14 ماهه تمام وقت که شامل 10 مدرک علمی داده ها و 15 مدرک کسب و کار و یا مدرک مدیریتی است، که شامل 2 برنامه آماده و یک پروژه سنگی است که دانشجویان برای ... [+]

Asian Institute of Management (AIM)

Asian Institute of Management (AIM) پیشگام آسیا در آموزش مدیریت و مدرسه فارغ التحصیل بین المللی است که چشم انداز الهام بخش و حمایت از یک رویکرد منحصر به فرد آسیایی به مدیریت کسب و کار و اجتماعی است که به تاثیرات اجتماعی و مالی تصمیمات و اقدامات آن احترام می گذارد.

AIM اولین مدرسه ای در آسیای جنوب شرقی برای دریافت اعتبار نامه از انجمن های آمریکایی به مدارس تجاری پیشرفته (AACSB) است که در سطح جهانی به عنوان بالاترین استانداردهای جهان شناخته شده اند.... [-]

فیلیپین Makati
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
14 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Paseo de Roxas,123
1229 Makati, Metro Manila, فیلیپین