University of Vaasa

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Vaasa - چند رشته ای و تجارتی

University of Vaasa یک دانشگاه چند رشته ای است که دارای بیش از 5000 دانشجو است و در تمام سطوح تحصیلی از لیسانس تا استادیار و دکتر به درجه می پردازد. تقریبا 12 درصد دانشجویان دانشجویان بین المللی از سراسر جهان هستند. فعالیت های تدریس و تحقیق دانشگاه در مطالعات تجاری، علوم اداری، فن آوری و ارتباطات تمرکز می کنند. زبان آموزش در برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی و چندین دوره دیگر در زبان انگلیسی.

University of Vaasa یکی از جدیدترین مناطق دانشگاهی فنلاند را که نزدیک دریا است ، اشغال می کند ، که اغلب از آن به عنوان زیباترین پردیس فنلاند یاد می شود. همه مدارس و بخش ها در جزیره زیبای Palosaari واقع شده اند. این پردیس تلفیقی از معماری های قدیمی و جدید است ، ترکیبی از معماری های قاره ای و آنگلوساکسون. در Vaasa ، آفتابی ترین شهر فنلاند واقع شده است. Vaasa با داشتن 12000 دانش آموز خود ، یک شهر دانشجویی بسیار پر جنب و جوش است. علاوه بر این ، مجمع الجزایر زیبای کوارکن در اطراف این شهر بخشی از سایت های میراث طبیعی جهانی یونسکو از سال 2006 است.

مطالعات

University of Vaasa در چهار مدرسه فعالیت می کند. تدریس و تحقیق در دانشکده مدیریت و مدرسه حسابداری و مالی و همچنین در بازاریابی و ارتباطات مدرسه یک استاندارد ملی عالی است و University of Vaasa یکی از بزرگترین ارائه دهنده مدارک تجاری در فنلاند است. زمینه های کلیدی مطالعات کسب و کار عبارتند از: تامین مالی و بازارهای مالی، کارآفرینی، رفتار مصرف کننده و بین المللی کردن شرکت ها. مدارس به عنوان مدرسه عالی کسب و کار در مدرسه کسب و کار در مدرسه Eduniversal در رتبه بندی مدرسه در رتبه بندی جهانی قرار می گیرند و برنامه کارشناسی ارشد خود را در امور مالی، برنامه کارشناسی ارشد در توسعه کسب و کار استراتژیک و برنامه کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی اعتبار مجوز بین المللی EPAS.

دانشکده مدیریت و دانشکده بازاریابی و ارتباطات دارای زمینه های قدرت خاص خود مانند ارتباطات و علوم اداری هستند. در دانشکده فناوری و نوآوری ، حوزه های تخصصی دانشگاه عبارتند از فن آوری اتوماسیون، مهندسی برق، علوم رایانه و مهندسی ارتباطات راه دور.

تحصیلات در University of Vaasa تحقق تقاضاهای زندگی کاری مدرن را از کارفرمایان دریافت می کند. کلیه مقاطع دانشگاه شامل مهارت های مربوط به فعالیتهای تجاری و فضای بین المللی واقعاً بین المللی دانشگاه و همچنین امکاناتی برای تبادل دانشجو می باشد که هنگام ورود به زندگی کاری به دانشجویان توانایی های قوی می دهد. زبان تدریس در کلیه دوره های ارائه شده برای دانشجویان بین المللی در برنامه های کارشناسی ارشد ، انگلیسی است. دوره ها معمولاً مبتنی بر سخنرانی هایی با آزمون نهایی یا مطالعه مستقل است که در طول سال تحصیلی مورد بررسی قرار می گیرد. سمینارها و اشکال مختلف کار گروهی با تکالیف کتبی و شفاهی نیز بخشی از برنامه درسی هستند.

زندگی دانشجویی در واسا

4247_rsz_4175_yliopisto3.jpg

University of Vaasa جامعه University of Vaasa شامل بیش از 5،000 دانشجو است و هر ساله بیش از 300 دانشجوی بین المللی از سراسر جهان در این دانشگاه تحصیل می کنند. دانشجویان این دانشگاه به فضای مطالعه بین المللی علاقه فزاینده ای دارند. در کل حدود 12000 دانش آموز در واسا وجود دارند و فرصت های تفریحی مسکن و تفریحی موجود در سطح شهر بسیار است.

زندگی فرهنگی شهر چیزی برای همه دارد. تئاتر وایسای فنلاند فنلاند، تئاتر وستا سوئد، ارکستر شهر، شرکت اپرا واساس و بسیاری دیگر از گروه های موسیقی، کورها و تئاتر و گالری های مختلف و موزه ها، زندگی شهری شلوغ برای شهر را تضمین می کند. پاپ، موسیقی پاپ، موسیقی جایگزین و جشنواره های فرهنگی در شهر به ویژه در تابستان برگزار می شود.

University of Vaasa برای کلیه دانشجویان جدید بین المللی آموزش تدریس می کند. یک معلم بین المللی ، یک دانشجوی دیگر ، برای هر دانشجوی بین المللی منصوب می شود. مربیان به دانشجویان کمک می کنند تا با محیط دانشگاهی آشنا شده و در سایر امور مربوط به زندگی در Vaasa و فنلاند کمک کنند.

در طول سال تحصیلی، معلمان طرح های مختلفی را برای دانشجویان بین المللی برنامه ریزی می کنند. این حوادث یک فرصت عالی برای شناخت دانش آموزان و تجربه واسا در راه جدید هستند. University of Vaasa همچنین سفرهای دانشجویان بین المللی را برای دیدن سایر نقاط فنلاند برگزار می کند. به عنوان مثال، سفر سالانه به لاپلند همیشه یک تجربه مبهم برای دانش آموزان است.

به عنوان اعضای اتحادیه دانشجویان بین المللی دانشجویان University of Vaasa از تخفیف های مختلف در داخل و خارج از دانشگاه استفاده می شود. اینها شامل غذا های یارانه ای در رستوران ها و کافه تریا دانشگاه ها و همچنین تخفیف در بلیط های سفر، در تئاتر، موزه ها و فروشگاه های متعدد است. دانشجویان کارشناسی ارشد نیز به خدمات بهداشتی دانشجویان واجد شرایط می باشند.

University of Vaasa در نزدیکی دریا واقع شده و فرصت های زیادی برای فعالیت های در فضای باز دارد. برای کسانی که از نزدیک بودن طبیعت لذت می برند، منطقه واسا جای خوبی برای صرفه جوئی در فضای باز است. ساحل دریا تجربه ای را برای هر فصل از قایقرانی و غواصی به ماهیگیری یخی ارائه می دهد. شهر واسا بسیار قابل دسترسی است تمام خدمات لازم در نزدیکی دانشگاه قرار دارد و بیشتر افراد در طول سال دوچرخه سواری می کنند. ارتباطات مسافرتی جامع هستند - علاوه بر فرودگاه، متصل به قطار و اتوبوس به خوبی متصل، کروزرها از خلیج Bothnia عبور می کنند و مسافران به چندین ساعت به سوئد می رسند.

4249_rsz_4177_yliopisto12.jpg

منطقه پردیس

University of Vaasa جدیدترین محوطه محوطه سازی فنلاند توسط دریا را جذب می کند - ترکیبی از محوطه سازی ساحلی، معماری مدرن و ساختمان های صنعتی تبدیل شده است. دانشگاه ارائه می دهد محیط آموزشی مدرن با کامپیوتر به روز و دیگر امکانات فنی. همچنین، کتابخانه دانشگاهی در محوطه دانشگاه قرار دارد. از رستوران دانشجویی در ساختمان اصلی، منظره ای زیبا از مناظر طبیعی و دریا وجود دارد.

یک دانشگاه بین المللی

University of Vaasa در سراسر جهان دارای مخاطب است. دانشگاه های مشارکت برای تبادل دانشجویی و کارکنان و همچنین همکاری های پژوهشی و آموزشی. هر ساله بیش از 200 دانشجو برای برخی از مطالعات مورد نیاز برای برنامه های مدرک خود به خارج از کشور می روند. به همین ترتیب ، بیش از 200 دانشجوی بین المللی هر سال برای تکمیل دوره مبادله خود در University of Vaasa . علاوه بر این ، بیش از 300 دانشجوی بین المللی در برنامه های بین المللی کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه تحصیل می کنند.

University of Vaasa یک فضای بین المللی و یک محیط آموزشی زیبا در ساحل دریایی، آموزش های کارآمد و یک محیط اجتماعی پر جنب و جوش در علاوه بر طیف وسیعی از دوره های ارائه شده در زبان انگلیسی فراهم می کند. اکثر دوره های موجود در برنامه های کارشناسی ارشد برای دانش آموزان بین المللی و فنلاند ارائه می شود که فرصتی عالی برای شناخت دانش آموزان محلی می باشد. گروه های مطالعاتی مخلوط بین المللی فرصتی عالی برای یادگیری از دانش آموزان دیگر و تجربیات آنها ارائه می دهند.

سرمایه گذاری در آینده شما!

یک جامعه مطالعات دقیق درسی، آموزش به خوبی برنامه ریزی شده و خدمات دانشجویی کارآمد، پیشرفت تحصیلی و تکمیل تحصیلات را ارتقا می دهد. University of Vaasa آموزش University of Vaasa صالح را برای نیازهای زندگی مدرن کارآموزی و چشم انداز اشتغال برای فارغ التحصیلان خوب است. دانشگاه از انعطاف پذیری در مطالعات در دانشگاه و سایر موسسات دانشگاهی در واسا، فنلاند و در سراسر جهان حمایت می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به صفحه اصلی http://www. University of Vaasa کنید. univaasa .fi / master /. همین حالا به ما بپیوند!

مکان ها

واسا

Address
Wolffintie 34,
65200 واسا, فنلاند