توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Vaasa یک دانشگاه چند رشته ای است که دارای بیش از 5000 دانشجو است و در تمام سطوح تحصیلی از لیسانس تا استادیار و دکتر به درجه می پردازد. تقریبا 12 درصد دانشجویان دانشجویان بین المللی از سراسر جهان هستند. فعالیت های تدریس و تحقیق دانشگاه در مطالعات تجاری، علوم اداری، فن آوری و ارتباطات تمرکز می کنند. زبان آموزش در برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی و چندین دوره دیگر در زبان انگلیسی.

University of Vaasa یکی از جدیدترین محوطه های دانشگاهی نزدیک به دریا را به خود اختصاص می دهد. همه مدارس و ادارات در جزیره زیبای پالاساری واقع شده اند. محوطه دانشگاه ترکیبی جالب از قدیمی و جدید است، ترکیبی از معماری قاره ای و آنگلوساکسون. این در واسا، خورشیدترین شهر فنلاند واقع شده است. با 12،000 دانش آموز، واسا نیز یک دانشجوی بسیار پر جنب و جوش است. علاوه بر این، مجمع الجزایر زیبای Kvarken در اطراف این شهر از سال 2006 تاکنون از میراث جهانی یونسکو است.


4244_rsz_4172_img_3584.jpg

University of Vaasa - چند رشته ای و تجارتی

مطالعات

University of Vaasa در چهار مدرسه فعالیت می کند. تدریس و تحقیق در دانشکده مدیریت و مدرسه حسابداری و مالی و همچنین در بازاریابی و ارتباطات مدرسه یک استاندارد ملی عالی است و University of Vaasa یکی از بزرگترین ارائه دهنده مدارک تجاری در فنلاند است. زمینه های کلیدی مطالعات کسب و کار عبارتند از: تامین مالی و بازارهای مالی، کارآفرینی، رفتار مصرف کننده و بین المللی کردن شرکت ها. مدارس به عنوان مدرسه عالی کسب و کار در مدرسه کسب و کار در مدرسه Eduniversal در رتبه بندی مدرسه در رتبه بندی جهانی قرار می گیرند و برنامه کارشناسی ارشد خود را در امور مالی، برنامه کارشناسی ارشد در توسعه کسب و کار استراتژیک و برنامه کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی اعتبار مجوز بین المللی EPAS.

دانشکده مدیریت و دانشکده بازاریابی و ارتباطات دارای زمینه های قدرت خاص خود مانند ارتباطات و علوم اداری هستند. در دانشکده فناوری و نوآوری ، حوزه های تخصصی دانشگاه عبارتند از فن آوری اتوماسیون، مهندسی برق، علوم رایانه و مهندسی ارتباطات راه دور.

آموزش و پرورش در University of Vaasa از کارفرمایان برای تطابق با خواسته های زندگی روزمره مدرن، پذیرفته می شود. تمام مدارس دانشگاه شامل مهارت های عملی تجاری می شود و فضای بین المللی واقعی دانشگاه، همراه با فرصت هایی برای تبادل دانش آموزان، دانش آموزان را در هنگام ورود به زندگی کاری توانایی های قوی می دهد. زبان آموزش در تمام دوره های ارائه شده برای دانشجویان بین المللی در برنامه های کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی. دوره ها معمولا بر اساس سخنرانی ها با معاینه نهایی یا مطالعات مستقل که در طول سال تحصیلی مورد بررسی قرار می گیرند. سمینارها و اشکال مختلف کار گروهی با تکالیف نوشته شده و شفاهی نیز بخشی از برنامه درسی است.

زندگی دانشجویی در واسا


4247_rsz_4175_yliopisto3.jpg

جامعه University of Vaasa شامل بیش از 5،000 دانش آموز است و هر سال بیش از 300 دانشجوی بین المللی از سراسر جهان در دانشگاه تحصیل می کنند. دانش آموزان دانشگاه علاقه ای به فضای مطالعات بین المللی ندارند. در وازا حدودا 12000 دانش آموز وجود دارد و فرصت های موجود در مسکن و فعالیت های اوقات فراغت در شهر بسیار زیاد است.

زندگی فرهنگی شهر چیزی برای همه دارد. تئاتر وایسای فنلاند فنلاند، تئاتر وستا سوئد، ارکستر شهر، شرکت اپرا واساس و بسیاری دیگر از گروه های موسیقی، کورها و تئاتر و گالری های مختلف و موزه ها، زندگی شهری شلوغ برای شهر را تضمین می کند. پاپ، موسیقی پاپ، موسیقی جایگزین و جشنواره های فرهنگی در شهر به ویژه در تابستان برگزار می شود.

University of Vaasa برای همه دانش آموزان بین المللی تدریس می کند. یک آموزگار بین المللی، دانشجوی همکار، به هر دانش آموز بین المللی منصوب می شود. آموزگاران به دانش آموزان کمک می کنند تا محیط آکادمیک را بیاموزند و در امور مربوط به زندگی در وایسا و فنلاند کمک کنند.

در طول سال تحصیلی، معلمان طرح های مختلفی را برای دانشجویان بین المللی برنامه ریزی می کنند. این حوادث یک فرصت عالی برای شناخت دانش آموزان و تجربه واسا در راه جدید هستند. University of Vaasa همچنین سفرهای دانشجویان بین المللی را برای دیدن سایر نقاط فنلاند برگزار می کند. به عنوان مثال، سفر سالانه به لاپلند همیشه یک تجربه مبهم برای دانش آموزان است.

به عنوان اعضای اتحادیه دانشجویان بین المللی دانشجویان University of Vaasa از تخفیف های مختلف در داخل و خارج از دانشگاه استفاده می شود. اینها شامل غذا های یارانه ای در رستوران ها و کافه تریا دانشگاه ها و همچنین تخفیف در بلیط های سفر، در تئاتر، موزه ها و فروشگاه های متعدد است. دانشجویان کارشناسی ارشد نیز به خدمات بهداشتی دانشجویان واجد شرایط می باشند.

University of Vaasa در نزدیکی دریا واقع شده و فرصت های زیادی برای فعالیت های در فضای باز دارد. برای کسانی که از نزدیک بودن طبیعت لذت می برند، منطقه واسا جای خوبی برای صرفه جوئی در فضای باز است. ساحل دریا تجربه ای را برای هر فصل از قایقرانی و غواصی به ماهیگیری یخی ارائه می دهد. شهر واسا بسیار قابل دسترسی است تمام خدمات لازم در نزدیکی دانشگاه قرار دارد و بیشتر افراد در طول سال دوچرخه سواری می کنند. ارتباطات مسافرتی جامع هستند - علاوه بر فرودگاه، متصل به قطار و اتوبوس به خوبی متصل، کروزرها از خلیج Bothnia عبور می کنند و مسافران به چندین ساعت به سوئد می رسند.

منطقه پردیس

University of Vaasa جدیدترین محوطه محوطه سازی فنلاند توسط دریا را جذب می کند - ترکیبی از محوطه سازی ساحلی، معماری مدرن و ساختمان های صنعتی تبدیل شده است. دانشگاه ارائه می دهد محیط آموزشی مدرن با کامپیوتر به روز و دیگر امکانات فنی. همچنین، کتابخانه دانشگاهی در محوطه دانشگاه قرار دارد. از رستوران دانشجویی در ساختمان اصلی، منظره ای زیبا از مناظر طبیعی و دریا وجود دارد.

یک دانشگاه بین المللی


4249_rsz_4177_yliopisto12.jpg

University of Vaasa دارای مخاطبین در سراسر جهان است؛ دانشگاه های همکاری برای مبادله دانشجویان و کارکنان، و همچنین برای همکاری های پژوهشی و آموزشی. هر سال بیش از 200 دانشجو برای تحصیل در مقطع کارشناسی به خارج از کشور می روند. به طور مشابه، بیش از 200 دانشجوی بین المللی هر ساله برای تکمیل دوره مبادله در University of Vaasa . علاوه بر این، بیش از 300 دانشجوی بین المللی در برنامه های کارشناسی ارشد و دکتری بین المللی تحصیل می کنند.

University of Vaasa یک فضای بین المللی و یک محیط آموزشی زیبا در ساحل دریایی، آموزش های کارآمد و یک محیط اجتماعی پر جنب و جوش در علاوه بر طیف وسیعی از دوره های ارائه شده در زبان انگلیسی فراهم می کند. اکثر دوره های موجود در برنامه های کارشناسی ارشد برای دانش آموزان بین المللی و فنلاند ارائه می شود که فرصتی عالی برای شناخت دانش آموزان محلی می باشد. گروه های مطالعاتی مخلوط بین المللی فرصتی عالی برای یادگیری از دانش آموزان دیگر و تجربیات آنها ارائه می دهند.

سرمایه گذاری در آینده شما!


یک جامعه مطالعات دقیق درسی، آموزش به خوبی برنامه ریزی شده و خدمات دانشجویی کارآمد، پیشرفت تحصیلی و تکمیل تحصیلات را ارتقا می دهد. University of Vaasa آموزش University of Vaasa صالح را برای نیازهای زندگی مدرن کارآموزی و چشم انداز اشتغال برای فارغ التحصیلان خوب است. دانشگاه از انعطاف پذیری در مطالعات در دانشگاه و سایر موسسات دانشگاهی در واسا، فنلاند و در سراسر جهان حمایت می کند.برای اطلاعات بیشتر لطفا از صفحات University of Vaasa در http://www.uva.fi/master/ دیدن کنید. همین حالا به ما بپیوند!

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

University of Vaasa

برنامه جدید استاد در Smart Energy آخرین دانش در انتقال انرژی در حال انجام و توانایی های عالی برای تجدید صنعت و ایجاد راه حل های آینده برای سیستم های پایدار و هوشمند را ار ... [+]

توسعه دهندگان برای راه حل های انرژی هوشمند

آیا شما علاقه مند به سیستم های هوشمند انرژی، ترکیبی از فن آوری های جدید و مدل های کسب و کار هستید؟ آیا می خواهید توانایی هایی برای ایجاد راه حل های نوین و پایدار انرژی برای آینده داشته باشید؟

تغییرات و اختلال در سیستم های قدرت و انرژی سنتی نیازمند مجموعه ای جدید از مهارت ها برای تحقق انتقال به سیستم های هوشمند، انعطاف پذیر و تجدید پذیر است. مهندسان برق نسل بعدی نیاز به درک میزان در حال افزایش از تعاملات بین رشته ای مختلف از جمله فن آوری های جدید به نیازهای مشتری و سیاست های مختلف انرژی دارند.... [-]

فنلاند Vaasa
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Vaasa

EPAS معتبر برنامه کارشناسی ارشد در امور مالی بر تئوری مالی و تجزیه و تحلیل مالی از منظر بین المللی تمرکز می کند. ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد در امور مالی بر تئوری تحلیل مالی و مالی از منظر بین المللی تمرکز دارد. این برنامه یک مرور کلی از سرمایه گذاری های شرکت ها، سرمایه گذاری ها و قیمت گذاری را ارائه می دهد. دانش آموزان تخصص در زمینه امور مالی و سرمایه گذاری شرکت ها، مانند ارزیابی سهام و اوراق قرضه، بازارهای مالی، قیمت گذاری گزینه ها، بودجه بندی سرمایه، هزینه سرمایه، سیاست مالی بلند مدت و سایر موضوعات مرتبط با امور مالی مدرن را توسعه می دهد.... [-]

فنلاند Vaasa
درخواست اطلاعات
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Vaasa

EPAS معتبر برنامه کارشناسی ارشد در توسعه کسب و کار استراتژیک تمرکز بر تئوری و عمل توسعه کسب و کار استراتژیک، از تجزیه و تحلیل استراتژیک تا انتخاب استراتژیک و اجرای استرات ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد در توسعه کسب و کار استراتژیک تمرکز بر تئوری و عمل توسعه کسب و کار استراتژیک، از تحلیل استراتژیک تا انتخاب استراتژیک و اجرای استراتژی. مناطق تحت پوشش این برنامه عبارتند از مدیریت پروژه، مدیریت استراتژیک بین المللی و مدیریت شبکه های کاری. علاوه بر این، این برنامه به دانشجویان طیف گسترده ای از مطالعات اختیاری ارائه می دهد که آنها را قادر می سازد دانش خود را در زمینه های دیگر مانند منابع انسانی و مدیریت میان فرهنگی تقویت کند. اعتباربخشی بین المللی EPAS، نشانه ای از کیفیت آموزش کسب و کار در University of Vaasa .... [-]

فنلاند Vaasa
درخواست اطلاعات
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Vaasa

برنامه کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی یک دروازه معتبر EPAS برای حرفه ای بین المللی در زمینه کسب و کار است. ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی یک برنامه دو ساله تمام وقت است که تمرکز بر شناسایی و مدیریت چالش های ناشی از برنامه ریزی، کنترل و هماهنگ کردن فعالیت های تجاری در سطح بین المللی است. براساس شایستگی مدافعان بین المللی امروز و همچنین زمینه های اصلی پژوهش در University of Vaasa ، تدریس در مورد برنامه ها در مورد نظریه فعلی و تمرین در سه جنبه کلیدی تجارت بین المللی - مدیریت استراتژیک بین المللی، مدیریت بازاریابی بین المللی و مدیریت منابع انسانی بین المللی است. اعتباربخشی بین المللی EPAS، نشانه ای از کیفیت آموزش کسب و کار در University of Vaasa .... [-]

فنلاند Vaasa
درخواست اطلاعات
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Vaasa

برنامه کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل سیستم های صنعتی (ISA) فراهم می کند محتوا، مدل ها و روش های برای طراحی، توسعه، پیاده سازی و اداره فرآیندهای و سیستم های پیچیده در ساز ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل سیستم های صنعتی (ISA) فراهم می کند محتوا، مدل ها و روش های برای طراحی، توسعه، پیاده سازی و اداره فرآیندهای و سیستم های پیچیده در سازمان های بخش انرژی است. سیستم های انرژی پیچیده هستند که نیاز به درک جامع و در نتیجه چندین دیدگاه تحقیق و آموزش دارند. سیستم های انرژی را می توان به عنوان سیستم های اجتماعی و فنی شناخت، و برنامه جدید ISA از دیدگاه های فناوری، سازمان و مردم (TOP) ساخته شده است. دینامیک سیستم ها و تفکر سیستم ها، عناصر ارتباطی لازم برای برنامه هستند. مهم است که بدانیم چگونه فناوری و مردم برای رسیدن به اهداف سازماندهی می شوند.... [-]

فنلاند Vaasa
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Vaasa

برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت صنعتی ترکیبی از کسب و کار با مهارت های فنی و منجر به حرفه ای در منطقه مدیریت فناوری آینده با حقوق و دستمزد رقابتی است. ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت صنعتی کلیدی برای حرفه ای در مدیریت تکنولوژی، یک منطقه آینده محور است. مباحث آموزش داده شده عبارتند از پیش بینی فناوری، مدیریت توسعه، تامین منابع بین المللی و تولید، توسعه محصول و ادغام تکنولوژی. شایستگی های ساخته شده در این برنامه بویژه در شرکت های با تکنولوژی پیشرفته و کسب و کار با تکنولوژی های هسته ای در حال تغییر، در مراکز تحقیقاتی و دانشگاه ها و همچنین در توسعه سیاست های فناوری منطقه ای و ملی قابل استفاده است.... [-]

فنلاند Vaasa
آگوست 2019
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

To know us is to feel us: Life at the University of Vaasa

Exchange Student at the University of Vaasa

Location address
Wolffintie 34,
Vaasa, 65200 FI