University of Vaasa

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Vaasa در دانشگاه چند رشته ای با بیش از 5000 دانش آموزان است، و آن را ارائه می دهد درجه در تمام سطوح تحصیلی از کارشناسی به استاد و دکتر. حدود 12 درصد از دانش آموزان دانشجویان بین المللی که از همه در سراسر جهان می باشد. تدریس و تحقیق فعالیت های دانشگاه در مطالعات کسب و کار، علوم اداری، فن آوری، زبان و ارتباطات تمرکز کنید. زبان آموزش در برنامه های استاد بین المللی و چند دوره های دیگر به زبان انگلیسی است.

دانشگاه Vaasa در یکی از تازه ترین دانشگاه فنلاند نزدیک به دریا اشغال می کند. همه از دانشکده ها و گروه ها در این جزیره زیبا از Palosaari واقع شده است. پردیس تلفیقی جالب از قدیم و جدید، ترکیبی از معماری قاره و آنگلوساکسون است. این است که در Vaasa در، پر آفتاب ترین شهر فنلاند واقع شده است. با 12 000 دانش آموز خود، Vaasa در یک شهرستان بسیار پر جنب و جوش دانش آموزان است. علاوه بر این، مجمع الجزایر Kvarken زیبای اطراف شهرستان بخشی از سایت های میراث جهانی طبیعی یونسکو از سال 2006 است.

دانشگاه Vaasa - چند رشته ای و کسب و کار گرا

مطالعات دانشگاه Vaasa توابع در سه دانشکده. آموزش و پژوهش در دانشکده مطالعات کسب و کار از یک استاندارد ملی بالا هستند، و دانشگاه Vaasa دوم بزرگترین ارائه دهنده درجه کسب و کار در فنلاند است. حوزه های کلیدی در مطالعات کسب و کار تامین مالی و بازارهای مالی، کارآفرینی، رفتار مصرف کننده، و بین المللی از شرکت. این دانشکده به عنوان رتبه مدرسه کسب و کار عالی در Eduniversal در سراسر جهان مدرسه کسب و کار رتبه بندی و برنامه درجه کارشناسی ارشد خود را در امور مالی و برنامه مدرک استادی در کسب و کار بین المللی اعطا شده است بین المللی مجوز رسمی EPAS.

علوم انسانی و علوم اجتماعی در دانشکده فلسفه خود را دارند مناطق قدرت های خاص خود را مانند ارتباطات بین فرهنگی، زبان برای مقاصد خاص، غوطه وری زبان، علوم اداری و تطبیقی ​​است. در دانشکده فنی، دانشگاه مناطق از تجربه و تخصص هستند فن آوری اتوماسیون، مهندسی برق، علوم کامپیوتر و مهندسی ارتباطات راه دور.

آموزش و پرورش در دانشگاه Vaasa تحسین دریافت از کارفرمایان برای برآوردن خواسته های زندگی کاری مدرن است. همه مدارک تحصیلی از دانشگاه شامل مهارت های عملیات کسب و کار و جو واقعا بین المللی از دانشگاه همراه با فرصت برای تبادل دانشجو به دانش آموزان توانایی های قوی در هنگام ورود به زندگی کاری. زبان آموزش در تمام دوره برای دانشجویان بین المللی در برنامه های کارشناسی ارشد ارائه زبان انگلیسی است. دوره ها به طور معمول در سخنرانی با یک معاینه نهایی، و یا در مطالعه مستقل است که در طول سال تحصیلی مورد بررسی قرار است. سمینارها و اشکال مختلف کار گروه با تکالیف کتبی و شفاهی بخشی از برنامه های درسی، TOO.

زندگی دانشجویی در Vaasa در

دانشگاه Vaasa در جامعه شامل بیش از 5 000 دانش آموز و هر سال بیش از 300 دانشجو بین المللی از سراسر جهان به بررسی در دانشگاه. دانش آموزان در دانشگاه یک علاقه رو به رشد در فضای مطالعه بین المللی است. وجود دارد در دسترس نباشد 12 000 دانش آموز در Vaasa در، و این فرصت مسکن و فعالیت های اوقات فراغت موجود در شهرستان مقدار زیادی هستند.

زندگی فرهنگی این شهرستان دارای چیزی برای همه. فنلاندی Vaasa در تئاتر شهر، سوئد WASA تئاتر، ارکستر شهر، شرکت Vaasa در اپرا و متعدد دیگر موسیقی گروه، کر و تئاتر و همچنین چند گالری ها و موزه اطمینان از زندگی فرهنگی شلوغ برای شهرستان. پاپ چند، راک و موسیقی جایگزین و جشنواره های فرهنگی در شهرستان به خصوص در فصل تابستان برگزار می شود.

دانشگاه Vaasa برای همه دانش آموزان جدید بین المللی فراهم می کند تدریس خصوصی. معلم بین المللی، یک دانش آموز دیگر، به هر دانش آموز بین المللی منصوب کرد. آموزگار کمک به دانش آموزان برای رسیدن به محیط دانشگاهی و کمک در سایر امور مربوط به زندگی در Vaasa و در فنلاند.

در طول سال تحصیلی، معلمان برنامه ریزی انواع مختلف فعالیت ها و رویدادهای برای دانشجویان بین المللی. این وقایع یک فرصت عالی برای دریافت به دانستن دانشجویان و تجربه Vaasa در یک راه جدید است. دانشگاه Vaasa در نیز سازماندهی سفرهای برای دانشجویان بین المللی را به دیدن بخش های دیگر فنلاند. به عنوان مثال، یک سفر سالانه به لاپلند است که همیشه یک تجربه به یاد ماندنی برای دانش آموزان.

به عنوان اعضای دانش آموزان درجه اتحادیه دانشجویان محلی استاد بین المللی از دانشگاه Vaasa بهره مندی از تخفیف های مختلف و خارج از محوطه دانشگاه. این خدمات عبارتند از به عنوان مثال یارانه غذا در رستوران ها و سالن های غذاخوری دانشگاه، و همچنین تخفیف بلیط مسافرت، در تئاتر، موزه ها و فروشگاه های متعدد. دانشجویان کارشناسی ارشد نیز به خدمات مراقبت سلامت دانش آموزان تحت عنوان.

در پردیس دانشگاه Vaasa در کنار دریا با مقدار زیادی از فرصت ها برای فعالیت در فضای باز واقع شده است. برای کسانی که لذت بردن از نزدیک به طبیعت بودن، منطقه Vaasa در محل بسیار خوبی برای گذراندن اوقات فراغت در خارج از منزل است. ساحل دریا ارائه می دهد تجربه برای هر فصل از قایقرانی و غواصی به ماهیگیری یخ. این شهرستان از Vaasa در بسیار در دسترس است؛ خدمات لازم در نزدیکی دانشگاه واقع شده و اکثر مردم در دوچرخه سواری در طول سال است. اتصالات جامع سفر هستند - علاوه بر فرودگاه، قطار و اتوبوس اتصالات به خوبی متصل شده، موبایل عبور از خلیج بوتیا مسافران اجازه می دهد رسیدن سوئد در چند ساعت.

منطقه پردیس

دانشگاه Vaasa اشغال جدیدترین منطقه پردیس فنلاند در کنار دریا - ترکیبی از محوطه سازی ساحلی، معماری مدرن و ساختمان های صنعتی تبدیل شده است. دانشگاه یک محیط مدرن با مطالعه تا به تاریخ کامپیوتر و سایر امکانات فنی ارائه می دهد. همچنین کتابخانه دانشگاهی در پردیس واقع شده است. از رستوران دانشجویی در ساختمان اصلی است یک نمایش با شکوه به اطراف مناظر طبیعی و دریا وجود دارد. یک دانشگاه بین المللی

دانشگاه Vaasa در است اطلاعات تماس در سراسر جهان. دانشگاه همکاری برای دانشجویان و کارکنان ارز، و نیز برای تحقیقات و آموزشی همکاری. هر سال بیش از 200 دانشجو در خارج از کشور برای برخی از مطالعات مورد نیاز برای رشته های خود بروید. به طور مشابه، بیش از 200 دانش آموزان بین المللی هر سال می رسند به دوره کامل ارز خود را در دانشگاه Vaasa. علاوه بر این، بیش از 300 دانشجوی بین المللی در کارشناسی ارشد و دکتری برنامه های بین المللی دانشگاه تحصیل می کنند.

دانشگاه Vaasa در فضای بین المللی و یک محیط زیبا دانشگاه دریایی، تدریس خصوصی کارآمد و یک محیط اجتماعی پر جنب و جوش در علاوه بر این به طیف گسترده ای از دوره های ارائه شده در انگلیسی فراهم می کند. بسیاری از دوره های موجود در برنامه های کارشناسی ارشد برای هر دو دانشجویان بین المللی و فنلاندی یک فرصت عالی برای دریافت به دانستن دانش آموزان محلی فراهم می کند که ارائه شده است. گروه های مطالعه بین المللی مخلوط یک شانس بزرگ برای از سایر دانشجویان و تجارب خود را یاد بگیرند ارائه دهد.

سرمایه گذاری به آینده شما!

جامعه مورد مطالعه از نزدیک گره، آموزش و دانش آموز کارآمد خدمات به خوبی برنامه ریزی ترویج پیشرفت تحصیلی و تکمیل درجه است. دانشگاه Vaasa آموزش کارشناسان صالح برای نیازهای زندگی کاری مدرن و چشم انداز اشتغال برای فارغ التحصیلان خوب است. دانشگاه از انعطاف پذیری در مطالعات در دانشگاه و در دیگر نهادهای آکادمیک در Vaasa در، در فنلاند و سراسر جهان است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از دانشگاه Vaasa صفحات خانگی سایت در http://www.uva.fi/en/for/prospective/. به ما بپیوندید!

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در سیستم های صنعتی تجزیه و تحلیل

Campus تمام وقت August 2017 فنلاند Vaasa

برنامه کارشناسی ارشد در سیستم های صنعتی تجزیه و تحلیل ترافیک (ISA) فراهم می کند محتوای، مدل ها و روش برای طراحی، توسعه، پیاده سازی و راه اندازی فرآیندهای پیچیده و سیستم در سازمان های بخش انرژی است. [+]

برنامه کارشناسی ارشد در سیستم های صنعتی تجزیه و تحلیل ترافیک (ISA) فراهم می کند محتوای، مدل ها و روش برای طراحی، توسعه، پیاده سازی و راه اندازی فرآیندهای پیچیده و سیستم در سازمان های بخش انرژی است. سیستم های انرژی سیستم های پیچیده که نیاز به یک درک جامع و دیدگاه در نتیجه چند تحقیق و آموزش و پرورش. سیستم های انرژی می تواند به عنوان سیستم های تکنیکی اجتماعی دیده می شود، و برنامه ISA جدید از فناوری، سازمان و دیدگاه های مردم (TOP) ساخته شده است. سیستم های دینامیک و سیستم تفکر عناصر لازم برای اتصال برنامه می باشد. این مهم است که به درک چگونگی تکنولوژی و مردم سازمان یافته برای رسیدن به اهداف است. این برنامه دانش آموزان آماده برای توسعه و مدیریت محصول و خدمات نوآوری برای سیستم های انرژی صنعتی، تحویل و استفاده کنید. دوره های سخنرانی ها، تکالیف تیم، پروژه ها، سخنرانیها و امتحانات نهایی تشکیل شده است. موضوعات آموزش داده شده در این برنامه عبارتند از علوم اطلاعات و تجزیه و تحلیل، مهندسی کیفیت، مهندسی سیستم، پشتیبانی تصمیم گیری، مدیریت پروژه و کار پروژه های صنعتی. [-]

کارشناسی ارشد در اتوماسیون صنعتی، بی سیم

Campus تمام وقت August 2017 فنلاند Vaasa

[+]

آیا شما علاقه مند در ارتباط بی سیم؟ آیا می خواهید به یاد بگیرند که چگونه برای درک سیستم های هوشمند؟ آیا شما یک مدرک لیسانس در رشته های مخابرات، علوم کامپیوتر، اتوماسیون تولید، انرژی و یا مهندسی برق؟ برنامه کارشناسی ارشد در بی سیم اتوماسیون صنعتی ارائه می دهد یک برنامه آموزش به دقت طراحی شده برای یکپارچه ارتباطات بی سیم پیشرفته با نظارت، کنترل، به طور خودکار و در کاربردهای صنعتی ساخت. هدف از این برنامه این است که تحصیل کارشناسی ارشد واجد شرایط از علم با تخصص در سیستم های اطلاعات تولید انرژی توزیع شده است. ارتباط بی سیم ستون فقرات ارتباط با مردم و همچنین ماشین آلات و دستگاه های به سمت عصر اینترنت از اشیاء است. تا سال 2020، انتظار می رود که حدود 70 درصد از ترافیک IP خواهد بود در کل در آخرین مایل به کار گرفته (یعنی پایان بخشی از ارتباط از راه دور) توسط شبکه های بی سیم. از این رو، ارتباط بی سیم یک بخش ضروری از سیستم های توزیع شده دیگر مانند شهرستانها هوشمند، اتوماسیون های بی سیم، شبکه های هوشمند، سیستم های سلامت الکترونیکی، دولت الکترونیکی، امنیت، و برنامه های کاربردی بی شمار دیگر است. بنابراین، ماموریت اصلی برنامه های ما است که به ارائه اطلاعات علمی و فنی مورد نیاز برای دانش آموزان ما قادر به درک، تجزیه و تحلیل، و مقابله با چنین سیستم های پیشرفته. این برنامه با زمینه های ارتباط از راه دور تکامل معماری، ارتباطات دیجیتال و فن آوری های رادیویی، شبکه های... [-]

کارشناسی ارشد در امور مالی

Campus تمام وقت August 2017 فنلاند Vaasa

EPAS معتبر کارشناسی ارشد 'ثانیه برنامه در رشته امور مالی در تئوری امور مالی و تجزیه و تحلیل مالی از منظر بین المللی تمرکز دارد. [+]

استاد 'ثانیه برنامه در رشته امور مالی در تئوری امور مالی و تجزیه و تحلیل مالی از منظر بین المللی تمرکز دارد. این برنامه یک مرور کلی از امور مالی شرکت، سرمایه گذاری، و قیمت گذاری گزینه را فراهم می کند. دانش آموزان تخصص در زمینه های امور مالی شرکت ها و سرمایه گذاری، از جمله ارزیابی سهام و اوراق قرضه، بازارهای مالی، قیمت گذاری گزینه، بودجه بندی سرمایه، هزینه سرمایه، سیاست مالی بلند مدت، و دیگر موضوعات مرتبط با امور مالی مدرن توسعه. چشم انداز شغلی حسابداری و امور مالی فارغ التحصیلان عالی در سراسر جهان می باشد. مجوز رسمی EPAS بین المللی یک علامت از کیفیت دانشگاه است را آموزش کسب و کار، و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد از 'ثانیه برنامه در رشته امور مالی در حرفه خود هر دو در فنلاند و در سطح بین المللی بسیار موفق بوده است.علاوه بر این، تحقیقات با کیفیت بالا و آموزش علمی گروه حسابداری و امور مالی در میان مراکز تحقیقاتی بالا در اروپا قرار داده شده اند، رتبه بندی شماره 10 در اروپا و شماره 1 در کشورهای اسکاندیناوی. برای اینکه واجد شرایط برای ورود به کارشناسی ارشد درجه در یک میدان مناسب مانند مطالعات کسب و کار، ریاضیات و یا آمار 'برنامه درجه در امور مالی شما در حال حاضر باید کارشناسی خود را به پایان رسانده اند. برنامه مطالعه منجر به کارشناسی ارشد در رشتهی اقتصاد و کسب و کار مدیریت، و می توان آن را در دو سال به پایان رسید. مصرف برنامه 20 دانش آموز... [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت استراتژیک

Campus تمام وقت August 2017 فنلاند Vaasa

استاد 'بازدید کنندگان برنامه در مدیریت استراتژیک با تمرکز بر تئوری و عمل توسعه کسب و کار استراتژیک، از تجزیه و تحلیل استراتژیک به انتخاب استراتژیک و اجرای استراتژی [+]

استاد 'بازدید کنندگان برنامه در مدیریت استراتژیک با تمرکز بر تئوری و عمل توسعه کسب و کار استراتژیک، از تجزیه و تحلیل استراتژیک به انتخاب استراتژیک و اجرای استراتژی. مناطق تحت پوشش برنامه شامل مدیریت پروژه، مدیریت استراتژیک بین المللی، و مدیریت شبکه های کسب و کار. علاوه بر این، برنامه دانش آموزان ارائه می دهد طیف گسترده ای از مطالعات اختیاری که آنها را قادر خواهد برای تعمیق دانش خود را در مناطق دیگر مانند منابع انسانی و مدیریت میان فرهنگی. این برنامه دو ساله مهارت ها و دانش مورد نیاز در سطح مدیریت میانی و فوقانی را فراهم می کند در تمام انواع کسب و کار و سازمان، بزرگ یا کوچک، عمومی یا خصوصی.دانشجویان فارغ التحصیل شدن از برنامه مهارت های لازم برای درک موقعیت استراتژیک سازمان، چگونه به انتخاب استراتژیک، و چگونه استراتژی را می توان به عمل تبدیل به تبدیل شدن به یک منبع مزیت رقابتی پایدار است. این برنامه ارائه می دهد دانش آموزان فرصت عالی برای کار در تولید و خدمات از شرکت ها، در کسب و کار بخش مشاوره، و یا به دنبال شغل دانشگاهی. درجه اعطا شده توسط برنامه کارشناسی ارشد در اقتصاد و کسب و کار مدیریت است. برای اینکه واجد شرایط برای ورود به کارشناسی ارشد 'برنامه ها در مدیریت استراتژیک شما باید کارشناسی خود را به پایان رسانده اند' درجه در یک میدان مناسب مانند مطالعات کسب و کار، بازاریابی و یا مدیریت و سازمان است.مصرف برنامه 20 دانش آموزان است، و دوره برنامه ژانویه است - فوریه سالانه... [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت صنعتی

Campus تمام وقت August 2017 فنلاند Vaasa

استاد 'ثانیه برنامه در مدیریت صنعتی ترکیبی از کسب و کار با مهارت های فنی و منجر به یک حرفه ای در یک فن آوری مدیریت منطقه آینده گرا با حقوق و دستمزد رقابتی می باشد. [+]

استاد 'ثانیه برنامه در مدیریت صنعتی کلید یک حرفه ای در مدیریت تکنولوژی، یک منطقه آینده گرا است. موضوعات آموزش داده شامل پیش بینی تکنولوژی، مدیریت توسعه، یافتن منابع و بین المللی تولید، توسعه محصول، و یکپارچه سازی فن آوری. صلاحیت ساخته شده در برنامه قابل اجرا به ویژه در شرکت های با تکنولوژی بالا و کسب و کار با سرعت در حال تغییر فن آوری هسته ای، در مراکز تحقیقاتی و دانشگاه ها، و همچنین در توسعه سیاست های فن آوری منطقه ای و ملی می باشد. استاد 'ثانیه برنامه در مدیریت صنعتی ترکیبی از دو اولویت های استراتژیک از دانشگاه Vaasa، انترناسیونالیسم و ​​کار میان رشته ای.این برنامه دارای همکاری نزدیک با شرکت های فن آوری بالا در منطقه، با استفاده از موقعیت فنلاند 'در مرکز یک کسب و کار در حال رشد انرژی های تجدید پذیر. علاوه بر این، دانش آموزان را فراهم می کند با تجربه از استادان بین المللی و محلی با تمرکز کار خود را در فن آوری و مدیریت عملیاتی. متقاضیان 'مطالعات قبلی ممکن است از مطالعات کسب و کار به فن آوری های مختلف متفاوت است، پوشش مناطق مربوط به برنامه است. دانش آموزان در این برنامه را درک خواهد کرد و کارشناسی ارشد اصول مدیریت تکنولوژی. آنها خواهد آموخت که چگونه به تجزیه و تحلیل آینده از فن آوری، سیاست و بازار؛ و ایجاد و همچنین مدیریت پروژه های تحقیق و توسعه. این برنامه منجر به کارشناسی ارشد در رشتهی اقتصاد و کسب و کار اداره و می توان آن را... [-]

کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی

Campus تمام وقت August 2017 فنلاند Vaasa

استاد 'ثانیه برنامه در رشته بین المللی کسب و کار EPAS دروازه معتبر به یک حرفه ای بین المللی در زمینه کسب و کار است. [+]

استاد 'ثانیه برنامه در رشته بین المللی کسب و کار دو سال، برنامه تمام وقت با تمرکز بر شناسایی و مدیریت چالش های ناشی از برنامه ریزی، کنترل و هماهنگی فعالیت های کسب و کار در سطح بین المللی است. بر اساس هر دو در صلاحیت مورد نیاز مدیران امروز بین المللی و همچنین زمینه های هسته پژوهش در درون دانشگاه Vaasa، آموزش در مراکز برنامه اطراف تئوری و عمل در حال حاضر در سه جنبه های کلیدی کسب و کار بین المللی - مدیریت استراتژیک بین المللی، مدیریت بازاریابی بین المللی، و مدیریت منابع انسانی بین المللی. اعتبار بین المللی EPAS یک علامت از کیفیت آموزش کسب و کار در دانشگاه Vaasa است.... [-]

ویدئو ها

To know us is to feel us: Life at the University of Vaasa

Exchange Student at the University of Vaasa

تماس
آدرس پستی
information@uva.fi

University of Vaasa
P.O.Box 700,

Vaasa, 65101 FI
آدرس محل سکونت
Wolffintie 34,
Vaasa, 65200 FI