University of Oulu

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Oulu یک دانشگاه علمی بین المللی است که با تحقیق و آموزش چند رشته ای نوآوری را برای آینده ، رفاه و دانش ایجاد می کند. نوآوری آینده در پی جستجو ، استفاده و استفاده از دانش جدید است. University of Oulu مردم و فرهنگ را در یک محیط زندگی در حال تغییر و همچنین فرصت هایی که فناوری جدید برای بهبود رفاه مردم و محیط زیست فراهم می کند ، تحقیق می کند. University of Oulu یک متخصص چند رشته ای در شمالشناسی است.

3 دلیل برای مطالعه در اینجا

 • در University of Oulu ، ما آموزش و پرورش و تحقیقاتی را انجام می دهیم که مرزهای شناخته شده را تحریک می کند.
 • تاثیر این دانشگاه بر روی تعالی، جاه طلبی و بهره وری در تمام فعالیت های ما استوار است.
 • استراتژی ما این است که اهمیت ما در تحقیقات بین المللی را بالا ببریم و نقش خود را در کنار رهبران جهان در زمینه های تمرکز ما حفظ کنیم.

دربارهی ما

# 201 رتبه بندی دانشگاه جهانی
توسط تایمز تحصیلات عالی
شماره 401
رتبه دانشگاهی دانشگاه های جهان
توسط شانگهای Jiao تنگ دانشگاه
oulumap

تاریخ

در سال 1958 تأسیس شده است ، جامعه تحقیق و آموزش ما 16000 دانشجو و 3000 کارمند قوی ، و یکی از بزرگترین و چند رشته ترین دانشگاه در فنلاند است. ده دانشکده ، بسیاری از بخش ها و واحدهای تحقیقاتی تخصصی University of Oulu پایه و اساس تحقیقات چند رشته ای ، نوآوری و آموزش متخصصان را برای مطالبه وظایف حرفه ای ایجاد می کنند.

تحصیلات

ساختار 10 دانشکده نمایانگر University of Oulu در تحقیقات ، آموزش و نقشهای اجتماعی است. دانشکده ها عبارتند از:

 • بیوشیمی و مولکولی پزشکی BMM
 • آموزش EDU
 • علوم انسانی HUM
 • فناوری اطلاعات و مهندسی برق ITEE
 • MED MED
 • Oulu کسب و کار مدرسه OBS
 • Oulu مدرسه معدن OMS
 • مدرسه معماری اوولا OSA
 • علم SCI
 • TECH TECH

پژوهش

در University of Oulu ، ما یادگیری را ارتقا می دهیم و تحقیقاتی را انجام می دهیم که مرزهای شناخته شده را تحت فشار قرار می دهد. ما از پتانسیل های کامل خود برای کمک به حل برخی از بزرگترین چالش های جهانی ، از جمله استفاده از منابع پایدار ، مشاغل مسئول ، رفاه انسان و سلامتی مادام العمر ، سیستم های هوشمند و توسعه خدمات و مهار خطرات زیست محیطی استفاده می کنیم.

حرفه

University of Oulu در فنلاند شمالی یک دانشگاه تحقیقاتی بین المللی و چند رشته ای است که دارای استعدادی غنی از استعدادهای خلاق و روشنفکر است. به طور خاص ، University of Oulu شامل یک دانشگاه علمی ، یک دانشگاه فنی و یک مدرسه تجاری در همان سازمان است. منطقه اوولو به عنوان R کلاس جهانی شناخته می شود

خدمات

خدمات دانشجویی

UniOulu از افراد مراقبت می کند. ما با زیرساخت های عملکردی و کمک آسان دسترسی به چالش های دانشگاهی شما پشتیبانی می کنیم. در بخش خود یک تماس علمی شخصی خواهید داشت که می توانید بصورت تصادفی با نام خود از آنها خطاب کنید و چه کسی در تهیه برنامه مطالعات فردی شما به شما کمک می کند. یک برنامه مطالعاتی آماده و ابزاری ارزشمند برای پیشرفت در مسیر مطالعه شما است. شما حتی قبل از رسیدن به ملاقات با کامی ، اولین همکار دانشجویی ، به صورت آنلاین. Kummis دانشجویان ارشد University of Oulu که در ابتدا آموزش دیده اند تا در ابتدا به شما کمک کنند تا به زندگی روزمره در اوولو عادت کنید.

خانه دانشجویی

بنیاد مسکن دانشجویی محلی PSOAS طیف گسترده ای از امکانات اقامتی ، از آپارتمان مشترک تا استودیو ، در سراسر منطقه شهر را ارائه می دهد. مهم نیست که در اوولو زندگی می کنید ، خدمات اعم از سوپر مارکت ها تا کتابخانه ها و امکانات ورزشی نزدیک به خانه شما است. PSOAS توسط دانشجویان به عنوان یکی از ارائه دهندگان پیشرو مسکن در جهان رتبه بندی می شود.

Tellus Innovation Arena

Tellus Innovation Arena یک فضای باز نوآوری است که در قلب منطقه پردیس Linnanmaa واقع شده است. این برنامه برای یادگیری ، همکاری و وقایع برای کلیه کاشفان متفکر از داخل و خارج از دانشگاه ساخته شده است. با مردم ملاقات کنید ، ایده ها را بسازید و پروژه های ارائه دهید - این تفاوت را ایجاد می کند.

خدمات بهداشتی

خدمات بهداشتی دانشجویی برای کلیه دانشجویان مقطع لیسانس و کارشناسی ارشد در پردیس دانشگاه Linnanmaa واقع شده است. خدمات درمانی شامل معالجه پزشکی ، روانی و دندانپزشکی است. بیشتر خدمات رایگان است در حالی که برخی از آنها هزینه اسمی دریافت می کنند.

oulustudents102

زندگی دانشجویی

سازمانهای دانشجویی متخصص در سازماندهی فعالیتهای فرهنگی ، مسابقات ورزشی ، مهمانیها و سفرهای فنلاند هستند. این سازمان های خاص در زمینه تحصیلی ، اعضای بین المللی با تجربه و دانش اول را برای به اشتراک گذاشتن دارند. علاوه بر این ، دو سازمان دانشجویی در سطح دانشگاه وجود دارد که علاقه خاصی به موضوعات مربوط به آموزش بین المللی دارند.

ورزش دانشگاهی

فنلاندی ها علاقه مندان به ورزش هستند. این دانشگاه فعالیت های ورزشی را برای دانشجویان و کارمندان خود اعم از باله تا کوهنوردی و یوگا ، از قایقرانی تا اسکی بین کشور ارائه می دهد. در انتخاب راحت تر کسی که به جسم و روح شما نزدیک است انتخاب کنید!

مکان ها

اوولو

Address
University of Oulu
Pentti Kaiteran katu 1

90570 اوولو, فنلاند

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited