University of Oulu

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited

دانشگاه اولو یک دانشگاه بین المللی علوم که ایجاد نوآوری برای آینده، رفاه، و دانش از طریق پژوهش های چند رشته ای و آموزش و پرورش است. نوآوری های آینده است در مورد به دنبال، استفاده و بکارگیری دانش جدید است. دانشگاه اولو مردم و فرهنگ در یک محیط در حال تغییر زندگی، و همچنین به عنوان فرصت هایی که فن آوری های جدید فراهم می کند برای بهبود رفاه مردم و محیط زیست تحقیقات. دانشگاه اولو یک متخصص چند رشته در Northerness است.

oulustudents103

بالا 3 دلیل برای مطالعه اینجا

 • در دانشگاه اولو ما ترویج یادگیری و انجام تحقیقات که مرزهای شناخته شده است.
 • تاثیر دانشگاه بر تعالی، همت بالا و بهره وری در تمام فعالیت های ما است.
 • استراتژی ما این است به منظور افزایش اهمیت در تحقیق بین المللی و تثبیت نقش ما در کنار رهبران جهان در مناطق تمرکز ما.

دربارهی ما

تاریخچه

در سال 1958 تاسیس شد، پژوهش و آموزش جامعه ما 16،000 دانش آموزان و 3000 کارمند قوی، و یکی از بزرگترین و دانشگاه چند رشته در فنلاند است. ده دانشکده ها، بسیاری از ادارات و واحدهای تحقیقاتی تخصصی از دانشگاه اولو ایجاد بنیاد تحقیقات چند رشته ای، نوآوری و آموزش کارشناسان برای درخواست وظایف حرفه ای است.

تحصیلات

ساختار 10 دانشکده نشان دهنده مشخصات دانشگاه Oulu در پژوهش، آموزش و نقش اجتماعی است. دانشکده عبارتند از:

 • بیوشیمی و پزشکی مولکولی BMM
 • آموزش و پرورش EDU
 • علوم انسانی HUM
 • فناوری اطلاعات و مهندسی برق ITEE
 • پزشکی MED
 • OBS اولو مدرسه کسب و کار
 • اولو معدن مدرسه OMS
 • مدرسه اولو معماری OSA
 • علوم SCI
 • تکنولوژی با تکنولوژی

پژوهش

در دانشگاه اولو ما ترویج یادگیری و انجام تحقیقات که مرزهای شناخته شده است. ما با استفاده از قابلیتهای خود برای کمک به حل برخی از بزرگترین چالش های جهانی، از جمله استفاده پایدار از منابع، کسب و کار مسئول، رفاه انسان و سلامتی مادام العمر، سیستم های هوشمند و توسعه خدمات، و بهره برداری از خطرات زیست محیطی.

حرفه ای

دانشگاه اولو در شمال فنلاند، دانشگاه تحقیقاتی بین المللی چند رشته با یک استخر غنی از استعداد خلاق و فکری است. بیشتر به طور خاص، دانشگاه اولو شامل دانشگاه علوم، دانشگاه فنی و یک مدرسه کسب و کار در سازمان است.

اولو منطقه به عنوان یک R در سطح جهانی و توپی D با R & D ورودی سرانه در میان بالاترین در سطح جهانی شناخته شده است.

اقدامات خاص در دانشگاه Oulu در استخدام شامل ایجاد یک برنامه آهنگ تصدی، برنامه استخدام یک محقق تاریخ و زمان است و بودجه از مواضع دانشجوی دکتری در دوره دکترا.

oulustudents101

خدمات

خدمات دانشجویی

UniOulu طول می کشد مراقبت از افراد. ما با چالش های علمی خود را با زیرساخت های عملکرد و کمک های دسترسی آسان پشتیبانی می کند. در بخش خود را به شما خواهد شد یک تماس دانشگاهی شخصی که می تواند معمولی با نام و چه کسی شما را با ساخت طرح مطالعه فردی خود را کمک خواهد کرد خود پرداخته اند. طرح مطالعه به خوبی آماده یک ابزار ارزشمند برای پیشرفت در مسیر مطالعه شما می باشد. شما را به دیدار kummi، ابتدا همکار دانشجویی، آنلاین حتی قبل از ورود. Kummis دانش آموزان ارشد دانشگاه اولو آموزش دیده برای کمک به شما در آغاز به عادت به زندگی روزمره در Oulu.

خانه دانشجویی

محلی بنیاد مسکن دانشجویی پسواس ارائه می دهد طیف گسترده ای از امکانات محل اقامت، از آپارتمان مشترک به استودیو، در اطراف منطقه شهرستان. مهم نیست که شما در Oulu زندگی می کنند، خدمات اعم از سوپر مارکت ها به کتابخانه ها و امکانات ورزشی نزدیک به خانه خود هستند. پسواس توسط دانش آموزان به عنوان یکی از ارائه دهندگان مسکن پیشرو در جهان قرار گرفت.

TELLUS نوآوری آرنا

TELLUS نوآوری آرنا یک فضای نوآوری باز واقع در قلب منطقه پردیس Linnanmaa است. آن را برای یادگیری، همکاری و حوادث برای تمام کاشفان روشنفکر از داخل و خارج از دانشگاه ساخته شده است. دیدار با مردم، توسعه ایده ها و پروژه های در حال حاضر - آن را می سازد همه تفاوت.

خدمات بهداشتی

خدمات سلامت دانش آموزان برای همه دانش آموزان کارشناسی و سطح کارشناسی ارشد در دانشگاه Linnanmaa واقع شده است. خدمات بهداشتی و درمانی شامل درمان های پزشکی، روانی، و دندان. بیشترین خدمات رایگان می باشد در حالی که برخی متحمل هزینه اسمی است.

oulustudents102

زندگی دانشجویی

تشکل های دانشجویی

سازمان های دانشجویی کارشناسان در سازماندهی فعالیت های فرهنگی، رویدادهای ورزشی، احزاب، و سفر در فنلاند هستند. این سازمان مطالعه میدان خاص اعضای بین المللی تجربه با دانش دست اول برای به اشتراک گذاشتن. علاوه بر این، دو سازمان دانشجو گسترده با منافع خاص در مسائل در آموزش و پرورش بین المللی وجود دارد.

ورزشی دانشگاه

فنلاندیها علاقه مندان به ورزش هستند. در این دانشگاه فعالیت های ورزشی برای دانش آموزان و کارکنان آن اعم از باله به کوهنوردی و یوگا، از قایقرانی به صلیب کشور اسکی. احساس رایگان به انتخاب یکی این است که نزدیک به بدن و روح خود را!

رتبه بندی دانشگاه های

# 201
رتبه بندی دانشگاه های جهان
توسط آموزش عالی تایمز

# 401
رتبه بندی علمی دانشگاههای جهان
توسط دانشگاه جیائو تونگ شانگهای

oulumap
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در بازاریابی

Campus تمام وقت September 2017 فنلاند Oulu

عمل بازاریابی است ماهیت استراتژیک و از این رو بازاریابی آموزش به شما می دهد قابلیت های برای موفقیت در مدیریت استراتژیک در سطح بین المللی است. تمرکز حرفه ای ما نهفته است در مشتری و شبکه مدیریت ارتباط، اما آموزش و پرورش بازاریابی در دانشکده کسب و کار اولو شما مجهز نیز با توانایی برای ورود به آموزش و پرورش دکترا و به استفاده از دانش علمی در عمل از بازاریابی در هر سازمان است. [+]

استاد در بازاریابی بازاریابی به عنوان پژوهش در اولو مدرسه کسب و کار بازارهای مطالعات، از جمله تبادل روابط ارزش، در دراز مدت مشتری و شریک، و عوامل موثر بر عملکرد بازارهای. بازاریابی آموزش توسعه تخصص خود را در اصول بازاریابی، مانند طراحی مبارزات انتخاباتی و یا نام تجاری است. علاوه بر این، شما می توانید خود را در رفتار خرید سازمانی، تدارکات و دیجیتالی از کسب و کار در حال تغییر بازارهای جهانی گرفت. عمل بازاریابی است ماهیت استراتژیک و از این رو بازاریابی آموزش به شما می دهد قابلیت های برای موفقیت در مدیریت استراتژیک در سطح بین المللی است. تمرکز حرفه ای ما نهفته است در مشتری و شبکه مدیریت ارتباط، اما آموزش و پرورش بازاریابی در دانشکده کسب و کار اولو شما مجهز نیز با توانایی برای ورود به آموزش و پرورش دکترا و به استفاده از دانش علمی در عمل از بازاریابی در هر سازمان است. پروفایل شغلی دانش آموختگان پس از رسیدن به کارشناسی ارشد. تحصیل در رشته بازاریابی شما خواهد شد برای مدیریت و برنامه ریزی واجد شرایط است. وظایف اولین نمونه عبارتند از مدیریت محصول، مدیریت ارتباط با مشتری و ارتباطات بازاریابی. عناوین برای فارغ التحصیلان در بازاریابی شامل حساب مدیر، مدیر خدمات مشتریان، مدیر بازاریابی، برنامه ریز بازاریابی، مدیر فروش، نماینده فروش، مدیر محصول و مدیر پروژه. برای آنهایی که استعداد ترین، تحقیقات علمی در زمینه بازاریابی در سطح بین المللی چشم انداز جالب که درجه فراهم می کند. چرا انتخاب اولو؟ ... [-]

استاد در طراحی معماری

Campus تمام وقت September 2017 فنلاند Oulu

مدرسه اولو معماری استقبال متقاضیان بین المللی با مدرک لیسانس در معماری برای 2 سال اعمال می شود، تمام وقت برنامه کارشناسی ارشد در معماری، با شروع در ماه سپتامبر هر سال است. این برنامه به طور کامل در انگلیسی آموزش و به طور کامل با مطالعات در سطح کارشناسی ارشد داخلی از مدرسه یکپارچه شده است. [+]

استاد در طراحی معماری مدرسه آموزش دانش آموزان خود را به حرفه معمار مدرسه اولو معماری استقبال متقاضیان بین المللی با مدرک لیسانس در معماری برای 2 سال اعمال می شود، تمام وقت برنامه کارشناسی ارشد در معماری، با شروع در ماه سپتامبر هر سال است. این برنامه به طور کامل در انگلیسی آموزش و به طور کامل با مطالعات در سطح کارشناسی ارشد داخلی از مدرسه یکپارچه شده است. درجه تعلق می گیرد، کارشناسی ارشد معماری، درجه یک معمار حرفه ای است، ارائه مدارک به عنوان یک معمار و واجد شرایط بودن برای حمل بار به مطالعات دکترای کار. آموزه مدرسه هر دو پاسخ به مسائل زیست محیطی محلی و جهانی و همچنین از آخرین امکانات در زمینه معماری. از سوی دیگر، سنت ساختمان های محلی و شرایط آب و هوایی شدید ارائه منابع بزرگ و فرصت برای تحقیق و ایجاد معماری جدید برای آب و هوایی شدید شمال. محل دور شمال مدرسه یک آزمایشگاه بسیار عالی برای آموزش به عنوان مثال طراحی روشنایی است، که یکی از موضوعات خاص ارائه شده در برنامه تحصیلی معماری طراحی استاد را فراهم می کند. نمای کلی برنامه مدرک مدرک حرفه ای معمار اطلاع از طریق کمیسیون اتحادیه اروپا برنامه مدرک کارشناسی ارشد در معماری (120 ECTS) از دو سال برنامه مطالعه، به چهار ترم تقسیم شده است، متشکل از پروژه های استودیو، مطالعات نظری و پروژه پایان نامه دیپلم است. میزان هر دوره استودیو یک دوره و پروژه دیپلم 30 ECTS است. این برنامه به طور کامل با مطالعات کارشناسی مدرسه... [-]

استاد در یادگیری، آموزش و فناوری

Campus تمام وقت September 2017 فنلاند Oulu

آموزش، آموزش و پرورش و فناوری (LET) تمام وقت دو سال بین المللی برنامه کارشناسی ارشد (120 ECTS اعتبار) است. پس از اتمام آن، دانش آموزان کارشناسی ارشد در رشته هنر (آموزش و پرورش) منجر به مطالعات دکترای تعلق می گیرد. برنامه LET کارشناسان که می تواند فناوری اطلاعات و ارتباطات در زمینه های یادگیری مختلف اعمال می شود آماده می کند. [+]

استاد در یادگیری، آموزش و پرورش و فناوری آموزش، آموزش و پرورش و فناوری (LET) تمام وقت دو سال بین المللی برنامه کارشناسی ارشد (120 ECTS اعتبار) است. پس از اتمام آن، دانش آموزان کارشناسی ارشد در رشته هنر (آموزش و پرورش) منجر به مطالعات دکترای تعلق می گیرد. برنامه LET کارشناسان که می تواند فناوری اطلاعات و ارتباطات در زمینه های یادگیری مختلف اعمال می شود آماده می کند. اجازه دهید مطالعات بر روی سه پایه های نظری تکیه می کنند: خود تنظیم یادگیری، یادگیری مشارکتی و یادگیری فن آوری افزایش یافته است. هر دو محتوای نظری و راه حل های عملی ارائه شده در طول مطالعات بر دانش و یافته ها در حوزه علوم مبتنی بر یادگیری. هدف برنامه اجازه برای توسعه دانش و شایستگی مورد نیاز در آموزش و پرورش مدرن، یعنی مهارت برای طراحی، مدیریت، ارزیابی و تجزیه و تحلیل موقعیت های یادگیری همه کاره که آیا چهره به چهره و یا فن آوری افزایش یافته است. علاوه بر این، بسیاری از مهارت های قرن 21 که در زندگی کاری امروز مورد نیاز برجسته می شوند و در مطالعات LET پشتیبانی می شود. نمای کلی برنامه ساختار درجه و برنامه درسی آموزش، آموزش و پرورش و فناوری (LET) تمام وقت دو سال بین المللی برنامه کارشناسی ارشد (120 ECTS اعتبار) است. پس از اتمام برنامه، دانش آموزان کارشناسی ارشد در رشته هنر (آموزش و پرورش)، که آنها را قادر به ادامه تحصیل دانشگاهی خود را در سطح دکترا تعلق می گیرد. این درجه یک مدرک تحصیلی... [-]

کارشناس ارشد مهندسی ارتباطات بی سیم

Campus تمام وقت September 2017 فنلاند Oulu

30 سال پژوهش پیشگام و همکاری با مخابرات و الکترونیک شرکت های جهانی مانند نوکیا پایه و اساس توسعه برنامه در دانشکده مهندسی ارتباطات (DCE) و مرکز ارتباطات بی سیم (CWC) بوده است. DCE و CWC واحد تحقیقات بودن مسئول انجام برنامه WCE از CA شامل 130 دانشگاهیان، که حدود 50 درصد foreigns از CA 20 کشور از همه قاره ها اصلی هستند. [+]

کارشناس ارشد مهندسی ارتباطات بی سیم WCE - بی سیم از آن شماست! 30 سال پژوهش پیشگام و همکاری با مخابرات و الکترونیک شرکت های جهانی مانند نوکیا پایه و اساس توسعه برنامه در دانشکده مهندسی ارتباطات (DCE) و مرکز ارتباطات بی سیم (CWC) بوده است. DCE و CWC واحد تحقیقات بودن مسئول انجام برنامه WCE از CA شامل 130 دانشگاهیان، که حدود 50 درصد foreigns از CA 20 کشور از همه قاره ها اصلی هستند. مطالعه WCE کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به اهداف خود! این برنامه متشکل از دانش برش، لبه و آخرین تحولات در مناطق ضروری و موضوعات سیستم های ارتباطی بی سیم و شبکه. آن را به شما مهارت های مربوط و به دانش هسته ای از روش ها، ابزار و فن آوری همراه با مسائل زمان آزمایش از قبیل تئوری اطلاعات، سیستم های پیشرفته ارتباطی بی سیم، شبکه های ارتباطی، stochastical و پردازش سیگنال دیجیتال، آنتن، کانال های رادیویی، رادیو، طراحی الکترونیک و مهندسی کامپیوتر است. شما دانش لازم در مورد طراحی شبکه ارتباطات بی سیم در سطح سیستم را داشته باشد. فارغ التحصیل WCE شما لبه حرفه ای می دهد! به عنوان یک فارغ التحصیل WCE شما پس زمینه بنیادی در یک، میدان پویا در حال رشد از ارتباطات بی سیم از جمله شبکه، سیستم ها و فن آوری است. مهارت های به دست آمده در برنامه مدرک کارشناسی ارشد آموزش دانشگاهی جامد است که پاسخ به خواسته های صنعت ارتباطات بی سیم در سطح جهان ارائه دهد. کار WCE خواهد کار... [-]

کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش و جهانی شدن

Campus تمام وقت September 2017 فنلاند Oulu

کارشناس ارشد آموزش و جهانی شدن تمام وقت برنامه دو ساله در استاد بین المللی است. دانش آموزان عمده در علوم تربیتی. هدف اصلی برنامه این است که توسعه کیفیت در آموزش و تجهیز دانشجویان به رهبری مسئولیت اجتماعی در جوامع پیچیده و متنوع است. این برنامه بر گفت و گو شمال و جنوب-شرق-غرب و شامل مطالعات انجام شده در آموزش و پرورش بین المللی، میانفرهنگ، جهانی شدن و اثرات آنها بر بخش های مختلف آموزش و پرورش. [+]

استاد در آموزش و پرورش و جهانی شدن دوره برنامه بعدی 2016 دسامبر 15 به 2017 ژانویه 25. کارشناس ارشد آموزش و جهانی شدن تمام وقت برنامه دو ساله در استاد بین المللی است. دانش آموزان عمده در علوم تربیتی. هدف اصلی برنامه این است که توسعه کیفیت در آموزش و تجهیز دانشجویان به رهبری مسئولیت اجتماعی در جوامع پیچیده و متنوع است. این برنامه بر گفت و گو شمال و جنوب-شرق-غرب و شامل مطالعات انجام شده در آموزش و پرورش بین المللی، میانفرهنگ، جهانی شدن و اثرات آنها بر بخش های مختلف آموزش و پرورش. این برنامه بر روی اخلاق، سیاست، برنامه ریزی، برنامه درسی، ارزیابی و تحقیقات تطبیقی ​​در آموزش و پرورش متمرکز است. هدف آن توسعه شایستگی های مناسب و دانش مورد نیاز در برنامه ریزی، ارزیابی، تحقیق و توسعه وظایف در آموزش و پرورش و رشته های مرتبط در میان تغییرات اجتماعی، هر دو در سطح محلی و جهانی است. نمای کلی برنامه برنامه درسی شامل ساختار برنامه کامل و تمام توصیف البته با نتایج یادگیری. دانش آموزان عمده در علوم تربیتی. این برنامه همچنین شامل یک موضوع جزئی و یک دوره کارآموزی که می تواند در فنلاند و یا بین المللی در انواع تنظیمات مختلف از جمله سازمان های بین دولتی، سازمان های غیر دولتی و یا موسسات آموزشی اجرا شده است. یک سوم از برنامه شامل دستیابی به ابزار پژوهش، انجام پژوهش و نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد در یک محیط تحقیقاتی مشترک و چند فرهنگی است. اعضای تیم آموزش ما از زمینه های... [-]

کارشناسی ارشد در اقتصاد

Campus تمام وقت September 2017 فنلاند Oulu

برنامه اولو مدرسه کسب و کار کارشناسی ارشد در اقتصاد (ME) دو سال تخصص برنامه ارائه در طیف گسترده ای از تخصص در اقتصاد است. مطالعات از اقتصاد خرد و کلان، روش های کمی و دوره های خاص درست انتخابی مانند اقتصاد بین المللی و امور مالی، رشد، اقتصاد محیط زیست و انرژی، سازمان های صنعتی و اقتصاد منطقه ای تشکیل شده است. [+]

کارشناسی ارشد در اقتصاد اقتصاد در توضیح رفتار عوامل گوناگون اقتصادی، مانند خانواده، شرکت ها و دولت به طور کلی، تمرکز دارد. هدف این است که برای توصیف، توضیح و مدل اقتصاد بازار مدرن است. اقتصاد ما کمک می کند به درک چگونگی بازارهای در حال کار و چگونه ما می توانیم رفتار خود را از طریق سیاست های اقتصادی را تحت تاثیر قرار. اقتصاد پاسخ به پرسش هایی را فراهم می کند. چه منابع رشد اقتصادی و همچنین چه ارتباطی بین نرخ تورم و بهره است. اقتصاد نیز به طور گسترده در بررسی مسائل خاص حوزه های مختلف پوشش ها از برنامه های زیست محیطی به سازمان های صنعتی استفاده می شود. اقتصاد یکی از معدود زمینه های علمی که در آن جایزه سالانه نوبل است. اقتصاد دانش و مهارت های که مورد نیاز در هنگام کار در موقعیت خواستار متخصص و اجرایی در شرکت ها، موسسات دولتی و سازمان های بخش سوم فراهم می کند. یک دانش آموز که درجه کارشناسی ارشد در اقتصاد دریافت مجاز به استفاده از اقتصاددان عنوان. برنامه اولو مدرسه کسب و کار کارشناسی ارشد در اقتصاد (ME) دو سال تخصص برنامه ارائه در طیف گسترده ای از تخصص در اقتصاد است. مطالعات از اقتصاد خرد و کلان، روش های کمی و دوره های خاص درست انتخابی مانند اقتصاد بین المللی و امور مالی، رشد، اقتصاد محیط زیست و انرژی، سازمان های صنعتی و اقتصاد منطقه ای تشکیل شده است. ماهیت کمی از ME ایده آل کسانی که اقتصاد، امور مالی، حسابداری، علوم طبیعی... [-]

کارشناسی ارشد در حسابداری مالی و مدیریت

Campus تمام وقت September 2017 فنلاند Oulu

در دنیای کسب و کار بین المللی، یک نیاز رو به رشد در حسابداری مالی و مدیریت برای حرفه ای ها، که از شرایط تعیین شده توسط شرکت های فعال در محیط کسب و کار جهانی وجود دارد. گروه حسابداری و امور مالی در مدرسه کسب و کار اولو برنامه دو سال کامل کارشناسی ارشد در مالی و حسابداری مدیریت (FMA) است که دانش آموزان از مهارت ها و دانش مورد نیاز برای کار در شرکت های داشتن روابط کسب و کار و عملیات در کشورهای مختلف را سازماندهی می کند. [+]

استاد در مالی و حسابداری مدیریت در دنیای کسب و کار بین المللی، یک نیاز رو به رشد در حسابداری مالی و مدیریت برای حرفه ای ها، که از شرایط تعیین شده توسط شرکت های فعال در محیط کسب و کار جهانی وجود دارد. گروه حسابداری و امور مالی در مدرسه کسب و کار اولو برنامه دو سال کامل کارشناسی ارشد در مالی و حسابداری مدیریت (FMA) است که دانش آموزان از مهارت ها و دانش مورد نیاز برای کار در شرکت های داشتن روابط کسب و کار و عملیات در کشورهای مختلف را سازماندهی می کند. حسابداری مالی و مدیریت حسابداری مالی به بررسی اطلاعات و گزارش سیستم های شرکت های هستند که توسط اشخاص علاقه های مختلف در خارج از شرکت استفاده می شود. حسابداری مدیریت توسعه و بررسی اطلاعات و سیستم های گزارش دهی مورد نیاز در تصمیم گیری در داخل شرکت. تحقیقات علمی در حسابداری مالی و مدیریت بر روی سودمندی اطلاعات توسط این سیستم های گزارش دهی در زمینه های تصمیم گیری های مختلف از جمله ارزیابی شرکت، ارزیابی عملکرد، قیمت گذاری از محصولات این شرکت، در میان دیگران ارائه متمرکز است. روند اخیر در حسابداری مالی و مدیریت یکپارچه سازی سیستم های گزارش های محلی به سمت مشترک سیستم گزارشگری مالی بین المللی است. برنامه کارشناسی ارشد برنامه کارشناسی ارشد در مالی و حسابداری مدیریت (FMA) فراهم می کند مدرک کارشناسی ارشد از یک استاندارد بین المللی بالا و ایده آل برای متقاضیان با یک پس زمینه در مطالعات کسب و کار، علوم اجتماعی،... [-]

کارشناسی ارشد در زمین شناسی اقتصادی

Campus تمام وقت September 2017 فنلاند Oulu

برنامه کارشناسی ارشد زمین شناسی اقتصادی است اولو مدرسه معدن ارائه شده، با ارتباط گسترده بین المللی است. این برنامه خواهد بود به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس و شامل 22 ماژول ها، از جمله دوره های در ماگمایی، هیدروترمال و کانسارهای رسوبی، زمین شناسی ساختاری برای زمین شناسان اقتصادی، زمین شناسی معدن، geometallurgy، روش نمونه گیری، برنامه های کاربردی GIS، و همچنین ژئوشیمی زیست محیطی. [+]

استاد زمین شناسی اقتصادی برنامه کارشناسی ارشد زمین شناسی اقتصادی است اولو مدرسه معدن ارائه شده، با ارتباط گسترده بین المللی است. این برنامه خواهد بود به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس و شامل 22 ماژول ها، از جمله دوره های در ماگمایی، هیدروترمال و کانسارهای رسوبی، زمین شناسی ساختاری برای زمین شناسان اقتصادی، زمین شناسی معدن، geometallurgy، روش نمونه گیری، برنامه های کاربردی GIS، و همچنین ژئوشیمی زیست محیطی. نمای کلی برنامه برنامه کارشناسی ارشد شامل 120 ECTS، از جمله پایان نامه 35 ECTS کارشناسی ارشد، و بین 50 و 85 ECTS از دوره های پیشرفته در زمین شناسی، تا 35 ECTS از رشته های مرتبط به آزادانه انتخاب شود. پذیرش برنامه برنامه مورد نیاز علمی خاص این برنامه برای برنامه های کاربردی از دانش آموزان با مدرک لیسانس در زمین شناسی یا علوم دیگر باز است، تا زمانی که دانش آموزان پس زمینه کافی در زمین شناسی (60 ECTS اعتبار) است. دانش آموزانی که در ترم گذشته / ترم از مطالعات کارشناسی است می توانند برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد. در صورتی که متقاضی برای مطالعه پذیرفته، متقاضی به ارائه اسناد و مدارک درجه / او لیسانس توسط مهلت زیر است. فرایند انتخاب پس از انتخاب اولیه، متقاضیان خواهد شد از طریق تلفن، که در طی آن پس زمینه های آموزشی از متقاضیان، انگیزه خود را برای مطالعه، و دانش خود را از زبان انگلیسی ارزیابی می شوند، مصاحبه کرد. معیارهای دقیق انتخاب انتخاب به طور عمده بر عملکرد تحصیلی و تجربه مرتبط، به عنوان مثال،... [-]

کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر و مهندسی

Campus تمام وقت September 2017 فنلاند Oulu

این برنامه درجه پژوهش محور یک فرصت هیجان انگیز به مطالعه در یک محیط تحقیقاتی پیشرو فراهم می کند. آن را می دهد دانش آموزان انعطاف پذیری به بین دو تم را انتخاب کنید: چشم انداز کامپیوتر و پردازش سیگنال، و همه جا حاضر رایانه. دانش آموزان به شدت تشویق به همکاری نزدیک با گروه های تحقیقاتی در دانشکده که رهبران بین المللی در زمینه خود می باشد. [+]

استاد در علوم کامپیوتر و مهندسی این برنامه درجه پژوهش محور یک فرصت هیجان انگیز به مطالعه در یک محیط تحقیقاتی پیشرو فراهم می کند. آن را می دهد دانش آموزان انعطاف پذیری به بین دو تم را انتخاب کنید: چشم انداز کامپیوتر و پردازش سیگنال، و همه جا حاضر رایانه. دانش آموزان به شدت تشویق به همکاری نزدیک با گروه های تحقیقاتی در دانشکده که رهبران بین المللی در زمینه خود می باشد. تحقیقات گرا برنامه با دو موضوع اولین موضوع، چشم انداز کامپیوتر و پردازش سیگنال، دانش آموزان درک نظری جامد و مهارت های عملی در پردازش اطلاعات دیجیتال و تجزیه و تحلیل می کند. این اطلاعات می تواند، برای مثال، سیگنال تصویر، ویدئو، و یا صوتی که از محیط درک و پردازش با استفاده از عملیات های مختلف مانند فیلتر کردن، فشرده سازی و طبقه بندی. دانش آموزان به ملزومات بینایی کامپیوتر و همچنین روش تصویر و پردازش سیگنال و فن آوری معرفی شده است. موضوع دوم، همه جا حاضر رایانه، بر روی نسل بعدی سیستم های تعاملی است که انسان در محل تمرکز از توسعه فن آوری، تمرکز دارد. اتخاذ یک رویکرد چند رشته در دنیای واقعی، دانش آموزان مجبور به صرف مقدار قابل توجهی از زمان کار در پروژه های گروه به منظور توسعه انواع سیستم اعم از خدمات آنلاین و جذاب را برای بازی ها و برنامه های کاربردی تلفن همراه، با تمرکز قوی بر نوآوری و طراحی. دانش آموزان تجربه در انجام آزمون قابلیت استفاده با شرکت کنندگان در انسان، انجام آزمایش برای... [-]

کارشناسی ارشد در مالیه

Campus تمام وقت September 2017 فنلاند Oulu

اولو مدرسه کسب و کار از دانشگاه اولو یک برنامه کارشناسی ارشد دو ساله در امور مالی (MF) است که دانش آموزان با مهارت ها و دانش مورد نیاز توسط سازمان های مختلف که در جهان مدرن مالی عمل ارائه سازماندهی می کند. [+]

کارشناسی ارشد در مالیه در سازمانهای مختلف و صنایع، از شرکت های چند ملیتی به شرکتهای کوچک و متوسط، سازمان های دولتی و موسسات غیر انتفاعی، با درگیر و تحت تاثیر بازارهای مالی است. مدیران سرمایه و تحلیل گران مالی باید بازارهای فرار حرکت. بانکداران و سرمایه گذاری پیدا کردن راه حل برای شرکت ها و سازمان های غیرانتفاعی مورد نیاز منابع مالی است. بانک های مرکزی و سازمان های دولتی ممکن است به طور مستقیم در بازارهای مالی درگیر و نظارت تنظیم بازار. جهان مالی از امروز نیاز به دانش متخصص با یک چشم انداز جهانی - شما باید همین آموزش و پرورش خود را طلب می کند. اولو مدرسه کسب و کار از دانشگاه اولو یک برنامه کارشناسی ارشد دو ساله در امور مالی (MF) است که دانش آموزان با مهارت ها و دانش مورد نیاز توسط سازمان های مختلف که در جهان مدرن مالی عمل ارائه سازماندهی می کند. برنامه کارشناسی ارشد برنامه MF در درک بازارهای مالی و شرکت کنندگان بازار مالی تمرکز دارد. دانش آموزان مهارت های لازم برای تجزیه و تحلیل فعل و انفعالات بین بازار و شرکت کنندگان در توسعه. این برنامه یک بنیان قوی در ابزار نظری و تجربی مالی مدرن فراهم می کند. موضوعات تحت پوشش عبارتند قیمت گذاری دارایی، امور مالی شرکت، مدیریت نمونه کارها و مدیریت ریسک. در گرایش تحلیلی و روش گرا است. دانش آموزان در MF بینش خاص به دست آوردن به مناطق رفتار فرد سرمایه گذار و مدیریت دارایی های جایگزین. این برنامه دانش آموزان با... [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت محصول

Campus تمام وقت September 2017 فنلاند Oulu

برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت محصولات (PROM) یک برنامه دو ساله تدریس در زبان انگلیسی است. برنامه آموزش حرفه ای مدیریت محصول که به طور فعال می توانید مدیریت محصولات و محدوده محصول. تمرکز بر مدیریت محصول فن آوری است. آن را بر روی رشته های مهندسی ساخت و در مدیریت محصول متمرکز است. [+]

استاد در مدیریت محصول برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت محصولات (PROM) یک برنامه دو ساله تدریس در زبان انگلیسی است. برنامه آموزش حرفه ای مدیریت محصول که به طور فعال می توانید مدیریت محصولات و محدوده محصول. تمرکز بر مدیریت محصول فن آوری است. آن را بر روی رشته های مهندسی ساخت و در مدیریت محصول متمرکز است. PROM فراهم می کند دوره های آموزشی در موضوعات معاصر، با تاکید بر هسته management.The کالا از برنامه فرایند توسعه محصول، فرایند تحویل و در کل زنجیره عرضه و تقاضا است. مهارت های حل مسئله و ارتباطات در زمینه های بین المللی برجسته می شوند. PROM شامل همکاری نزدیک با صنعت و سخنرانی موارد عملی به منظور افزایش تجربه یادگیری است. سخنرانان مهمان از صنعت اغلب دعوت به صحبت می کنند. تکالیف معمولا به چالش صنعتی عملی متصل، اجازه می دهد دانش آموزان برای به دست آوردن تجربه در صنعت به عنوان آنها شروع شبکه های ساختمان در دنیای کسب و کار. PROM همچنین دارای لینک قوی به تمام رشته های مهندسی در دانشکده فنی. نمای کلی برنامه PROM یک برنامه تمام وقت دو سال است. بار البته طراحی شده است برای اطمینان از پیشرفت صاف از مطالعات طوری که دانش آموزان کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی به عنوان برنامه ریزی شده دریافت خواهید کرد. مشخصات فارغ التحصیل مطالعه مدیریت محصول ترکیبی از دانش از مهندسی و مدیریت علوم. زمینه های فنی دانش آموزان به عنوان یک پایه برای استفاده از روش مدیریت محصول در ایجاد محصول و فرآیند تحویل... [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار بین المللی

Campus تمام وقت September 2017 فنلاند Oulu

آموزش مدیریت کسب و کار بین المللی مدیریت و رهبری کسب و کار بین المللی تمرکز دارد. موضوعات آنها از مزارع مختلف مدیریت کسب و کار، که باعث می شود آی بی ام یک برنامه واقعا چند رشته ترکیب شده است. آموزش و پرورش شامل تم چهار هسته ای یادگیری: نظریه ها و مفاهیم مدیریت کسب و کار بین المللی، برنامه های کاربردی سازمانی، اجرای رهبری و بینش خود را به مدیریت کسب و کار بین المللی است. [+]

کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی بین المللی آموزش مدیریت کسب و کار بین المللی مدیریت و رهبری کسب و کار بین المللی تمرکز دارد. موضوعات آنها از مزارع مختلف مدیریت کسب و کار، که باعث می شود آی بی ام یک برنامه واقعا چند رشته ترکیب شده است. آموزش و پرورش شامل تم چهار هسته ای یادگیری: نظریه ها و مفاهیم مدیریت کسب و کار بین المللی، برنامه های کاربردی سازمانی، اجرای رهبری و بینش خود را به مدیریت کسب و کار بین المللی است. ارتباط نزدیکی بین تئوری و عمل در پروژه های تحقیقاتی، آموزش و شرکت داشت. در طول مطالعات، دانش آموزان در درگیر و به طور فعال در تکالیف برای هر دو شرکت کوچک و بزرگ شرکت کننده است. هدف از آموزش و پرورش به دانش آموزان ابزار مورد نیاز در مدیریت، ایجاد و توسعه انواع مختلف سازمان های بین المللی، از جمله سرمایه گذاری های جدید. فارغ التحصیلان آی بی ام اهدا خواهد شد مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت کسب و کار بین المللی با امکان ادامه مطالعات خود را در سطح دکترا. فارغ التحصیلان قادر به کار در انواع حرفه های مختلف از فروش بین المللی و بازاریابی، محصول / خدمات و یا مدیریت کسب و کار، یافتن منابع بین المللی و تدارکات، تولید و یا ارائه خدمات مشاوره، کارآفرینی و یا حرفه ای دولتی می باشد. مدیریت کسب و کار بین المللی دانشجویان هر سال تعداد فزاینده ای از دانش آموزان درخواست برای پیوستن به برنامه بین المللی کسب و کار با آموزش و... [-]

کارشناسی ارشد در مهندسی محیط زیست

Campus تمام وقت September 2017 فنلاند Oulu

اگر شما علاقه مند به مسائل زیست محیطی، انرژی، و فن آوری می باشد و شما می خواهید مدرک فوق لیسانس در رشته مهندسی محیط زیست، پس از آن برنامه کارشناسی ارشد در مهندسی محیط زیست، "زنبور عسل"، شانس خود را! [+]

استاد در مهندسی محیط زیست اگر شما علاقه مند به مسائل زیست محیطی، انرژی، و فن آوری می باشد و شما می خواهید مدرک فوق لیسانس در رشته مهندسی محیط زیست، پس از آن برنامه کارشناسی ارشد در مهندسی محیط زیست، "زنبور عسل"، شانس خود را! دوره نرم افزار بعدی در دسترس، برای پاییز 2017 پذیرش، در 2016 دسامبر 15 شروع و پایان در 2017 ژانویه 25 در 15:00 GMT + 2. نمای کلی برنامه برای BEE میزان برنامه کارشناسی ارشد در مهندسی محیط زیست (BEE) 120 ECTS = 2 مطالعه سال تحصیلی = 4 ترم است. برنامه های درسی از این دو گزینه مطالعه زنبور عسل (ESCP؛ ما) از 4 ماژول عبارتند از: یک ماژول عمومی، 30/30 ECTS؛ پیشرفته ماژول، 30/20 ECTS؛ یک ماژول تکمیلی، 30/40 ECTS و ماژول پایان نامه کارشناسی ارشد 30 ECTS. از لینک زیر برای جزئیات و نمونه ای از دوره ها را مشاهده کنید: مطالعات BEE فعال در ماه سپتامبر آغاز (پس از یک دوره جهت در اوت)، در ترم پاییز از 1 سال مطالعه به طور عمده با مقدماتی دوره های ماژول عمومی. این ماژول به شکل و زمینه را برای به نتایج یادگیری برنامه است. در طول مدت بهار 1 و 2 مدت سال پاییز، پیشرفته و دوره های تکمیلی ماژول خواهد پایه حرفه ای بیشتر برای شی رشته دانش آموز، / گزینه مطالعه خود را فراهم می کند. علاوه بر این، آموزش عملی و حرفه ای خواهد شد در طول بین 1 و سال مطالعه 2، به عنوان مثال در یک... [-]

کارشناسی ارشد در نرم افزار، سیستم ها و توسعه خدمات در محیط زیست جهانی

Campus تمام وقت September 2017 فنلاند Oulu

وزارت اطلاعات علوم پردازش در دانشگاه اولو تمام وقت برنامه کارشناسی ارشد دو ساله در نرم افزار، سیستم ها و خدمات توسعه در محیط زیست جهانی (GS3D) سازماندهی می کند. [+]

استاد در نرم افزار، سیستم ها و خدمات توسعه در محیط زیست جهانی وزارت اطلاعات علوم پردازش در دانشگاه اولو تمام وقت برنامه کارشناسی ارشد دو ساله در نرم افزار، سیستم ها و خدمات توسعه در محیط زیست جهانی (GS3D) سازماندهی می کند. فارغ التحصیلان GS3D خواهد صلاحیت به عنوان کارشناسان و مدیران در شرکت های فناوری اطلاعات و ارتباطات جهانی کار داشته باشد. این برنامه دانش چند رشته ای از نرم افزار، سیستم ها و توسعه خدمات در یک مفهوم جهانی فراهم می کند. دانش آموختگان خواهد به دست آوردن مهارت به درک و به تجزیه و تحلیل پویایی محیط نرم افزار کسب و کار. دانش آموزان می توانند با مطالعات خود را به دکتر پیشرفت و شرکت به GS3D گروه های تحقیقاتی. نمای کلی برنامه درجه شامل: مطالعات اجباری - 95 ECTS مطالعات اختیاری - 25 ECTS مطالعات استاد اجباری شامل دوره های موضوع میانی که به مطالعات پیشرفته تر عمیق تر خواهد شد. دوره های پیشرفته به صورت هسته اصلی برنامه مستر، آنها به عنوان جنبه های عمیق تر از موضوعات مطرح شده در دوره های قبل از آن مقابله با. مطالعات پایه ای در تحقیقات و بخش قابل توجهی از زمان خواهد شد برای آماده سازی پایان نامه کارشناسی ارشد استفاده می شود. هدف آن است که به منظور توسعه آمادگی دانش آموز برای کسب مستقل از دانش علمی، شناسایی مشکلات، تجزیه و تحلیل آنها، و تشکیل یک راه حل به آنها. مطالعات اختیاری شامل هر دوره از علم پردازش اطلاعات و یا مطالعات جزئی در... [-]

کارشناسی ارشد پروتئین و بیوتکنولوژی

Campus تمام وقت September 2017 فنلاند Oulu

برنامه کارشناسی ارشد مطابق با نیازهای واضح و روشن از دانشگاه و صنعت در دوران پس از ژنومی. این درجه به طور خاص در دانش آموزان در درک عمیق از رابطه ساختار تابع پروتئین و تکنیک های مورد استفاده برای تولید و مشخص آنها است. [+]

استاد در پروتئین علم و بیوتکنولوژی سازمان دیده بان ویدیو از برنامه مستر بین المللی در پروتئین علم و بیوتکنولوژی ، در آن دانش آموزان ما در مورد برنامه بگویید، و مطالعه و در Oulu زندگی می کنند. برنامه کارشناسی ارشد مطابق با نیازهای واضح و روشن از دانشگاه و صنعت در دوران پس از ژنومی. این درجه به طور خاص در دانش آموزان در درک عمیق از رابطه ساختار تابع پروتئین و تکنیک های مورد استفاده برای تولید و مشخص آنها است. دانش آموزانی که برای درجه انتخاب خواهد 120 ECTS نقاط مطالعه (معادل دو سال) از مطالعات انجام. این مطالعات به حداکثر رساندن دست به دست در آموزش فردی در دولت مدرن از تکنیک های هنری و روش در حالی که ارائه زمینه جامد در جنبه های نظری این زمینه است. در حدود نیمی از درجه شامل یکپارچه سازی دانش آموزان را به گروه های مختلف پژوهشی، در نهایت در یک پروژه تحقیقاتی 6 ماه cumulating. درجه انعطاف پذیر است و اجازه می دهد تا دانش آموزان به تخصص در جنبه های علم پروتئین و بیوتکنولوژی که بیشتر به نفع آینده شغلی خود را خواهد کرد. این برنامه به خصوص در افراد به تحقیقات و دانش آموزان سابق با هدف در یافتن موقعیت دکترا در فنلاند و در خارج از کشور بسیار موفق بوده است. مدرک در دانشکده بسیار بین المللی بیوشیمی و پزشکی مولکولی تدریس می شود. دانشکده با هم به ارمغان می آورد تخصص در in vitro، in vivo و in تجزیه و تحلیل سیلیکون از... [-]

ویدئو ها

Future Factory with 1200 new students

Pine buds bring a solution to humankind’s incurable diseases

تماس
آدرس محل سکونت
University of Oulu
Pentti Kaiteran katu 1

Oulu, 90570 FI