University of Eastern Finland - Institute of Photonics

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه فوتونیک ترکیبی از همه پژوهش و آموزش در اپتیک و فوتونیک در دانشگاه شرق فنلاند. این برنامه یک ترکیب منحصر به فرد از نظر فنی و امکانات در فوتونیک.

محققان فوتونیک آمده:

  • ریاست فیزیک و ریاضیات
  • گروه محیط زیست و علوم زیستی
  • دانشکده کامپیوتر

در UEF، پژوهشهای بینرشتهای چیزی است که ما انجام می دهیم نیست، آن را که ما که هستیم. ما به دنبال شماره یک در فنلاند که آن را به محیط های یادگیری تحصیلی می آید. ما ارائه می دهیم آموزش کلاس اول است که ملزم به ایجاد یک تفاوت.

ما یکی از بزرگترین دانشگاههای فنلاند، و خانه به حدود 15،000 دانشجو و 2800 عضو از کارکنان.

دانشگاه های ما در Joensuu در، Kuopio و به Savonlinna واقع شده است.

UEF یک دانشگاه چند رشته ای، ارائه می دهد که آموزش در بیش از 100 نفر افراد بزرگ است. ما چهار دانشکده: دانشکده فلسفی، دانشکده علوم و جنگلداری، دانشکده علوم بهداشت و دانشکده علوم اجتماعی و مطالعات کسب و کار.

فعالیت های ما تأکید multidisciplinarity. زمینه های تحقیقاتی میان رشته ای اصلی ما در اطراف چهار چالش های جهانی ساخته شده است. این چالش سالمندی، شیوه زندگی و سلامت می باشد. آموزش در جامعه دیجیتالی؛ برخوردهای فرهنگی، تحرک و مرزهای؛ و تغییرات زیست محیطی و کفایت منابع طبیعی است.

علاوه بر این به یک استاندارد بالا از آموزش، ما یک محیط مطالعه مدرن است که در حال توسعه ثابت ارائه به دانش آموزان است. دانشجو رفاه در میان نگرانی های اصلی ما است.

ما روابط گسترده بین المللی و در چندین شبکه بین المللی. آموزش و پژوهش کارکنان و دانشجویان ما از مشارکت در برنامه های مختلف تحرک فعال هستند. ما توافقات دو جانبه همکاری با حدود 100 دانشگاه در خارج از کشور به این نتیجه رسیدند. علاوه بر این، ما در چندین شبکه بین المللی و پروژه نظم و انضباط خاص درگیر شده است.

همراه با شبکه های ما، ما توسعه رفاه و مثبت شرق فنلاند را پشتیبانی کند. هدف ما این است که در میان 200 دانشگاه تحقیقاتی پیشرو در جهان رتبه بندی می شود و در زمینه های تحقیقاتی قوی، در میان دانشگاه های تحقیقاتی 50 پیشرو در جهان.

UEF محل کار عاری از دود است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

برنامه کارشناسی ارشد در فوتونیک

Campus تمام وقت September 2018 فنلاند Joensuu

برنامه کارشناسی ارشد در فوتونیک یک برنامه دو سال به زبان انگلیسی در موسسه فوتونیک، دانشگاه شرق فنلاند، Joensuu در، فنلاند آموزش داده است. مدرک کارشناسی ارشد در فوتونیک به دانش آموزان تخصص خوبی برای اپتیک و فوتونیک مدرن در هر دو سطح نظری و تجربی. [+]

برنامه کارشناسی ارشد در فوتونیک یک برنامه دو سال به زبان انگلیسی در موسسه فوتونیک، دانشگاه شرق فنلاند، Joensuu در، فنلاند آموزش داده است. مدرک کارشناسی ارشد در فوتونیک به دانش آموزان تخصص خوبی برای اپتیک و فوتونیک مدرن در هر دو سطح نظری و تجربی. فارغ التحصیلان ما پیدا کردن کار به عنوان متخصصان فن آوری، محققان و مدیران پروژه در سازمان های توسعه و تحقیق و توسعه بخش صنعت فوتونیک.

استاد علوم (کارشناسی ارشد) در فوتونیک دو سال تمام وقت برنامه مطالعه است. مدرک کارشناسی ارشد شامل 120 ECTS اعتبار از مطالعات در یک موضوع اصلی، فوتونیک. یکی ECTS اعتباری مربوط به 25-30 ساعت کار.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
Yliopistokatu 2, 80100 Joensuu, Finlande
Joensuu, FI
رسانه های اجتماعی