University of Tampere

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه تمپر (UTA) یک موسسه آموزش عالی فرهنگی متعهد با یک ماموریت اجتماعی آموزش متفکرین که جهان را درک و تغییر آن است. UTA یک دانشگاه چند رشته به ویژه برای تحقیق و آموزش آن بر جامعه و سلامت شناخته شده است.

Reasearch و تدریس در شش دانشکده از دانشگاه انجام:

دانشکده علوم ارتباطات (COMS) دانشکده آموزش و پرورش (EDU) دانشکده مدیریت (JKK) دانشکده پزشکی و علوم زندگی (MED) دانشکده علوم طبیعی (لو) دانشکده علوم اجتماعی (SOC)

اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه

ارزش های اساسی از دانشگاه است آزادی علمی، خلاقیت و مسئولیت اجتماعی است. این به این معنی است که هر کس حق برابر برای یادگیری، به دانش، به مشارکت و به تاثیر بر جامعه است.

پژوهش

UTA تحقیق در علوم اجتماعی و انسانی، پزشکی و سلامت علوم، مدیریت و کسب و کار، و همچنین آموزش و اطلاع رسانی. با توجه به مشخصات دانشگاه، از نقاط تمرکز از تحقیقات هستند و سلامت جامعه.

در پژوهش خود، این دانشگاه به مسائل محوری در جامعه معاصر است. با ارائه دانش انتقادی و آموزش و پرورش، دانشگاه کمک می کند تا مردم و جوامع به بهبود سلامت خود و خود فرهنگی، اجتماعی و رفاه اقتصادی.

تحصیل در UTA

مطالعات انجام شده در دوره های کارشناسی ارشد ما ترکیبی از دوره های آموزش داده و کار تحقیقات خود را مستقل است. در اولین سال تحصیلی، تاکید اصلی بر روی مطالعات اجباری و ترم، و در سال تحصیلی دوم، در تهیه پایان نامه کارشناسی ارشد، و مطالعات روش حمایت از آن.

به عنوان یک دانش آموز، شما به عنوان یک عضو تازه وارد از به رسمیت شناخته شده جامعه دانشگاهی درست از همان ابتدا از مطالعات خود را، و انتظار می رود را به اتهام مطالعات خود و بهترین استفاده را از احتمالات پیشنهادات دانشگاه.

سیستم فنلاندی آموزش دانشگاهی دانشجویان می دهد بسیاری از آزادی در برنامه ریزی و زمان مطالعات خود را. در برنامه های کارشناسی ارشد هستند، از امکانات را برای شما انتخاب دروس طبق منافع خود و حتی شامل دوره از برنامه های تحصیلی دیگر را به درجه شما وجود دارد.

با این حال، شما تنها در برنامه ریزی مطالعات خود و یا مشکلات احتمالی شما ممکن است روبرو سمت چپ است. به عنوان یک دانشجوی UTA، شما را به عنوان مشاوره تحصیلی و راهنمایی مطالعه در طول مطالعات خود را. علاوه بر مشاوره تحصیلی داده شده در برنامه تحصیلی خود، به عنوان یک دانشجوی بین المللی شما را به خدمات مشاوره عمومی از دانشگاه، مانند مشاوره حرفه ای و جلسات مشاوره شخصی با یک مشاور حرفه ای بهره مند شود.

دانشگاه تمپر سازماندهی دوره آموزشی آشنایی با یک هفته برای تمام دانش آموزان بین المللی جدید در آغاز هر ترم. البته مسائلی مانند مطالعات در UTA را پوشش می دهد، نکات مربوط به ورود در فنلاند، خدمات دانشگاه به دانش آموزان ارائه شده، و فعالیت های اتحادیه دانشجویی و باشگاه ها و جوامع آن است. به عنوان یک دانشجوی بین المللی، شما نیز با توجه به معلم دانش آموز - یک دانش آموز محلی به شما در روند حرکت به یک کشور و دانشگاه جدید هدایت کند. آموزگار دانشجو در تماس با شما در حال حاضر قبل از ورود شما شود و شما را با مشکلات عملی کمک خواهد کرد و راحتی راه خود را جامعه دانشگاهی.

محل

این دانشگاه در واقع تامپره، سومین شهرستان در فنلاند و همچنین به عنوان بزرگترین شهرستان داخلی در کشورهای اسکاندیناوی است. منطقه تامپره دوم مهم ترین منطقه در فنلاند شلوغ با فعالیت های علمی، صنعتی و فرهنگی است. این شهرستان جوان و پر جنب و جوش حیات شناخته شده در دانش آموز است: 220 000 ساکنان آن بیش از 40 000 دانش آموز هستند. این هم در استراتژی توسعه شهرستان بسیار قابل مشاهده است، به عنوان ترین شهرستان دانش آموز پسند در فنلاند موضوع اصلی آن است.

یکی از شهرستانها پرجمعیت ترین در فنلاند، خدمات تمپر حتی برای دانش آموزان بیشتر خواستار کافی است. حمل و نقل کارآمد عمومی، فرصت در فضای باز و سرگرمی ها، مغازه ها و خدمات تخصصی برای گروه های مختلف، برای مثال دانش آموزان با خانواده، فعال کردن کیفیت زندگی خوب برای همه است. علاوه بر این، تامپره است تئاتر، موسیقی و جشنواره فرهنگ های زنده.

دانش آموزان است که در تامپر اقامت و خود را یک کارت دانشجویی به بیش از 200 دانش آموز مزایای مختلف و تخفیف است که از تخفیف رفاه و همچنین لباس و تخفیف مقاله ابزار برای منافع است که یک زندگی اجتماعی مقرون به صرفه تر است را قادر می سازد برخوردار شوند.

اطلاعات بیشتر در مورد ترین شهرستان دانش آموز پسند در فنلاند - حوادث، مسکن، دانشجویی، و غیره - مراجعه کنید به http://opiskelijantampere.fi/en.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • فنلاندی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید کارشناسی ارشد - HealthcareStudies »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

برنامه کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش معلم، M.ed.

Campus تمام وقت August 2018 فنلاند Tampere

ساخت و ساز فرصت های بهتر [+]

درخواست بین 2017 دسامبر 1 و 2018 ژانویه 17

درجه: کارشناسی ارشد هنر (آموزش و پرورش) مدت زمان: 2 سال میزان: 120 ECTS تاریخ شروع: اوت 2018 شهریه برای دانشجویان غیر اروپایی / منطقه اقتصادی اروپا: 10 000 € / سال

بیشتر بخوانید درباره بورس تحصیلی این برنامه برای معلمان واجد شرایط با مدرک لیسانس در یکی از زمینه های مختلف آموزش و پرورش طراحی شده است. آن را در یکپارچه پژوهش ضروری ترین در مطالعات برنامه درسی، روانشناسی آموزشی، آموزش فراگیر، و رهبری آموزشی برای ارائه ابزار برای توسعه آموزش و پرورش مدرسه هدف. تمرکز آموزشی برنامه بر روی اثر بخشی جامعه مدرسه و بر افزایش توانایی های دانش آموزان به منظور توسعه یک رویکرد نظری مدرن برای آموزش خود و برای یادگیری دانش آموزان است. مطالعات در آموزش معلمان که قادر به فکر کردن تحلیلی و انتقادی، حل مشکلات، و کار به عنوان معلم-محققان هدف. این برنامه خم بر روی اجرای بین المللی، تا به تاریخ پژوهش در آموزش و رشته های مرتبط. این در نظر گرفته شده به نفع معلمان از ابتدایی به سطوح آموزش عالی است.... [-]


برنامه کارشناسی ارشد در تعامل انسان و فن آوری، کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت August 2018 فنلاند Tampere

یکی از افرادی که در آینده از تعامل انسان و تکنولوژی طراحی شود. [+]

درخواست بین 2017 دسامبر 1 و 2018 ژانویه 17

درجه: کارشناسی ارشد مدت زمان: 2 سال میزان: 120 ECTS تاریخ شروع: اوت 2018 شهریه برای دانشجویان غیر اروپایی / منطقه اقتصادی اروپا: 12 000 € / سال

اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی به عنوان تکنولوژی نقش مهمی در زندگی روزمره ما ایفا می کند، مهم است که متخصصان داشته باشند که درک عمیق از نحوه توسعه روش های کاربر پسند و جذاب برای ارتباط با انواع وسیعی از دستگاه های تکنولوژیکی داشته باشند. این برنامه استاد در همکاری بین دانشگاه تمپر (UTA) و دانشگاه فن آوری تامپر (TUT) ارائه شده است. دانش آموزان می توانند دانش خود را در واحد البته که پوشش طیف وسیعی از موضوعات از تجربه کاربر و احساسات را به استفاده خلاقانه از رفتار صورت مانند نگاه و عبارات، لمسی، گفتار، و فیزیولوژی بدن انسان در رابط کاربر عمیق تر. این برنامه به شما منجر به تفکر علمی و نوشتن و همچنین به دست در کار در پروژه های مختلف البته. اگر چه این برنامه در اصل همان فرمت در هر دو دانشگاه در دسترس است توصیه می شود که اگر شما به طور عمده در طراحی تعامل، توسعه نرم افزار های تعاملی و یا تحقیق علاقه مند هستند شما را به UTA اعمال می شود و اگر شما به طور عمده در تجربه کاربر علاقه مند هستند شما را به TUT اعمال می شود. به این ترتیب اکثر دروس خواهد شد توسط دانشگاه خانه سازمان یافته است. برنامه اصلی دارای یک لینک مستقیم به... [-]


برنامه کارشناسی ارشد در رهبری برای تغییر (کارشناسی ارشد علوم اداری، کارشناسی ارشد (اقتصاد و مدیریت کسب و کار)، و یا کارشناسی ارشد علوم اجتماعی)

Campus تمام وقت August 2018 فنلاند Tampere

آیا می خواهید برای تبدیل شدن به یک رهبر رویایی که می داند چگونه به مقابله با تغییر در جامعه پیچیده؟ انتخاب مطالعات در مدرک کارشناسی ارشد در Leadership برای تغییر به شما کمک خواهد کرد که برای رسیدن به هدف خود. [+]

درخواست بین 2017 دسامبر 1 و 2018 ژانویه 17

درجه: کارشناسی ارشد علوم اداری، کارشناسی ارشد (اقتصاد و مدیریت بازرگانی)، و یا کارشناسی ارشد علوم اجتماعی، بسته به تخصص مدت زمان: 2 سال میزان: 120 ECTS تاریخ شروع: اوت 2018 شهریه برای دانشجویان غیر اروپایی / منطقه اقتصادی اروپا: 12 000 € / سال

اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی انواع جدیدی از مهارت های رهبری تقاضا در سطح محلی، ملی، بین المللی و جهانی است. چالش جوامع مواجه اند در پیچیدگی افزایش یافته است. مشکلات زیست محیطی و انرژی، پویایی امنیت جهانی، مدیریت بحران منطقه ای، ارائه مقرون به صرفه خدمات عمومی و توسعه زمین های حاصلخیز برای کارآفرینی و توسعه کسب و کار همه سیستمیک در طبیعت هستند. این به این معنی است که سازمان های مختلف و فعالان جامعه مدنی باید با هم کار، مذاکره و توافق بر راه های جدید برای انجام کارها. برنامه مدرک کارشناسی ارشد در Leadership for Change می تواند نوعی از دانش و تخصص را که لازم است برای توضیح و درک پدیده های پیچیده، تبدیل به یک رهبر چشم انداز و تغییر جهان شود، فراهم می سازد. در این برنامه، رهبری به عنوان یک قابلیت برای برخورد با تغییر قابل درک باشد. تغییرات عمده نیاز به تلاش های مشترک دولت، شرکت های خصوصی و نهادهای دیگر. دانشکده مدیریت در دانشگاه تامپر یک محیط منحصر به فرد برای مطالعه پویایی رهبری چندملیتی فراهم می کند. ما گرد هم آوردن دیدگاه های کسب و کار و مدیریت از بخش خصوصی، درک در مورد... [-]


برنامه کارشناسی ارشد در صلح، میانجیگری و تحقیقات جنگ، M.soc.sc.

Campus تمام وقت August 2018 فنلاند Tampere

فکر تغییر مسالمت آمیز - همکاری های بین رشته به تضاد تحول، حل تعارض و صلح پایدار در محلی و همچنین در زمینه های بین المللی و جهانی است. [+]

درخواست بین 2017 دسامبر 1 و 2018 ژانویه 17

درجه: کارشناسی ارشد علوم اجتماعی مدت زمان: 2 سال میزان: 120 ECTS تاریخ شروع: اوت 2018 شهریه برای دانشجویان غیر اروپایی / منطقه اقتصادی اروپا: 10 000 € / سال

اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی برنامه مدرک کارشناسی ارشد در صلح، میانجیگری و تحقیق در مورد اختلاف (PEACE) روشی چند و چند رشته ای را برای تحقیق در مورد صلح و جنگ فراهم می کند. به برنامه صلح درک ماهیت پیچیده جنگ ها و درگیری و همچنین عواقب کوتاه مدت و بلند مدت خود را تسهیل می کند. این برنامه نه تنها در این مطالعه از جنگ اما در درجه اول تحول آن و در شرایط برای تغییر مسالمت آمیز، تمرکز دارد. در بررسی قرار گرفته است برنامه، برای مثال، چگونه درگیری های خشونت آمیز، تبعیض قومی و مذهبی و نقض حقوق بشر تولید کوچ اجباری و چگونه بازیگران مختلف می تواند به این شرایط بحران پاسخ دهد. علاوه بر این، معاملات برنامه نیز با نقش محیط زیست و منابع طبیعی در جنگ و ایجاد صلح. دانش آموزان در مورد پیش شرط برای حل تعارض و صلح پایدار در محلی و همچنین در زمینه های بین المللی و جهانی یاد بگیرند. ایجاد صلح، میانجیگری، مصالحه و گفتگو - تاکید ویژه به ابزارها و مراحل تحول درگیری های مختلف داده شده است. بیش از فقط مطالعه دینامیک درگیری، تاکید از برنامه نهفته در تحول درگیری های خشونت آمیز برای دستیابی به صلح پایدار است. همراه با سنت شمال اروپا از تحقیقات... [-]


کارشناسی ارشد برنامه نوردیک در حکومت های ابتکاری و مدیریت عمومی (کارشناسی ارشد علوم اداری)

Campus تمام وقت August 2018 فنلاند Tampere

NORDIG آموزش کارشناسان بین المللی که عمیقا درک پویایی همکاری بخش خصوصی و دولتی و دانش کار حرفه ای فشرده در زمینه روند جهانی و جوامع رفاهی شمال اروپا. [+]

درخواست بین 2017 دسامبر 1 و 2018 ژانویه 17

درجه: کارشناسی ارشد علوم اداری مدت زمان: 2 سال میزان: 120 ECTS تاریخ شروع: اوت 2018 شهریه برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا: 8000 یورو در سال

بیشتر درباره بورس تحصیلی بیشتر بخوانید . این برنامه بر اساس برتری تحقیقات نوردیک در مدیریت دولتی، نوآوری و خدمات است. این برنامه با هم به ارمغان می آورد معلمان، دانش آموزان و شرکای منطقه ای در محیط یادگیری نوآورانه برای به چالش کشیدن مشکلات فعلی اجتماعی و شیوه های. برنامه کارشناسی ارشد مدرک مدیریت نوآوری و مدیریت دولتی با هدف مبارزه با محتویات سنتی و رویکردهای یادگیری بخش محور است که معمولا در زمینه مدیریت عمومی و سیاست عمومی کاربرد دارند. آن را با هم به ارمغان می آورد از عناصر از علوم اجتماعی و مهندسی، ترکیب نقاط قوت علوم کاربردی نرم و سخت، در نتیجه به یک روح راه حل مدار و کارآفرینی منابع گرا، میان رشته ای و نزدیک روابط به جامعه است. این فراهم می کند دانش آموزان یک محیط یادگیری منحصر به فرد آنها را قادر به آمد تا با راه حل های هوشمند و نتایج یادگیری پایدار در زمینه مدیریت عمومی و مدیریت، در زمینه های دولتی و خصوصی مشارکت، ایجاد ارزش های عمومی، شرکت تولید و دموکراسی مشورتی و نیز به عنوان سیستم های نوآوری، دیجیتالی و راه حل های هوشمند. برنامه توسط دانشگاه تامره (فنلاند)، دانشگاه آجر (نروژ) و موسسه فناوری سلطنتی (سوئد) سازمان یافته است.... [-]


کارشناسی ارشد(MA)

برنامه کارشناسی ارشد در آموزش رسانه (استاد علوم اجتماعی یا استاد آموزش)

Campus تمام وقت August 2019 فنلاند Tampere

این برنامه مهارت دانش آموزان را در ترویج توسعه آگاهی مفهومی و مهارت های عملی که برای صلاحیت در خواندن و نوشتن رسانه ها و ایجاد محیط های یادگیری مناسب در زمینه های مختلف ضروری است، توسعه می دهد. [+]

دوره برنامه بعدی برای دوره کارشناسی ارشد در رسانه های آموزشی در دسامبر 2018 - ژانویه 2019 برای برنامه های شروع در سال 2019 خواهد بود.

درجه: کارشناسی ارشد یا استاد علوم اجتماعی، بسته به تخصصمدت زمان: 2 سالمحدوده: 120 ECTSتاریخ شروع: اوت 2019 (تائید شود)هزینه تحصیل برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / EEA: 10 000 € / year

UTA.fi/admissions/admissions/fees-and-scholarships#scholarships">درباره بورس تحصیلی بیشتر بخوانید

تمرکز این برنامه بر توسعه مهارت در رشته آموزش جدید رسانه ها است. این رشته با پیوند سواد رسانه ای به فناوری اطلاعات و ارتباطات در یادگیری، استفاده از رسانه ها و تفکر انتقادی در جوامع اشباع رسانه شکل می گیرد. این برنامه مهارت دانش آموزان را در ترویج توسعه آگاهی مفهومی و مهارت های عملی که برای صلاحیت در خواندن و نوشتن رسانه ها و ایجاد محیط های یادگیری مناسب در زمینه های مختلف ضروری است، توسعه می دهد.... [-]


برنامه کارشناسی ارشد در مطالعات جنسیتی (درجه: کارشناسی ارشد علوم اجتماعی)

Campus تمام وقت August 2019 فنلاند Tampere

مدرک کارشناسی ارشد چند رشته ای در مطالعات جنسین آموزش های پیشرفته در زمینه مطالعات جنسیتی را برای دانش آموزان فنلاند و خارجی با زمینه های مختلف تحصیلی و برنامه های شغلی فراهم می کند. [+]

دوره برنامه بعدی برای برنامه کارشناسی ارشد در مطالعات جندر در دسامبر 2019 - ژانویه 2020 برای برنامه های شروع در سال 2020 خواهد بود.

درجه: کارشناسی ارشد علوم اجتماعی مدت زمان: 2 سال میزان: 120 ECTS تاریخ شروع: اوت 2020 (تائید شود) شهریه برای دانشجویان غیر اروپایی / منطقه اقتصادی اروپا: 10 000 € / سال

بیشتر بخوانید در مورد بورس تحصیلی مدرک کارشناسی ارشد چندرسانه ای در مطالعات جنسیتی آموزش های پیشرفته در زمینه مطالعات جنسیتی را برای دانش آموزان فنلاند و خارجی با زمینه های مختلف تحصیلی و برنامه های حرفه ای فراهم می کند. ترکیب تاکیدات محلی، میان فرهنگی و بین الملل، برنامه درسی دانشجویان و استادان را تشویق می کند از بالا همه علوم انسانی، هنر و علوم اجتماعی به منظور توسعه نوآورانه، متقاطع و راه میان رشته ای از گسترش دانش در مورد جنسیت و تمایلات جنسی در زمینه های جهانی، محلی، و تاریخی است. درجه درگیر دیدگاه گسترده و چند رشته ای در ارتباط با مطالعات جنسیتی: مطالعات عجیب و غریب، مطالعات فراجنسیتی، مطالعات جنسی، مطالعات نژاد و قومیت، مطالعات ناتوانی، منطقه و مطالعات جهانی، مطالعات فرهنگی، پسااستعماری و مطالعات بین المللی است. این برنامه در سراسر مطالعه میان رشته ای از جنسیت و تمایلات جنسی ساخته شده است، از بین بردن شکاف بین علوم اجتماعی و هنر و علوم انسانی. این برنامه مطالعات جنسیتی است برای دانش آموزان با منافع خاص در علوم اجتماعی و در علوم انسانی طراحی شده است. این آدرس شدن بحث، با استفاده از پژوهش لبه برش از... [-]


برنامه کارشناسی ارشد در مطالعات فرهنگی، MA

Campus تمام وقت August 2018 فنلاند Tampere

هدف از مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات فرهنگی، توسعه درک فرهنگ به عنوان ابعاد همه شیوه های انسانی است که واقعیت های اجتماعی را تولید و تعریف می کند. دوره های دانش آموزان به مسائل کلیدی معاصر در مطالعات فرهنگی معرفی و توسعه مهارت های تحلیلی و انتقادی در تجزیه و تحلیل پدیده های فرهنگی در حال حاضر. [+]

درخواست بین 2017 دسامبر 1 و 2018 ژانویه 17

درجه: کارشناسی ارشد هنر مدت زمان: 2 سال میزان: 120 ECTS تاریخ شروع: اوت 2018 شهریه برای دانشجویان غیر اروپایی / منطقه اقتصادی اروپا: 10 000 € / سال

اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی درجه ارائه می دهد مروری جامع از واقعیت ها و نظریه های فرهنگی فعلی و در حال ظهور و همچنین ابزار عملی برای تجزیه و تحلیل پدیده های فرهنگی امروز. تمرکز از برنامه در واقعیت اجتماعی و فرهنگی معاصر است. این بررسی جهانی که در آن به اشکال مختلف از تحرک، عبور از مرزهای مرسوم (به عنوان مثال بین دولت های ملی، اقتصاد، سیاست و فرهنگ و یا اشکال بیان) و دورگه جدید را تولید مفصل و شیوه های فرهنگی جدید است. این برنامه بر روی پایه و اساس تحقیق و تدریس سنت قوی در مطالعات فرهنگی در دانشگاه تمپر ساخته شده است.... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

برنامه کارشناسی ارشد در انتخاب عمومی، M.soc.sc.

Campus تمام وقت August 2018 فنلاند Tampere

رویکردهای اقتصادی به مسائل سیاسی [+]

درخواست بین 2017 دسامبر 1 و 2018 ژانویه 17

درجه: کارشناسی ارشد علوم اجتماعی مدت زمان: 2 سال میزان: 120 ECTS تاریخ شروع: اوت 2018 شهریه برای دانشجویان غیر اروپایی / منطقه اقتصادی اروپا: 10 000 € / سال

بیشتر در مورد بورس تحصیلی آیا سیاستمداران منافع عمومی را پیشبرد می کنند؟ چگونه لابی را تحت تاثیر قرار حکومت؟ چه سیاست بهترین محصولات را فراهم خواهد کرد جمعی؟ این برنامه طراحی شده است برای تدریس به دانش آموزان به استفاده از ابزار اقتصادی برای رسیدگی به این نوع از مشکلات علوم اجتماعی است. مسائل مورد بررسی قرار شامل رفتار استراتژیک اعم از طراحی موسسه، طراحی و پیاده سازی سیاست به تصمیم گیری. برنامه مطالعات آمریکای شمالی در انتخاب عمومی یک برنامه علوم اجتماعی کمی است. روش های مورد استفاده عبارتند از نظریه انتخاب اجتماعی، نظریه بازی، اقتصاد خرد عمومی شهود / تجزیه و تحلیل. زیر نظریه انتخاب عمومی سنتی، این برنامه به بررسی چگونگی و زمانی که منافع شخصی در میان سیاستمداران، گروه های ذینفع، و غیره می توانید یا کمک یا مانع منافع عمومی در طراحی سیاست و پیاده سازی. دوره درک هر دو نظری و عملی از مسائل تأکید می کنند. علاوه بر ایجاد مهارت های کمی، این برنامه شامل یک دیدگاه تطبیقی ​​و چند رشته ای. مسائل در نمونه های از شمال امریکا و اروپا از نظر ارزیابی خطاب قرعه کشی.... [-]


برنامه کارشناسی ارشد در اینترنت و بازی مطالعات، کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت August 2018 فنلاند Tampere

ایجاد آینده ای بازیگوش [+]

درخواست بین 2017 دسامبر 1 و 2018 ژانویه 17

درجه: کارشناسی ارشد مدت زمان: 2 سال میزان: 120 ECTS تاریخ شروع: اوت 2018 شهریه برای دانشجویان غیر اروپایی / منطقه اقتصادی اروپا: 12 000 € / سال

بیشتر درباره بورس تحصیلی بیشتر بخوانید. این برنامه کارشناسی ارشد به بررسی ویژگی عمیق و توسعه بازی ها و اینترنت می پردازد. بازی به شکل مهمی از فرهنگ و تعامل انسان و رشد کرده است، در حال گسترش از سرگرمی به مناطق دیگر از زندگی است. اینترنت و رسانه های اجتماعی به صورت یک بخش به طور فزاینده حیاتی ارتباطات، زندگی اجتماعی و توزیع رسانه های و خدمات است. این برنامه به خصوص در پرسش از تجزیه و تحلیل، طراحی و استفاده از خدمات آنلاین و بازی های دیجیتال از دیدگاه کاربر و فرهنگی متمرکز هدف قرار دادند. این برنامه شما را هدایت به توسعه مهارت های تحصیلی مانند تفکر انتقادی، نگارش علمی و انجام پروژه های تحقیقاتی در حالی که تشویق مشارکت فعال و جامع با فرآیندهای عملی و پدیده های مربوط به بازی ها و اینترنت می باشد.... [-]


برنامه کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل داده های محاسباتی بزرگ (m.sc.)

Campus تمام وقت August 2018 فنلاند Tampere

ایجاد حس بزرگ از داده های بزرگ: تجزیه و تحلیل داده ها برای پیشرفت در علم، کسب و کار و جامعه بسیار مهم است. [+]

درخواست بین 2017 دسامبر 1 و 2018 ژانویه 17

درجه: کارشناسی ارشد مدت زمان: 2 سال میزان: 120 ECTS تاریخ شروع: اوت 2018 شهریه برای دانشجویان غیر اروپایی / منطقه اقتصادی اروپا: 12 000 € / سال

اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی تجزیه و تحلیل داده نقش مرکزی در جامعه اطلاعات مدرن دارد. سازمان ها در هر دو عمومی و بخش خصوصی در حال جمع آوری مجموعه داده های گسترده و افزایش میزان اطلاعات در بخش دولتی باز ساخته شده است. با این حال، داده ها - تصور می شود یک دارایی مهم برای سازمان - بی فایده است مگر اینکه آن را تجزیه و تحلیل. تجزیه و تحلیل مورد نیاز است برای یافتن رویه های مانند روند و یا گروه بندی، و به ارتباط داده ها به مجموعه داده های دیگر در یک سازمان یا در مخازن آنلاین پراکنده است. تجزیه و تحلیل فعالیت هایی مانند پاکسازی داده ها، یکپارچه سازی داده ها، مدل سازی و پیش بینی، تجسم تعاملی و تکرار شونده از داده ها و مدل ها برای پالایش از فرضیه ها و مدل ها، و ارائه نتایج میانی و نهایی به تصمیم گیرندگان با استفاده از تجسم و روش گزارش نیاز دارد. تحلیلگران موفق نیاز به مهارت های در هر دو مبحث محاسباتی و آماری. این برنامه آموزش کارشناسان سطح بالا در تجزیه و تحلیل داده های محاسباتی و آماری، که دارای دانش و مهارت برای انجام وظایف فوق و درک فرآیندهای کلی تجزیه و تحلیل داده ها.... [-]


برنامه کارشناسی ارشد در تحقیقات و نوآوری در آموزش عالی (marihe)، کارشناسی ارشد (مدیر سایت)

Campus تمام وقت August 2018 فنلاند Tampere

آماده سازی آموزش عالی برای آینده [+]

درجه: کارشناسی ارشد علوم اداری مدت زمان: 2 سال میزان: 120 ECTS دوره درخواست برای متقاضیان بورس تحصیلی: پاییز 2019 (تایید شده) دوره درخواست برای متقاضیان خود پرداخت: پاییز سال 2019 (تایید شده) تاریخ شروع: اوت 2020 (تائید شود) شهریه برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا: به تایید شود

اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی برنامه تحصیلات تکمیلی در زمینه تحقیقات و نوآوری در آموزش عالی (MARIHE) یک برنامه Erasmus Mundus است که در همکاری با دانشگاه تامپیر (فنلاند)، دانوب دانشگاه Krems (اتریش، دانشگاه هماهنگ)، دانشگاه پکن Normal (چین) ، و دانشگاه علوم کاربردی Osnabrück (آلمان). همه دانش آموزان از MARIHE دوره های مطالعه در شرکای DUK، UTA و BNU داشته باشد. برای کارآموزی در پایان ترم 2، دانش آموزان با یک موسسه مربوط به تحقیق و نوآوری در آموزش عالی باشد. دادن کارآموزی خواهد شد در سازمان های شریک در ارتباط آورد، بلکه در سازمان های دیگر که توافق کرده اند که قبول کارورزان از MARIHE. برای دانش آموزان ترم 4 در MARIHE باید تصمیم بگیرید که آیا آنها می خواهند به تخصص در... [-]


برنامه کارشناسی ارشد در توسعه نرم افزار، کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت August 2018 فنلاند Tampere

ساخت روح از دستگاه های [+]

درخواست بین 2017 دسامبر 1 و 2018 ژانویه 17

درجه: کارشناسی ارشد مدت زمان: 2 سال میزان: 120 ECTS تاریخ شروع: اوت 2018 شهریه برای دانشجویان غیر اروپایی / منطقه اقتصادی اروپا: 12 000 € / سال

در مورد بورس تحصیلی بیشتر بخوانید این برنامه برای متقاضیانی با پس زمینه در علوم رایانه یا مهندسی نرم افزار طراحی شده است که می خواهند دانش و مهارت های خود را در توسعه نرم افزار با کیفیت بالا گسترش دهند. این ارائه می دهد تجربه از هر دو دیدگاه علمی و صنعت. توسعه نرم افزار در تمام مراحل چرخه زندگی خود را مورد بررسی قرار. برنامه درسی است در دنیای واقعی مشکلات لنگر و معاملات با روش های مختلف توسعه نرم افزار، مدیریت مورد نیاز، نرم افزار مدل سازی و مشخصات، اجرا و تست نرم افزار و مدیریت پروژه های نرم افزاری. آن را به شما ارائه می دهد فرصت را به شرکت در حال توسعه نرم افزار و یا یک نمونه اولیه از یک محصول و مدیریت پروژه های نرم افزار در یک تیم چند فرهنگی و چند رشته ای. آموزش بر تحقیق و تجربه صنعتی از معلمان است.... [-]


برنامه کارشناسی ارشد در رشته جامعه شناسی جهانی و فراملی، M.soc.sc.

Campus تمام وقت August 2018 فنلاند Tampere

تحلیل سیاست. درک تغییر است. استاد جهان است. تحقیقات با کیفیت بالا به سیاست ها و پیچیدگی های فرهنگی جهانی شدن است. [+]

درخواست بین 2017 دسامبر 1 و 2018 ژانویه 17

درجه: کارشناسی ارشد علوم اجتماعی مدت زمان: 2 سال میزان: 120 ECTS تاریخ شروع: اوت 2018 شهریه برای دانشجویان غیر اروپایی / منطقه اقتصادی اروپا: 10 000 € / سال

بیشتر در مورد برنامه های تحصیلی مدرک کارشناسی ارشد در جامعه شناسی جهانی و بین المللی (GTS) یک برنامه با کیفیت بالا و مرتبط با بین المللی است که به ویژه برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است که در زمینه تحقیقات اجتماعی، تحلیل و مشاوره، تجزیه و تحلیل فرهنگی، رسانه ها، سازمان های بین المللی و بین المللی توسعه. یک پیشنهاد منحصر به فرد در فنلاند، این برنامه با تحقیق در سطح جهانی که در دانشکده علوم اجتماعی در دانشگاه تامره برگزار می شود، و با سایر مقاطع تحصیلات تکمیلی در برنامه فشرده پیشرفته دانشکده در جامعه جهانی ادغام می شود. برنامه GTS دانش آموزان فراهم می کند با پایه ای برای ساخت حس جهانی شدن و اتصالات فراملی در جهان معاصر است. سیاست های ملی و فرهنگ به طور فزاینده و بدیهی است که به حوادث و نیروهای خارج از مرزهای ملی مرتبط است. سیاست ها، گرایشهای فرهنگی و سازمان در حال حاضر نزدیک و به طور گسترده درون متصل سراسر جهان است. درک انتقادی از این الگوها و ارتباطات هدف اصلی از این برنامه است. پوشش طیف وسیعی از آموزش های نظری، و با تمرکز بر جامعه شناختی نو نهادگرایی، برنامه GTS را به دانش آموزان با یک جعبه ابزار ارائه به تجزیه و تحلیل نیروهای اجتماعی،... [-]


برنامه کارشناسی ارشد در سیاست های اجتماعی و رفاه نسبی (cosopo)، M.soc.sc.

Campus تمام وقت August 2018 فنلاند Tampere

دانش در جامعه. تخصص در سیاست. صلاحیت در پژوهش است. یک رویکرد مشترک توسط سه دانشگاه های اروپا به جوامع معاصر و مسائل اجتماعی. [+]

درخواست بین 2017 دسامبر 1 و 2018 ژانویه 17

درجه: کارشناسی ارشد علوم اجتماعی مدت زمان: 2 سال میزان: 120 ECTS تاریخ شروع: اوت 2018 شهریه برای دانشجویان غیر اروپایی / منطقه اقتصادی اروپا: 10 000 € / سال

اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی برنامه مدرک کارشناسی در سیاست های تطبیقی ​​اجتماعی و رفاه (COSOPO) به طور مشترک توسط سه دانشگاه اروپایی: دانشگاه تامر (فنلاند)، دانشگاه یوهانس کپلر (لینز، اتریش) و دانشگاه Mykolas Romermers (ویولن، لیتوانی) برگزار می شود. این برنامه COSOPO یک رویکرد میان رشته به جوامع معاصر در اروپا فراهم می کند. این است که در سنت پژوهش قوی در سیاست اجتماعی و رفاه در علوم اجتماعی در دانشگاه تمپر، در دانشگاه یوهانس کپلر و در دانشگاه میکولاس Romeris است. هدف از این برنامه این است که منظور تسهیل در درک سیاست اجتماعی و رفاه در اروپا است. این برنامه متمرکز است، برای مثال، در پویایی سیاست اجتماعی در کشور به نمایندگی مدل رفاه مختلف و در زمینه های مختلف تجزیه و تحلیل سیاست های اجتماعی را از دیدگاه های مختلف است. در طول برنامه دانش آموزان در مورد طرح های تطبیقی ​​در مورد روش در مطالعات سیاست کمی و کیفی یاد بگیرند، و.... [-]


ویدئو ها

Welcome to the University of Tampere

Studying and working at the School of Management

MDP in Public and Global health

تماس

Tampereen yliopisto

آدرس Kalevantie 4
FI-33014 Tampere, فنلاند
وب سایت http://www.uta.fi/
تلفن +358 3 355111