University of Eastern Finland Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

وزارت کسب و کار از دانشگاه های Joensuu و کووپیو در 2009 سپتامبر 1 در هم ادغام شدند به را تشکیل می دهند کسب و کار و مدیریت مطالعات دانشگاه شرق فنلاند. کسب و کار است دانشگاه در Joensuu و کووپیو. هدف اصلی ما این است که به ارائه آموزش با کیفیت بالا و پژوهش است.

ما دانش آموزان نسبت به درجه در علوم اقتصادی در کارشناسی، کارشناسی ارشد، و دکترا آموزش. مناطق تم ما مدیریت حسابداری و امور مالی (پردیس کووپیو)، کسب و کار و قانون (پردیس Joensuu در)، مدیریت نوآوری (پردیس کووپیو) و خدمات (پردیس Joensuu در).

مطالعات ماموریت مدرسه کسب و کار بر میان رشته و اذعان بین المللی رویکرد به تحقیق و تدریس. هدف ما این است که برای کمک به توسعه زندگی کسب و کار محلی و صلاح جامعه به عنوان یک کل.

زیر ماموریت ما ما اکسل در:

علمی آموزشی مبتنی بر تحقیق همکاری مفید با شرکت های محلی در آموزش و پژوهش آموزش توسط معلمان آموزشی آموزش دیده که به توسعه از روش های تدریس اختصاص داده شده است.

ما مفتخر به موافقت تبادل دانشجو با بیش از 20 دانشگاه در سراسر جهان است. هر ده ها تن از دانش آموزان سال ارز در مدرسه کسب و کار برای یک یا دو ترم مطالعه است. برای بازدید دانش آموزان ما با ارائه طیف گسترده ای از دوره کسب و کار نیز به زبان انگلیسی.

مدرسه کسب و کار ارائه می دهد برنامه های مدرک سه استاد بین المللی:

برنامه مدرک استادی در مدیریت نوآوری برنامه کارشناسی ارشد در بازاریابی و مدیریت گردشگری برنامه درجه Master's در کسب و کار بین المللی و مدیریت فروش

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در کسب و کار و مدیریت فروش بین المللی

Campus تمام وقت September 2018 فنلاند Kuopio

مدرک کارشناسی ارشد در بین المللی کسب و کار و مدیریت فروش (IBS) یک برنامه چند رشته دو ساله کارشناسی ارشد مدرک است که ترکیبی از تحقیقات سطح بالا و آموزش است. این برنامه در درک عمیق از محیط کسب و کار جهانی و روش های شرکت برای انجام مرزهای کسب و کار متقابل فراهم می کند. [+]

MDP در بین المللی کسب و کار و مدیریت فروش

دوره کاربرد دسامبر 2017 - January2018. دنبال www.uef.fi/ibs به نگه دارید تا تاریخ.

مدرک کارشناسی ارشد در بین المللی کسب و کار و مدیریت فروش (IBS) یک برنامه چند رشته دو ساله کارشناسی ارشد مدرک است که ترکیبی از تحقیقات سطح بالا و آموزش است. این برنامه در درک عمیق از محیط کسب و کار جهانی و روش های شرکت برای انجام مرزهای کسب و کار متقابل فراهم می کند. این برنامه برای هر دو دانش آموزان فنلاندی و بین المللی طراحی شده به طوری که مردم با پیشینه های مختلف آمده به مطالعه و یادگیری مهارت های به کار با موفقیت در محیط کسب و کار به چالش کشیدن و تغییر است. این برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس و برنامه درسی برای دانش آموزان که می خواهند برای به دست آوردن در عمق دانش و مهارت در تمام نقاط کسب و کار و مدیریت فروش بین المللی طراحی شده است.... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

MSc in Innovation Management

Campus تمام وقت September 2018 فنلاند Kuopio

[+]

این برنامه دو ساله تجهیز شما را به عنوان یک عامل مبتکر و یا تغییر در کار و دیگر سازمان های عمل می کنند. شما خواهید آموخت که برای شناسایی فرصت برای تجدید، به اعمال روش مناسب و ابزار برای نوآوری و تغییر و اجرای پروژه های توسعه به چالش کشیدن در مناطق خاصی از کسب و کار.

کمک در زمینه درخواست مسکن دانشجویی [-]

MSc in Tourism Marketing and Management

Campus تمام وقت September 2018 فنلاند Joensuu

[+]

مراقبت های بهداشتی اولیه رایگان PTE (تست انگلیسی پیرسون)، دقیقه. 59 امتیاز [-]

ویدئو ها

Five smart reasons – One smart decision

UEF Business School

تماس
آدرس محل سکونت
Joensuu Campus
Yliopistokatu 2 (Aurora B)

Joensuu, FI-80101 FI
آدرس محل سکونت
Kuopio Campus
Microkatu 1 F

Kuopio, FI-70211 FI