Tampere University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پتانسیل انسانی نامحدود است.

Tampere University یکی از دانشگاه های چند رشته ای در فنلاند است. تقریبا تمام زمینه های تحصیلی شناخته شده بین المللی در دانشگاه ما نمایندگی می شود.

Tampere University مبتنی بر بنیاد جدید ادغام Tampere University سابق Tampere University و دانشگاه تامپیر است. دانشگاه تامر اولین بار در سال 1925 و Tampere University تکنولوژی Tampere University در سال 1965 تاسیس شد. بنابراین، Tampere University تجربه چندین دهه در آموزش دانشجویان دانشگاهی دارد.

بیش از 30 برنامه کارشناسی ارشد در زبان انگلیسی

Tampere University طیف گسترده ای از برنامه های مدرک کارشناسی ارشد را به طور کامل به زبان انگلیسی ارائه می دهد.

ما شکل گیرندگان آینده را آموزش می دهیم - افرادی که مردم را درک می کنند، فرصت های تکنولوژیکی را شناسایی می کنند و از قبل از فارغ التحصیلی به فرهنگ همکاری عادت دارند.

دانش آموزان می توانند مطالعات خود را انعطاف پذیری و برنامه ریزی کرده و آنها را در طی زمان مورد نظر تکمیل کنند. آنها دسترسی به اطلاعات به روز در مورد پیشرفت تحصیلی و سطح مهارت های خود را دارند. دوره های آموزشی و تحقیقاتی دکترا مبنای برتری تحصیلی هستند.

همه سطوح شامل نتایج یادگیری موضوعی مشترک مربوط به دیجیتالیزاسیون، بینالمللی، مهارتهای ارتباطی، کارآفرینی و توسعه پایدار است.

127721_marihesnowperson120216JR34.jpg 127718_Tampere_DSC1903.jpg

تحقیق در دانشگاه

تحقیقات در Tampere University به طور خاص به موضوعات مربوط به فن آوری، بهداشت و جامعه متمرکز است. گروه های تحقیقاتی متعدد و شبکه ها در جامعه ما انجام مطالعات چند رشته ای و متنوع در سراسر مرزهای سازمانی.

تحقیقات انجام شده در مراکز آموزشی ما (CoE) از مطالعات فرهنگ بازی تا ژنتیک تومور محسوب می شود.

ماموریت های ما در تحقیق، توسعه و نوآوری عبارت است از حفظ جامعه ی درست و مشارکتی، ارتقاء سلامت و رفاه برای همه بخش های جمعیت، ایجاد محیط کارآمد و ایمن و اطمینان حاصل شود که مسئولیت اجتماعی نیز در نا آشنا ناشی از دیجیتالی کردن و تحول کار است.

127719_Tampere_DSC2462.jpg 127720_Tampere_DSC3654.jpg

زندگی دانشگاهی

Tampere برای زندگی فعال دانشجویی شناخته شده است. دانش آموزان در بسیاری از رویدادهای فرهنگی شرکت می کنند، رویدادها را سازماندهی می کنند و به طور کلی حرکت چرخ ها را حفظ می کنند. نزدیک به 40،000 دانش آموز در Tampere وجود دارد و آنها قطعا حضور خود را احساس می کنند! تامپیر یک شهر بسیار عالی برای تحصیل است و تقریبا هر پنجم نفر در تامپیر یک دانش آموز است. طبق چندین نظرسنجی ملی، تامپیر محبوب ترین شهر برای زندگی و تحصیل در فنلاند است.

پردیس های ما خدمات و فضاهای انعطاف پذیر را در سه مکان مختلف ارائه می دهند: مرکز شهر، Kauppi و Hervanta.

114924_kampus-talvi-1345.jpg 114925_tay140916JR02.jpg

مکان ها

تامپره

Address
تامپره, فنلاند

برنامه ها

دوره های اجرایی
کارشناسی ارشد(MA)
کارشناسی ارشد(MSc)